• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahojík holky, pár dní tu člověk není a vy jedete
Je něco nového? U nás nic na KO placenta nepovylezla, sexík je už zakázanej a když 2.2. bude stále nízko tak už 100 procentní císař.........
Jo od zítřka nastupuji na mateřskou
20. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Ahoj Aleni, tak tě vítám mezi flákače na mateřský :grinning: . Pěkně si ji užívej.
Jde něco udělat pro to, aby placenta povylezla? Držim palečky, aby se tak stalo... :wink:
20. led 2010 v 18:19  • Odpověz
žabi, bohužel ne, ani žádné cviky, nic, hlavně se šetřit a nic nedělat abych nezačla krvícet díky tomu jak je nízko.
Jinak pošli taky sím kus perníku, já dnes sežrala 4 bavorské vdolečky...................
Holky já od Nového roku nepřibrala ani deko, sestřička říkala že v poho, ale já jsem z toho taká nesvá
20. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Tak to posílám pořádný kus :slight_smile:. koukej se šetřit, provozovat gaučing a tak podobně.
20. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Hajdi, já teda tolik toho do výbavy nemám, co asi měla tvá kámoška a i ty, ale věřím že to nějak zvládnu a dyžtak se dají oipravdu přikoupit, , já zas mám velkou výbavu bryndáků, sem si říkala když budem doma, bude mít na bodíku bryndák a tím taky zamezíme aby\ se bodíčko převlíkalo 3 za den, né?

Holky už máte vymyšleno v čem půjdete domů z porodky, já to tak mám nějak připravené, jen nevím jestli toho je málo nebo moc
20. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Ali já asi v těhotenských džínech, svetr a bundu. Pochybuju, že se nacpu do normálních kalhot.
20. led 2010 v 18:24  • Odpověz
žabi, to je jasnačka, opočívačka
Já přemýšlela že jí dám body, overálek, kombinézu, fusak, čepičky, rokavičky, ponožtičky, a přes to ještě deku až bude v autosedajdě a mám ještě připravený kabátek na overálek kdyby byla zima - tak snad to asi bude stačiti, což?
20. led 2010 v 18:25  • Odpověz
žabi, hihi díky, já myslela mimino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:26  • Odpověz
sem to blbě napsala :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Aha, ty myslíš prťatům :grinning: :grinning: :grinning:
Tak já asi body, overálek, fleesovou kombinézku a mám zimní zavinku do autosedajdy + rukavice a čepičku. To by snad mělo stačit, stejnak hupnem hned do auta. :wink:
20. led 2010 v 18:27  • Odpověz
alenininko, já jak byla v poradně před Vánoci a pak až za 3 týdny, taky jsem nepřibrala ani deko a Dr. mi neřekla vůbec nic. Tak myslím, že to nebude tak vážný :slight_smile: Teď jsem za 2 týdny přibrala jen 1 kilo.
20. led 2010 v 18:28  • Odpověz
jinak Vám zavidím těhu cvičení a kurzíky, ještě že já jsem začla dřív, když ted nemůžu nic :angry: :angry: :angry: :angry:
20. led 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
ali, ahoj :slight_smile: hned te budu uhanet o foto pupku, jestli jsi jeste neposlala :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Ok žabi, tak to tak nějak máme stejný.............
Michell tak v poho, mě to jen přišlo také divné, kort když jsme zrovna docela papkala jak o život
20. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Maji, ty policajtko, já byla jedna z prvních, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Pupíková stíhačka, hihihi :grinning: :grinning:
autor
omluva, tys uz poslala :grinning: a co ty profi fotecky? uz je mas? pochlub se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aleni, ale psala jsi, v čem půjdete vy.... :grinning:
mimčo dostane klasiku - body, dupajdy, overalek nebo pletenou soupravičku (kalhotky + kabátek), dvojitá čepička, rukavičky, ponožečky, kombinézku, a to celé zabalím do fusaku do autosedačky :grinning: . nepředpokládám, že bude -10 st. :wink:
20. led 2010 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz
jejda, než jsem to napsala, už je tu spousta jiných......
20. led 2010 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz
ale to neva, ne? :grinning:
20. led 2010 v 18:32  •  3 děti  • Odpověz
autor
hm, tak ja jsem chtela jen body, puncosky, cepici, rukavice a kombinezku...na prebehnuti k autu treba jeste deku, ale moc vic toho davat nebudu, musi se otuzovat od mala, ne? :grinning:
20. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Tedy nepřibírání závidím, to mi fakt nejde. Doktor se už ani nerozčiluje, jen konstatuje, víte, že máte přibírat 1kg za měsíc. Já to sice vím, ale buď mám divné kila nebo měsíce :grinning:
20. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Maji, ty si to pamatuješ, mno uvidíme, mám volat na konci ledna, takže budou až v únoru, ale byla to dřina

Lucis, já vím, blbě jsem to napsala, jinak taky doufám že takové minusy nebudou,

Jinak dík za příspěvky, já jen abych věděla jestli jsem jí třeba nenavlíkla moc nebo málo :wink: :wink:
20. led 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
aronek, to je blbost to takhle rikat kolik mas nebo nemas pribirat, akorat te s tim nervuje...:sweat_smile: pokud nepribiras mesicne 5 kilo, tak bych to neresila :grinning:
20. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Maji, já taky přemýšlela nad punčocháči, ale pak jsem to zavrhla, lepší se mi bude oblíkat ten overálek.
Maji myslíš otužovat? Já myslím že tyhle prckové si ještě moc neumí vytvořit teplo, tak nevím nevím
Aronku, tak mě říkal dr že optimální přírustek je 0,5 kg /týdně, takže 2 kg měsíčně, to mi řekal od nějakého 6 měsíce
20. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Já poslední dvě kontroly, které mám po pěti týdnech přibrala vždy 3kg, takže podle vás v pohodě a podle doktora je to hrůza :angry: Prdím na to, hlavně, že jsme v pořádku :wink:
20. led 2010 v 18:39  • Odpověz
autor
aleni, to otuzovani jsem myslela ze srandy :grinning: ale jako neprehrivat zbytecnym navlikanim, to je snad horsi nez kdyz je trosku chladnej...
je fakt, ze oblikat puncosky nebude nic moc, ale zmaknem to, nebo polodupky :slight_smile:
20. led 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
aronek, ja taky posledni dobou pribiram dost rychle a jeste jsem neslysela ani slovo, ze by to nemelo byt v poradku :wink:
20. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Taky jsem četla a slyšela od gyndr., že poslední 2-3 měsíce jsou brány za optimál 2 kg/měsíčně, mimčo teď už vlastně jen přibírá.
Jinak, aleni, nevím, jak u Vás, ale v naší porodce jsem mimčo oblékala na odchod za dozoru sestry, která mi oblečení zredukovala, abych nenavlíkla moc. Tak to možná taky tak budete mít :grinning:
20. led 2010 v 18:46  •  3 děti  • Odpověz
Maji, ok :wink: :wink: :wink:
Aronku přesně tak, hlavně že se maj prckové dobře, :wink: :wink: :wink: :wink:
20. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.