• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
taky jdeme zíta k doktorce
pajcula to se ti nedivím, je to celkem pohodlné a hlavně do peněz lezou jen plínky
29. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
Zdravím všechny. Dnes jsme byli poprvé u doktorky a ten náš Otesánek během dvou týdnů přibral 750g takže už máme 4250g :grinning:
29. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
flapi, pěkně ho živíš :grinning:
29. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
flapi aspoň je jasné, že mu nic nechybí
29. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
flapi, tedy ty ho krmíš :grinning:
29. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
broucku koukala jsem ti do alba, to neni fer :angry: :angry: vzdyt ty nemas zadnej pupik po porodu :confused:
dneska jsem nas prihlasila na baby masaze a plavani oboje zacina od kvetna uz se moc tesim, budete nekdo s mimcem chodit plavcit?
29. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
Ahojky,tak my dnes byli v poradně a Anička má 4130 g a 55 cm :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahojík, pěkně Vám ty prckové rostou, no myjdem ve středu, tak jsem na to zvědavá....
29. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
hajduš, koukala jsem na plavání a u nás jsou dvě obě od 6 měsíců, do té doby jen individuální plavání ve vaně, což tedy moc nevím co je.
29. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
Taky jdeme ve středu k dětské doktorce, jsem zvědavá jak přibýváme :wink:
29. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
Holky, všem vám gratuluju ke krásným miminkům. Patřila jsem k vám, ale bohužel to nedopadlo. :frowning2:
Březen mi nevyšel, ale v červenci by měl být ten náš drobek na světě :slight_smile:
29. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Holky uf! Tak už vím, co je to ten růstový spurt. Přesně to teď máme doma. Bobek nespal skoro celý den a furt by jenom jedl a plakal a plakal. Stačilo mu vzít prso a už dostával šílenej hysterák...a i když saje, tak je u prsa takovej neklidnej.
Jak dlouho to trvá, takovýhle obdobíčko?
Koukala jsem na fotečky březňátek, to máme hezká miminka :dizzy_face:
29. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
Petule, neboj, tentokrat to vyjde!! Vim, ze se to blbe posloucha a premyslis, co by kdyby.....taky jsem v te fazi byla a ted mam to nejvetsi stesti u sebe.........
29. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
žabko klid, trvá to tak 3-4 dny :slight_smile: a myslím, že nám dnes začal ten spurt v 6ti týdnech, taky by jen jedla.....a pokaděných už máme snad 5 plínek!
29. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Ještě jsem se chtěla zeptat těch co odsávají, jak mlíčko sklaují. Jestli v lednici a jak dlouho, pokud ho zamrazují, tak v čem a jestli dávají dohromady mlíčko i třeba ze dvou dnů, než ho zamrazí?
29. bře 2010 v 17:01  • Odpověz
Petule,tak držíme palečky.
Hajdi,malý je krásňoučký. A je moc podobný na tatínka. :wink:
Flapi,to si pěkně popakáte.
Taky jdem zítra k mudr,tak jsem zvědavá kolik jsme přibrali. A posraných plenek máme 3-5 :wink:
29. bře 2010 v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz
Mléko prý může být v ledničce 24hodin,v mrazáku 3 měsíce.
Dají se na to koupit specialní nádobky. Myslím,že je má avent a medela.
29. bře 2010 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz
právě jsem zjistila, že malé vůbec nesedí plínky 3-6kg, protože malá má hubený nohy a protýká jí to okolo nohou. Zítra musíme koupit 2-5kg.
hajduska na plavání taky budu chtít chodit
29. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
aronek dohromady se mohou slívat odsátá mlíčka za 24h, pak se musí zamrazit. Ostatní věci z hlavy nevím, ale mám nějaké CD, tak se mohu podívat
29. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Broucku, nám taky sedí víc 2 - 5 kilo, ale teď už jsou ty dvojky taky lepší. Zuzanka už bude mít 4 kila, tak už je víc obalená a plíny 3 - 6 kilo už nám tolik neprotýkají. Když měla o půl kila míň, protýkaly dost. Jakou má Verunka váhu?
29. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
vero tak cca 3,65kg
29. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
Broucku, tak počkej opravdu do těch 4 kil. Určitě už budou plínky sedět víc. :wink:
29. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
tak to budeme mít za chvíli, zase se budíme a si budeme mít hlad
29. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
Aronku: ty kelímky 10 ks s víčkem od Aventu mě přišly na 380 Kč..užila jsem je jen 14 dní .(

Holky, jak to máte s očistkama? Poslední dobou hrozně teču a lítají ze mě i kusy sražené krve.. a to už jsem jen špinila..
29. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
pajcula taky teď teču víc než na začátku. Včera jsem cca 5 min tekla jak když pustíš kohoutek, jen jsem seděla na wc a čekala, co bude
29. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
Broučku, uuuuf.., i když já jsem už zítra měsíc po.., ale asi je to normální.. jen ať se mi to nestane v terénu..jééžííš, to by bylo nadělení
29. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
Pokud chcete skladovat mleko, tak je nejlepe mit jakoukoliv sterilni nadobu (nejlepe plastovou - Avent a Medela - ale muze byt i obycejna zavarovaci sklenice). Sterility docilite vyvarenim cca 5 minut ve varici vrouci vode. A pak nalit prvni varku a dat zamrazit a postupne dolivat a mrazit, takze se vam vytvori takova kaskada. Pozor nedolevat nadobu az po vicko, nechat prostor, mrazenim mleko nabyva. A az budete vyndavat z mrazaku, tak se vsechno promicha az se to rozmrazi. Vim to, pac jsem takto uchovavane mleko vozila pri Honzulkovi do mlecne banky.
Tady je hezky clanek o tom: http://www.nasemiminko.cz/uchovavani-materskeho-mleka
29. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
Pajcul, tak jak jsi dopadla, už nekojíš, že píšeš, že jsi skleničky používala jen 14dní? A jak jinak to zvládáš, už dobry?
Já už neteču vůbec,ani nešpiním, jedem sex o 106 a ve středu jdu ke gyndr tak uvidím.
Dnešní váhy: Petr 3850 a Lukáš 2950.
Jinak my jsme furt v trapu-bo nás to moc venku baví.
29. bře 2010 v 19:09  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi: asi stresem jsem o to mlíčko přišla naprosto :( jsme na UM a ta plechovka nám nevydrží ani týden. I ta Avnet odsávačka mi dlouho nevydržela .:/ Zítra jdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá, jak jsme nakynuly :slight_smile: Malá má hrozný bolestí bříška, ale už to zvládám mnohem lépe, jen toho moc nepodělám - celý den pobrekává nebo řve bolestí. procházky obě milujeme, jen dnes nic nebylo, měla jsem návštěvu a docela fučelo.. tak zítra..

A o sexu si můžu nechatt jen zdát..ještě se hojím a hrozně teču..dokud nebude antikoncepce, nic nebude :slight_smile:
29. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
díky za odpovědi. Ani dík za odkaz, jdu studovat :wink:
29. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.