• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ani, dík za odkaz :wink:
market, já mám takový pocit, že břicho není moje, ale bolí jak čert, včera malý plakal a já se soukala jak píďalka po posteli abych mu dala dudlík :confounded:
27. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
ani, jak je velké to XXL a XL? Myslím obvodem pasu, nějak jsem tam nenašla tabulku velikostí
27. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Aronku, XL je 72 cm v normalnim stavu, ale hodne se vytahne.... XXL ti mohu napsat az zitra, to mam mokre na bakone...
Jdu do hajan.....
27. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
ani dík, na kolik se to tak vytáhne?
jdu zalézt, malý hajá a nevím kdy budem zase kojit :wink:
27. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
Aronku to chce čas. Mě tak 14 dní po císaři už břicho nebolelo ale ta kůže je taková necitlivá :unamused: a netušim čim to je, je to docela nepříjemný ale jizva je ok ale docela se ještě cvičit bojim, tak po velikonocích začnu s jídlem a pak po měsíci zkusim stepr. Otázka je jestli to na tvar břicha bude mí efekt :wink:
27. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
Aronku, ja mam v pase 117 cm a v pohode obleknu XL :slight_smile: Tazke se vytahne hodne.....
28. bře 2010 v 00:16  • Odpověz
Tak mě dnes po večerním koupání (koupem mezi 18-19 hod) a najezení Laura spala až do půlnoci! Jak senají, najím se i já a lehnu k tv....pak kolem 22.30 mi ji přítel přinese na jídlo.....no a dnes jsem se teda probudila šokem, že už je tolik a nemohla jsem si vzpomenout, jestli jsem ji v těch 22.30 kojila nebo ne :grinning: Bo já mívám sny, že kojím....pak mám taky vždy mokré tričko!
28. bře 2010 v 05:01  • Odpověz
jinak dost blinká, už máme sedačku pěkně ohozenou :unamused:
28. bře 2010 v 05:10  • Odpověz
Dobré ráno kuřátka :slight_smile:

tak co, nevíte některá něco o Lucis :confused: ??? Koukala jsem, že se tu objevila naposledy včera dopoledne. Tak už bude mít možná mimíska u sebe :slight_smile: . To jsou nervy, to jsou nervy :sweat_smile: .

Tak já mám dneska 1 termín (podle UTZ), ale Ellie si z toho absolutně nic nedělá :rolling_eyes: . Je jí to šumák. Musím říct, že to čekání je FAKT stresující :frowning2: . Pořád myslím na to, že mě to teď už může chytnout kdykoliv a já nevím kdy to bude :unamused: . Tenhle týden má přítel ranní, tak se bojím, aby mě to nechytlo dopoledne, protože bych musela ještě než by přijel domů, zařídit děti. Dominik končí v ZŠ dřív než Daniel a sám domů nechodí, nemá ani klíče od baráku. Takže bych ho musela jet vyzvednout ze školy dřív a zároveň vyzvednout i Dana, aby byl s Nikim doma a pohlídal ho. Nechci ho nechávat doma samotného, protože jak je hyperaktivní, tak člověk nikdy neví, co ho napadne za hovadinu. Nehledě na to, že se doma teď sám bojí :wink: . No a mi tu nemáme žádnou babi ani dědu na hlídání :unamused:.

No takže se bojím, aby mi hlavně nepraskla hned voda. To fakt netuším, jak bych to vše udělala, protože od MUDra mám nakázáno, v tomto případě jet okamžitě do porodky, kvůli tomu streptokokovi. To bych si musela i nejspíš zavolat rychlou, protože chlapovi by trvalo přijet domů cca hodinu. A pak ještě zhruba 30 minut do porodky. No mám nervy na pochodu :sweat_smile: :frowning2:.
28. bře 2010 v 08:42  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj něco pro zasmání po ránu:
Táta se učí koupat-zatím jen Péťu, je větší a nebojí se na něho chytnout. (raději šel do trenek, obával se nějaké nehody. :grinning:
A ješte včerejší fotka-kočárkování. :wink:

A dnešní ráno-atleti :slight_smile:
:slight_smile:
Co se týká toho cvičení mám DVD- Cvičení pilátes po císaři- Tak jsem to zhlídla(no mě cvičit nikdo nepřinutí, ale je to hezky) No a tam říkají, začít s cvičením až 8týdnu po operaci.
Jinak já mám jizvu už téměř neviditelnou, nic mě nebolí , akorát mám pidi bříško, jako bych byla ve 3měsíci. :grinning: , to se prý vstřebá, a když lehnu na záda, tak mám propadlej lavor. :grinning:
No a včera byl opět sex-huráááááá a byl teda akčnííííí. :grinning: Jen se bojím, abych nebyla těhotná.Sice říkali, že Petr nemůže mít děti, ale znáte to, takových případů bylo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě, že jdu ve středu ke Gyndrovi-hned si nechám danu, nebo náplast, nebo co mi doporučí s kojením. :sunglasses:
28. bře 2010 v 09:22  •  4 děti  • Odpověz
Tak u nás noc perfektní.Jak jsem vykoupala obě dětičky spolu,tak jsem malou dala v pyžámku a v župánku do lehátka a mezitím jsem umyla Kubeše,tak Anička usnula v tom lehátku a spinkala až do 22 hodin,tak to jsem jí vzbudila,nakojila,dala čistou plínu a zase usnula,tak jsem jí dala do postýlky.V noci bylo koení jen jedno jinak spinkala,kolem 6 té přišel Kubík do ložnice,tak si ke mě lehnul a v půl sedmé se Anísek vzbudila,tak jsem jí nakojila a teď leží na dece a kouká na pejska z fisher price :slight_smile:

Zuzko to jsou bobíšci :slight_smile: :slight_smile:

A naše koupání včera
28. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
ahoj a krásnou neděli všem, my teda měli včerejšek docela náročnej, jak už jsem možná psala, tak manžel byl na zabíjačce (i přes noc) a malá byla od 15:00 do 21.30 víceméně vzhůru a ke konci to vypadalo, že se rozhodla uvřískat. Nakonec zabralo, když jsem jí dala dumlat svůj prst. V noci naštěstí spala vždy 4a půl hodiny. Holky krásný fotečky máte, my asi koupání hned tak nevyfotíme, zatím jsme odložili kýbl a myjeme v umyvadle v koupelce, kde je místo tak pro jednoho, no ale příště zkusím třeba taky fotečku. Zuzi s tím sexem slepá závist teda. My už sice hřešili alternativně, ale někdy mám trochu obavy, zda si vůbec ještě někdy škrtnu :sweat_smile: chce to trochu čas. Jinak, nezlob se, že se v tom šťourám, ale to jsem nepochopila s tím Petrem, že nemůže mít děti, a co kluci??? :confused: Jinak doufám, že Lucis už to má za sebou
28. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky tak jak je při dnešku :slight_smile: . Tomík spí a viki kouká na telku a ještě je v pyžamu :wink: .

zuzko tak já si mylsim že sex po císaři asi půjde líp než po normálnim ne :wink: . my už začli 3tt po císaři a vzhledem že jsem v naší dvojci já kdo je neplodnej tak si pozor nedáváme :wink: . u ěm by to byl fakt zázrak otěhotnět bez pomocí léků a vzhledem k tomu že vlastně od konce roku 2003 do sebe rvu pořád nějaký hormony tak teď nic brát nechi a nebudu, nějak cítim že tělo potřebuje očistu :slight_smile:
28. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj, tak jsme byli na návštěvě u známých, pak u babičky a teď jsme dorazili :wink:
28. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
Ahoj holky!

Tak co Lucis? Víte o ní něco?
28. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
Taky nakukuji co Lucis :wink:
28. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
Ani, ještě jsem se chtěla zeptat, nakolik tě to stáhne? Jak často ho nosíš? Myslíš, že pomáhá? Jinak v pase máme stejně :wink:
28. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
taky stahovaci pas nosim, ale uz mi zacina byt velkej, nema to uz takovej efekt jak na zacatku, ale aspon s nim to bricho nevypada pod oblecenim jak rosol :grinning:
28. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
maji, nemáš nějaký odkaz jaký máš??
28. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
Aronku, stahne me o 2 cm, az mi bude malej, zacnu nosit stahovaci kalhotky, co mam doma. Hodne mi pomohl a hlavne nevim o jizve po cisari az tak, ze kdyz se zacnu vic smat, tak zjistim, ze ji mam :slight_smile:
28. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Volala mi Lucis, že to má za sebou. Holčička se narodila v 14,35 a jmenuje se Amelie Sofie. Váží 3,150 g a míru mi neřekla. Porod přirozený, ale byla po narkóze po odstranění přirostlé placentě. Tak byla taková trochu utlumená a moc jsem jí nerozumněla a do toho jsem tu měla návštěvu a neměla čas se moc vyptávat.
28. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
Jakelin, děkujeme za zprávy :wink: Lucis, moc a moc gratuluji k holčičce :grinning:
28. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
Ahojte. Jdu vás aspoň pozdravit. Dočetla jsem pár stránek,ale víc nestíhám.
Včera mi psala cori,že měla nějaký špatný utz,tak možná půjde na sál,chuďato.
Jaké používáte dudlíky? zkoušela jsem Vénovi dát 3 druhy,ale žádný se mu nezdá.
Chtěli ho vaše děti hned? Měla jsem pocit,že se mu nevleze do pusy.
Stahovací pás mi koupila mamka u vietnamců za celých 39,- Ale dávám si ho jen někdy.
Aronku,vy už tak návštěvujete?
Co ta Lucis? Nikomu se neozvala?
28. bře 2010 v 18:04  •  1 dítě  • Odpověz
doorko, mně se na ty návštěvy moc nechtělo, ale lepší, než aby přijeli k nám a byli tu půl dne :wink: Dudlík máme Nun a chtěl ho hned. Byla na něm velikost 0-6měsíců.
28. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Tak my úspěšně přešli n dudlíky NUK vel. 1, ale hnědá guma. Máme je do kočárku, klasicky květinky doma na spaní.
28. bře 2010 v 18:35  •  4 děti  • Odpověz
Děkuji za odpověď. Nuk máme taky a ještě jsme ho nezkoušely. Venda je docela hodný,takže nebylo potřeba. Já jen ,kdyby náhodou.A tu květinku koupím v lékárně nebo kde? Nikde jsem ji neviděla.
A ještě jedna otázka. Vím,že mám teprve týden po porodu,ale taky vás ta buchta tak bolí? Mám tam velký tlak. Dnes jsme byly poprvé na prochajdě,na 25 min. a já jsem myslela,že to snad ani neujdu.
28. bře 2010 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka-květinku mají v každé lékarně a drogerii a cena je 14-19-jak kde. :slight_smile:
28. bře 2010 v 18:45  •  4 děti  • Odpověz
Ahojík, gratuluji Lucis..... a hezké jméno.........
Taky máme nuk, ale malá ho nechce, 2 dny chtěla takový obyč dudlík z tesca, měla ho teda chudák přes celou pusu a od sestřenky jsme dostaly takové ty s tou kytičkou a ty mi dumlá, ale když máme hysterák tak to jde těžce.
Dnešní dopoledne bylo velmi kruté měla zas takový hysterák, že nevím, dalyi jsme rourku, ale prdíci nic, tak nevím co jí pořád trápí, a to už byla 2 dny dobrá, ted zas dva dny pláče, ale líbí se jí na vzdoušku v 1 jsem vyrazila k rodičům na zahradu a to spinká na vzdoušku, ještě tedka, tak jsem zvědavá zda bude spát i v noci, tuto noíc, jsem jí musela asi hodku uspinkávat, ach joooooooooooo
28. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
nevíte co tu potvůrku mže trápit? Já myslím že to prdíci nejsou, bříško má měké, při kojení si prdí krásně do plíny, i při přebalování když jí zacvičíme tak si uprdne, máme 3 stolice denně - je přebalená, nakrmená a řve a řve ařve, to mi nepřijde moc normální, ach joooooooooo
28. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
aleninininka: to je zlatá :wink: , já uspávám klidně i tři a pak se mi za půl hodky vzbudí a chce papat :sweat_smile: :angry: v pátek jsem od 3 hodin ráno kvůli bolení bříška jen houpala tím houpadlem a klimbaly jsme u toho obě, vždy se ohlásila brekem, když jsem vytuhla, trvalo to do 7 ráno, kdy jsem ji předala příteli, málem jsem padla. Očistky ze mě teď zase nějak brutálně tečou, tak nevím, jestli to bude jako dřív. Hemoroidy se mi trochu zlepšily, ale pořád je to auau. A šitíčko se mi ještě na jednom místečku pořádně nezahojilo..
28. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.