• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tak mě přišlo rozhodnutí a do školky nás nevzali :unamused: takže až za rok jako předškolák :unamused:
31. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
to jde nevzít do školky? :fearful: proč?
31. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
autor
market a aspon na jeden pulden v tydnu v nejakym MC u vas neni program pro deti bez rodicu?
31. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
market, jaký uvedli důvod??
31. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
Holky, kolik ma vypit dite za den mleka?
31. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
Marky,to je škoda.
31. bře 2010 v 18:07  •  1 dítě  • Odpověz
Toto je náš Václav :slight_smile:
31. bře 2010 v 18:10  •  1 dítě  • Odpověz
Makytko . jí piju většinou aspon jednou za den fenyklový a aspon jednou za den kojící. A na noc dáváme Kapičky Sab simplex.
Někdy se Jiřík kroutí, ale asi to není žádná hrůza :slight_smile:
31. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
Doori,Vašík je moc krásnej a manža se teda vytáhnul :wink:
31. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahoj holky,
Dori Véna je šikulka krásný :slight_smile: a autí už máš doma, tak paráda, to možete brzo jezdit na výlety :wink:
Včera sem malou přechválila, dneska si s Ondráškem řvali na střídačku, vypadalo to jakoby naschvál, jeden přestal druhý začal, no pro Káju strašná sranda :grinning: , ale pořád ho chodí kontrolovat a hlásí - Mamííí ondrášek chce mlíčko, mamíí ondrášek pšikl, takže mám zprávy z první ruky :grinning: :grinning: :grinning:
Za chvilku dem kupkat a uvidíme jaké bude usínání, to nám zatím moc nejde, ale noci se dají :sweat_smile:
31. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
Cori,to máš dobrý,že máš takovyhodle zpravodaje :wink: Filda chodí dávat Adovi dudlika a to tim stylem,že mu podrží hlavu a dudlika mu tam narve,tak trnu :slight_smile: pak ho pusinkuje,ale zase tak že jak se k němu nahybá,tak se mu opře třeba o břicho :confounded: takže musim být neustále ve střehu.
My se dneska vážili na provizorní váze doma a měl 3,8kg s body,takže nějakých 350g za tejden a něco málo.
31. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
Michelle, u nás ty probiotický kapičky až tolik nezabírají. Aspoň že na vás to má nějaký účinek. Mně dneska malá probrečela skoro celý den. Nevím, jestli ji prostě jen bolí bříško, nebo má hlad. Že by už ten růstový spurt? Ale v pátek budem mít teprve 5 týdnů, tak nevím, jestli se to může objevit už takhle brzy.

Doorko, pěkný fotečky.

Market, to mi je líto s tou školkou. U nás naštěstí problém není a malou vezmou už teď ve třech letech.

Cori, tak takovýhle komentáře od Kačenky slyším taky pořád.
31. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Zuzzie, já jsem zatím celkem v klidu. Ale mám strach, jak to bude vypadat, až bude Zuzanka na zemi lízt apod. Ten náš plašan je schopný na ni spadnout a něco ji udělat. Dokud je Zuzanka v postýlce, tak je zatím pohoda. Pak to bude hlídání.
31. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
Holky nic neuvedli, prý pokud se chci odvolat že můžu přijít :unamused: , ale je to proto že jsem doma s dalšim dítětem. jediný mateřský centrum máme cca 20 min od baráku, ale musela bych tam být s nim což je nereálný když mam Tomáška :wink: . ještě jsem psala mail do jiný ale tam to nevidim růžově, asi jsem tam měla rovnou dát přihlášku, je to větší školka tak by byla větší šance na přijetí tak uvidíme a kdyžtak půjde za rok, už jako předškolák. Chodil by stejně jen na dopoledne ale chtěla jsem aby byl v kolektivu :wink:
31. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Vero : Náš Jiřík bude mít v pátek taky 5 týdnů a taky ho někdy trápí bříško, ale četla jsem že spurtík může být už ve 3 týdnech pak v 6 týdnech pak ve 3 měsících a v 6 měsících. Takže to klidně může být.
31. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Tak jsem si taky koupila ty probiokapky,tak uvidíme. a Michel kdy vám začly zabírat? I když já taky nevím jestli jsou to ty prdíci, Elenka se vůbec nekroutí a pláče mi po tom kojení, tak nevím................ Dnes jsem jí dala první dávku a při kojení mi krásně prdíkovala, ale po kojení stejně zas plakala, to je fakt začarovanej kruh.... :astonished: :astonished:
31. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
Malý je v postýlce, tak jdu taky :wink:
31. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
market, tak budu drzet palce at to v te druhe vyjde :slight_smile:
u nas jsou prave programy od 2 let aj bez rodicu, tak jsem myslela, ze treba u vas by se taky neco naslo :wink:
31. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
aleni, já jí k těm probio dala jen první den ještě 2x Sab, pak už se hned rozjely ty nálože, takže druhý den jen probio. Když jsem studovala ty jejich stránky, tak by to měl být asi všelék na cokoliv....
1. dub 2010 v 00:53  • Odpověz
dobré ránko a krásného Apríla! :slight_smile:
1. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
taky přeji hezkého aprýla,
já jí dala včera a ještě jí dávám ten baby calm, tak uvidíme....
Já doufám že je to třeba ta kolika a že ty kapky zaberou, to už je poslední možnost, jinak nevím, pak už mě jedině napadá jen dokrm.......
1. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
Holky, já jen utěšuju, malá skoro ani nespí, usne jen vysílením. Asi jsme vychytaly tu horší variantu.. :( doktorka mi příkala, že ty probio kapky můžou a nemusí pomoci..jak komu.. ale asi to vyzkoušíme.. I ta rourka není vždy účinná..!!
1. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
Vzácná chvilka, kdy Nelinka nebrečí..
1. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
pajcul tak si tu krásnou chvíli užívej

přidávám jednu z posledních fotek Verunky. Jsem ráda, že mám zatím hodné nebrečící dítě. Teď si hraje v košíku
1. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
Doorka-Venca je kluk šikovnej-takovej uvědomělej mě připadá. Moc hezkej. :slight_smile:
1. dub 2010 v 11:07  •  4 děti  • Odpověz
Makytko taky piji fenyklový čaj, ale asi bych ani nemusela, malá na prdíky naštěstí zatím netrpí.
Michelle my máme naštěstí nálože i bez kapek, ale občas je to fakt síla.

Holky, jak často se vám děti budí? Mně přijde, že je jedno, kolik se nají (jí stále stejně), ale občas s budíme po 2 až 2,5h a pak i po 4. Ráda bych ji teď zvykla na nějaký režim a nejlepší by bylo kojit tak po těch 4h
1. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
Tak jsem si pujcila vahu a vazim prcka pred a po kojeni. No uz jsme i dokojovali, musim ho do jidla nutit nejvice vypil 80 ml a nejmene 50 ml, tak jsem zvedava jestli se umoudri....
1. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
ani a kolikrat denne kojite
1. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ani, mimča si samy řeknou kolik chtějí. Nemusí vypít při každém kojení stejně.
1. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
Já to nepočítám kolikrát kojím, ale asi 8 až 10 krát. Někdy si jenom tak cucne a usne a někdy pije i půl hodiny.
1. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.