• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Já mám ponožek 28 párů. Nějak se mi pořád líbily :grinning: Asi je budu dávat i psíkovi.
hajdi,ty brďo 50 bodíček?
20. led 2010 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz
mně bylo řečeno, že pokud nejsou příkrmy, od těch se pokecá, nebo nerostou zuby to zase slintá, tak mimo občasné nehody poblinkáním či pokakáním se vlastně nemá kde ušpinit, nebo je to jinak???
20. led 2010 v 15:58  • Odpověz
Tak Čenda po 3 hoďkách vzhůru, mizím, papa :slight_smile:
20. led 2010 v 15:59  • Odpověz
hajduš, její dítě možná zvracelo, tvoje 10x denně zvracet nemusí. A obchody existují i po narození, takže není problém dokoupit. Vůbec se takovou prkotinou nestresuj :sunglasses:
20. led 2010 v 16:00  • Odpověz
diky michelle jsem se uklidnila ja zacala silet ze toho mam malo a i to same do porodnice, take mi pohanila ten muj seznam a prej si mam vzit 12ks bodycek, kdyz jsem se ji ptala na co tak prej ze to vyuziji, kdyz jsem ji rekla ze sebou jen 3 tak na me vytrestila oci, jsem s ni nemela mluvit :wink: :wink:
20. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Já jsem ty s krátkým rukávem oprala jen 3ks. Tak dám oprat ještě těch dalších 6. S dlouhým mám asi 8,pak 10 tepláčků nebo takových směšných gatěk,asi 10 košilek nebo triček,6 pyžam či overalů nebo co to je a 6 dupaček.
Strašíte mě. Asi půjdu ještě přikoupit. Ale ponožek mám asi nejvíc,co? :slight_smile:
Jěště teda 7 čepiček a troje rukavičky,aby se nepoškrábalo.
20. led 2010 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz
to teda jo doorka :grinning: :grinning: :grinning: ale urcite je vyuzijes daji natahnout :slight_smile: :wink:
20. led 2010 v 16:08  • Odpověz
aronku,a to tam fakt budeš chodit? Ať ti dají aspoň prémie nebo něco!!!
Hajdi,to má kamoška nějaké špatné zkušenosti. Myslím,že to přehnala.
20. led 2010 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz
doorka, právě, že bych za to už nedostala nic, protože bych ofiko nepracovala :angry: Uvidím co vymyslí, ale fakt mně štvou :angry:
20. led 2010 v 16:11  • Odpověz
doorko s těma ponožkama jsi jednička :grinning: Čepičky mám od kámošek, asi 5 ks, 2 rukavice proti poškrábání a jedny teplé na zimu...jsou to ale palčáky, tudíž nejspíš na větší dítě, ale neva :grinning: holt v tom "palci" nebude mít nic.
20. led 2010 v 16:12  • Odpověz
uffffff, konečně jsem to dočetla a budu reagovat postupem, jak na mě co zapůsobilo. Aronku, doufám, že budeš rozumné děvče a opravdu, jak už tu kdosi psal, po tom 4.2. už do práce nepáchneš i kdyby slibovali hory a doly, nezlob se, ale podle mě tam pěkně zneužívají Tvojí dobrosrdečné a trochu možná povolné povahy, ale opravdu odsuď posuď. Nemohou Ti cokoli vyčítat a ani Ty nemusíš mít blbé pocity, bo byly dostatečně dopředu informování o datu Tvého nástupu na MD, takže nechápu nástup od 15.2. to si spískaly jen a jen oni případné problémy z toho vyplývající. Navíc fakt ještě jednou klobouk dolů, že jsi to tam tak dlouho vydržela.
20. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Aronku, tak v práci to opravdu přehánění. Snad ti dají pokoj, aby ses mohla v klidu na mimíska připravit.
20. led 2010 v 16:17  • Odpověz
dooorka a nemělo kamarádčino dítě nějaký ten reflux či co? :confused: bo to opravdu slyším prvně, že by se miminko 10x denně poblinkávalo a kvůli toho převlékalo? Samosebou může takový případ nastat, ale jak už psala Michelle, není to automaticky a může se dořešit dokoupením. Nač teď dělat zásoby, asi žádná si ty peníze netiskneme že? Druhá žena mého otce pokud vím měla u novorozeněte ten postup, že každý den koupala, po koupání oblékla čistou košilku a dupačky a pokud nedošlo k nějaké havárce, tak v tom miminko bylo až do dalšího koupání (tedy do dalšího večera)
20. led 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
holky klid, vsichni tatinci dojet stihnou :wink: my jsme u Tobika taky nervovali, ze co kdyz ne, ja jsem byla v Olomouci, on v Pardubicich. Kontrakce zacaly po pulnoci, nocni vlak nestihl a dalsi jel az za nekolik hodin, 2 hodky do Ol. a pak jeste dalsich 45 minut do Prostejova do porodnice...byl tam nakonec pred osmou a Tobik se narodil az za 4 hodiny :grinning: ted to bude jednodussi i kdyby byl v praci, tak proste obvola rodice at dalsi deti nechodi, skoci na tramvaj, nejpozdej za hodinu je doma, napakujeme veci, za hodinu jsme v Olomouci, tam predame Tobika babicce a do pul hodiny jsme v porodnici :grinning: :grinning: :grinning: horsi by bylo kdybych prenasela, bude par dni po terminu na tyden v Plzni a me by nemel ani kdo hodit, tak bych asi dosmatlala peso s Tobikem v Ostrave na fakultku a snad by dojel :grinning:
20. led 2010 v 16:21  • Odpověz
Aronku, tak teď teprve jsem dočetla, že by Ti za to navíc ani neplatili???? Nezlob se, že to napíšu takhle, ale to už fakt nemám slov, holka nenech si srát na hlavu proboha? Oni Tě nějak drží v šachu? Vyhrožují, že Tě nevezmou zpět nebo co?
20. led 2010 v 16:23  • Odpověz
No mě přítel říkal, že v termínu porodu bude zrovna olympiáda a co když se zrovna bude hrát hokej? On ho chce vidět! :grinning:
20. led 2010 v 16:24  • Odpověz
autor
michelle, tak si na porodnim boxu naladi prenos na radiu, no :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 16:25  • Odpověz
rinti to nepsala dorka ale ja :wink: ja myslim ze to dite zadnej reflex nemelo ale fakt nevim :cry:
20. led 2010 v 16:27  • Odpověz
jééé když už jste nakousli tu olympošku, taky máte některá tak ohromnou radost, že si jí můžeme v klidu vychutnat, nebo jsem tu jediný blázen :confused: :grinning:
no, teď mi volal druhý nejvyšší, že se kolem šesté staví, tak uvidím co z něj vypadne :confounded: Doteď nikoho nezajímalo co a jak dělám, hlavně, že to bylo a tudíž to nikdo neumí. Mně je hlavně blbé toho nástupce v tom nechat plácat, protože jsou věci, které mu fakt nikdo nebude umět vysvětlit.
Hlavně, tady všechny perete, máte postýlky, kosmetiku a všechno a to já míním všechno stihnout až na té mateřské :confounded:
autor
rin, my nemame televizi, takze ja to neprozivam :grinning:
20. led 2010 v 16:28  • Odpověz
jooo jasně Hajduš, já jsem tak domotaná a rozčílená z těch zaměstnavatelů Aronka, že melu naprázdno. Nééé reflex ale reflux, to je taková poruchu myslím s domykáním žaludku, nebo jak bych to vysvětlila, někdy se musí i operovat
20. led 2010 v 16:29  • Odpověz
rintin, oni naopak chtějí abych přišla co nejdřív, já jen nerada nechávám po sobě nedodělané věci, tak bych to prostě chtěla předat. Blbá a poctivá :confounded:
20. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Aronku, to pak ovšem komu není rady, tomu není pomoci, ale Ty to dáš :wink:
20. led 2010 v 16:32  • Odpověz
ono, kdyby na věc přišlo, spoustu věcí může sehnat a zařídit tatínek, dokud budeš v porodnici, nebo prostě rodina :wink:
20. led 2010 v 16:33  • Odpověz
rintin, přítel je supr, on by se stím popral :wink: Uvidím co vymyslí tady
20. led 2010 v 16:37  • Odpověz
jinak já byla dnes na té gravijoze a cvičili jsme teda hlavně pusama :grinning: bylo nás tam asi deset a kecalo se snad hodinu a půl a pak půl hodiny cvičilo :sweat_smile: ale nestěžuju si, bo jsem stejně měla obavy, jak tu dvojhodinku zvládnu, když celé těhu sedím na zadku :confused:
20. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Aronku taky se musim přidat k holkám. Tvoji šéfové jsou na pěst. To nemají ani jeden děti? Nebo by byli rádi, kdyby jejich těhotné manželky fungovaly tak jako ty teď? Neni to od nich moc fér, zvlášť když už dávno vědí termín nástupu na mateřskou.
20. led 2010 v 16:39  • Odpověz
tak teď už snad ten odka na dámě pojede http://foto.dama.cz/galerie.php?u=60721
Jedna řada perníku ve mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.