• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Broucku, dite ti nikdy nevypije presne 100 ml na kojeni, jednou to muze byt vice a jednou mene, jak pises....... Tak mi to bylo vysvetleno.
Jdu do sprchy a do hajan. Mame nakazano kojit + dokrmovat kazde 3 hodiny i v noci, coz mi zase narusi harmonogram.....
1. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
ANI to jo, ale ono je to celkem hodně vidět a taky je poznat, že v levém mám víc mléka, protože navážíme víc než z pravého a ještě v něm mlíčka zbývá a pravé mi vypije vždy úplně a je v něm míň mlíka
1. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz
Broucku, ja mam v pravem take mene mleka. PA mi doporucila, abych z neho kojila jako prvni 15 minut a pak prendala na to leve plnejsi a dokojila dalsich 15 min, zvazila maleho a zbytek do 100 ml dokrmila nutrilonem....
1. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz
jinak jsem se nestihla pochlubit, ale jsem prijata na tu moji skolicku, takze od zari na rok zase studentkou :slight_smile:
1. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
ani tak to gratuluji
taky budu muset začít dělat na závěrečné práci do školy. Studentem už budu jen do prosince a do té doby to musím zvládnout
1. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz
Broucku, zvladnes!!! Tak dobrou noc, za chvili zase vstavam.....:slight_smile: To tu ale vsichni :slight_smile:
1. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz
to jsou radosti s tím kojením, drahouš uspává malou, máme opět hysterák, nechápu jak to dítě může být vzhůru od 19 hodin, kde bere tu energii, schrupla si do ted asi tak necelou hodku..............
Ani to je blbé to dodržovat i vnoci, kort, když malýho budeš muset budit... chjo
1. dub 2010 ve 23:20  • Odpověz
tak vstávám na kojení, propnu nohy a chytla jsem parádní křeč do lýtek!!! no radši jsem ještě chvilku poležela, i tak byly mé kroky nejisté :unamused: žeby hořčík?
2. dub 2010 ve 02:48  • Odpověz
Michell, nasad magnezium.........

Holky moje!!!! Prvni stovka z mych prsou!!! Jupiiii, snad na tom dokrmu dlouho nebudem.
jnvlk: nasad si homeopatika ricinus communis 5CH kazdou hodinu a treba se ti mleko rozjede jako me!!! Pokud ti nepomohou tyhle homeo tak pak jsou jeste Agnus castus 5 CH :wink: To by bylo, aby nebylo :slight_smile:
2. dub 2010 v 05:56  • Odpověz
Tak nám jaro skončilo a už zase sněží :angry: Včera jsme si udělali krásný výlet do DM :grinning: Nechala jsem tam 750 Kč s dobrým pocitem ušetřených peněz :slight_smile: Na nošení máme babysling, ne stojací, ale ležící, lidi na to hleděli jak zjara. Lauře se tam teda moc líbí, je tam hezky schoulená v klubíčku a krásně spinká.
2. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
Michell, hod fotku jak to vypadá.......
Já včera taky byla v DM a po všech slevách co jsem tam dala na pokladně tak to bylo 610 Kč, takže taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
Jinak Ani gratuluji, tak třeba se fakt rozjede a budete bez nutráče....
2. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
http://babiesno1.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1609628 je to tenhle typ, jen náš vypadá trochu jinak, nemám ho vyfocený
2. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

michelle baby-bag jsme pořídili taky, je to fakt praktický :wink: . V tom našem se pak dá nosit ještě i po tom, co začne sedět. Ale nevím jestli malou v tom budu tak dlouho tahat, vzhledem k mým zádům :unamused: . My máme tenhle, jen jinou barvu :
http://www.4life.cz/detsky-svet/zbozi-skladem/na-cesty/baby-vaky/premaxx-baby-bag-multicolor-7744.html
2. dub 2010 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj, přeji zasněžené ráno, tedy raději sluníčkové, ale to dnes asi nikde není.
Ani, kolik a jak bereš ten ricinus?
2. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
aronku, muze se brat az po hodine pokud mas extremne malo mleka nebo vubec. Ja beru kazde 3 hodiny hned po kojeni. Ted rano jsme spapali 70tku a 30 jsme dokrmovali, coz je fajn, ze se to priblizuje k te 100vce :slight_smile:
2. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
Aronku a 5 granulek :slight_smile:
2. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
janule, tak přesně tenhle máme béžový :slight_smile:
2. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
Janule, Michell: tak ten mam taky akorat v modrem a bez postrani kapsy, maleho jsem tam vcera mela prvne, kdyz jsem vencila psa a byl naprosto spokojenej....
2. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
Broučku pokud máš míň mléka v jednom prsu, tak k němu častěji malou přikládej.
2. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme včera měli premiéru v oooobr náloži v plínce :grinning: měl to přes zadíčka a proteklo to všema vrstvama oblečení a zrovna když si ho chovala návšteva,takže byla posranděná i návšteva :grinning: naštestí mám s sebou neustále náhradní oblečení,poučena od Fildy (byli jsme u našich) :slight_smile:
my bojujeme s tim ublinkáváním.Přijde mi,že je to čim dál horší.Může to být z přejídání?Radši budu kojit častějc a po menších dávkách,protože takhle furt převlíkám a peru :unamused: tomu se řiká ten reflux?
2. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
mimochodem u nás svítí od rána sluníčko :slight_smile:
2. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
Zuzie, u nás to samé. Jak byl malý menší, tak se napil a spal a teď se pokaždé pozvrací. V lepším případě mléko v horším už kyšku. To se mu samo nelíbí a kroutí se deset minut než zase usne. Pije asi 20 minut z jednoho prsu a nechám ho pít dokud neusne, tak někdy ani to ne.
Taky už jsem uvažovala jestli mu nedát něco ať tak neblinká. Dnes v noci jsem ho musela celého převléct, vyzvracel snad všechno co vypil. :cry:
2. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj kuřátka, koukám, že řešíte kojení. My krmíme stejně, jako Aninam, taky dám malému z obou prsou a dokrmím do 100. Většinou odemě vysaje tak 60 ml, někdy i víc a zbytek dokrmím. Ani 100 už se nám taky jednou povedla, po 5 hodinové pauze mezi kojením.
Zuzzie, Toník mi taky ublinkává dost často, většinou nosem,když je u prsa. Si vždycky říkám, že když už blindí, tak by mohl alespoň ten nutrilon a ne moje mlíčko :grinning:
Jinak máme výsledky výtěru, tu e-coli Toník už nemá, ještě čekáme na výsledky protilátek proti té alergii. Ale krev má ve stolici pořád, tak nevím, jestli ještě má to střívko rozhašené z té bakterie nebo je to tou alergií. Obvoďačka říkala, že nás ještě pošle na vyšetření konečníku, pokud to přes velikonoce nepřejde. Chudinek malej, už bych chtěla, aby měl pokoj.
U nás od rána taky sluníčko, zítra se chystáme ke známým na první letošní grilovačku.

Holky dotaz, jak oblékáte prcky na ven? Teď v tomhle počasí ,kolem těch 15 stupňů? Já mám vždycky strach, že ho moc navlíkám. A používáte fusaky?
2. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
to kolik nakojíte víte podle vážení??
2. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
Zabko to je mi ho moc líto.
Aronku já váhu nemám a řídím se citem. Malý nemá cumel a usne i bez něj a nakrmím ho vždycky když si řekne a cumlá si prstíky. To je tak co 2-3 hodiny. Jestli nepřibere nic na měsíční prohlídce tak bych to teprve začala řešit. Jinak je spokojené mimi, nedávám ani žádné kapky. Jenom uvažuju o koupi těch probiotik, to mu může jenom prospět.
2. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
Aronku jojo, podle vážení.
Jakel díky, už aby přišli na to, z čeho to má.
2. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
aronek mám váhu, takže vážíme.

zabka teda na to, jak je malý, tak už toho zkusil. Měla jsem venku malou ve fleecovém fusaku, mikině, bodíčku a dupačkách, ale taky si jistá oblíkáním nejsem

jinak malá si taky občas ráda ublinkne, nechce mi skoro nikdy odříhnout
2. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
Broučku tak to oblékáme stejně...fleesový fusak, myslíš ten x-landerácký? :slight_smile: Já Tondu do něj ještě dávám.
2. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
Aronku, vazim pred kojenim a po kojeni, tak jak je v obleceni v pripadne s nejakym obsahem v plence a rozdil jsou ml, ktere vypil....

Zabko, jsem docela rada, ze v tom nejsem sama :frowning2: Docela me to mrzi, ale pry vikend ma rozhodnout a v pondeli tu mame zase znamou PA na kontrolu...
2. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.