• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tak já jsem na sladkém taky ujetá a to jsem ho v těhotenství vůbec nemusela! teď jak nemám denně aspoň kousek čokolády, tak mám absťák :grinning: Mlíko si dám tak 1x týdně, do jogurtů se taky musím nutit, ale piju gravimilk, tak tam nějaký ten vápník je.
9. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
Ohřívač lahviček je super. Ani, já si to s tím "vy nekojíte?" užila opravdu - až jsem byla v depresi zralá pro psychiatra, doktorka měla zástup a ta mě málem za to ukamenovala, ať se snažím a aspoň dva měsíce to vydržím kojit, chápete to? Jako bych nechtěla!!!! a tak jsem o mlíčko přišla naprosto.. máme Nutrilon už asi 5 den od narození - jak nás pustily z porodky. Držely nás tam málem týden - než začali přikrmovat. Kvůli jedné sestře skončila na kapačce na 24hodin a pořád ji brali krev z hlavičky - ta jí totiž ctěla dát ještě čas a Neli byla tak slabá, že už se pak nehlásila a jen spala, ale to jsem už psala. Ani na to nechci vzpomínat, kdy byla jako hadrová panenka..

Nestresujte se. Já to hodně obulela, ale nic to nepomohlo..

K těm kilům - mám 5 jsem jako malé sele :( jak jsem nevyspaná a mám uřvanou malou, jsem věčně sama doma bez pomoci - mám takové smutné stavy, kdy si připadám absolutně neschopně a tak nespokojená sama se sebou. Ach jo.
9. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
luci tak to holky mají dobrý hlášky :grinning: , se jim nedivím, já ty rána jsem taky nepoužitelná :sweat_smile:
michell - jj taky mívám abstáky :grinning: bez čokoládky a právě jogurty nejím, takže aspon přes to mlíko snad do sebe něco dostanu, ale taky ho moc nepiju, takže mi asi začnou brzo padat vlasy, lámat se nehty pro nedostatek vápníku :angry: :grinning:
9. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
Holky, mamka fičí zítra do Polska, jak se prosím jmenujou ty probiotické kapky na prdíky, které si tam kupujete a u nás stojí hafo peněz? Nevíte některá? Nebo odkaz?
9. dub 2010 v 19:25  •  3 děti  • Odpověz
Pajcul, nebuď smutná a neschopná nejsi. Malá se začne smát a až k tobě za čas natáhne ručičky a bude se chtít pochovat , tak bude všechno zapomenuto. Z doktorky si nic nedělej. Před 30 lety, když jsme byli děti my, tak všem cpali Sunar a matka co kojila trochu dýl byla pomalu za exota. Tak to ber tak, že jsi pro to udělala maximum a basta.
9. dub 2010 v 19:25  • Odpověz
Luci kupovala je tam Michel. Já bych je chtěla taky, ale nemá mi tam kdo zajet
9. dub 2010 v 19:26  • Odpověz
9. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
Stojí něco přes dvě stovky.
9. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
Pajcul, presne tak se citim jako krkavci mama, co nechce svemu diteti doprat sunar. Ale uz jsem to zkousla a kdyz to nejde, tak to nejde. Ja jeste stale KOJIM, dneska nejvetsi davka 80 ml a nejmensi zatim 50 ml a zbytek holt dokrmim.
9. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahoj holky! Dneska jsem byla s holkama u kámošky, co fotí pro známé. Zatím mi poslala na ukázku 2 fotky. Jsou nádherný.
9. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
Tak já měla jen týden malinké očistky a teď nic a Mudr říkal, že 3měsíce tím že jím ty Azalie prášky tak je ani nedostanu.
Zítra musím koupit taky další kytičky, jelikož ty původní máme fialové od genciálky. :grinning:
A váha? Mám o 8kg míň než před otěhotnění. A v těhu jsem chutě neměla, ale teď bych snědla i vlka. :grinning:
:grinning: Stěhuji se!!! :grinning: :grinning: :grinning: Bydlím kousek od Kiku a skoro každý den si prochjdou zajedeme kolem Kiku a já tam vždycky vtrhnu-už mě tam znají a otvírají mi dveře. :slight_smile: Jenže já tam vždy něco koupím, tam mají tak super věci a ve slevě, včera jsem tam taky nechala majlant. Už mě tam nepouštějte!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A máme novy autosedačky, ty chicco byly strašně těžky a nic moc, tyhle jsou super. :wink:
9. dub 2010 v 19:56  •  4 děti  • Odpověz
Pajcul-tak kdy přijdeš na návštěvu? :wink:
9. dub 2010 v 19:59  •  4 děti  • Odpověz
Vero krásné fotky.
Já jdu spát, kdoví co se bude dít v noci. Malý teď spal krásně, tak možná bude dnes v noci řádit :grinning:
Zuzko já ještě mám navíc čtyři kila, ale dvě asi v prsách :grinning:
Genciálka se už prý nemá používat, je nějaká škodlivá, někdo to psal, nevím na jaké diskusi, že se od ní upouští.
9. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
Tak poslusne hlasim, ze mame v sobe 100 ml po 3 hodinach!!! Tak to se nam jeste nestalo :slight_smile:
9. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
Luci díky za nabídku, jsi hodná. Napsala jsem ti do IP
Jinak pro všechny co užíváte pro miminka probiotika jsem našla zajímavé čtení o skladování.

Maminky POZOR, probiotické kapičky jsou náročné na skladování, tuším že snesou max. 15°C proto bych jen rozhodně neobjednávala přes net. Musí být v lednici. Teď v zimě se určitě z Polska v pohodě dovezou. Jinak pokud jsou v teple, bakterie se zabijí a kapičky jsou zcela neúčinné!
9. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz
Ani - tak jsem dočetla příspěvky a máme to úplně stejné, už jsem si myslela, že jak se malý přisál, tak že mi spustí hodně mléka, ale on asi nesaje nebo nemám mléko, jak si myslím, jak ho odendám od prsu, tak řve a saje si ruku, že by jí spolkl. Je fakt, že ode mě vypije z prsu jen 30 někdy 50, někdy mu to jen odstříkám, protože už mi ta obštrukce, deset minut jedno prso, deset druhý, pak řev, cucání ručičky rve nervy a dám mu to stříkačkou a zbytek nutrilonu do stovky. Pak je spokojenej. Taky to ještě nechci vzdát, každopádně slyším pořád od přítelovo mamky, že musím hodně jíst, furt mi kontroluje stravu, že nemám určitě vydatný mléko, je to na bednu. Jsem rozhodnutá odstříkávat jako Jakelin co nejdýl to půjde a dávat mu k tomu ten nutrilon.
Ani tak to je super :grinning:
Jinak gratuluju k vypité stovce :grinning: Ani
Používáte někdo laktobacílky? Já jsem ho dala dnes poprvé
9. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
Hele holky dotaz! Delal jste uz nekdo otisky rucicky a nozicky? Co jste na to pouzili?
9. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
jnvlk, taky jsem chtela opustit od te obstrukce, dokonce jsem jeden den jen odstrikavala a ze strikacky presla na NUK savicky a davam nutrilon po nich, popr. to odstrikane mleko, ale pak mi zacal chybet ten kontakt a tak jsem si rekla, ze se ke kojeni z prsu vratim (navic jsem se docetla, ze mleka je v prsou daleko vice nez se odsaje odsavackou), tak jsem maleho zase zacala prikladat k prsu s tim, ze davam 10 a 10 min k oboum (i ta stovka byla z obou), no a ono se to pomaloucku zacalo zvysovat.... s tim, ze kdyz bud krici a krouti se a hleda, tak pak proste dokrmim nutrilonem a nebo je spokojenej a nedokrmuji. Zkus znovu prikladat. Je to blby a vim, ze je to "dvoji" prace, ale me stale vsichni tvrdi, abych tyhle obstrukce vydrzela do konce sestinedeli, ze to rozhodne.... tak drzim :slight_smile:
9. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
Já ho přikládám ob kojení, tak to vemu zase každý kojení, konec šestinedělí je za chvíli, tak se rozhodne, je to děs, fakt, jelikož nemám váhu a tak pak připravuju ten nutrilon někdy i na několikrát, prostě podle toho, jak má hlad, pak poznám, kolik si vysál. Ono to odsávání taky není úspora času :wink:, takže drž palečky, taky ti je držím
9. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
jnvlk, drzim!!! No zkus to, za to nic nedas :slight_smile: a treba se nam to obema rozjede.... Ikdyz ja mam ty dny takovy narazovy, jeden je dobrej a druhej je na pikacu :frowning2: Tak mizim na hodku do pelechu, pak me vzbudi manzel na kojeni a pak az ve 4 rano :slight_smile:
9. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz
tak nevím, ale mléko piji celkem ve velkém, dokonče v porodnici jsem si mohli dát tolik, kolik jsme chtěli.

Vero fotky jsou super
9. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz
holky, závidím vám, že v noci téměř nekojíte. My kojíme pravidelně po 3h a když si vezmu kojení, vážení a přebalování, tak se téměř nevyaspím
9. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
Brouček já teď asi týden budím kluky co tři hoďky na kojení, aby Lukášek přibral. A nevyspím se vůbec, ale zatím mě to nevadí. Stejně když spí, tak já nespím a zbožně na ně koukám, takže já naspím tak 2hodiny maximálně. :wink:
9. dub 2010 ve 22:00  •  4 děti  • Odpověz
aninam, otisk jsem dělala tou genciánkou :slight_smile:
a ty probiotické kapky stačí říct takhle, to je jejich název a v Polsku už jsou na české matky zvyklí :slight_smile: vyšly mě na 290 Kč a přesně tu diskusi o skladování jsem četla, z lékárny jsou zaručeně z lednice
10. dub 2010 v 01:28  • Odpověz
hlásím nové fotečky u Jaňule v albíčku :slight_smile:
10. dub 2010 ve 03:55  •  3 děti  • Odpověz
Zuzi, Ty musíš být z jiné planety :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 04:40  • Odpověz
to my kojíme taky po 3 hod a celý proces trvá skoro hoddinu. Začne se to někdy natahovat? Si říkám, že bude malá přece větší a bude potřebovat víc mlíka, tak aby tp nebylo spíš častěji!
10. dub 2010 ve 04:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.