• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
A my kakáme 1x za 2-3 dny, déle pak dáváme rourku, protože mi už pak třeští hlava, ona totiž není schopna ani spinkat :frowning2: v út se poptám doktorky..
28. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
Pajculko, tak to máš taky pěkný, to je hrozný,,.............
My od včera nasadili baby calm, tak jsem zvědavá - sice má být od ukončeného 1 měsíce, ale po včerejším hysteráku kdy i přítel řekl že asi vyrazíme do nemocnice, jsem jí ho dala, ale kdy to začne zabírat to nevím..... :confounded: :unamused: :wink:
Pajcul, tak to je mi líto, tak Elenka aspoň když pak usne tak spí.............................., To jsem zvědavá co ti dr řekne, mě tvrdí, a to se Vám ani nesklidní když jí chováte? říkám že bohužel a to se jí fakt tak věnujem, klidně na ní mluvíme, zpíváme, a stejně se neuklidní a i v tý náruči dokážwe 2 hodiny plakat.......
28. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
Aleni, Baby Calm můžeš dát i dřív. V příbalovým letáku se tím akorát výrobce jistí, ale doktoři ho dávají i miminkům mladším než 1 měsíc. A Sabíka taky dávají třeba už v porodnici, takže klidně od prvních dnů. Hlavně, aby to zabralo. My včera probrečeli skoro celý den. Ale v noci naštěstí spinkala krásně a já konečně spala asi 8 hodin (sice s přestávkama, ale celkově jsem těch 8 h nasbírala :sweat_smile: ) místo 5 - 6 hodin za poslední dny. A dneska to včerejší nespaní Zuzanka asi dohání. Akorát po obědě asi dvě až tři hodinky nespala, jinak furt chrupká. :sweat_smile: Snad bude spinkat i v noci. Zuzanka se trochu zklidní v náručí, ale hlavně na ni zabírá prso. Dudel ji akorát rozčílí víc. A taky zabírá pohupování, takže s ní třeba hodinku večer hopsám na míči.
28. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
A musím se pochlubit, jak už krásně Zuzanka zvedá hlavičku. :sweat_smile:
28. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
Lucis, gratuluju ke třetí holčičce. To budete mít doma pořádný babinec. :grinning: Snad to váš taťka přežije ve zdraví. Hlavně ať malá krásně roste a je to zdravý a spokojený dítě. :wink:

Pajcul, já taky po porodu trpím na hemeroidy. To stejný jsem měla i po prvním porodu. Co mi zabírá, je tea tree mastička od Justu. Mažu ráno a večer a je to o 100 % lepší.

Závidím všem, co mají dudlací miminka. My teda taky dudláme, ale maximálně prso. A někdy je to o nervy. Už jsme koupili 5 dudlíků, ale ani jeden pořádně nechce. Vezme si ho výjimečně a to jen na chvilinku. Většinou ji spíš akorát rozčílí víc.
28. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
lucis gratulace k holcicce, krasny jmeno, obe dve jsme meli taky na seznamu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aronku, hodim ti sem oidkaz na ten stahovak, ale musim pohledat a taky zmerim jakej rozdil to je :slight_smile:
holky, to vam vubec nezavidim jak vam deti rvou, takovej byl tobik a bylo to hrozny :unamused:
28. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
autor
jo a nevim kdo se ptal na dudlik, my mame Suavinex, je placatej z obou stran a mame ho jen na dudlani ven, jinak nechce :slight_smile:
28. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Vero, Zuzanka je úžasná.... Já se ted aspoň najedla a jdu budit malou po 3,5 hodkách na koupáčo, tak jsem zvědavá na večer a hlavně na noc, zatím kuřátka....
28. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Maja, je to fakt opruz, hlavně když nevíš proč............... :angry:
28. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
aronku, neni to uplne on, ale necoi na tenhle styl, z pulky je hladkej (na brichu) a na zadech je elasticka krajka http://www.lindex.com/se/Product/Product.aspx?id=1316770&styleid=1001016&path=3403475;3215210;3232575;3528388;875626
28. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
nas dudak (mame zelenej a s modryma kytickama :dizzy_face: ) http://babygroup.cz/suavinex/siditka/fyziologicke-siditko/
28. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
najizdi tam zkosenej z jedne strany, na tech obrazcich niz jde videt ten nas placatejsi :wink:
28. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
ahoj holky, zdavím již z domova
doplnila jsem pá fotek, jdu uspat malou, pak se snad ozvu
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/broucek2/album/nas-poklad-veronika/
28. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
aleninininka: teď tam byla pořádná nálož v plence :slight_smile: snad bude dnes už klid.. pomáhá nám spíš SabSimlpex, ale ten se nemá brát dlouho, zabral až za týden. Ty BabyCalm jsem taky dala dřív jak za měsíc, protože se to nedalo vydržet a v lékárně m to taky schválila, je to 100% přírodní a může se to dávat kdykoliv, jen to naředit :wink: :slight_smile: Nám se chviličku uklidnila až v autosedačce u houpání, koupili jsme jí tedy houpadlo, aby už to měla lepší a taky ji to pohoupalo samo. Zabere to jen na chvíli, ale dobře v tom usíná, to by mi upadly ruce, protože ona když usne za hoďku, tak je to bomba.

A ten dudel, to je u nás taky horor, ona jej vyplivne a pak ho zase chce - brečí, dokud ho nedostane, pak ho zase vyprskne a zase pláč. Maraton je to, když usíná a on jí vypadne.. :angry: jsem taková podavačka dudlíků, takže ji pak beru raději k sobě do postele, ať nemusím stávat a až mám po těch 2 hodinách, když se zadaří, jistotu, že chrní, šup s ní do postýlky.. mrška jedna
28. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Tabulka aktualizovana. Zbyvaji:

Marfinka27 (6.3) - zrejme jen nenahlasila miminko
Makytka (23.3)
Janule11 (1.4)
28. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Aleninka : my dáváme Sab Simplex už od prvního týdne- prý to nevadí, tak neboj a klidně jí ho dej :slight_smile:

Luci gratuluji k holčičce :slight_smile:

my máme dudlík Nuk z kufříku co jsme dostali na gyndě
28. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
Tak mi si v porodnici zvykly na klasicke kyticky (http://www.batolatko.cz/Detske-latexove-siditko-kyticka-BOCEK-,1885.html) a jiny jsme nechtely!!! Ale jsou super, protoze neprilehaji k tvaricce a ta se nepari a zbytecne nemame potnicky....
29. bře 2010 v 05:06  • Odpověz
Hurraaa, mam 3je kalhoty, ktere obleknu :slight_smile:
29. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
aninam, tak to gratuluju :grinning: Já se přes postýlku ještě pořádně nedostala ke své skříni (máme pidiložnici), takže nosím jedny rifle, co jsem si stihla vytáhnout.
My už jedem v probiotických kapkách, ještě k nim dávám sem tam Sabík, bo nevím, jak rychle to zaúčinkuje. Ale kakáme pěkně :sunglasses: Kupodivu je dnes i klid, snad to nezakřiknu.
Venku fučí, to na procházku moc nevypadá :unamused:
Vy co kojíte, taky vám tak moc tečou prsa??? Mě strašně, nejvíc přes noc a když jsem na procházce! Upraví se to někdy? :sweat_smile:
29. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak zaprvé veliká gratulace Lucis k holčičce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já jsem si včera od rána "užívala". Brali mě nepravidelně, leč intenzivně křížové bolesti, který mi vystřelovali po celý páteři až do hlavy. Šílená bolest při který mi to jakoby pulzovalo cca 2-3 minuty. Odpoledne jsem už bolestí brečela :cry: . To jsem měla od rána do večera zhruba 30x. Navečer jsem tedy zavolala do porodnice, že nevím jestli to může být k tomu těhu, protože nic jiného mi nebylo. Tak mi řekli, ať přijedu, že některé maminy mají jen křížové bolesti a že mě doktor radči vyšetří. Tak jsme kolem 8 večer vyrazili. Já jsem přítelovi říkala, že mě stejně zase pošlou zpátky, protože jinak mi opravdu nic nebylo a že až tam dorazíme, tak mě ty záda jako na potvoru nechytnou :sweat_smile: . A taky že jo. Natočili mi monitor (40 minut :rolling_eyes: ), doktor mě prohlídl, řekl: " to není vůbec na porod, miminko je hodně vysoko, vůbec se neotvíráte, můžete domů, přeji Vám klidnou noc a zase přijeďte" - vtipálek :wink: . No tak jsme jeli zase dom. Mě se do rána pořád dokola zdálo, že rodím. S tím, že jsem ještě ke všemu asi od 2 do 5 zase čučela do stropu :rolling_eyes: . Tak jsem zvědavá co bude dneska :confused: .

Dnes jdu na kontrolu ke svému gyndaři, ale nějak se pořád nemůžu "vyprdelit" z baráku. Jsem už nějaký den totálně bez nálady, spíš na mě pořád padaj depky, všechno mě rozhodí :frowning2: :cry: . Dneska ráno jsem už opět bulela :unamused: . Holky měla jste to taky některá ( já myslím, že to tu psala Aninam ? ). Co s tím mám dělat ?????

Omlouvám se, že si stěžuju, ale mám už i pocit, že doma už moje nálady nikoho nezajímají :frowning2:
29. bře 2010 v 09:29  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :wink:
maji díky za odkaz :wink:
29. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
tak nám byly doporučeny kytičky a pak ještě sestřičky říkali, že jsou dobré od Aventu
já se snad vejdu téměř do všech věcí
včea jsem se fakt vyděsila, najednou ze mě šlo stašné kve, jak kdyby někdo pustil kohout, ale naštěstí to postupně přestalo. Nechápu, proč mi v poodnici neřekli, že toho může odejít tolik naráz.

Jinak teda porod nebyl nic moc, ale díky super porodní asistentce jsme to zvládli. Dodávala mi strašné energie a odvahy a taky manžel byl úžasný. Na šestinedělí byly moc hodné sestřičky, ale chvilkama jsem to psychicky nezvládala hlavně díky spolubydlící. Malá občas brečela a ano se tvářila, že jsem neschopná matka, protože ji neumím uklidnit. Jinak se mnou nepromluvila, jen vždycky sykla, když jsem nevypla hlídač dechu, protože jsem nechtěla, aby ji malá rušila brekem a tak jsem měla jedinou starost, jen ji nejdříve uklidnit. Opavdu lepší než být s někým takovým, tak mít nadstandad a být tam sama. No hold nemá každý dítě, které jen pije a spí. Asi totiž měla první 2 dny hlad a nestačilo jí mlíčko, které ostatním dětem stačilo.
Vypije totiž už od 4. dne cca 70 až 80, což ostatní děti nepotřebovaly.
29. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
janul, mně nic nebolelo, takže neporadím, uvidíš co ti dnes řekne doktor :wink:
29. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Já nemyslela jestli jste některá měla ty bolesti :slight_smile: , ale ty depky :unamused: . Mě včera ani ten doktor neřekl proč ty bolesti mám, jen mi poradili se sestrou, ať si na ty záda dává teplé obklady. A bylo vyřízeno :sweat_smile:

Ale Aronku děkuju :wink:
29. bře 2010 v 09:36  •  3 děti  • Odpověz
depky jsem spíše měla až v porodce z nevyspání, kdy malá 1 noc a den probrečela a nebyla k utišení.
Křížové bolesti jsou stašné, mě chytly u porodu
29. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
aronku, neni zac a tedka jsem to premerila, tak me stahne pres ten nejvetsi spek o 5 cm a to mam pocit, ze uz nestahuje tak jak by mel :slight_smile:
29. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
janule máš je asi od toho, jak se chystají porodní cesty
29. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahojík, pěkné ranko, tak mi se zas uspáváme na ruce a u toho vyhazujem dudlíka. baby calm máme od soboty večer, tak uvidíme, kdy to má začít zabírat? hned nebo to nějakou dobu trvá?
Broučku Verunka je nyny, a to mě mrzí žes měla takovou pipku na pokoji, my tam byly 3 a pak ještě jedna holčina a bylo to super, aspoń jsme si i navzájem vypomohly a poradily
29. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Janule, to jsou hormony, neboj to prejde...... Muze to byt v mensi mire i po sestinedeli, ale mela by si citit jak to ustupuje.... Jinak jsem to opravdu byla ja, prvni dny na zabiti!!!!!!
29. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
29. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.