• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
tady se dnes spinka? ja strasim uz od 6, martin vstaval do skoly a deti vstaly s nim :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
dobré ránko, my byly taky v 5 hod vzhůru, ale chyběly mi ruce na psaní :slight_smile: v noci jsem 2x použila zas rourku, ale spíš preventivně, malá se moc nekroutila...no ale prdy šly pořádné. Až teď ráno se konečně sama pořádně po.... :grinning: Teď jsem ji mrskla do postýlky, tak snad bude klid.
Dnes má být poslední teplý den, tak vyražte všechny na procházky!
26. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
michelle, ty jo, ta uz pekne zveda hlavicku :dizzy_face: to Bibine se vubec nechce, nesnasi kdyz ju dam na brisko, chci s ni dneska zacit cvicit na balonu jestli to nebude lepsi :sweat_smile:
26. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
majatob, buď v klidu, před týdnem jí to taky ještě nešlo :slight_smile: I teď ji moc dlouho neudrží, byla to makačka vyfotit ten správný okamžik :grinning:
26. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
Dobrý den,kuřátka.
Jsme doma.Huráááááááááá. Moc toho času asi nebude,ale budu se snažit. Zkusím i dočíst,co se za těch 5 dní stalo :wink:
V porodnici jsem se potkala s cori. Leželi jsme spolu i jeden den a noc na pokoji. Má nádherného klučíka Ondřeje-3445g a 50cm. a narodil se ve středu po vyvolání.Mám vás moc pozdravovat.

Jinak my s Venouškem jsme to zvládli. I tatínek nám pomáhal. Bylo to celkem rychlé-o půl 1 v noci jsme dorazily do porodnice a ve 4.55 byl Václav na světě. Bolelo to ku....vsky,ale stojí to. S porodní asistentkou jsme zjistily,že se známe,tak jsme si tykaly,co bylo taky super. Celý porod vedla ona,ani mě nenastříhla,jen mě Véna potrhal dost vevnitř,tak jsem musela vydržet i 50 minutové šití. Ale na to se zapomene,že?
Co tady nového? Už jsou všechna kuřátka na světě? Co Lucis? Už? A Janule?
26. bře 2010 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky,
nám taky teče očičko,čistim to borovou vodou.U Fildy jsme byli taky na průplachu kanálků obou očí,ale ten je po spaní ani neotevřel,pr je měl slepený,no humus...možná by bylo lepší i kapat ty oční kapky.
Myslíte,že můžeme vyrazit s malym na Matějskou?Chcem jit ted v pondělí.Mám dilema,jestli jet s nima.Máma řiká,že budeme v otevřenym prostoru,že v pohodě,ale přece jen mu budou teprv 3týdny a bude tam určitě přelidněno.Co myslíte?
26. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Cori moc gratuluji k Ondráškovi :grinning: !!!

Doorko tak ať tě Venoušek moc nezlobí a je hodňoučký miminko :wink:. Jinak Lucis dneska nastupovala na vyvolávání a já jsem pořád 2v1 :unamused:.

Holky je ještě vůbec někdo vcelku, nebo fakt už jsem zbyla jenom já :confused: ?????????????????
26. bře 2010 v 09:35  •  3 děti  • Odpověz
taky gratuluju dalším kuřátkům!
26. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Gratuluji a prosim Lucis pokud neporodila, at mi zase hodi kuratka do IP. DEKUJI!!! Odpoledne nebo vecer hodim na net.
Nestiham vubec docitat. Jen chci rici, ze nam dr. rekla, ze zadny cajik neni malemu potreba davat, pokud ma problem s prdiky ci podobne, tak ho mam pit ja. Jinak pit jen a JEN neperlivou vodu..... Malej je sladouckej, spinka, tak davam dohromady to nase hnizdecko lasky a co muzu tak odpocivam. Moje telo stale zadrzuje vodu, takze mam mohy jako dzbany, ale mam 10 kg dole, takze zbyva jeste 9 kg do vahy pred tehu a pak jeste sup dolu tech zbyvajicich 15 kg :slight_smile:
26. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Marfinka27 (6.3)
Petulkad (11.3)
Cori (23.3)
Makytka (23.3)
Lucisa (23.3)
Janule11 (1.4)

Uz zbyvaji jen tihle, dle meho seznamu....
26. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
ani, cori uz to ma taky za sebou :wink:
26. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
26. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Gratuluji k dalším kuřátkům :grinning:
Ani - já ještě nevlezla na váhu, mám trochu strach, ale tím, že vy to víte, tak tam taky jdu vlézt, uf, to bude něco, starý kalhoty nandám furt jen ke kolenům :sweat_smile:
Mám kojit po dvou hodinách, jelikož malý moc nepřibírá, myslíte, že ho mám budit, když už je to dvě a půl hoďky?
Pak pajdim na prochajdu, ať využiju to krásný počasí
Jinak mi sestra v porodnici řekla,že pokud chci jejich péči pochválit, tak mám na modrým koníkovi, ale já nevím, kde, vy jo?
26. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Já gratuluji taky k novým kuřátkům :slight_smile: možná že už je třeba zas o jedno víc :wink: snad to bude mít Lucis brzo za sebou.
Maji,že bych začla přece jen uvažovat ještě do třetice o tý holčičce :grinning: je to kočka :wink:
26. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
Zuzzie - ty jsi teď porodila a bere tě ještě holčička? Já si to budu dlouho rozmýšlet, ale je fakt, že malá je krásná a vůbec všechny děti :slight_smile: , z toho mýho klučiny jsem furt naměkko.

No nic, jdu ho asi budit

Byla jsem na váze, zůstalo mi 8kg, jsem zvědavá, jak to dám dolů
26. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Zdravím po delší době, musím vás dočíst, až bude chvilka času.
My jsme si teď pobyli s Toníkem pár dní ve špitále. Má chudák nějakou bakterii, týden měl krev ve stoličce, tak nás obvoďačka poslala do špitálu. Má prokázanou bakterii e-coli a já mám nasazenou nemléčnou dietu, nevědí, jestli tu krev způsobuje ta bakterie nebo alergie na kravské mléko. Takže tak :frowning2: .Ale hlavně, že už jsme doma, já byla v tom špitále nervózní, že tam ještě něco chytne jinýho, leželi jsme na infekčním.
Cori, gratuluju k Ondráškovi :dizzy_face:
26. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
Cori, všechno nejlepší k Ondráškovi, doufám, že jste v pořádku a brzo půjdete domů
:wink:
26. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Jinak musím říct, jak jsme měli hrozné ráno. V pět ráno alarm a monitoru dechu, hrozně to ječelo, že nedýchá. Oba jsme vylítli, já hned brala malého a snažila se ho vzbudit, šlo to pomalu, ale vzbudil se. Tak nevím, jestli fakt přestal dýchat, nebo tam byla nějaká vada, každopádně teď nemám klid a pořád ho šmíruji
26. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
aronku, taky se nám to už jednou stalo. Letěli jsme do ložnice a Laura v pohodě...taky nevíme, čím to, ale hlavně že je vše ok :wink:
Dnes se rozhodla pro změnu zase nespat :unamused:
26. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
Aronku - to jsme měli v noci stejnou akci, pak mi bylo líto, že jsem ho vzbudila, ale hlavně,že byl a je o.k.
26. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
Aronku nám to houkalo 2x jak jsme přišli z porodky a dneska v noci taky. pořádně jsem vylítla tenkrát u Vikína teď jdu vždy nějak v klidu :wink: . navíc tomík i při spaní vydává zvuky takže jsem prostě věděla že je ok. Jenže on se vždy stočí na bok a hned ke straně postýlky takže to je důvod proč občas houkáme :slight_smile: . Ale u Vikína si do dneška mylsim že to byl oprávněný alarm, trvalo docela dlouho než se probral :unamused: . navíc tomík teď má rád spaní na bříšku tak jsem za monitor fakt ráda, Viki na bříšku být nechtěl a proto se mu ani ve 3 měsících nechtělo zvedat hlavičku a Tomík jí zvedá už od 3tt :wink:
26. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Tak pak az budete vedet udaje Ondraska od Cori, dejte vedet do IP :slight_smile:
Maly spi na balkone a az zabere tak si pujde hahnout maminka, jdu si dat obed s chuvickou na stole :slight_smile:
26. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky,
omlouvám se, že píši až teď ale dřív to nešlo, porod máme za sebou, porodila jsem 14.3.2010 v 3:34, bylo to strašně rychlé, tak jsem nestihla ani napsat, že jedu... v O:20 nástup kontrakcí, v 1:00 jsem ještě říkala manželovi, že to jsou možná poslíčci, ve 2:00 přijátá v porodnici a za hodinu a půl se malý Samuelek narodil (51 cm, 3 450 g)...
Ani: fotku dodám později...
Jinak všem moc gratuluji k miminkám...
V porodnici jsme trávili věčnost, malý měl žloutenku a nějaké bakterie v moči...
26. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Petuko,tak gratuluji. Moc,moc. Snad už jste zdraví a v pořádku.
26. bře 2010 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka: Tobě taky gratulace největší k Vašíkovi... Příští týden máme kontrolní odběry, tak doufám, že bude vše v pořádku...

Jdu se na chvíli natáhnout, jsem nějaká utahaná :slight_smile:)
26. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
Petul, gratuluju k Samuelkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Petulko, gratuluji!!!

Tabulku prubezne doplnuji, vlozim az bude casek :grinning:
26. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Baff, překvápko!!!! Ale největší pro mě!

Jsem opět doma, v porodce monitor, sono, vyšetření a v půl desáté jsem byla doma.

Abych to upřesnila, srdíčko a ozvy jsou ok a dr. přišlo zbytečné hned začít vyvolávat. Udělal mi hamiltona, teď to vím jistě, bylo to celkem nepříjemné, s tím, že se to může rozjet v klidu doma a já mám přijet až jen na samotný porod. Po vyvolávačce se to prý může táhnout i celý den a budu z toho dost zničená, což je prý na třetirodičku škoda a zbytečné. takhle se to možná ještě rozjede samo a odrodím do hoďky, dvou.....

Pokud přes víkend ne, tak v pondělí na stopro porod vyvolají.

V první chvíli jsem byla trošku zklamaná a rozhozená, už jsem byla psychicky dost rozjetá, že tedy dnes, ale pak jsem si řekla, že aspoň stihne chlopek v klidu dojet domů, páč ráno teprve překročil D-CZ hranice.

Navíc mě od toho hamiltona opět berou dost záda a spodek a před chvilkou mi odešla zátka, tak se to možná fakt rozjede samo......

A tím, že mi řekl, že opravdu nejpozději v pondělí odrodím a ujistil mě, že je miminko ok, ozvy, průtoky atd., tak si prostě počkám, teď už mi nic neuteče.
Ještě si aspoň užiju sluníčka doma. Než ležet a čučet v porodce (on mě nevyhodil, řekl, že tam můžu klidně zůstat a čekat), raději půjdu s holkama na zahradu. Nejvíc mě mrzí jen ty holky, ráno už se těšily, že až přijdou domů, budou mít brášku nebo sestřičku, asi budou zklamané :confounded:

petulko, gratulace k malému!!!! tady je to samý klučina :wink:
26. bře 2010 ve 13:27  •  3 děti  • Odpověz
Jejda Lucis, já pořád šmíruju mobil, protože ho mám na tichý a ty si sedíš v klidu na zahradě :grinning: :grinning:
Jestli to byla zátka, tak to máš ještě dnes za sebou. Já jsem to po tom Hamiltonu měla za dvě hodiny, ale každý to má jinak. Taky mě ještě říkali, že můžu jet domů, byla jsem bez bolestí a ještě, že jsem nejela, to bych asi porodila doma. :frowning2:

Zabko, to mě mrzí, ale hlavně, že už jste doma :grinning:
26. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
No tak já mám od Hamiltonu už delší dobu, ale pořád ze mě teče ten hlen a začínám pociťovat nějaký zvláštní tlak na spodek. Ale nechci to zakřiknout, zkusím to rozpohybovat na balonu, buď se to rozjede nebo trochu zklidní.....
26. bře 2010 ve 13:54  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.