• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Dobré ránko, tak já nevím holky, co si mám myslet o svém těle a mimču.....
Včera mi bylo pekelně, vana ani balon to nezmírnily, byla jsem už tak unavená, že jsem lehla a normálně to zaspala. Po půlnoci jsem se vzbudila, bylo mi zle od žaludku, na véču jsme měli bramborovou kaši a domácí sekanou a ten česnek se mi vracel do jícnu a k tomu pálení žáhy... Ale po bolestech ani památky. Tak jsem si řekla, že to byly mega poslíčci...

Teď ráno jsem vstala, jdu na malou a vyletěl ze mě další obrovský kus hlenu, a opět začala bolet záda.
Ale co mě nejvíc štve, že se mi klube rýma a začíná bolet hlava, tak mám strach, že se to rozjede a já budu rodit celá nachcípaná.... A taky mě šíleně svědí kůže na celém těle. Já už si stěžuju jen vám, páč si připadám jak hypochondr.
Fakt se těším na pondělí a jen malá naděje ve mě doutná, že možná i dřív......
27. bře 2010 v 08:37  •  3 děti  • Odpověz
žabko, tak to ty rána máme skoro stejné...no aspoň že noci jsou v klidu!
Já kojím cca co 2,5-3 hod. Dnes jedem do Polska pro ty probio kapky, doufám, že zabeerou. Vykouklo sluníčko, tak snad bude venku dobře.
Dá se koupit nějaké stínítko na kočárek? Nebo jen deštník?
27. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
Luci, taky jsem to mela..... Neboj za chvili bude po vsem. Ja mam ted zase nohy jako dzbany, pac jak litam jak na kosteti, snad po sestinedeli bude lepe.....

Michell, ja taky kojim po 3 hodinach ( + - 30 minut). :slight_smile: a v noci mame 5 hod. pauzu jednu! Takze dnes mam naspano s prestavkami 9 hodin, je uzasnej, v tomhle je po mamince :slight_smile:
27. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Tak o pravidelném kojení si mohu nechat jen zdát. Přestávky jsou od jedné hodiny do pěti :confounded: Plánovat se nic nedá, doufám, že se to nějak srovná :wink:
27. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Aronku to je tak skoro všude.Já ho budím, když spí víc než čtyři hodiny přes den, tak ho vzbudím a on se mi pak asi mstí a do dalšího kojení se kroutí a usne na pár minut. :frowning2:
Včera v kočáře po pěti minutách řevu konečně popotáhl za cumel a byl klid. Tak si na něj snad zvykl. Jinak doma ho nepoužíváme, ikdyž je to záhul. Neuklidní ho pak nic jiného, než nošení, nebo prso.
Ale včera večer se najedl v 17 hodin a spal až do 22,30. To jsme si užili pohodový večer. Ráno ho pak manžel vzal sebou do kuchyně a usnul mu na hodinu v lehátku, tak jsem vstávala až 8,30 :grinning:
27. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Jinak jsem se dnes vážila a mám o 4,5 kg víc než před těhu. Jde to celkem rychle dolů a kilo jsou určitě prsa. :grinning: :grinning:
Tak holky kojte a kojte a v létě nebudou žádné pneumatiky kolem břicha. :slight_smile:
Lucis,ty tu nejsi, snad už rodíš. :grinning:
Michel, najdi si doplňky ke kočáru a tam bude určitě všechno, nebo nějaký univerzální typ.
27. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
jakel, nerodím, jen jsem ráno musela trochu poklidit, já to nechápu, jak je manža doma, tak je to doma jak po výbuchu. ale protože mi není dvakrát dobře, tak mi to trvá strašně dlouho, ke všemu se musím nutit.
oběd dnes flákám, dala jsem péct maso a k tomu udělám rýži, nechce se mi s ničím patlat, taťka šel uklidt auto, bylo třeba jarního generálního úklidu a popasovat 3 sedačky do auta, holky jsem na chvilku taky vyhnala na zahradu.
já tak průběžně polehávám a polohuju své tělo :angry:
za chvilku mi ale dojede pračka a jdu to pověsit ven, dost tam fouká, tak to bude fajn, stejně je to tmavé, manžovy pracovní věci, bundy a tak....
27. bře 2010 v 10:28  •  3 děti  • Odpověz
jakel, s tou váhou mě pěkně štveš, já jsem ve čtvrtek v poradně vlezla na váhu a málem to se mnou švihlo, jak se to táhne a já asi zajídám strach či co, nebo nějak rychleji přibírám, tak už mám nahoře 17 kg, a to jsem to chtěla udržet do 15 kg!!!
27. bře 2010 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz
Pár foteček,dneska už máme měsíc :slight_smile:
27. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
tak ta poslední není pořádně vidět
27. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
kackap, krásné fotečky :wink:
Mám dotaz, taky vám plandá břicho?? Jak brzo po císaři se může cvičit??? Jsem jak lemra. Jizva pořád bolí, ale to břicho mně štve :angry:
27. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Tak to ja maleho na kojeni musim budit skoro vzdy, akorat k ranu ve 4 hodiny po tech 5ti hodinach uz se krouti a vstava sam. Dokonce me dela problem ho i nekdy probrat, tak beru cisty kapesnik namoceny ve studene vode a otiram mu tim hlavicku a za krkem, aby spustil.... Me rekla laktacni poradkyne i detska dr. ze jidlo na nem nechavat nemam, ze ho musim vzbudit. Delku kojeni vsak na nej nechat mam a hlavne, ja uz poznam, kdy ma dost a kdy ne....
27. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:
aronek, me bricho planda taky :frowning2: po cisari nevim, asi az prestane jizva bolet? :sweat_smile: ja uz jsem byla bruslit a zacala jsem posilovat na nohy a sikmy brisni svaly, po sestinedeli uz pekne zapojim cely brisko, tak snad se to brzo zlepsi...nemuzu se na sebe ani podivat do zrcadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
aronku, kup si stahovaci pas. Po cisari muzes aktivne cvicit az za 3 mesice a urcite vydrz do konce sestinedeli......
27. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
jezis, co blbnu? prej dobre ranko :sweat_smile:
27. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
Břicho mám taky takové měkké a ta řasa, když si sednu, to je hnus, ale po čtyřech dětech to ještě jde. :grinning:

Ani tak to závidím, malý se budí sám a někdy až moc často. :grinning: Ale moje děti ani jeden nebyly takové ty spící neviňátka.
27. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Maji ty už nevíš co je za hodinu, co?? :grinning:
27. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
jake, ja su v provozu zas uz od brzo rana a jeste jsem si poradne nesedla, tak mi to nejak neprislo, ze uz je tolik :grinning: :grinning: :grinning: dnes su pilnejsi nez vcelicka, musim se pochvalit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Jakelin, vzdyt ja vsude tvrdim, ze mam super dite :grinning:
Ted jsem ho ulozila do kocaru k oknu, pac mame byt co nejvice na dennim svetle kvuli zloutence a zvatla dudlik. Ozve se jen, kdyz mu vypadne a vystaci si s dudlou sam :slight_smile:
27. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
Jo skladam obdiv vsem, co pouzivaji latkove pleny, delaji si domaci prasek a vsechno mozne navic!!! Ja jsem rada, za papirovky, ubrousky z DMka..........misto toho, abych machala nekde pleny, tak radeji odpocivam....
27. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
Tak jsme vykoupali, nakrmili a uvidíme jestli budem spinkat :grinning:
Ještě dotaz. Nosíte někdo stahovací pás? A jaký? Kdyžtak hoďte odkaz :wink:
27. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
Aronku, ja ho nosim a hodne mi pomaha i na pohyb a bolest jizvy po CS - mam tenhle: http://www.spodnipradlo-xxl.cz/detail.php?barva=B%EDl%E1&velikost=&product=1837&podnabidka=492&kat=14#BarvaVelikost
Nejprve jsem pouzivala velikost XXL a ted uz mam XL :slight_smile:
27. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
Tak a ja mizim koupat.

Zadny novy prirustek?
27. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Ani-děkuji za MMs-Lukášek je krásnej. :slight_smile:
27. bře 2010 v 19:59  •  4 děti  • Odpověz
Dobrý večer,
píšu jednou rukou, jelikož malý jinak strašně ječí, tak ho tulíkuju. Mám dotaz, zařazujete režim spánku a dávání dítětě do postýlky v ložnici už třeba v 7? My ho v 7 vykoupem a pak jsem ho zkusila dát několikrát do ložnice, ale ječel tak, že jsme si ho vzali do obýváku v telce a takhle to pokračuje, dokud není tak deset hodin. Je to normalní?
27. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Máme 1měsíc a 1den. :slight_smile:
27. bře 2010 ve 20:03  •  4 děti  • Odpověz
jnvlk-my máme děti taky po koupání a večeři u sebe, bývali v postýlce, ale začali mi blinkat, tak je chci mít pod dohledem, pak je jen přenesu do postýlky ani o tom neví. :slight_smile:
27. bře 2010 ve 20:04  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi jsou krásní. Náš malý spí kdekoliv když spát chce, různě po sedačce, v koši, postýlce a nebo s čepičkou u okna na kojo polštáři.
Eliáš teď taky blinká, skoro po každém jídle a škytá. :frowning2: Strašně hltá.
27. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj, tak Tomík je fakt jinej než byl Viki. Vyžaduje spinkání na bříšku, to se hned zkidní a usne :wink: . Viki na břiše nechtěl být nikdy a Tomášek to zase má rád :wink:

Aronku co vim tak se může pomalu začít cvičit po šestinedělí. Já budu mít ve středu 8 tt po císaři a chci začít po velikonocích ale zatim jen se změnou stravy, mě nebolí jizva ale celý podbřišek, teda ta kůže je při dotyku taková neživá :frowning2: , takový mravenčení, možná tim jak to břicho bylo obrovský nebo nevim. nechci to uspěchat aby to enbylo horší než lepší, zatim teda mam jediný cvičení - sex :grinning: a to je ok :wink:

Zuzko to to letí co, nám bude 8tt :wink: .
27. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Zuzi dík, tak už to nebudu hrotit, at ho nestresuju bobše. Z těch fotek mi přijde, že mimi máme podobný :slight_smile: .
Tak mi po jídle nekrká :angry: a já čekám a čekám
27. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.