• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Malý taky občas pšíkne, ale není to pravidelné, ani časté, tak to neřeším
6. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
Mě i spíš zaráží že spinká s otevřenou pusinkou...
6. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
Já jsem včera projížděla net kvůli těm chůvičkám a někdo jednu značku vychvaluje a druhý haní, tak si pak vybrat. Nejlepší stojí 2100, - a na tu tam byla samá chvála, ale teď nemůžu najít ten odkaz.
Jinak u nás taky v noci chrčení z nosíku a ráno taháme holoubky. :grinning: :grinning:
To krkání vyzkouším, já taky držím spíš za dupku, no člověk se učí celý život. Nám v porodce dávání přes rameno nedoporučovali, prý to křiví záda :frowning2: Ale on si jinak neodříhne a musí ho pak držet půl hodiny a když ho pak položím, tak se hned vzbudí. :frowning2:
6. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
Tak jsem našla ty chůvičky.
http://www.detske-chuvicky.cz/p/ac-420
Máte je někdo???
6. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
Tak ja mam tyhle obycejny a jsem spokojena.
6. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
jsou na tuzkove baterie i na elektriku, takze jsou pouzitelne kdekoliv
6. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky!

Já mám tuhle chůvičku http://www.detske-chuvicky.cz/p/philips-scd499 a nemůžu si ji vynachválit. Původně jsme měli od Ety, ale ta blbla, tak jsme ji reklamovali a hned nám vrátili peníze zpátky. Tak jsme pak šli do lepší a hlavně digitální, aby se nerušily kanály s někým jiným (u tý Ety jsme slyšely dítko z ulice). Prodávali ji tenkrát kolem 5000, ale našla jsem shop, kde to měli za necelý 3000. A fakt jsem moc ráda, že jsme do ní šli. Krásně čistý zvuk, žádný rušení, oboustranná komunikace, ukolíbavky, světýlko, teploměr, možnost nastavení citlivosti. Fakt vymakaný. Už ji máme skoro 3 roky a bez problémů. Teď jsme ještě objednávali digitální chůvičku Topcom (použitou za necelých 800). Zatím ji používám pro Zuzanku a taky dobrý. Ale nemá tolik funkcí jak ta Philipska.

Zuzanka taky věčně spinká s pusou dokořán, ale neřeším to. A občas taky pšíkne. Teda první týdny pšíkala víc. Teď fakt jen občas. Ale to miminka prý dělají, takže když ji vyloženě neteče z nosánku a při kojení dýchá nosánkem čistě, tak to taky neřeším.

My dneska měli hroznou noc. Kačenka se o půl druhý vzbudila a odmítala do pěti spát a přitom předvedla pěkný hysterák. K tomu jsem k Zuzance v noci třikrát vstávala na kojení, takže jsem skoro nic nenaspala. A navíc mě chytl v noci nějaký průjem, takže jsem dvakrát letěla na záchod. Dneska nejsem úplně ve svý kůži. Asi jsem chytla nějakou střevní chřipajznu. Snad bude zítra už líp. Naštěstí tchánovci si Kačenku dopo odvezli, tak mám doma celkem klid.
6. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
Holky a co je s Martinkou? Dlouho tu nebyla. :frowning2:
Řeším problém-antikoncepce-doktor mi předepsal Azalea, nebo tak nějak, je to i při kojení, jenže to beru teprve týden a už dost dlouho sexujeme naplno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak poznám, že jsem těhotná-asi jen krví, že? nO on sice Petr mít děti přirozenou cestou mít nemůže, ale znáte to, spoustě lidí řekli, že nemůžou a nakonec mohli. :frowning2: A na posr... i hov.. spadne. :grinning:
6. dub 2010 ve 13:09  •  4 děti  • Odpověz
autor
ahojte :slight_smile:
my mame chuvicky philips scd510 nebo tak nejak, jsou docela fajn, to na co je potrebujem v pohode zvladaji :slight_smile:
zuzi, tu jsem brala chvilku po Tobikovi a bylo mi z ni dost blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a ted asi vazne jen z krve... :sweat_smile: ja mam jeste furt ocistky, takze nic neprovadime, uz mi to leze krkem :confounded: :confounded:
6. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
Tak já se právě vrátila z práce, byla jsem tam odnést nějaké papíry a ještě tam pak musím pro ně, až budou potvrzené + donést ještě kopii rodného listu malé. A to nemluvím o pojišťovně, tam jsem dnes volala a taky hafo papírování, snad to nezapomenu, než to udělám :unamused:

jakel, přesně tak, oni teď zase nějakým novým objevem zjistili, že se nemá držet přes rameno, ale v klubíčku v náručí, ale mně si takhle malá taky neodbrkne. Když ji hodím přes rameno, hned je to lepší. A abych ji neničila záda, když to tvrdí, opřu se do takového polosedu pololehu, takže malá mi vlastně leží na prsou na bříšku a odbrkne si.....
6. dub 2010 ve 14:09  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem pořád v celku :frowning2: . Už mi to fakt leze na mozek. Jsem absolutně bez nálady, naopak jsem podrážděná. Ještě ke všemu jsem v noci spala asi jen 3,5 hodiny a je mi nějak trochu šoufl od žaludku :confounded: . Malá se taky "mrská" míň, tak doufám, že je v pořádku. Rozhejbala se akorát když jsem se naložila do vany, jinak tedy žádný extrémní pohyb nevykazuje. Zítra jdu na kontrolu, tak snad MUDra donutím ať už s náma něco dělá. Je to na palici :frowning2:
6. dub 2010 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz
Janule, ani se ti nedivím, že tě to už neba. Tak snad už si dá Ellinka říct a pošupajdí ven. Dneska jsme měli teda podobnou noc. Já spala taky max. 4 hodiny a k tomu mi bylo divně od žaludku. Ale ty to máš horší, že jsi těhule. Snad to nebude nějaký bacil. Já ho chytla asi 4 dny před porodem a byla jsem ráda, že jsem se z toho zavčas dostala.
6. dub 2010 v 16:31  • Odpověz
janule, já vím úplně přesně, jak se cítíš.... a plně s tebou soucítím. moc ti přeju, ať už se to rozjede, protože ten konec je šílený.... :unamused:
6. dub 2010 v 17:17  •  3 děti  • Odpověz
Janule,taky ti moc přeju,aťuž je Ella venku. Já jsem v posledních dnech mimi přemlouvala a dokonce mu i hrozila. Nevím,jestli to zabralo.....
Pak jsem si řekla,že už to nebudu řešit,že si samo řekne,kdy chce jít a na druhý den to bylo. Lezly mi na palici ty otázky,telefony sms......Ještě nic??? Myslela jsem,že je už budu posílat do pr...le. Fakt pakárna.
Zkus říct mudrovi,ať ti udělá Hamiltona. Mě ho udělal ve čtvrtek a v neděli do rána se Venoušek narodil. Nevím,jestli to zabralo,ale neublížilo to a vyšla ze mě do druhého dne hlenová zátka,tak mě to trošku nakoplo,že už...
6. dub 2010 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz
Holky děkuju za podporu, jsem už nervózní jak pes. Všechno mě rozčiluje - jak děti pořád něco "melou", jak se mě přítel x-krát denně ptá "tak jedeme rodit ???" nebo "tak co, pojedeme v noci ???" (za to bych ho nejraději kopla- copak sem nějaká vědma ???), milion sms "tak co, jak to s tebou vypadá, ještě nic ???", .................... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Doorka : no zkusím se zítra na to MUDra zeptat

Jdu se zase natáhnout. Celej den mi je všelijak, bolí mě hlava a jsem unavená. A pořád si na něco stěžuju :wink: :sweat_smile:
6. dub 2010 v 19:29  •  3 děti  • Odpověz
Jo, jani, to je přesné, telefony a sms: KDY UŽ?!?! Taky jsem z toho šílela a poslední 2 dny už na to ani nereagovala.....
A jak píše doorka, zkus mu říct o hamiltona, mě ho dr. udělal v ten pátek, jak ještě nechtěl vyvolávat, ještě večer odešla zátka a hleny odcházely celou sobotu, a to už jsem se cítila fakt divně, měla jsem pocit, že jsem strašně unavená, nic mě nebavilo, všechno jsem dělala s velkým sebezapřením, do ničeho se mi nechtělo.......
Tak možná, že už to na tebe taky brzy přijde.... :wink: Odpočívej
6. dub 2010 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz
Poradte,jak mám Adámka přenaučit na noční dlouhý spaní.Přes den v kočáru je schopnej spát 4-5hod a v noci se mi budí pravidelně po 3hod.Když ho budu budit na jídlo přes den po 3hodkách,tak se zas určo bude přežírat a víc blinkat.Bylo by lepší,kdyby měl ty intervaly obráceně... :wink:
6. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz
zuzzie, tak já osobně nevím. někde jsem jen četla, že je ale hodně těžké to dítě přenaučit. Ale zase u tvého Adámka bych se uklidňovala tím, že ještě není konec šestinedělí, tak se to ještě může změnit.

Já si ani nechci libovat, abych to nezakřikla, ale kromě první noci, jak jsme přijely z porodnice, kdy jsem spíš já ponocovala kvůli odstříkávání, mi malá usíná večer nejpozději do 22 hod. a pak vstává co 3 - 3,5 hoďky, což je u týdenního mimča pro mě šok. Na to si u holek nějak nevzpomínám........ A můj organismus na to reaguje okamžitým spánkem po nakojení a přebalení, úplná pohoda oproti posledním dnům před porodem, kdy jsem čumákovala do tmy......
6. dub 2010 ve 21:57  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky,

zuzzie to by bylo super kdyby takovy navod existoval hned bych ho uvitala :wink: , sice malej se mi budi okolo pulnoci pak okolo 3h a pak v 6:30 a uvitala bych kdyby jsme vynechali nocni kojeni, ale nevim jestli neni jeste brzy nejsou nam ani 2 mesice. Ja byla vzdycky spac a ted hodne pocituji spankovy deficit ale zase jedno plus to ma z 23kg uz mam 16kg dole :grinning: :grinning: to je docela uspech takhle rychle po porodu

lucis nastavila jsem automaticke hlasovani jak poradila ani tak snad to bude fungovat

jo holky co kojite chtela bych se zeptat jak merite kolik mlicka mimco vypije? to odstrikavate a davate flaskou? ja jen obcas odstrikavam a krmim flaskou, teda spis krmi tatinek :slight_smile:
6. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz
no tak já jsem asi divná, ale mě přijde noční buzení po 3 hodinách jako luxus :grinning: bo přes den skoro nespíme a kojím snad co 2 hodiny. Dnes to teda bylo obzvlášť kruté, nevím, co se jí děje, ale nic se jí nelíbí - kojení, hraní, spaní, chování, furt jen pobrekává. A prdíky to taky nejsou. Tak nevím, jestli to není rozmrzelost z nevyspání :unamused: Zítra ji musím pořádně uvozit v kočárku, dnes v něm taky měla oči jak žárovky, ale byly jsme venku jen chvíli, byla kosa.
6. dub 2010 ve 23:06  • Odpověz
tak jsem naházela plínky do pračky, bo už se mi nevlezly do kýble - za dnešek 17 plen! Šílené, nevím, kde se toho v ní tolik bere. Se nedivím, že je nevyspaná, když je furt počuraná a tudíž probuzená :unamused: Ještě pořád nespí a to už obvykle spí od 21 hod, někdy i dřív.
6. dub 2010 ve 23:28  • Odpověz
tak jsem dnes byli na kontrole, za týden přibráno 200g, takže máme skoro 4 kg, ale asi fakt máme růstový spurt, malá stále řve hlady. Nakojím 110 a běhěm 30 min zase řve hlady. Naposledy jsem bšhem hodiny kojila 160. Bojím se, aby mi stačilo mléko. Snad to nebude dlouho trvat.
hajduska dítě vážím před a po jídle, určitě neodstříkávám a neměřím množství.
6. dub 2010 ve 23:37  • Odpověz
michelle taky likvidujeme strašné množství plínek
6. dub 2010 ve 23:38  • Odpověz
Dobré ránko. Jak je u vás?? Malý ještě spí tak sedám k počítači a venku vypadá, že bude krásně. :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky, jak často ublinkáváte? Nějak jsme začaly na to trpět.., ale bude to tím, že je tak nenažraná, že?
7. dub 2010 v 07:51  • Odpověz
Jo a v knihovně jsem si půjčila knihu Nežná náruč rodičů.zjistila jsem, že téměř vše je špatně, jéjé.. jak já tu holčičku moji budu jen brát..
7. dub 2010 v 07:54  • Odpověz
Janul, taky se ti nedivím, že jsi už na všechny protivná. Já byla taky.
Včera se mi vyhodil opar na dolním rtu, tak jsem z toho na prášky. Mám ho tak jednou za pět let a zrovna teď bych ho mít nemusela.
7. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
Pajcul malý blinká pořád i po jidle i před. Kdykoliv ho zvednu, nebo přebaluju, tak blindí.
7. dub 2010 v 07:56  • Odpověz
Jaky, díky za odpověď - asi jí nebudu tak cpát a k tomu oparu - já mám teď dva - trpím nato hodně -stres, únava.. Je to děs, ten mega je pod papulou a druhý na rtu. Doporučujii Zovirax :slight_smile:
7. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
ahojte, hlásím taky sluníčko, což se mi dnes skvěle hodí, bo dopoledne vyrážíme na kyčle a po obědě na 6ti týdenní prohlídku. Vypadá to dnes s malou dobře, zatím krásně spinká. Ale to blinkání máme pořád taky a myslím, že to bude z přežírání :slight_smile: Jenže když cucá jen chvíli, tak se bojím, aby nebyla málo najedená :grinning: Večer dokáže být na prsu i půl hodiny a teď v 6 ráno byla fakt jen chvilku, tak se v 7.30 probudila znovu, tak jsem jí dala jako dojíst se....no a už to letělo. Ona přitom byla jen pořádně posr... nevím, kdy konečně poznám, co mi vlastně sděluje :confounded:
7. dub 2010 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.