• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Aronku, já už taky měla na jednom dvorci pěkný cucflek, jak se mi malá přisála, když jsem si ji vzala jednou k sobě do postele. :grinning: :grinning: :grinning:

Maji, každý dítě je jiný. Já měla problémy s kojení u Kačenky. To jsem ji musela dokrmovat ještě UM. Ale Zuzanka tahá krásně od začátku a hned jsme se skvěle rozkojily. Prostě fakt záleží na dítěti. Snad to bude u vás lepší. Elektrickou odsávačku schvaluju. Já jsem asi týden u Kačenky používala manuální a byla to fakt síla. Zlatá elektrická.
Maji, na jaký jdete očkování? :confused: Já beru příští týden teda Kačenku na očkování proti žloutence A. Chci, aby byla proti ní očkovaná, než nastoupí do školky (právě včera nám přišlo rozhodnutí ze školky o přijetí :sweat_smile: ).

Pajcul, já to zrovna s těma prdíkama trochu zakřikla. Celý večer jsem s ní musela hopsat na míči, protože mi tu brečela. K obědu jsem měla bílou polívku (z mlíka), tak nevím, jestli to bylo tím. Usnula mi až o půl desátý. Ale já si nemůžu stěžovat. Většinou se v noci celkem slušně vyspím. Tak snad se to zlepší i u vás. :wink: A přesně na tohle houpadlo jsem taky koukala. Líbí se mi, že se to pak dá použít i jako houpací křesílko. U nás by to užila i Kačenka. :sweat_smile: A to houpe samo? Já myslela, že to jen vibruje a houpat musíš sama. Jsem na vážkách, jeslti do něj jít. Mám polohovací lehátko, který taky vibruje a dá se na tom mimčo i pohoupat, ale ručně.

Ani, já jsem u Kačenky jedla a pila skoro všechno, na co jsem měla chuť. A prdíky nás zlobily výjimečně. Teď už pomalu nevím, co jíst. Mám pocit, že malou nadýmá snad všechno. Mlíko jsem úplně vyřadila z pitiva, piju jen čistou vodu, fenyklový a kojící čaj, případně ovocný a heřmánkový. Semtam meltu a Gravimilk. A místo kafe aspoň rozpustný Latte. To si fakt neodpustím. Perlivý nápoje vůbec nepiju. Ani se při kojení kvůli prdíkům nemají pít. Buchty si dám, ale ne kynutý. Bez sladkýho bych opravdu asi chcípla. :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nás příští týden čeká kontrola v 6 týdnech a asi s malou ve čtvrtek zajedu na kyčle. U nás se objednávat nemusí. Ortoped bere mimča přednostně, takže pohoda. :sunglasses:
30. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
lucisecek: Ja rodila ve Strakonicich planovanym cisarem s MUDr. Razakem, ale ja jsem takovy "specialni" pripad, vice odkaz v Honzulkovo albu, takze tak trochu pozde protekce.... Vicemene sestinedeli je super, az na jednu smenu tam byly uzasny tety!!! Pokud jsi mela bezproblemovy porod, tak bych se sem jit rodit nebala........
31. bře 2010 v 00:18  • Odpověz
Ahoj, přeji hezké ráno. Jdeme za paní doktorkou, tak jsem zvědavá co nám poví :wink:
Vero, kam jdete na kyčle?? Do Světlé?
31. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
Aronku, ne, já jedu do JI k Lexovi. Jezdila jsem tam i s Kačenkou. Je to příjemný doktor a jak už jsem psala, bere mimča přednostně, takže i když je plná čekárna, přijdem na řadu hned.
31. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
dobré ránko a my ho máme dobré, zase bylo kvalitní kakáníčko a teď spinkáme :slight_smile: Na ty kyčle už se budem muset taky objednat! Nějak ten čas letí, za chvíli už budem vybírat pro děti školky co? :grinning:
31. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
vero, my jdeme teprve na TBC, to uz mate vsichni naockovany z porodnice :wink:
31. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
jo a na kycle se prej taky objednavat nemusime, ze maji vyhrazeny hodiny jen na miminka, pujdeme asi pristi tyden :slight_smile:
no a jinak dobre ranko vsem :slight_smile:
31. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
My jdeme na kyčle až v 6 týdnech, tak jsem zvědavá jak to tam bude s čekáním.
Malý spí a tak sem nakukuju.
Michel co probiotika, už pozoruješ nějaké výsledky?? Je malá hodnější??
31. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
Tak maly pribral 10 g za tyden :frowning2:, zatim to pry nechame a uvidime pristi tyden.....
31. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Aninam děkuju za info, a Honzulku si teda rodila v Písku?Promiň jestli se o tom nechceš bavit tak to pochopím
31. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
jakel, hlavně pozoruju opravdu kvalitní stolici :grinning: už to není sem tam trošička, ale pořádná nálož :dizzy_face: Chtěla jsem už napsat, že je i klidnější, ale houby, zrovna začala zas ječet :angry:
31. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
taky se vám dokáže mimčo za hodinu 3x počůrat???
31. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
michelle1: jj, úplně bez problémů. Prý je to známka že má dostatek jídla. Někde psali že čůrají až 40x denně :grinning:
31. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
bože :grinning:
31. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
doháje i s počasím, máme jít dneska k doktorovi a tam lije :unamused:
Tak malá už je v klidu, po tom třetím přebalení konečně vytuhla. No ještěže nepoužívám jednorázovky, to by mě fakt naštvalo...už tak mě to naštvalo, že jsem jí dala krásné kalhotkové plenky a měla je na sobě 10 min :grinning:
31. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Michel, dáš pláštěnku a jedeš ne??? :grinning:
31. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
no budu muset, jsem koketovala s myšlenkou jet autem, ale stejně potřebuju ještě do města.... tak aspoň že tam není hic, hodím na sebe zimní bundu s kapucí
31. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
Dobré odpoledne.
Včera jsme byli u doktorky a Véna byl moc pochválený. Přibral od čtvrtka asi 320g. Dostali jsme kapičky. Ten Vigantol a taky ten Kanavit. Jdeme zase až v pátek 9.4.

A musím se pochválit... Dostala jsem od manžela za Venouška autí. Jelikož mi ho před tím měsícem a půl jeho mladší syn rozstřelil,tak něco na ježdění potřebuju. Takže mám Peugeota 307 kombi. Nádhera. Juchůůů. to se bude jezdit :wink:
31. bře 2010 ve 13:08  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dori, ty jo :astonished: :astonished: :astonished: ja dostala kytku :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Lucisecek viz IP. Nechci tady tim zatezovat forum.....

Tak ja dostala za maleho od tchyne prstynek po jeji mamince a ta ho ma po jeji mamince... tisicovku pro sebe!! a od manzela kytku..... No a da se rici, ze ta nase octavka je taky za maleho :slight_smile:

Tak my dneska byly u detske a odpo se vypravuji na kycle, tak tam snad dopadneme lepe nez s tim nasim prirustkem, uz si pujcuji i vahu od kamaradky, abych zjistila jestli dobre pije.
31. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Kytku jsem taky dostala. Auto by jsme stejně časem musely pořídit,tak se to jen uspíšilo. :wink:
Ale jsem moc ráda. Je zlatý,manža můj.
31. bře 2010 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz
Michelle, ani mi nemluv. Mi přijde, že Kačenka byla před pár týdny malý miminko a v září už do školky opravdu nastupuje. Než se nadějem, bude chodit do školy a Zuzanka do školky. :confused:
A s tím čuráním, u nás automaticky, jak ji jdu umýt do koupelny a rozbalím ji, tak se počůrá. Ale při přebalování se celkem drží. To Kačenka byla proti ní pořádná chcanda. Počůrala mi pokaždý při přebalování látkovou plínu, co dávám na přebalovací podložku.

Maji, jak to, že jste nebyli v porodce očkovaný? :confused:

Dori, tiše závidím. Já dostala taky jen kytku. Ale mám slíbený řetízek s křížkem s bílýho zlata. Zatím mi ho ale manža nekoupil. Tak snad se ho dočkám aspoň do vánoc. :grinning: Nový auto snad pořídíme příští rok. Letos to ještě nějak přežijem a pak budem potřebovat trochu lepší, abychom s ním mohli jezdit i na výlety a dovči. Letos dovolená určo nehrozí. Ale příští rok by třeba aspoň ta střední Itálie mohla vyjít.
31. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ani, 10 g je fakt málo. Za den by mělo mimčo přibrat cca 30 g, za týden tak 150 až 200. Ale to ty určitě víš. Tak snad ti bude malý přibírat rychleji.
31. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Tak u pani doktorky jsme dopadli jako Ani, taky moc nepřibýváme, tedy skoro vůbec, takže za čtrnáct dní na převážení a kontrola až v 6tt. Doufám, že přibírat začneme :wink: Máme zaky něco s očičkama, takže máme 4x denně kapat a masírovat slzný kanálek, jinak vše v pořádku. :wink:
31. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Holky nestrašte s nepřibíráním. Já se budu bát jít na kontrolu v měsíci. Naše paní dr. to moc neřeší. Hlavní je pro ni spokojené mimi, někomu se přibírání rozjede později a jestli jsou kluci spaví a musíte je budit, tak se nedivte.

Doorka, moc přeju autíčko
31. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
Tak kontrola na kyclich OK a mame doporucene preventivne siroke baleni. Alespon jedna pozitivni zprava.....
31. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
Holky a vy nikdo nepijete fenyklovej čaj? já teda jo kombinace fenykl kmin anýz a protože jsem mlsná tak si ho teď přislazuju třtinovým cukrem, glukopurem nebo medem a taky Caro ("cikorku") jinak malá je teď děsně vzorná za dnešek byla vzhůru jen 2x od rána pak se pořádně na etapy vykadí mezi tím vypije tak d a půl prsa a jde spát..naštěstí spí i ta starší takže celkem pohoda a teda zvládám daleko líp než u té první, to jsem se ploužila kolem stěn zelená jak sedma bylo mi často na omdlení...ovšem porod mazec vzbudila jsem se u našich kousek za Brnem v 23:46 kontrakcí a 2:10 se malá narodila...ještě že jsem nejela v pátek (26.3.) zpátky domů nechtěla bych vidět ty následky, kdyby to začlo v autě Klárka je fakt obřík a jsem zašitá kompletně až po konečník..dnesk už jsem sprchou odplavila jeden steh...obávám se , že předčasně....a při porodu jsem neplakala :slight_smile: ale řvala jsem jak postřelené zvíře, bylo to tak strašně náhlý...měla jsem strach jako nikdy v životě malá totiž zůstala hlavičkou venku a nešlo sviňa ramínko..chtěli volat někoho na pomoc, ale nakonec jsme všichni zabrali a byla venku(ještěže , protože službu měla ještě ta doktorka co mě šila při tom prvním porodu, jak jsem si tuhle stěžovala...takhle mě zašili mnohem líp jen aby to vydrželo :confused: tak pusinku všem vašim Kulíškům jdu něco dělat než se to tad všechno probudí :wink:
31. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
Makytko, já piju každý den fenyklový čaj, pak kojící a ještě si dávám ovocný. Ale extra to na prdíky nezabírá.
31. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
tak kontrola dopadla taky dobře, za týden malá přibrala 220 g, sestřička obdivovala faldíky a dvojitou bradičku :grinning: a říkala, že týdně se má přibrat kolem 120 g. Takže teď jsme na váze 4570 g, ať žije náš Otesánek! Příští týden ještě jednou do poradny a a pak až za měsíc.
31. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
holky, fakt na ty prdíky doporučuju vřele probiotické kapky....ale čekejte pak pořádné nálože :grinning:
31. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.