• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
michelle a nema se to ale praktikovat az od pul roku? :sweat_smile:
7. dub 2010 v 17:35  • Odpověz
majo, já četla, ž se má pohladit a zase jít..,, pochovat,.. taky v té knížce bylo spoustu poloh, které děláme a je to šptně..horor je u oblékání bodyčka, děsně zaklání hlavu a zuří - máte nějaký grif? Už je zase klidná.. na mamince..leží zase na mě :(
7. dub 2010 v 17:38  • Odpověz
zítra musíme k doktorce, chce nás vidět - má zahnisaný velký pupínek na ručence :( hnis už trochu vytekl.. to bude ráno akce..
7. dub 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
pajcul z ceho? z ockovani nebo vam vyrasil jen tak?
7. dub 2010 v 17:54  • Odpověz
Majo, jen tak :( očkovaná byla už v porodce
7. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
paj, tak snad se to brzo ztrati :unamused: Tobikovi totiz silene zahnisalo ockovani a prave az pozdej a furt se toho nemuzem zbavit :angry: proto jsem ani beu nenechavala ted ockovat na tbc :confounded:
7. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
ahá - já nevím, co to máme my..ale hezký to není
7. dub 2010 v 18:12  • Odpověz
Ahoj holky,
chvilka klidu, tak du nakuknout, co nového u kuřátek :slight_smile:
My dneska byli v poradně, tak za týden jsme přibrali 0,5 kg, tak y je to otesánek, by mohl přes den jíst pořád, naštěstí noci máme klidné, ufff.
7. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
Vero moc krásná fotka, holky jsou šikulky
7. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
Cori, tak to máš asi smetanu místo mléka :grinning: :grinning: Já jsem taky zvědavá kolik bude malý vážit. Jdeme až příští týden ve středu. Bude mít měsíc a pár dní.
7. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
pajcul kam chodíš k doktorce-my jdem zítra taky.
7. dub 2010 v 18:57  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi: na Slovenskou ke Kutrové.. měly jsme tam jít příští úterý do poradny, ale kvůli tomu pupošovi nás chce raději vidět už zítra, prý to stejnak bude na antibiotika - asi framikoin, či jak se to píše - takže na recept..

Ta cácorka je šílený řvout a brekoš. Po koupandu - už koupu každý den, je fakt zapocená, byla chvilku "veselá", koukala na hračky, kolotoč a za 5 min ji to přestalo bavit. Je napapaná už hodinu, ted dostala 20 ml čajíku na prdíky a spokojená není.. Ovšem prdí tedy kouzelně a docela je to šíla, takže asi zase bolení. Proč jen neumím číst myšlenky, když jsem mamina jak poleno, která to nepozná, co to asi tak může být.. Hlavně když se tady vyřvává tak stále..
7. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
a chovat celý den ODMÍTÁM, už tak nemůžu nic..
7. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
Ani - mě za týden 400 gramů nepřijde tak moc, jelikož jsme na tom byli stejně :wink: , co jsme začali dávat nutrilon a brácha, jelikož je zkušenější (má šestiměsíční dítě) říká, že jakmile začli příkrmama, tak strašně rychle váha poskočila, ale že se to ustálilo. Jsem zvědavá, jak to bude v šesti týdnech :slight_smile:. Každopádně 150 mi zatím vypil jen jednou a to v noci, jinak pije 50 mýho, 50 nutrilonu, jak kdy, ale stovku většinou nepřekročíme, tak mi přijde, že krmíme málo oproti ostatním, ale je spokojenej a to je hlavní. Než jsem zavedla nutrilon, tak mi furt brečel a já nevěděla proč.
7. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
Pajcul - a nemá třeba fakt hlad, my to tak měli, řval nonstop, ale jestli přibíráte, tak je to blbost :frowning2: , mám první dítě, takže těm malým taky nijak nerozumím
7. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jo a nevíte některá, jestli musí být po tom očkování na tuberkulozu nějaké znaménko? Očkovali ho v porodnici a nemá tam vůbec nic
7. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
Holky, nechci to zakriknout, ale dneska jsme meli jen 2 prikrmy, rekla bych, ze jak jsem se smirila s tim nutrilonem, tak se mi nejak spustilo mleko. Nebo ze by zabrali ty cajicky a homeopatika? Pribrali jsme za dnesek 50 g :slight_smile: a v "tabulkach" je 30 g denne :slight_smile:

A tady mate dnesni fota :slight_smile:
7. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
jnvlk, po TBC se udělá takový pupínek, ale chvilku to trvá. pokud se neudělá nic, tak se to přeočkovávalo, al eteď mi nějaká známá říkala, že už se to nedělá, tak nevím, co s tím dělají.

holky, my dnes měly nějaký divný den. když byla malá v kočárku, byly jsem dopo i odpo na chvilku, tak chrněla v klidu, asi jen 3x pomrčela, asi se jí něco zdálo. ale doma je to dnes běs, v 5 odpoledne jsem zjistila, že jsem naposledy snídala.
pořád pokníkávala, tak jsem ji dala prso, jen to ji uklidnilo, jenže ona se napila a pak dudala. to by mi tak nevadilo, prostě jsem se smířila s tím, že dnes nic neudělám. jenže když jsem ji to prso za chvilku zkoušela vzít nebo jí i vypadlo z pusy, začala se za pár minut kroutit a plakat. většinou jí vyteklo dost mlíka z pusy, asi 2x i festovně odblinkla i už natrávené mlíko, takže bylo jasné, že se přecpala, na to začala škytat, já ji už prso nechtěla dát, aby jí to zase neteklo i nosem a ona tím víc zuřila. nekonečné.
pak na ní bylo vidět, že je hotová a neumí zabrat, tak jsem jí huždala na rukou, teď večer necítím ruce ani záda...
před koupáním plakala, tak jsem jí přicmrndla, po koupání dokojila a vždycky usnula. když jsem jí položila, kravál.
je tedy fakt, že vždycky, když spustila a já ji zvedla, tak si mohutně odbrkla, ale pak se zase začala kroutit.

včera jsem měla nudlovou polévku s játrovými knedlíčky, kuřecí řízek s bramborovou kaší a večer jsem pekla marmeládové rohlíčky z kynutého těsta. myslíte, že by ty rohlíčky z kynutého těsta mohly nějak nadýmat? já myslím, že ne...
dnes jsem udělala vajíčkový salát z pomlázky taťky. udělala jsem ho bez cibulky, s kysanou smetanou a čerstvou okurkou, inovace snad nezávadného jídla, ale mamka mi říkala, že ta vajíčka asi zítra malou potrápí, tak po tom dnešku se fakt těším, co bude zítra.
ještě udělám Noemce svačku do školy a jdu zalehnout, mám za dnešek dost. doufám, že malá dnes opět nezklame a bude se v noci budit po 3 hoďkách, jako doteď. jinak asi ráno odpadnu....

ani, Luky je frajer v těch riflíkách :wink:
7. dub 2010 ve 21:01  •  3 děti  • Odpověz
jo a než zalehnu, tak jen dávám odkaz, ať nemusíte hledat, kdo byste chtěl hlasovat :wink:

http://opavsky.denik.cz/miminka/tak-uz-jsme-na-svete20100402.html

díky
7. dub 2010 ve 21:01  •  3 děti  • Odpověz
zdravím všechny maminy kuřátek!Jaňule je v porodnici a pokud se vše do rána nerozjede samo,začnou ráno porod vyvolávat.přeju všem krásnou noc.pepino já toho asi moc nenaspím.zítra dám určitě vědět co a jak a jestli už máte komplet kuřátka.dobrou!!!
7. dub 2010 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz
jo abych nezapoměl mám všechny pozdravovat!!
7. dub 2010 ve 21:07  •  3 děti  • Odpověz
díky za zprávu a držte se, oba! ať všechno dobře dopadne :wink:
7. dub 2010 ve 21:11  •  3 děti  • Odpověz
Pepino, tak pozdravuj Jancu a ze na ni mocinky myslime!!!! At uz ma Ellenku vedle sebe....
7. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
Děkujem za zprávu, taky se držte, hlavně ať to má rychle za sebou
7. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
ahoooj, koukám, že jdu právě včas :wink: omlouvám se za obsenci, nestíhám dočítat. Lucis, koukám že taky jedete klasiku. jj taky se nám občas stává, že se Klárka přežerynká a potom klame tělem :sweat_smile: předvádí, že by pořád ještě pila, dychtivě lapá po prsu, dudlíku a vůbec čemkoli, co je poblíž pusinky, přitom se kroutí, rozčiluje a vydatně pláče. Někdy to řeším dokrmem, i když jí to pak teče už ušima, někdy se podaří udyndat. Má hodně ráda houpání a když jí středně silným hlasem říkám pšššššššt pššššt a taky teplé pecky už dávám téměř preventivně. Teď právě po takové peripetii usnula, tak asi taky půjdu honem spát. Jinak po kontrole v 6. týdnech hlásím, že stále nemáme ani 3 kilča, ale třeba teď příjde spurtík a doženeme to :confused: Přibrala 200 g za 12dní
7. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj Rintin...ty Klárky jsou asi všechny stejný :angry: ..ta naše neví, kdy má přestat, takže večer lítám mezi kojením a ukládáním té starší....naše Klárka se přepíjí pak škytá jak v hospůdce 5. cenové pak řev, brkanec, blinkání, kadění furt dokola..dnes v noci se vůbec nemínila vzbudit na mlíko - myslela jsem , že mi explodujou mlíkárny jak jsem se dotkla její pusinky začalo to týct všemi směry jen né do té malé tlamičky....ohrnula pysk a nenapila se ani za nic za hodinu znovu a tak to šlo od 1h až do půl 6 :rolling_eyes: pak se vzbudila v půl 9 a řev jak hrom a "matko kde máš to mlíko" člověk se nezavděčí :wink: KOJENÍ ZDAR!!!
7. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz
Lucis, nechci tě strašit, ale u nás ta vajíčková pomazánka doúadla přesně prdíkama, i přes probio kapky!!!! A obecně se nemá jíst nic z kynutého těsta, já měla mazanec, tak nevím, jestli ten taky nezapůsobil :unamused: Pecky jsem dala, taky rourku a vypadá to už dobře. Dudlíka dáváš? že bys jí oblbla od toho sátí prsu
8. dub 2010 v 01:30  • Odpověz
Ahojík pěkné ranko u nás mlhavé.....
jinak opravdu nic kynutého. Já si minulý týden dala míchaná vajíčka a Elenka to taky docela těžžce nesla.
Jinak hlásím že si ode dneška už můžu dát cokoliv, včera už jsem neodsávala, vzala hodně těsnou podprdu, auž jsem 36 h bez mlíka, prsa měkká, takže snad žádnej zánět nechytnu...... No a už jsme jen na umělém, nedá se nic dělat....

Pajcul ted jsem mluvila s kámoškou, zkus malej dát nutrilon komfort, je prý sice dražší, ale je proti prdíkovej, a prý její chlapeček i holka jsou v poho.... třeba to pomůže a uleví se jí i tobě

No a co naše poslední kuřátko ještě není na světě?
8. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
A taky odhlasováno :wink: :wink: :wink:
8. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
no my měli teď už 2 dny docela děsný. Přes den to jde, ale jakmile je 19h, malá chce pít a třeba včera se vždy napila a za 15min řvala hlady, takže od 20h do cca 22h jsme kojili snad 4x a vytáhla celkem 200, jenže blbý je, že mě vytáhla úplně a mám pocit, že se mi dnes dělá míň mlíka, protože mě vždy vytáhne a je to jen tak kolem 80 - 90 a to už jsme kojili i 130 na jedno nakojení. Snad se dnes mlíko bude tvořit víc. Uvažuji, zdy bych si domů neměla koupit nutrilon, protože ho nemám a zatím jsem jej nepotřebovala, ale co kdyby jí to zase vešer nestačilo.
Právě pěkně střílíme do plíny. Dnes máme kýčle a příští čtvrtek ještě kardiologii. Taky mě předevčírem pobavili na matrice. Z porodnice jim nenahlásili jméno dítěte, tak jsem musela i manžela prohnat na matriku, aby nám vystavili rodný list. Pak jsme ještě zvládli pojišťovnu. Teď už jen nahlásit pobyt a změnit moje trvalé bydliště, ale to asi až příští týden.
8. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.