• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj, krásné sluníčkové ránko :wink:

My taky ublinkáváme, ale jen jakoby jí to vyteče z koutku pusinky, takže to je určo z toho, jak se napráská a potom se trochu upustí :grinning:

Holky, která byste si náhodou vzpomněla, tak :

http://opavsky.denik.cz/miminka/tak-uz-jsme-na-svete20100402.html

Evička je nám stále v patách, vím, je to jen anketa, ale potěší :wink:

Jinak malá se včera i dnes ráno, když jsem ji přebalila a dokojila, aby mamce neřvala, než přijdu ze školy, opět vzorně pokadila, asi natřikrát, při přebalení mi počurala ruku a zároveň si odblinkla, nevěděla jsem, co mám dřív utírat :grinning: Ještě, že vstávám už v 6, abych to všechno stihla a holky už byly oblečené a nachystané, měla jsem rezervu, holt my maminky jsme dobré manažerky, víme, jak si naplánovat čas...... :sweat_smile:
7. dub 2010 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz
Lucis ,máš tam hlasík :wink: :wink: jj jen to připomínej, aspoň to nemusím hledat ten odkaz :wink: :wink:
Pajculko chci se zeptat, kolik ti toho malá vypije tak za den, my už jsme taky na UM, prsa mám úplně měkká, zkusím to ještě odsát, ale nevím nevím
Jestli ti vypije tu dávku těch670 co je napsáno na krabici nebo víc, mě přijde že to tak o tu 100 přetáhnem, ale to je asi snad v normě.
7. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
A ještě se chci zeptat co tedy dělat , když už se mi tvoří minimum mlíčka jak docílit toho abych už tedy neměla mlíčko žádné, respektive abych neměla pak ten zánět.....
7. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak jsem z kontroly, jdu dobalit tašku a jedeme do porodnice. Už mám málo vody, proto se tam mladá moc nemrská. Zatím je v pohodě, ale říkal, že by tak za chvilku nemuselo být. Když jsem říkala, aby mě neposlali ještě z porodnice domů, tak říkal, že to by neměli, že by to fakt nebylo moudré. Jinak mu to ukázalo, že by Ella měla mít kolem 3600 g.

Tak mi kočičky držte pěstičky, ať mě nepošlou domů nebo ať mě tam moc dlouho netrápěj. Až to bude za náma písnu sms, nejspíš Aničce.

Takže pa paaaaaaa :slight_smile:
7. dub 2010 v 10:03  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :wink: Tak mi tedy blinkali jen jednou, jinak vůbec, ale prdíme a kadíme jak starý chlap :grinning: Spací interval máme v noci taky kratší než přes den, ale třeba se to srovná.
janul, držím palečky aby jsi to měla rychle za sebou :wink:
7. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
Janul, držím palečky ať je to poslední kuřátko už mezi námi...
7. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
janul, myslím na tebe. a nedej se odbýt, ať tě tam raději nechají a stále hlídají!!!!!!!
já v pátek odešla, ale odrodila naštěstí v neděli. v to pondělí, jak mi to naplánovali, by to vůbec nemuselo dopadnout dobře - viz moje zkažená a silně zkalená plodovka, omotaná šňůra, placenta na pokraji životaschopnosti pro malou. není to žádná sranda.....

a těšíme se na zprávičku :wink:
7. dub 2010 v 10:15  •  3 děti  • Odpověz
Janul myslíme na tebe.
Aleni, stahuj prsa a nepij moc tekutin, pokud chceš aby se ti netvořilo mléko.
Kdyby se ti nalily, tak honem odsát a nenechat zatvrdnout!!!!
7. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
janul, drz se kocko a tesim se na posledni kuratko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
Já mám dnes k obědu květákovou polévku, to bude malý prdět :grinning:
7. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
janul držím palečky, ať to máš bzy zdárně za sebou
7. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
jake., jeeee, to bych si taky dala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my mame sladkou ryzu, nechce se mi dneska varit :sweat_smile:
7. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
jake my máme bramborovou s hodně kmínem :o))) pak si dáme asi maso nebo knedlík s vajíčkem
7. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
janule,držíme všechno,co máme a těšíme se na naše kuřátko.
7. dub 2010 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré poledne,

zase mám chviličku, i když to vypadá, že se malý za chvíli rozeřve. Chtěla jsem jít za chvíli ven, ale nějak mě broucek navnadila na bramborovou s kmínem:slight_smile:. Jinak už jsem chtěla přestat kojit a malý začal sát, tak snad se mi rozjede větší produkce. Z koutku úst mu teče jídlo celý den.

Janule - držím palečky

Jak dáváte do postýlky? Jen na záda? Já střídala boky a teď jsem někde četla, že je to po bříšku další nebezpečná poloha, nevím ale proč
7. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
tak my dorazily z kontroly kyčlí, levá byla v porodnici prej horší, tak už je lepší, ale dál dávat široké balení.....což není problém, bo jedem v látkovkách :slight_smile:
jnvlk já taky dávám na bok, ale nevím, co na to zádíčka :confused:
7. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
Michel a to se ti malá nepřetočí??? Já dám na bok, jenom když je v rychlozavince, jinak spíš na záda.
Jnvlk, tak ať se kojení daří :grinning: :grinning:
7. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
přes noc ji stáhnu lehce bohy zavinovačky, vevnitř má na sobě deku, tak se nepřetočí. Přes den ji nestahuju, ať si může kopat nožkama, takže to na zádech skončí
7. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
Tak já mám lenocha, já ať ho dám bez zavinovačky nebo s, tak se nepřetočí :slight_smile:, zůstane do probuzení tak, jak jsem ho uložila , začala jsem ale dávat na zádíčka a zjistila jsem, že si hlavu stáčí na levou stranu, tak se budu muset zeptat doktorky, jestli je to normální
7. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj tak Tomík spal pořád na zádech cca do 6 týdnů a teď jedině usne na bříšku. na boku se mu nelíbí ana zádech neusne
7. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz
Jinak jdeme ven, jelikož bych měla výčitky, že jsem takhle krásný počasí strávila doma a nedopřála mu čerstvý vzduch a ptačí zpěv :wink: , když my se furt věnujeme tomu kojení, dík Jakel, snad to půjde
7. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jakmile mi da Jani zpravu, tak ji sem pisnu :slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
jnvlk, ja s nim taky bojuju, dneska mel maly v poradne o 400 g vice nez minuly tyden, to jsme zase dostali kazani :grinning: Mame snizovat prikrmy, tak jsem se ji ptala, co mam delat, kdyz si saje rucicku? Tak se smala a rikala, dat prikrm, kdyz nemate mleko... No a snadno mel o 400 g vice, kdyz vcera vecer vazil 3690 g (coz je o 290 g vice nez na minule poradne) a dneska jsme sly do poradny nabasteny a rano by nas tu sezral vsechny, vypil 150 ml, coz je akorat do vahy, co navazila dr. pac se nestacil ani vycurat....
7. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ani- :grinning: :grinning: To je ale šikula....Jen přibírejte on to pak vyběhá, já jsem zvědavá kolik zítra budou mít ti moji, teda hlavně Lukajda, večer je zvážím i doma, ale to je před večeří. :wink:
7. dub 2010 ve 14:08  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj holky!

Dneska jsme měli jít do poradny, ale po mým včerejším průjmu tam radši nechci mezi děti chodit. Domluvila jsem se na úterý, případně středu. Zítra zajedu se Zuzankou na kyčličky. A v pátek mám domluvený s kámoškou focení holek. :sweat_smile:

A dneska se mi povedla docela hezká fotka holek.
7. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz
tak 6titýdenní kontrola u Dr. dopadla taky dobře, za týden malá přibrala 100 g, což je prý dobrý :slight_smile: A dal mi letáky na očkování proti pneumokokům ve 3. měsíci - mám si vybrat, jestli chci Prevenar nebo Synflorix. Tak se ho ptám, co očkuje víc...prej oboje a nemůže mi doporučit jednu firmu :grinning: Ale je to prej stejné.
Pak mi nabídl ještě očkování proti rotavirům, 2 dávky x 2200 Kč! Tak to asi bude muset holka zlatá přežít bez toho.
7. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
aleninininka: jak kdy, většinou stačí 130 ml - cca po 3 hodinách, po 4 a více -což se stane, když je venku nebo je zázrak v noci - byl asi jednou, tak 160 ml. 100 ml je už málo a brečí už ani ne za dvě hodiny. Teda ona brečí skoro furt, ale tamto vypadá na hlad, jak rychle se snaží tahat, když jí dám prst nebo prs k pusince
7. dub 2010 v 17:08  • Odpověz
Alenininko: v normě to je určo, každý mimi je fakt jiný, my už v porodce vyžahly více než udávaly tabulky :slight_smile:) a ta by Ti dala, kdyby jsi ji omezila dávky :slight_smile:)
7. dub 2010 v 17:09  • Odpověz
tak už řev dorazil i k nám :unamused: ječí tam už 15 min, nevím proč, prdíky to nejsou..... ani uklidnit se nechce nechat, je celá rudá, chudera. To teda nechápu, jak vy některé dokážete to ječení vydržet třeba 2 hodiny! Úplně mi to trhá srdce ji tak nechat, ale zkouším tu uklidňovací taktiku, kdy se má jít za dítětem po 3 min , pak po 5 min, po 7 min, pořád to natahovat. Tak teď budem teda na páté minutě.
7. dub 2010 v 17:24  • Odpověz
michelle já už věším na půdě prádlo a řev je non stop, jen někdy to chivání zabere..je z ní potvůrka a neumí spát bez breku moc dlouho.. už mi z toho hrabe, ale snad to přejdde,,
7. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.