• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Lucis a o co, že dneska budou holky jak myšičky :grinning: a nevytočej tě. Když člověk něco chce, tak to vždycky najust není :wink: .
Chápu tě, taky bych byla nervózní, kdyby mi někdo řekl "zítra odpoledne už budeš mít mimi u sebe". Ale je to super, vědět to a říct si "zítra touhle dobou už budu chovat prcka". Tak až budeš trošku odpočatá, tak hnedle podej zprávičku, ať víme co se vám nakonec vyklubalo. Takhle je to ještě větší "nervák", když nikdo neví co vám vykoukne na svět :angry: .

Holky já si připadám jako slonice :confounded: .

Zuzko tobě už budou kluci chodit pomalu do školky, než se mi malá rozhodne vylézt. Víte vy vůbec jak je deprimující, když jsem ouplně poslední :slight_smile: :wink: . Jinak zuzko já jsem oběma klukům dávala fenyklový čajík. Dana jsem kojila jen chvilku, ale Dominika do cca 8 měsíce a stejně jsem mu asi od měsíce ten čajíček začala v pohodě dávat. On toho stejně nikdy moc nevyžahl, až když byl větší. Koupila jsem savičku s tou úplně nejmenší dírkou, i já měla co dělat, aby jsem to natáhla.
25. bře 2010 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz
Holky v neděli mám termín podle UTZ, počítá se taky? I když Ella asi čeká opravdu na Velikonoce, aby byla "pořádné velikonoční kuřátko" :grinning:
25. bře 2010 ve 14:45  •  3 děti  • Odpověz
Jani-dík, zkusím.
§

jinak tvůj pocit plně chápu, já byla taky až poslední, ale na jiné diskuzi. Všichni už měli dvojčata u sebe a já pořád nic. :frowning2: Ale neboj, jednou to přijít musí a o to to bude hezčí. :slight_smile:
25. bře 2010 ve 14:49  •  4 děti  • Odpověz
To bude prča až já teprve začnu řešit prdíky a kojení a vy už budete probírat úplně jiné problémy :grinning: . Ale zase budu mít tu výhodu, že mi rychle poradíte holky :wink:
25. bře 2010 ve 14:53  •  3 děti  • Odpověz
Jdu makat - zase prádlo - pověsit, jiné sebrat a vyžehlit. Teď peru denně, nechci aby tady bylo moc prádla, až mě to chytne, aby ty moji chlapy měli v čem chodit :wink: . Né že by Pepča neuměl vyprat, ale on si nějak nedělá hlavu s tím co se k čemu hodí do jedné pračky. Takže tmavý a světlý do jednoho, ono se to spolu přece nějak popere :angry: :unamused: . No chlap :rolling_eyes: . Tak by to prádlo asi vypadalo :confounded:

Tak zatím pa pa kuřátka a Lucis : klíííd a raduj se a těš se mocinky na zítra - budeš mít mimíska už u sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!
25. bře 2010 v 15:04  •  3 děti  • Odpověz
25. bře 2010 v 15:08  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, to bude v pohodě, já jsem to měla přesně taky tak: otevřená na 2 cm, MUDr mi v 11 udělal Hamiltona, poslala mě pro věci a mužíčka, ve 2 jsme nastoupili, ještě jeden Hamilton, ve 4 začaly pravidelné kontrakce, o půl šesté mi píchl vodu a v sedm se Miška narodil, nedával mi žádné vyvolávací léky, říkal, že po Hamiltnovi a vypuštěné vodě se počtvrté rodí samo :slight_smile: :slight_smile: . A taky že jo, na tři kontrakce byl Miška na světě, nebyla jsem ani šitá.
Tak přeju rychlý a bezproblémový průběh. Drž se.
25. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
tak naše zlatíčko po dvou kojeních spalo na balkóně celkem 7hodin. Tak se mu tam líbí, že ho musím budit, je fakt zlatý :grinning:
25. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
Ještě dotaz. Jaký je důvod, že si po kojení ublinkne? Přepil se, nebo pil hltavě, měla jsem udělat přestávku, fakt nevím
25. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
Aronek - gratulace k Honzíčkovi - my máme taky Honzíčka :grinning:

S tím kojením..já to dělám tak, že při první známce toho, že nestíhá polykat, tak ho zvednu, nechám brknout a pokračujem..mám prsa hodně nalité a on nestíhá pít, asi mu to tam stříká hodně..a ještě se nepoblinkal..tak to zkus taky s přestávkama a uvidíš :wink:

Jinak holky - u nás zatím pohoda. Malej je hodnej, spí, pak kojíme, pak zas spí, furt dokola, žádné řvaní ani koliky, teda zatím..ťuk ťuk :slight_smile:

Musím kouknout do tabulky, kdo ještě zbývá, všem kdo ještě čekají na přírůstek moc držím palce, abyste to měly tak v pohodě jako já :wink: :slight_smile:
25. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
Holky, u nás se pořád jen řve :.( a pobrekává
25. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
Zuzul tak to ti gratuluji a´t žádné řevy nepřijdou, Zuz 72 my taky plně kojíme, a čajík dám, pije granulovaný fenyklový - a moc jí chutná - někdy má 20 někdy 30 a když měla ty své záchvaty tak mi vypila i 70, ale to už je fakt dost a prý je to na úkor mlíčka....
25. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
pajcul taky začínáme plakati až řváti, to zas bude večer
25. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
My řvali celej den, nespal ani chvilku, až ve čtyři si dal přestávku a ta mu zatím drží, jsem zvědavá na noc. Nechápu, jak toho Zuzka může tolik stíhat :unamused: , snad na to taky přijdu :grinning:
25. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
ahojte, nedocitam, neudelate mi nekdo vycuc dnesnich novinek? :slight_smile:
dneska jsem chtela udelat maly jarni uklid a nejak jsem to nezvladla a zacala s poradnou debordelizaci bytu, jeste me zitra ceka hooodne prace, ale uz to bylo potreba :dizzy_face:
vcera jsme vyrazili za kulturou a prisla jsem dom malem s brekem, des a hruza :frowning2: ale uz je fajn... :slight_smile:
25. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
Tak zlatíčko už spinká :grinning:
25. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
ahojík, babinec leží, tak jdu na skok ještě za vámi :slight_smile:

holky mě trošku vytočily, ale celkem v normě, akorát, jak mi asi pracujou nervy a hormony, tak jsem se normálně rozbrečela, když mi Nelča v afektu řekla mamino, strašně mě to zamrzelo..... pak se omluvila, ale byla jsem z toho v tu chvíli hotová...

dodělala jsem velikonoční výzdobu, přes den zlikvidovala další várku prádla, ostříhala úplně nakrátko nehty, zkontrolovala věci do porodky a celý den jsem cítila celkem fajn.
zato teď je to síla, strašně mě začala bolet záda, cítím, jak mě pobolívá břicho a škube spodek. přemýšlím, jestli je to nervama, nebo se až teď projevilo pošolíchání dr.
už jsem se psychicky nachystala na zítřek, tak jestli mi to fakt začne v noci, bude to celkem pro všechny šok.

moc všem děkuju za podporu. a jirco, díky taky za to, že tys měla trochu jinou zkušenost, než aronek, aspoň mám naději, že když budu rodit potřetí, že to po penknutí vody půjde jako po másle.....
25. bře 2010 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz
lucis, moc ti držím palečky a na mně se vůbec nekoukej, každý to má jiné a i kdyby, tak vše se dá přežít kvůli těm maličkým :wink:
25. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Já ale neznám stav, kdy je třeba dvě hodiny v klidu..tedy, pokud se jí nepodaří usnoout.. Ovšem pobrekává i z toho spaní, takže za to vše asi mohou jen ty prdíky a bolení bříška, v út pořádně vyzpovídám doktorku, to přece nemůžeme obě zvládnout, když toho moc nenaspí, usne až vysílením..

Alenininko: koukám, že ty naše slečny se nám narodily stejný den :slight_smile: a k tomu čaji, slyšela jsem, že když se kojí, čaj se dávat nemá. Já se mu bráním i na UM, raději se zeptám doktorky, minule mi říkala, a´t nedávám, když má některou dávku i mý mlíčko. Teď mi neteče už vůbec nic a ty mega prsa jsou v tahu..
25. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Ještě se chci zeptat - co očička - netečou občas vašim mimískům slzy, i když nebrečí? Taky tam mívá v očenkách takové bílé kousíčky..
25. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Pajcul tak ym kapali do očíček atb kapičky a už to má ok :wink: . jinak čaj jsem Vikimu nedávala určitě do 6 ěmsíců a teď taky enchci, Viki ho vzal do pusy až někdy v roce a teď nejdřív v létě když budou velký horka. jinak na čaji nevidim nic dobbrýho, nažízeń i jídlo mají mlíko a je jedno jestli mateřský nebo UM. Tomík naštěstí spí dobře, jen večer mu trvá než usne ale pak se vzbudí jen 1x za noc :slight_smile:
25. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
pajcul, nám teče z očiček jen když brečíme a ráno máme ospalky, jinak nic, takže neporadím
25. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Pajcul- slzy mu tečou jen když brečí a brečí pořád. Taky si myslím,že nic jinýho než prdíky to být nemůže. Přebalenej, najedenej, chovanej, už nevím :frowning2:,ale masaže dáváme a nezabíraj
25. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
pajcul, nam ocicka hnisaji, ale zaim to neresim, jen kdyz si vzpomenu kapnu Ophtalmo-septonex. Mel to aj Tobik- s jednim ocickem jsme byli na pruplach kanalku ve ctvrt roce a druhy zacalo zlobit o chvili pozdej, ale uz jsem ho nechtela trapit, po roce se mu to upravilo samo. Znovu uz bych na pruplach pred rokem a pul nesla ani za nic, do te doby se to prej vetsine deti zpruchodni samo od sebe.
25. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
tak jdu do pelíšku,nevím kdy bude chtít malý zase nakojit :wink:
25. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
NOVINKA OD CORI:

KUK,dnes 11.45hod se nám vyklubal kluk.Ondřej 3.45 a 50cm.Jsme šťastní a v pořádku....Jana
25. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
to je teda smska ze vcera, takze ondrasek je 24.3. :wink:
25. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
tak Lucis po tom šolichání u Dr. co mi dělali ve středu je mi taky všelijak naše mladá mě taky vytáčí různě se šprajcuje , neguje..pak přijde obejme mi nohu a řekne , že už nezlobí....(no to tak na pár minut :wink: ) jinak poslíčkuju furt břicho mi tvrdne a boulí procházka mě znavila rozbolela záda...no a tak se jdu umýt a třeba ještě stihnu trochu v ložnici polaškovat i když se citím tak unavená tak holky kojící i rodící příjemnou a dlouhou noc
25. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
Cori, všechno nejlepší k Ondráškovi :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
Já mám právě za sebou teplou vanu a holící očistu, ať tam zítra nejdu zarostlá jak orangutan, záda trošku povolila, ale na sezení u kompu to nevidím.

ještě si naskenuju poslední záznam z těhu průkajdy, ať mám památku...

cori, já to tušila, že je někdo sichr v porodce, když se tady tak málo ozýval. Velikánská gratulace k Ondráškovi!!!!!!!!!!!!!!!
25. bře 2010 ve 22:07  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.