• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tak my meli asi minuly tyden ten rustovy spur, pac vcera uz jen 2 dokrmy a i v noci mu stacilo moje mleko. Tak uvidime, mozna se preci jen vratime k uplnemu kojeni, nicmene uz nevazim kazde kojeni a vazim jen vecer pred koupanim, jakmile padne prirustek denni pod 30 g dokrmujem. Vcera pribral 50 g :slight_smile: Byla bych rada, preci jen vyvarovani flasek....ale taky by se to muselo zvladnout, ted vyvaruji kloboucky....

Jo a tady je videt jakeho mame vycuranyho chlapecka!! V kocaru nebude, v naruci ano a nejlepe je s tatkou v posteli :grinning:
8. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
dobré dopoledne, tak mi to máme od včera nějaký rozbitý ten režim, když konečně usnula ve 21hod, tak jsme pak kojili až ve 2 hod a pak až v 7:30 od té doby zase byla plačtivá, tak jsem jí v 9:30 chtěla dát znovu pít a v tu chvilku jí mamka (babička uspala), takže teď prospí asi další kojení, tak snad u toho aspoň hezky vstřebává, bo je pravda, že už pár hodin pořádně nekakala, tak snad konečně, začne míň kakat a víc růst :sweat_smile: Aleni, bohužel nestíhám dočíst, jak to máte s tím mlíčkem, ale ať už se stalo cokoli, tak UM určo taky dobrý, všechno má svoje plus a minus a ty jsi skvělá máma, takže to malé určo 100 násobně vynahradíš jiným způsobem :wink: :astonished:
8. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj, tak dneska si jdu pro vyjádření do školky ale radši jdu sama :slight_smile: . A pak pojedu k rosmanovi, mají do soboty v akci příkrmy a přesnídávky tak pomalu začnu syslit :grinning: . už za 2 měsíce začnem :wink:

Ani tak já dneska vytuhla k ránu s tomíkem v posteli a spali jsme až do 9:30 ale asi se mu víc líbí v postýlce, byl nějakej z toho přetaženej, vypil jen 70ml a už zase spí :wink:
8. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
Dobré dopoledne. My jsme měli další nespací noc. Prdíky nás trápí,Venda se vzetká,rozhazuje rukama nohama...Občas mu dám Lefax a zabere,ale nechci mu to dávat moc často. Zítra jdeme k doktorce,tak se jí poptám.
Už se těším,až půjdeme odpo ven. Je tam nádherně a Véna si to užívá.
Janule,moc na vás myslíme a tlačíme s tebou :wink:
Aničko,ta fotka s tatínkem nemá chybu. Malý je rozkošný. Mazílek.
8. dub 2010 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka nám strašně pomohli a stále pomáhají kapičky baby calm :wink: , jsou 100% přírodní a zabrali během 24h a od tý doby máme klid :wink:
8. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
my jsme včera a dnes spali zatím venku na balkoně, je tam fakt krásně. Odpoledne se asi projdeme na kýčle, abychom zase vyvětrali kočárek
8. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahoj, přeji krásné ráno. Tak náš malý v postýlce být nechce, vždycky se mrská, plive dudlík a pobrekává. Jak se vezme do postele, tak dvě minuty a je klid :grinning:
8. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
ahojík holky, dneska zase krásně,mám radost,
jak tady píšete s tím přežíráním,úplně vidím našeho tondu. Vypije prsa,začne se vztekat, dostane flaštičku s nutroušem, dopije, krkne a začne se vztekat znovu a mlaskat,že by si ještě dal. Pak se poblindí a i když v něm úplně čvachtá z přežrání,furt by pil. Takže skoro všude stejné, co?
:grinning: My přibíráme 350g za týden, žroutík jeden.
Jinak co byste na to řekly...14 dní čekám na výsledky protilátek proti té alergii na kravské mléko,každý den do Krčské nemocnice volám a pokaždé mi říkali, že výsledky ještě nejsou, zavolejte zítra. A včera mi řekli, že ta nabraná krev vůbec do laborky nedorazila, že tam žádnou žádost o protilátky nemají. Ať přijedeme tedy na nový odběry...děsný. Takže zase tam budeme muset jet mezi ty nemocný děti, já vždycky trnu hrůzou, že tam Toník něco chytí.
Ty kapičky baby calm asi taky zkusím, teď máme sab simplex a nevím nevím, jestli zabírají. Dávám je jen na noc. Přes den je Toník v pohodě, prdí bez problémů, ale od 6 hodin od rána začíná hekat a děsně tlačit. Tak si ho vezmu vždycky k soubě do postele a tlačím mu nohy na bříško, tak se vyprdí.Ale to jsou zvuky, jak tlačí, chudák.
8. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
zabko,taky tlačíme nohy na bříško. Někdy to zabere,tak,že máme posrané i záda :grinning:
marky,jak často ty kapky dáváš? Děkuju za radu. Koupím je.
8. dub 2010 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme z5 od Mudr.
Petr má 4230 a 56cm, obvod hlavy 39, VF 3,5x2,5 (no trošku otesánek)
Lukáš má 3410 a 52cm, obvod hlavy 36,5 a VF 3x2
Mudr byla moc spokojená a já taky.
8. dub 2010 ve 12:52  •  4 děti  • Odpověz
zuzko, gratuluji k úspěšné kontrole, kluci jsou jak buci :grinning:
8. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahojík, holky, všechny zdravím, jdu vás dočíst, nestíhám :grinning:

jo a Evík nás dohání, tak jestli si vzpomenete:

http://opavsky.denik.cz/miminka/tak-uz-jsme-na-svete20100402.html

už jen do dnešní půlnoci...
díky :wink:
8. dub 2010 ve 13:02  •  3 děti  • Odpověz
jejda, já úplně zapomněla, že jsem ty pecičky taky koupila a ještě je já blb nepoužila, už je dávám nahřívat....

holky, to je sranda, jak si ta prťata myslí, že jim to někdo zdlabe... :grinning:
8. dub 2010 ve 13:21  •  3 děti  • Odpověz
8. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Zuzko, ted jsem se nasmala tomu tvemu z5 :grinning: Jako kdybych to napsala ja, ale ty takova vyslouzila matka, to potesi :slight_smile: :wink:
8. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ani-já to pochytila od děcek :grinning:
8. dub 2010 ve 13:31  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj, tak jsem uz od 14:40 hod. na svete. Jmenuji se Ella Novohradska, vazim 3980 g a merim 50 cm. Ja mamca Jana a tatka Pepa jsme v poradku :slight_smile:
8. dub 2010 v 15:53  • Odpověz
Tak uz jsou kuratka komplet!!! Prosim o dodani fotek do albicka :slight_smile:
8. dub 2010 v 15:57  • Odpověz
Hlasuju jak můžu :slight_smile:
8. dub 2010 v 16:23  • Odpověz
gratuluji novému kuřátku :grinning:
8. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
take gratuluji k poslednimu kuratku, ja hlasuji take jak muzu, dneska je venku nadherne tak uz 4h spi danielek na zahradce a ja mam cas na uklid :slight_smile: zitra mi dorazi na 10 dni mamca tak se moc tesime, bude uplne prvni kdo z rodiny danielka uvidi na zivo :slight_smile: :slight_smile: tak se moooooooooooooooooooooooc tesime
8. dub 2010 v 16:49  • Odpověz
Ahojky holky, jdu k vám pro radu.Mám takový problém s kojením.Prsa mám nalitá, malý v pohodě kaká , čůrá,ale je plačtivý a vyžaduje časté kojení i po hodině.Dnes v poradně jsem to říkala dr. a tak jsem musela malého zvážit před a po kojení, aby viděla rozdíl.Jenže malý pil určo 30 min a na váze ani deko.Nechápu to, slyším jak polyká a když mu vyndám bradavku z pusy, tak mu mléko ještě vytéká z koutku.Jsem z toho nešťastná, protože dr. hned nasadila Nutrilon, s tím, že nakojit a dokrmit a já bych nejraději jen kojila.Poradíte mi někdo, jak je tohle možné?Myslím si, že kdyby nic nevypil, tak přeci nemůže kakat a čůrat.Podotýkám, že se narodil v sobotu a z nemocnice nás pustili hned v úterý s tím, že i krásně přibírá, nevím tedy jestli jen kojit a na dokrm se vyprdnout.Díky za rady.
8. dub 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
jitul a pujcit si na par dni vahu a zkusit prvni doma v klidu zvazit kazdy kojeni a pak teprve podle toho kdyztak zacit dokrmovat? ale nevim odkud ses, jestli bys mela kde pujcit :slight_smile:
8. dub 2010 v 17:38  • Odpověz
8. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
bych ji udelala to same :angry: :angry: :angry: a mozna i neco horsiho to je fakt hnus
8. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahojík, taky hlasuji, tak snad to doženem
Gratuluji také poslednímu kuřátku
A jinak pajcul tak to je teda síla, to je neuvěřitelné, chudák dítě, to je oprvdu kr... neuvěřitelná, pizda jedna, já to nechápu proč teda takovou prácii dělá brrrrrrrrrr
8. dub 2010 v 19:05  • Odpověz
brr, až mi běhal mráz po zádech. Dnes jsem po 7 vyrazila pěšourem k doktorce, nedali nás na izolačku, tak snad malá něco nechytla, čekaly jsme tam od půl 9 hodinu, mazec. Každá mamina ucvrkávala a koukala se na Neli - měly totiž už větší děti. aštěstí ta malá darebačka včera měla řádící den, kdy jen řvala a nespala, taky to protáhla do noci a pak k ránu si ospalá hrála na andělku :slight_smile: a nikdo mi nevěřil, že taková spinkací vážně není. akže v té čekárně taky zalomila, občas si uprcla :slight_smile:) ta ručenka je prý po očkování z porodky, hnis vymačkly, namastily a zalepily. Jela jsem tam cekem zbytečně, ale doktorka to raději chtěla vidět. Tak snad to prcek neoleží kvůli těm marodům. Jinak jsme domů dojely až skoro v 13 hod. Hodně dnes spinká, jsem zvědavá na noc, ale hlídá přítel, obětuje se. Aleluja. Už mi z té křiklounky vážně hrabe. Snažím se v OL najít kamarádku, protože mě ten můj chlap nechápe.. :.( a vy, maminy, jste táák daleko!

Dnes ráno mi vyžahla 180 ml..

doorka: nám zabral po týdnu až SamBaby, kaká krásně každý den - jsou to tedy mega dávky :slight_smile:) odbourává to tu mléčnou pěnu a prý to zase odchází ve stličce, takže to nezatěžuje zažívání. Občas jí rozpustím v mlíčku i laktobacilky. Ale ty kapky ¨jsou lepší, stojí 89 Kč. Nebo jí dávám 10-20 ml fenyklového čaje.. Ale propláče hodně, jenže ne vždy to jsou ty prdíky a je fakt, že se to kakání i prďáci upravily - už se lépe vyprázdní a vyprdí..Calm kapky jsou 100% přírodní a mohou se podávat po 10 kapičkách během dne, před i po jídle neomezeně. Občas jí je taky šoupnu, ale už je neužívám tak pravidelně a pozor - ředí se vyvařenou kojo vodou .)
8. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
8. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
aninam: Ani, já ty láhve dle mé maminy nevyvařuju pokaždé - vypláchnu je hrokou vodou a pak je zaleju vřelou vodou vyvařenou v konvici. Nechám to tam vychládnout.. tak snad je to dobře..
8. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
Pajcul, ja je taky nevyvaruji pokazde.... Dneska zase dva prikrmy, ale svym mlekem, tak jsem zvedava jestli se to rozjede...
8. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.