• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Lucis- držím palečky :wink:
26. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Děkuji za gratulace... :slight_smile:)

Lucisa: Držím pěstičky....
26. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Lucisa: tak drzim pesticky pro stesticko a at jste co nejvice zdravi!!!
26. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
Lucis,taky moc držim palečky,ať se to rozjede...
Žabi,a to si vypila tolik mlíka? Nebo jak je to možný?Hlavně že už je to dobrý.Co to kojení,vrátilo se do normálu?
26. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
lucis, tak hlavně aby to taťka stihl :wink:
26. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
jinak jsme začali používat dudáka :unamused: sice občas, ale hlavně v noci, když po kojení nemůže usnout. Myslela jsem, že se mu vyhnem alespoň na začátku, ale fakt to hodně zjednodušil :wink:
26. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
jojo taky jsem měla velké plány být bez dudlíku....a jak je to s ním hned lepší :slight_smile: Sice lítám 10x dávat jí ho zpátky do pusy, ale pořád lepší, jak poslouchat řev že. V noci naštěstí usne hned a bez dudlíku, ale přes den bysme to bez něj nedaly. I když to taky nespí, ale aspoň má zavřené oči a dudlá.
26. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
Teda Lucis ty "nám dáváš" :wink: . Já sem co chvilku šmíruju, jestli jsi už někomu neposlala sms a ty se klidně sluníš na zahrádce :angry: :grinning: . Bože já jsem zvědavá co se vám narodí - princeznička nebo uličník :wink: ?????

Mě je od rána nějak divně "na těle i na duchu". Jsem dost unavená a nějaká bez nálady :unamused: . A k tomu mám ještě nějak žaludek na vodě. Možná to bude k té změně počasí, která má už dneska večer přijít.

Teď mi odjeli kluci k tatínkovi a vrátí se mi v neděli. Přemýšlela jsem, že si alespoň přes víkend v klidu poklidím, když tu nebudou, ale s touhle mojí "náladičkou" se nemůžu a asi ani nezvládnu k čemukoliv dokopat :unamused: . Teď odpoledne jsem skoro celé prospala a proválela v posteli. Taky mě brali poslíci. Já už to chci mít za sebou, už je to móóóc zdlouhavý :confounded: . Padaj na mě nějaké depky :frowning2: :cry:
26. bře 2010 v 17:42  •  3 děti  • Odpověz
Holky co jste dělali, když jste měli ke konci depku ?????
26. bře 2010 v 17:44  •  3 děti  • Odpověz
Petulko velká gratulace k mimískovi :grinning: !!!
26. bře 2010 v 17:50  •  3 děti  • Odpověz
Vy jste asi všechny u miminek a Lucis už asi šupajdila do porodky. Já to tu jdu malinko zkulturnit a asi zase zalezu do pelechu.
Tak zatím ahojky :slight_smile:
26. bře 2010 v 18:01  •  3 děti  • Odpověz
My taky pouzivame dudlika, takovou tu klasickou kyticku, co byla jeste za nas. Ja jsem radeji, kdyz bude dudlat dudlik nez, kdyz si bude zvejkat ruce, ty se nemohou predat treba dalsimu sourozenci na rozdil od dudanka :slight_smile:
26. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
Nene, ještě nejsem v porodce, byla jsem celé odpoledne na sluníčku na zahradě a pak dorazil taťka (jupí hej), tak jsme se šli ještě s holkama cournout na hřiště. Já sice už chodím jak kachna, páč ta záda a spodek mě tedy bere pekelně.

Už jsem si říkala, že jestli to nezačínají kontra, tak to jsou super extra poslíčci. Fakt docela síla, jdu dát rodince véču a fičím do vany, co bude dál.....

Nebojte, určo dám vědět....
zatím papa
26. bře 2010 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz
Tabulka aktualizovana..... :slight_smile:
26. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
lucis, ty nás tedy napínáš :grinning:
26. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Lucis, Ty to ale už vážně natahuješ :grinning: ale super, že se manžel stihl vrátit, to je paráda :dizzy_face: jinak já byla dnes akční, vypraný dvě pračky. Bo mi bylo řečeno že v nové pračce musíme aspoň 5x vyprat naše, než začneme prát pro novorozeně (skrz nějaký chemie z výroby), tak jsem převlíkla a dala prát ložní. Odpo jsme spěchali na kyčle, tak jsem nečekala po kojení dostatečně dlouho na brknutí a malou položila do těch čistých peřin, že se půjdu vyčůrat a pak dooblíknu. Najednou manžel volá jéééééžiš, no nepoblinkala mi to čisté ložní :sweat_smile:
26. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
mě malá taky začala nějak víc blinkat, tak nevím, je to "přežráním"? První si pořádně brkne a pak už blinká :unamused: Dnes jsme měli i řvací večer a to naprosto bezdůvodně, nic jí není, jen jak jí vypadl dudel, tak ječela. Nechci být otrok dudlíku, tak jsme ji holt nechali vyřvat bez něho. A to byl zatím každý večer naprosto v klidu, spala vždycky po koupání až do 22.30. No jsem zvědavá, co bude dnes :confused: Bo já v té době naspávám na noc.
26. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Michelle-tak mi konečně začali pořádně brkat a taky už asi tři dny pořádně blít, taky si myslím, že se přežírají, jinak si to nedokážu vysvětlit, ale jsou to docela děsné šavle. :frowning2:
26. bře 2010 ve 20:28  •  4 děti  • Odpověz
hmmm to jsou fakt záhady, teda to naše blití je jasný, si neodbrkla a hned jsem jí dávala na rovno, ale když si Laura krásně brkne a i tak se pak poblinká, tak to mi hlava nebere. Teda já jsem ještě zavedla, to, že když kojím a ona se pak začne kroutit a pískat a při tom ale stále saje, tak jí to prso prostě nekompromisně vezmu a chlácholím v náručí a většinou pak usne, bo vím, že kdybych jí nechala dál sát, tak jí to poteče nosem. Někdy ale po chvilce ještě chce, tak jí trochu dám. Jinak, když má škytavku tak se snažím jí mít co nejvíc zdviženou
26. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
Tak my teda neblinkame a krasne si krknem, jak starej chlap. Ale zase se mi nebudi na kojeni, proste ho musim budit ja a kdyz tvrde spi, tak pouzivam mokry kapesnik a otiram mu hlavicku, aby se probral. Neustale stoucham do bradicky, aby pil. Jinak ja kojim vzdy z obou prsou. Necham ho napit z jednoho a kdyz vic usina, tak mu ho vezmu a necham odkrknout a prilozim k druhemu..... Me rikala laktacni poradkyne v nemocnici, ze kdyby zacal blinkat, ze mam kojit s pauzama....
26. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
Mají sice monitory a spí celou noc, a s námi v posteli, jelikož se bojím a já nespím a hlídám jejich spánek. :slight_smile: A to už jsem dělala i u kluků-no jsem pořád stejná. :slight_smile:
26. bře 2010 ve 21:23  •  4 děti  • Odpověz
Mě taky trošku ublinkává,ale přijde mi,že to je od tý doby co dávám lexaf a sab.Ale neni to tak hrozný.Mě teď začal jíst co 2 hodky,někdy idřív,tak nevim,jestli je to ten spurt :unamused:
co myslíte o tý pouti,mám ho tam brát?
26. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
já budu za chvilku budit malého na kojení a pak do hajan :wink: hrozně tu fouká, tak se jim ta předpověď vyplnila :confounded: je po jaře a bude zase hnusně :angry:
26. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj kuřátka :wink:
v neděli nás pustili z porodnice, ale jak jsme měli tatku doma, k tomu hezké počasí, tak jsem se na počítač vůbec nedostala.
Radimek je zatím zlatíčko, krásně jsme se rozkojili hned v porodnici a už pátý den měl nad porodní váhu, což je prý krásný, teď už se mu dělá druhá brada :grinning: Čenda je zatím z brášky nadšenej, uvidíme jestli mu to vydrží. Akorát se chce víc mazlit, což je občas náročký, když kojím a ještě se mi na klín sápe Čenda :sweat_smile:

Jinak gratuluji všem novopečeným maminkám, dočítat je nereálné, juknu aspoň do albíčka :wink:
jinak koukám, že některým březňátkům už je měsíc, to to letí :wink:

posílm zatím odkaz na fotky,než je hodím sem do alba:
http://picasaweb.google.cz/petra.lud/Radim1732010#
26. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
nikit, krásné fotky :wink:
26. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz
gratuluji k novým březňátkům :slight_smile: hlavně zdravíčka
jak je krásné počasí tak jsme hodně venku takže Vás ani nestíhám dočítat :slight_smile:
26. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz
Nikit nádherný fotky, Zuzie, já bych tak malý mimi na Matějskou nebrala
27. bře 2010 ve 02:54  • Odpověz
Přeji dobré ráno :wink: Přítel šel do školy, takže dnes poprvé spolu sami
27. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
dobré ranko holky,
konečně jsem vás dočetla, Toník dneska ráno výjmečně spinká, jinak běžně je vzhůru od 5 a usne až klidně v půl 11, pak je celý den hodný, ale ty rána :confounded:
Lucis, ty tady ještě strašíš? :grinning: :grinning: :grinning:
Holky Toník taky ublinkává, většinou nosem ze spaní. A to dáváme odkrknout a nedávám ho hned do postýlky po jídle a stejně blindí. Ale myslím, že je to úplně normální u takhle malých miminek a časem to přejde.
Zuzzie já mlíko vůbec nepila, nechutná mi. Pila jsem jen 2x denně Caro s mlíkem a snědla 1 jogurt + nějaký ten sýr... nevím, z čeho by to měl, my alergici nejsme. Nicméně jsem koupila i ten Nutrilon bez laktózy na dokrmy a uvidíme. Pořád dokrmuju, ale míň, někdy se mi povede, že nemusím vůbec, když je delší pauza mezi kojením.
Jen aby ze mě jakš takš něco pořádného vysál, tak ho musím mít u prsou minimálně hodinu.
Jak dlouho kojíte holky, než máte prcky nadlábnutý?
Taky jsme koupili probiotický kapičky, kvůli té bakterii,prý je to dobré. Se mi protočily panenky, jako 650 Kč, za 5 ml kapiček :fearful:
Přeju krásný den všem, škoda, že se schovalo sluníčko.
27. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
Přidávám aktuální fotečku Toníka.
27. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.