• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
JAke-Elis je krásnej. Já v noci kojím taky a spím u toho, teda někdy kojím jen Péťu, Lukášek spí celou noc.
30. bře 2010 ve 13:14  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, tak to máš fajn, že spí alespoň jeden. :grinning: To je zvláštní, jak jsou fakt každý jiný, mají rozdíl skoro kilo a to byli skoro stejně velcí jak se narodili, že??? Jsou zlatí.
30. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj Kuřátka tak se hlásím do tabulky :slight_smile: Klárka 27.3.2010 ve 2:10 3900g 52cm a dnes jsme přijeli domů!!!
30. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
Makyt - gratuluji.....................
30. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
My měly včera den na prd, malá celý den pobrekávala, jestli naspala za ten den 4 hodky, tak to bylo dost, tak jsem byla kantare, jak jsem jí pořád se snažila uspinkat, za to dneska mi to vynahradila a spinká celý den, tak jsem zvědavá co v noci, když ted jen spinká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
Tabulka aktualizovana...... prosim dodejte fota svych ratolesti do alba, ja je pak seradim dle tabulky, DEKUJI!!!
30. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
Maminky cekatelky:

Marfinka27 (6.3) - zrejme zapomnela oznamit narozeni
Janule11 (1.4)
30. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
Já jsem ještě celá :angry:
30. bře 2010 v 18:22  •  3 děti  • Odpověz
Poradna po 14 dnech, malá má 3,80 kg (před 14 dny 3,320) takže super a je o necelé dva cm větší :slight_smile: Jo a s prdíkama musíme bojovat .( nic 100% neexistuje..
30. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
makyt, moc gratuluji :grinning:
30. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
Tak Honzíček mi tak zrasoval jednu bradavku, že musím kojit jen z jednoho prsu a druhé jdu zkusit odstříkávat :angry: Je to pěknej dravec a to ještě nemá zuby :confounded:
30. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Pajcul, tak to budem muset první měsíce s prdíkama přežít. U nás je to teda o něco lepší. Malá už vyloženě neřve bolestí. Ale furt se kroutí, případně pobrekává. Každopádně se furt chce chovat. A to pak člověk opravdu nic neudělá. :unamused: Kdybych neměla ještě Kačenku, tak by mi to až tak nevadilo, ale musím se o starší dítě postarat taky, uvařit apod. a to je pak s chovacím miminkem opravdu náročný. :confounded:
Pajcul, krásně jste přibrali. Já ji zatím převažuju jen doma, ale to kilčo už jsme celkově nabrali a dneska jsem ji jen tak zlehka přeměřila a počítám, že jsme od porodu asi o 5 cm vyrostli. Je to znát i na oblečení.
30. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
Aronku, hlavně že malýmu chutná. :grinning:

Makytko, taky gratuluju k malý. :slight_smile: To vás pustili docela brzy. Tak ať malá krásně roste a sílí. :wink:
30. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
Tak my jdeme zitra k pani doktorce, tak jsem zvedava jak nam pribyva :slight_smile:

Aronku, s temi bradavkami to znam!!! Zkus vymenit polohu ditete pri kojeni, ja z predni polohy v leze na kojopolstari presla na fotbalove drzeni a fakt super!!! Dokonce to slo i s "rozedranymi" bradavky.
30. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
vero, chutná až moc :grinning: přiseje se kdekoliv, udělal mi i jelito, když se přisál vedle :confounded:
30. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
ani, my už kojíme ve fotbalové poloze, jenže on je dravec :grinning: Netušíte jestli se dají kloboučky koupit v lékárně?
30. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
holky, tak my jsme asi opacnej extrem...ja uz skoro jen osdavam, protoze nam to pricucniti proste nejde a uz jsme z toho vynervovany obe jeste nez se o to vubec pokusime :frowning2: mam objednanou elektrickou odsavacku, protoze uz me silene boli ruce z manualni...ach jo a to jsem si myslela, ze kdyz bylo kojeni s Tobikem v pohode, ze musi byt aj tohle... :unamused:
jo a ve ctvrtek jdeme na ockovani, tak se bojim uz predem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Vero: a to mi v porodce šíleně zhubla :slight_smile: teď je to dračice a nepohrdne i 130 ml mlíčka.. Ty prdíky, to je tedy psycho. V noci nic nenaspíme, přes den nic nepodělám. Má tohle houpado http://www.babynabytek.cz/cz/detail/zobrazit/101/fisher-price-houpaci-kreslo/ docela ji umí na chvililinku uklidnit, jen ještě do toho nemáme baterku, zítra na to naběhnu nebo mi upadnou ruce :slight_smile: ale i tam toho nenaspí.. Taky jste šikulky s těmi mírami :slight_smile: a tiše závidím, že ta kolika není taková jako u náš..

Ani, určitě budete také pochváleni :slight_smile:
autor
aronek, ja jsem kloboucky v lekarne kupovala :slight_smile:
aronku, ja kojim pres kloboucky a kupovala jsem je v DMku, jsou v paru a je na ne pouzdro za 50 Kc :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
Holky, co mate problem s prdiky, co pijete za piti??? Ja piju jen neperlivou mattonku a ochucena mlicka a nemame problem....
30. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
No nic, jdu se osprchovat a pak koupat Lukaska a pak zalehneme po kojeni :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Já piju kojo čaj a čistou vodu a jednou denně kakao, nebo meltu. Taky zelený čaj.
Ani pěkné fotky :grinning:
30. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
ahoj holky, tak dnes to bylo hektické. U doktorky pohoda, další kontrola za týden a už jsme objednaní na kýčle. Pak nám dojela návštěva
30. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
jakelin, ja vlastne jeste kakalicko a taky zeleny caj :slight_smile:

broucku, tak nas cekaji kycle pravdepodobne v pondeli....
30. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
nám kontrolovali kyčle v porodnici a teď až v 6tt
30. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
Holky, mizim do pelisku. Maly je vykoupany, napapany a spinka, tak jdu s nim :slight_smile: Dobrou a klidne noci....
30. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
tak jsem si ještě včera stěžovala na plné prsa...a dnes jsem totálně vycuclá :grinning: Ten doktor měl snad nakonec pravdu, že v tom 6. týdnu budu vycuclá!
Jinak ty probiotické kapky asi působí jako projímadlo, bo se dneska tak pos... , až jí to vylítlo na záda, celé bodýčko ohozené :grinning: A to jsme byli na návštěvě u dědečka, neměla jsem nic na převlečení, tak přítel sedl na půjčené kolo a valil dom pro oblečky. Ale lepší, ať pořádně kaká, než aby jí to nešlo že :sunglasses:
Dnes nám to kojení trvalo po koupání nějak dýl, jdu taky do sprchy a zalehnout.
Jinak já piju 1x čaj pro kojící, občas gravimilk a jinak sirup s vodou. Na minerálky jsem nikdy nebyla, bublinky mi nedělají dobře, takže mi vůbec nechybí. Chybí mi buchty!!!!!
30. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj holky

sice sem nepatřím ale občas k vám nakukuji, všem moc gratuluju ke krásným miminkům, už se taky těším až to budu mít za sebou, hrozně se na porod těším snad víc než na ten první :slight_smile:

Chci se jen zeptat ANINAM kde si rodila? Jsem taky ze Strakonic a s malou jsem rodila v Písku tak se chci jen zeptat!!
30. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Tak mi jdem taky do hajan :wink:
30. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.