• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Pajcul-tak hlavně, že je to lepší, moc jsem na tebe myslela.
29. bře 2010 v 19:22  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi: jsi prostě slaďouš :*
29. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Pajcul- :grinning: A co nějakou novou fotečku Nelinky? Zítra má měsíc, tak by to chtělo nějakou. :slight_smile: Jinak jak je tam v těch dupajdách ze Štrb. tak ty jste tam podědili po nás :grinning: , nosil je Petřík. :grinning: :grinning: Máme je taky v albu.
29. bře 2010 v 19:52  •  4 děti  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kuratka-breznatka-2010-ii/?page=357

tady jsme :slight_smile: a k těm šik oblečkům - Oliver Twist před adopcí :slight_smile:)
29. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Tak mám na vás zase večer trochu času. Byli jsme u doktorky a za týden jsme nepřibrali vůbec nic, takže musím začít s nutrilonem. Docela jsem to obulela, jelikož jsem dělala vše pro kojení, ale holt je to jinak. Pořád máme 3200g. Když čtu ty vaše přírůstky, tak teda dost závidím
29. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jo a používáte některá sab simplex na ty jejich prdíky? Na těch kapkách je napsáno až od tří týdnů po poradě s doktorem, což nám je, ale doktorka řekla jen teplou plenu a masáže, tak já nevím.
29. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
jnvlk a jak často kojíš? Plakal pak hlady? :frowning2: Já se celkem taky bojím, že nepřibíráme, ale uvidím ve středu, to jdem k doktorce :wink:
29. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
my jdeme k detske taky ve stredu, jsem zvedava jak na tom budeme my...... Minule jsme pribrali 60 g nez jsme meli v porodce, ale jelikoz maji jinou vahu nez v nemocnici, tak uvidime ted. Taky budete chodit kazdy tyden k detske? Ta nase rikala, ze nam da nejaky vitamin domu a ten druhy, ze nam da jednou za tyden v ordinaci.....
29. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
ani, my jsme dostali dva vitamíny. Jeden proti křivici a ten se kape jednou týdně první měsíc a pak jednou měsíčně a pak vitamín pro plně kojené děti, ten se dává každý den kapka. :grinning:
29. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
Tak Honzíček nakrmený a jdem hajat :wink: Přeji dobrou noc
29. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
Já mám váhu Zuzanky pod kontrolou. Jak jsme bojovali s váhou Kačenky a s kojením, tak jsem si váhu pořídila, abych věděla, jak na tom jsme. A zatím jsem ji neprodala. Tak Zuzanku převažuju každý den ráno. My jsme za měsíc přibrali asi kilčo. Ale malá když je vzhůru, tak buď papká nebo se kroutí a pobrekává, případně se chová. Že by normálně ležela a koukala kolem sebe, to se stává fakt jen zřídka. Tak doufám, že ty prďany brzy přejdou a budem mít taky spokojený miminko. Už se těším, až se začne víc hýbat, že ty prdíky vyžene sama rychle ven.
29. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
U nás už obě holky spinkají. Já jdu taky do pelíšku, ať nemám ráno deficit. Brou.
29. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
¨jdu budit dítě na kojení, papala před 4,5h. Váhu doma taky máme, pořídili nám ji rodiče a je to celkem fajn, vědět kolik malá papá
29. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz
Tak ja jdu hajat, mame po papani.... Ja se ptala v porodce, jestli ji mam porizovat a lakt. poradkyne mi rekla, ze se nemam upinat na vahu, ale hlavne mam poznat, jestli je dite dostatecne najedene a to mam pod kontrolou :slight_smile: Vahu budeme mit jako prekvapko :slight_smile:

Aronku, dekuji.... Tak to asi prvni mesic budeme chodit co tyden a pak kazdy mesic. Alespon budeme poradne pod kontrolou :slight_smile:
Dobrou a nicim nerusenou noc.... my az do 4 hodin rano :wink:
30. bře 2010 v 00:12  • Odpověz
aninam, chodím stejně jako ty k Dr. 1x týdně pro vit, K a doma 2 kapky denně vit. D. Zase teď večer nalá krásně spinkala 4 hodiny, o tom se mi může přes den jen zdát! Vymýšlím nějAký ten uspávací rituál, ale prd. Přes den spát prostě nehodlá.
30. bře 2010 v 00:33  • Odpověz
michell a zkousela si zpivat ukolebavku? U nas to zabira :slight_smile:
30. bře 2010 v 05:32  • Odpověz
ukolébavky jsem právě nějaké hledala na netu, nic normálního jsem nenašla...máš tip?
30. bře 2010 v 06:27  • Odpověz
Aronku- kojím každé dvě hoďky, ale on nějak nesaje, tak mu pak stříkačkou dám odstříkaný, no a nestačilo to, víc se mi ho zatím prostě netvoří, i když odstříkávám, když on tomu moc nedá,dneska v noci vůbec neplakal, jak měl plný bříško z mýho mléka a nutrilonu.

Ani- tenhle první měsíc máme kontrolu jednou týdně, já teda teď dvakrát, kvůli tomu, že nepřibíráme, taky mi dali kapky na doma, mám mu dávat jednu kapku denně a myslela jsem, že je to vitamin K, ale vidím, že Michelle má doma vit. D, tak to tak mám taky tak a K mi dává doktorka
30. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno!

My máme doma Vigantol i Kanavit. U doktorky jsme byli v 10 dnech a teď půjdem až v 6 týdnech, protože malá vypadala v pořádku a krásně přibírala. Už je to vlastně příští týden. My už budem mít za sebou šestinedělí. To je děs, jak to letí.

Michelle, my Zuzance zatím teda nezpíváme ukolíbavky. Většinou vytuhne u prsu. Ale Kačence před spaním zpíváme "Černé oči, jděte spát" a "Hvězdičky, dobrou noc" (tu druhou nám vždycky zpívala naše mamka a my ji milovali, Kačence se taky moc líbí).
30. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
U nás byla doktorka hned 2 dny po propuštění z porodnice, teď jsme byly ve 3 týdnech a na další jdeme až v 6 týdnech. Vitamíny dáváme doma
30. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Ho ho Watanay
Interpret/autor: Žalman
D C D
1. Spinkej, můj maličký, máš v očích hvězdičky,
C G D
dám ti je do vlasů, tak usínej, tak usínej.
D C D
R: Ho ho Watanay, ho ho Watanay,
C G D
ho ho Watanay, kiokena, kiokena.

2. Sladkou vůni nese ti noční motýl z paseky,
vánek ho kolíbá, už nezpívá, už nezpívá.
R:

3. V lukách to zavoní, rád jezdíš na koni,
má barvu havraní, jak uhání, jak uhání.
R:

4. V dlaních motýl usíná, hvězdička už zhasíná,
vánek, co ji k tobě nes', až do léta ti odlétá.
R:
R:

Tahle je nase oblibena :slight_smile:
30. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
http://totem.webz.cz/watanay.htm

koukam, ze se ty akordy blbe rozmistily.... kdyby nekdo hral na kytaru :slight_smile:
Je moc krasna. Tu jsem zpivala Honzulkovi do briska, kdyz zlobil a taky zabirala. Lukaskovi jsem se bala ji zpivat, aby se neco nestalo, tak mu ji ted zpivam nazivo....... Jeste stale ty dva moje chlapy srovnavam. Jak jsem mohla jednoho jen hladit v inkubatoru, byt to ani necitil a druheho mam v naruci a mohu s nim delat vse, co jsem s Honzulkou nemohla. V tuhle dobu uz jsme vedeli u Honzika na cem jsme.....
30. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím po delší odmlce. Už jsme zpět z porodnice. Ondrášek i já jsme zdraví a jsme rádi, že jsme doma. Zksuím při chvilkách něco dočíst.
A co zbytek březnátek, už se všichni vyklubali za dobu naší nepřítomnosti? :slight_smile:
30. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :wink: My byli u doktorky hned po propuštění a teď jdeme po týdnu a pak nevím, ale jsem ráda, že jsme pod kontrolou
30. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahoj, tak nějaké novinky při pondělku :wink: . včera Tomík usnul ve 22:30 a vstával v 5:30 :grinning: a teď ještě spí :wink: . Tak uvidíme jestli se mu takhle změní noční režim :wink:
30. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
Pajcul-super fotky, ty bydlíš někde u nádru? Pěkny vozidlo na Nelinku.
Ani-moc a moc ti to přeji, je krásné, jak si to můžeš teď vychutnávat plnými doušky. To sice můžem a děláme všechny, ale ty si myslím, po tom co jsi prožila mnohokrát víc. :slight_smile:
30. bře 2010 v 10:04  •  4 děti  • Odpověz
marketko, tak to máš úžasné, taky doufám, že s k něčemu takovému propracujem :slight_smile: Zatím je velký úspěch spánek po koupání až do půlnoci, pak kojení ve 3 a v 6.
Malá už si zvyká na lehátko, hračky ji ale moc neberou, nejradši hledí na lustr, obraz nebo na přebalovák :grinning: Asi bude technický typ po rodičích :grinning:
30. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
michell tak viki byl na tom dost podobně tak uvidíme, jestli to byla jen náhoda nebo to tak bude napořád. myslim že to byla náhoda, jinak vstává kolem 4 a pak až ráno. Viki od 6 m spal bez buzení celou noc. jinak Tomíka hračky taky zatim moc neberou ale na kolotoč už se dívá :slight_smile: . To máš ještě dobrý, jsou děti co se v noci budí i po hodině :unamused:
30. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
Michel ti naši drobci to mají stejně. Já kojím přes zprávy v televizi a malý se budí kolem půlnoci a pak ve 3 a v 6. Jenom nevím co měl dnes za bolení, od 3 do 5 hodin se kroutil, tak jsem ho uspala u prsu.
Holky v jaké poloze kojíte v noci. V leže, nebo v sedě??? Já když si k tomu lehnu, tak hned usnu a ani nevím jestli malý pil, nebo jenom dudlal prso.

Volala jsem včera Lucis, všechny pozdravuje a už je jí líp. Tak ji snad brzo pustí domů.
Vítám doma Cori.
30. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Přidala jsem nové fotky Elíska :grinning:
30. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.