• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
holky mate zkusenosti z kapkama sab simplex? my plne kojime a na prdiky pouzivam infacol a nebo masticku pupik ale ted mi kamaradka dovezla kapky sab simplex tak bych rada vedela jestli mate s nimi nektera zkusenosti

odhlasovano
8. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
JItule, pokud jsi rodila v sobotu, tak ještě nemůžeš mít ani pořádně vytvořené mléko, ale prckovi to stačí. V porodce určitě dávali příkrm, proto přibíral. Neházej flintu do žita, uvidíš, že během několika hodin-dní bude pít o 106 a přibírat. Určitě nedávej umělé mléko. Snad jen odstříkat svoje a dát z flašky.
8. dub 2010 v 19:51  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj, tak my právě extra poblindily čerstvě oblečený overálek...

jo a pořád prohráváme :frowning2: Evička má asi taky silnou základnu...

jo a malá se mi nějak osypala, tak jsem plašila mamku a prý potničky. tušila jsem to, odpo byla už míň oblečená, než dopo, kdy se asi zpotila....
8. dub 2010 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz
8. dub 2010 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz
odhlasováno
Dnes bylo nádherně, dopoledne zvládla Laura procházku s babičkou, bo jsem musela do práce, ta moje těhotná nástupkyně zkončila v nemocnici! Takže jsem 2 hoďky makala a práci si vzala i domů :confounded: Odpoledne jsme si už daly prochajdu spolu, no nádherné teplíčko a sluníčko, už ať to tak vydrží!
Zuzko, co to znamenají ty hodnoty VF?
Hajduš, Sab Simplex jsem používala a bylo to dobrý, jen jsem musela kapat často a to mě fakt otravovalo :slight_smile: Teď s těma probiotickýma dávám jen 5 kapek denně.
Jinak se stále přežíráme a blinkáme. Pak mě nejvíc dostane, když mi kdokoliv řekne - ona má asi hlad!!! :grinning:
8. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
Gratuluju k poslednímu kuřátku. Prej březňátka, začali jsme v únoru a skončili až v dubnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Otesánek konečně vytuhnul. Dneska to byl extrémně žravej a vůbec nespal. Jsem KO.
8. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
Tak mame Ellinku v albicku, Janca mi ji poslala MMSkou.....
8. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
Alco, taky si mela takove jako rezani v prsou, kdyz ti mizelo mleko??? Dneska jsem zase vazila maleho vecer v obvyklou dobu a zhubl od vcera 40 g, ja si proste myslim, ze mu to mleko nestaci at si dr. tvrdi, co chce. Tak jsem vazila pred a po kojeni a samo, ze vypil jen 50 ml, coz je malo....
8. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
Tak až teď jsem dočetla a zjistila jsem, že janule už to má za sebou, velikánská gratulace k Ellince!!!

michelle, VF je velká fontanela. s tím dlabáním to máme stejné....

Teď když už to má janule šťastně za sebou, musím vám napsat jednu šílenost. v době, kdy jsem ležela v porodce, přišla tam maminka s mrtvým miminkem v bříšku. Ještě v pondělí měla všechny ozvy v pořádku a prý ji nechali ještě jít domů a v úterý už bylo miminko mrtvé. Údajně přenášela 8 dní, celé těhu bylo v pořádku a v bříšku měla 3,5 kilového chlapečka. Jsem z toho ještě teď hotová. Měla jsem totiž o Sophinku strach a přesně z tohoto důvodu. Hlavně v sobotu, kdy jsem měla dost divné pohyby a takový zvláštní pocit, že to do pondělí nemusí dopadnout, jestli malou neodrodím dřív.
A kdo ví, jak by to dopadlo, když byla voda už špatná, malá omotanou šňůru a ještě navíc tak křehká placenta, že se jim při pokusu vytáhnout trhala v ruce.... :frowning2:

Včera jsem potkala maminku, která byla se mnou na pokoji a říkala mi, že to byla švagrová její kámošky. Tak snad ty informace nejsou nijak přimyšlené, ale proč taky. O tom miminku jsem četla i v místním tisku, jen bez podrobností.
8. dub 2010 ve 21:24  •  3 děti  • Odpověz
je, Ellinka vypadá jako pěkný macík, maminka si ji v bříšku pěkně vykrmila, ty ručičky jsou úplně boží :slight_smile:
8. dub 2010 ve 21:25  •  3 děti  • Odpověz
8. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj maminy!Ella se narodila dnes ve 14.40 po vyvolání a za pomoci ,,jakéhosi gumového zvonu přisátého na hlavičku'' vážila 3980g a měří 50cm.mamince dala pěkně zabrat a došlo i na epidural.holky jsou obě v pořádku a všechny pozdravují!!!za okamžik přidám fota do albíčka.všem dobrou noc!!!
8. dub 2010 ve 21:33  •  3 děti  • Odpověz
já pořád hlasuji i jsem to zkopčila do zamlklinek, taky hodí nějaký hlásek :wink:
8. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz
díky, aron, když tak budeme druhé, z toho se nestřílí, hlavně, že jsou všechna miminka zdravoučká :wink:

a ta ellinka je fakt pěkný puclík, vypadá jako moje Noemi, měla 3950 g a sestra při vážení tehdy podotkla: to jsou ale kejtka :grinning: (důkaz je na kameře)
8. dub 2010 ve 22:12  •  3 děti  • Odpověz
holky musim se pochlibit malej se pretocil sam od sebe z jednoho boku na druhej, nechapu jak to dokazal ale kdyz jsem ho davala spat tak byl na jedne strane a kdyz se probudil tak byl na druhe, to nam budou 25.4 2 mesice

lucis to muselo byt pro tu maminku hrozne
8. dub 2010 ve 23:00  • Odpověz
ahoj,Lucis je to opravdu hrozné, že i v dnešní době se stávají takové věci, kamarádka tak také přišla o miminko, prý měla extrémně dlouhou šňůru a malej se zamotal, nedokážu si tu hrůzu představit, naštěstí hned otěhotněla a už má chlapečka skoro ročního. Ale pojďme raději obrátit list. Gratulujeme poslednímu kuřátku, holčičce Elince. No Klárku by si dala asi ke svačině :sweat_smile: Jinak byla tu se mnou pár dní máma, ale včera musela odpo jet domů a manžel se vrátí ze služebky až zítra. No a co se nestalo. Klárka se po jednom jídle, kdy dostala škytavku poblila tak šikovně, že měla od toho celou hlavu i v uchu to měla. Tak mě chytla panika, jak ju jako sama vykoupu, ale nakonec jsme to zvládli jen s namočenou separačkou. Snad to nezateklo do ouška :unamused:
9. dub 2010 ve 02:52  • Odpověz
dobré ránko, holky a kuřátka :wink:

rintin, já myslím, že nemusíš mít strach, když koupeš, tak taky voda vyteče z ouška, ucho má samočistící schopnosti. vytři ji kousek kapesníku nebo buničiny ouško, kam dosáhneš a zbytek nechej, postupně vyteče.....
9. dub 2010 v 07:24  •  3 děti  • Odpověz
Rin, já bych možná zkusila jemně odsát odsávačkou, co je do nosánku. Už dorazily nové chůvičky Philips SCD 520, je tam 5 ukolébavek a Laurince se zřejmě líbí, bo teď usnula raz dva :slight_smile:
Dnes jedu na svou prohlídku po šestinedělí, toto nám to uteklo. Už abysme začaly vybírat střední školy :grinning:
9. dub 2010 v 07:32  • Odpověz
Ahoj, přeji hezké ráno. Tak dnes to s námi tatínek prvně vzdal. Od dvou do tří jsme nespali a tatínek se stěhoval do obýváku :wink:
9. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahojky, krásné slunečné ráno. U nás byla včera návštěva, tak jsem se sem ani nedostala. Malý krásně spal v noci, už dva dny se budí kolem 1 a pak 5 hodiny. Tak jsem se krásně dospala. Jenom večer včera plakal, asi byl přetažený z té návštěvy a pak nemohl zabrat. Dokonce mi pak poprvé plakal u prsa. Mléko mu teklo ven a on se zalykal a řval u toho jak tur. :unamused:

Janul velká gratulace k holčičce. :slight_smile:
9. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
Ahojík, hezký den všem, gratulace poslednímu kuřátečku.
Ani řezání jsem nepocitovala, ale jinak taky to samé když jsem jí vážila tak vypila 50, nechápu chudinka mi 3 týdny plakala hlady jak to že teda přiývala, to je mi do dneska záhadou, nic méně, co jsme v neděli začli s um tak je klid. pije mi těch 120 - 130 a je spokojená a já taky....... a to je hlavní.
9. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
Rintin, taky nám párkrát natekla voda do oušek a přesně jak říkají holky, vysuš buničinou, co ti natáhne a zbytek vyteče, neboj, a hlavně je to čistá voda žádnej rybník.... :wink: :wink: :wink: :wink:
9. dub 2010 v 08:29  • Odpověz
Aleni, tak to je fajn, že už tak nepláče a ty jsi se dala dohromady.
9. dub 2010 v 08:29  • Odpověz
michel tak tuktuk at dopadne prohlídka v pořádku.
jakelin, my měli včerejší večer a noc taky bomba , bumbala v 19 hodin, v 1.00 a pak v 6,30, takže super, u nás tak teda bohužel zabralo to umělé. tak hlavně a´t to nezakřiknu... :wink: :wink: :wink:
9. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
jj jakelinko, už konečně mohu říct že si mateřství užívám, ted ještě ta nelinka od pajcul
9. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
Aleni :grinning: :grinning: tak ať to vydrží
9. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
No malej mi u prsa usina (asi jak musi sat naprazno) a kdyz mu ho vezmu, tak se krouti jak zizala, nabira a bud spusti rev nebo si saje urputne rucicku, ze by si tam udelal i modrinku....
9. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
Ani, tak to má asi fakt hlad. :frowning2:
9. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
jakelin, ma!!! Protoze, kdyz mu dodelam nutrilon, tak je tak spokojenej. Jen nevim, jak to vysvetlim dr. ta je zastancem kojeni a meli jsme prikrmy snizovat :frowning2:
9. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
Jinak Lukasek bumba vecer v 8 hod po koupani, pak v 11 hod a pak az ve 4 hod. rano a pak v 8 hod., ale proste budu muset dokrmovat, dneska znovu vazim od tech 4 hod rano, kdy normalne vypil tech predpisovych 100 ml, tak dneska 70 ml.
9. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.