• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Pajcul,to je vážně divný,že by furt tak řvala.A když ji začneš chovat tak je ticho?
Michelle,mě dnes taky napadla tvoje teorie o přežírání,jestli neblindí kvůli tomu,tak jsem zkoušela dávat po menších dávkách a jed tak co 2hod a bez blinkání.Ale asi mám extra žravý dítě nebo mi to mlíko hodně teče,protože jsme jedli cca 10min z jednoho prsa,tak teď to máme tak za 5min :grinning: plný břicho.Budem experimentovat dál,jestli to je tim.Dávala jsem automaticky po 3 hod jíst a nijak pořádně nezkoumala,jestli je to vážně hlad.A jak se řiká,že pak už většinou poznáš podle pláče,co dítě chce,tak já jsem asi trotl a nepoznala jsem to nikdy ani u Fildy :wink:
2. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
Efi,mě Dr. řikal,že k UM se musí dávat čajík,ale co dr. to jinej názor.Já bych ho teda dávala,podle mýho je to spíš jídlo na zasycení...
Pajcul,a že by si se sebrala a odjela třeba aspoň na pár dní k mamině,aby ti pomohla a ty sis odpočinula,nejde?Ono ty děti i strašně vycítěj jak je na tom maminka a můžeš to na ni přenášet.Já tomu nevěřila,ale fakt to tak je...
2. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz
Zmeny v albu provedeny....
2. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz
Tak jsem si právě na Aukru vyhrála el. odsávačku, tak doufám, že pomůže :wink:
2. dub 2010 ve 22:57  • Odpověz
Tak mám nakojeno a jdu s malým zalézt :wink:
3. dub 2010 v 00:12  • Odpověz
3. dub 2010 ve 04:51  • Odpověz
Laurinka se už začíná sem tam usmívat, je to super :slight_smile: Už se dokonce obrátila z bříška na bok, i přes tu obr látkovou plínku :grinning: Taky to byla sranda pozorovat, jak se na ní kolíbá.
Venku krásně, snad to vydrží.
3. dub 2010 v 07:42  • Odpověz
Ahoj, přeji hezkou sobotu
:grinning: tak už vážíme a snažíme se vypít co nejvíc :wink:
3. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky, ráno u mě - vedle mě (uuf) usnula na dvě hodiny. V noci si ji vzal na starost přítel - bez remcání, asi viděl, jak vypadám. Prý špatně spala a pobrekávala. Pořád nad tím přemýšlím, jestli ty koliky můžou být až takové, podle doktorky je to normální. A máme obě to období vydržet. Když ji pochovám, je většinou klidnější, ovšem nesmím ji položit, to je zase nové kolo. Ale jak už jsem psala - kroutí se u toho a prdí, chvillilinku přestane a pak zase, takže to ty prdíky budou. Někdy ta rourka zabere, ale jen na chvíli. Prosila jsem ráno přtele, ať nám před prací vběhne do lékárny pro Nutrilon a třeba i ty drahé kapky. Donesl jen Nutrilon, že dobereme napřed Sab. Chápete to? Uvidím jak budeme obě naložené odpoledne, kdyžtak pro to s ní zajedu sama..

Michelle: díky za odkaz na článek.. :* naštěstí toho tvorečka moc miluji, i když jsou teď pořád takové patálie a nelituji, že už není v bříšku. To světlo na konci tunelu bude asi spíš za nějaký měsíc.. :/ ale doufám, že bude, než zase začnou růst zoubky..
3. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
Pajcul,nám třeba sab nepomoh a Dr. nám napsal lefax a ten vypadá,že pomáhá,samozřejmě ne uplně ale je to mnohem lepší.asi budeš muset zkoušet co vám bude nejvíc vyhovovat.
3. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
tak já jsem stále 2v1 :rolling_eyes: . Já se asi nedočkám. Hlavně nechci jít na vyvolávanej porod, prý je to sice rychlejší, ale bolestivější. Nevím :confused: ?
3. dub 2010 v 10:53  •  3 děti  • Odpověz
Jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Přišli mi ty objednané věcičky pro Ellu - jsou super :grinning: - tak je mám vypraný a chci si je ještě uklidit, než mě to chytne. Kdyby náhodou si to mladá rozmyslela a jeli jsme do porodky, tak chlap by mi ty oblečky nejspíš nechal na sušáku dokud bych se nevrátila domů z porodnice a nebo by je sebral takovým stylem, že by byly šíleně pomuchlaný. Takže jdu makat :wink:
3. dub 2010 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz
Jani, já měla vyvolávaný..ale je to můj první.. tak nemůžu srovnat, no lehké to nebylo, rychlé ano :slight_smile: a rodila jsem bez utišení bolesti a ještě na porodním sále říkala, že by mě to od druhého neodradilo :slight_smile:
3. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
Holky, poslední dny trochu nestíhám. Takže všem přeju aspoň krásné velikonoce. Dočítat teď opravdu nemůžu. Tak doufám, že jste všichni OK a Janule už taky bude brzy držet v náručí miminko. :wink:
3. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahoj, přidávám se k vero, taky nestíhačka, ale krásnááááááá.
Omlouvám se, že jsem ještě nezmenšila fotky a nehodila je sem, ale aspoň jedno ulehčení, už máme fotku na Deníku, tak přihazuju odkaz, zaím se na Miu koukněte tady :wink:

http://opavsky.denik.cz/miminka/tak-uz-jsme-na-svete20100402.html
3. dub 2010 ve 12:08  •  3 děti  • Odpověz
Lucis no ta je krásná a jaký má dlouhý blonďatý vlásky :slight_smile: :slight_smile: A hodila jsem hlas :wink:
3. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz
zabka včera jsme byli na první procházce s novým kočarkem a je fakt super, ten starý mám na balkoně a tak občas dávám Verču jen na balkon. Dnes se s námi chce jít projít i taťka, tak uvidíme, jak se mu bude s kočárkem jezdit.
Máme nějaký fleecový pytel, co jsme dostali společně se starším kočárkem.

taky si nemůžu stěžovat, mám hodné dítě, ale dnes teda trochu zlobí s jídlem, jí trochu častěji, ale méně
3. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
lucis tak má vlásky, máš hlas
3. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
jé, holky, díky, já tedy rodím jen samé vlasaté a chlupaté holky :grinning: akorát první dvě byly tmavé, jen Miuš Sophi je nějaká do blond, i ta ouška má chlupatá jako Noemka, jen to u toho blond není tak vidět.

a díky za hlasy, už mi dnes naši říkali, že nám tam nějak naskakují hlasy a ptali se, kdo hlasuje :slight_smile:
3. dub 2010 v 15:30  •  3 děti  • Odpověz
Luci, tak od nas budes mit hlas kazdou hodinu, nastavila jsem Operu zase na automaticke hlasovani :slight_smile:
3. dub 2010 v 15:52  • Odpověz
Ahojte kuřátka. Tak ta nestíhačka je i u nás. Ale teď jsem vás dočetla. Čekáme návštěvu a mám ještě chvíli čas.
Venoušek byl dnes s taťkou poprvé na fotbale,tak jsem doma navařila a uklidila.
Na prdíky máme taky Lefax a myslím,že trochu zabírá.
A taky ho dávám do klubíčka,jak mi poradila doktorka. Dne se mi tak zasral,že to měl až na zádech. To opravvdu pokakání nebylo,tak promiňte za ten výraz.
3. dub 2010 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz
Teda Lucis Mia je vlasatá :slight_smile: !!!!!!!!!!!! To už budete moct za chvilku dělat culíčky :wink: . Hodila jsem hlas

Pajcul já právě slyšela, že to je něco, vyvolávanej porod. Že prý jsou pořádný kontrakce hned od začátku a chvilku si neodpočineš :confounded: . Bojim bojim :frowning2:

Vero to doufám, že si to už Ellie co nejdřív rozmyslí a pošupajdí ven :wink:

Tak já mám vyžehleno a zase peru. Já tedy teď peru pořád, aby tady nebylo pokud možno žádný prádlo, až budu pryč, aby měli chlapy v čem chodit. A já abych toho pak neměla moc na praní a žehlení :unamused: až se vrátím
3. dub 2010 v 16:44  •  3 děti  • Odpověz
I u nas se nestiha.... Takze docitam jen letmo :slight_smile:
3. dub 2010 v 17:38  • Odpověz
já dočítám vždy u kojení, takže času fůra :slight_smile: Celé odpoledne jsme lítali po venku, bylo krásně! -ještě musím pověsit záclony a jsem jakž takž připravena na ty Velikonoce :slight_smile:
3. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
My denska drandily venku, a malá spinká celý den, hurrááááááá, tak jsem zas zvědavá na noc .
Lucis ta jo to je vlasatice, to je mazec, a máš tam hlas :wink: :wink: :wink:
3. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
Janule: kecat Ti nebudu - už v 10 jsem měla každých 3-4 minuty a pak už to byla snad jedna non stop :slight_smile: porodila jsem v 14.30, špatně prý reaguju na léky, museli mi dát dvě kapačky, pak se to aketově otevřelo. Ale zvládla jsem to. Jinak mi daly v 8. hod ráno tabletu, pak jsem měla pocit jako u silné menstruace no a potom začala síla, pak jsem dostala čípek a napíchli mi plodovku - z toho jsem měla strach, ale vůbec jsem to necítila - není ani co, by to jen tlak jak to prasklo. Být Tebou, tak se nebojím, prvorodičky to mají prý delší, jinak bych prý měla odrozeno už okolo 12-13, nebýt té kapačky.

Holky, byly jsme skoro 4 hodiny venku, úúžasný. A ta má lumpice dnes pije jak duha 160 ml každý 3 hodiny.. Usíná a já mám chuť si otevřít láhev štěstím, snad jí to vydrží. Utíkám do sprchy, appa
3. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
Luci, to je opravdu krásná vlasatá princezna. Taky máš můj hlas. :wink: Já měla obě holky taky vlasatý, ale takhle dlouhý vlásky teda rozhodně neměla ani jedna. :sweat_smile:
3. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
aleni a pajcul, vidím, že jste měly vzácný den, gratuluju! třeba už to začínají ty lepší časy :wink:
Já měla taky vyvolávaný porod, sice nemůžu srovnávat s jiným, ale líbilo se mi, že to bylo vlastně rychlé...od podání tabletky byla malá na světě za 8,5 hod. Co se mi nelíbilo byly šílené bolesti zad, bez epidurálu bych to nedala, nemohla jsem chodit, sedět, ležet, prostě nic! Příště si dám epidurál hned a nebudu hrát hrdinku :grinning:
4. dub 2010 v 01:16  • Odpověz
Michelle : já epidurál nemusela ani u jedoho porodu, ale teď nad ním taky přemýšlím. Po tom co jsem měla minulý víkend takový šílený křížový bolesti - přes týden jsem je měla sem tam - tak jsem říkala, že mít je u porodu, tak to nepřežiju :unamused: !!! Zlatý "normální" porodní bolesti :sweat_smile: oproti těm křížovým :cry: .

No takže já jsem zatím pořád v celku a vůbec, ale VŮBEC nic nenasvědčuje tomu, že by se Ella dnes chtěla drát na svět. Takže mě asi nejspíš fakt čeká ve středu další poradna a domluva s MUDr. jak dál. Ach jooooooo :rolling_eyes: :frowning2: :pensive:

Luci máš hlas
4. dub 2010 v 07:41  •  3 děti  • Odpověz
Lucis malá je krasavice.
Má tam hlas kdykoliv jsem u počítače
4. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.