• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
u nas trva proces taky hodinu i s dokrmem.
10. dub 2010 ve 04:53  • Odpověz
michell, tak kolem 3 mesice muze spat celou noc
10. dub 2010 ve 04:55  • Odpověz
Michel složení mléka se mění s věkem dítěte, později bude sytější.
10. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
10. dub 2010 v 09:32  •  3 děti  • Odpověz
přidávám odkaz na Ellinku a děkuji za hlasíky!!Holky jsou stále v pořádku a pozdravují!!
10. dub 2010 v 09:34  •  3 děti  • Odpověz
Teda vy mi davate :slight_smile: Uz mam nastavenou operu na opakovane hlasovani, ode me bude 24 hlasu za den :slight_smile:
10. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahojda.
Dnešní noc opět stála za to. Venda měl snad nastavené hodiny. V 22,12,2,4,6,8 hodin jsme kojily a uspávaly. Achjo.
Teď si ho vzal tatínek na prochajdu.
A taky byl koupit probiotické kapky na Slovensku. Máme to naštěstí 4km. Stály 10euro.Tak snad nám zaberou.
Dávala jsem mu Lefax,ale nevím,jestli zabírá.
Včera jsme byli u doktorky a moc nás chválila. Váží 4380g,takže přibral půl kila za 10 dní.
Janulce i tatínkovi moc blahopřeju a hlasuju o 106.
Mléko se snažím pít,jogurty taky. Myslím,že by jsme měli,ať nejsme odvápněné. A jak psala Cori,ať nám nepadají vlasy,atd...
10. dub 2010 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré poledne - tak já dneska taky sotva koukám, každé dvě hodiny se budil, kojící, odstříkávací metoda a dokrmovací zabrala hodinu a půl, takže bomba. Mě ten spánek teda narozdíl od Zuzky chybí, vypadám strašně. Malej teď spí od desíti, jelikož byl krmenej v devět, nevím, jestli ho mám vzbudit, ach jo
10. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ani - A jestli můžou spát děti od třetího měsíce celou noc, tak to budu štěstím bez sebe, pokud se to povede a nezastaví se mléko, když nebude celou noc jíst a já ani odstříkávat?
10. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
No,taky mi to spaní chybí,ale co naděláme,že?
10. dub 2010 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz
jnvlk, neboj nezastavi se mleko :slight_smile: Ja v noci krmim po 5ti a 4 hodinach a mlika mam vice nez za 3 hodiny pauzy :slight_smile:
10. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
tak ja jsem rada, ze nam drahousek takhle spinka, protoze ja jsem silenej spac. Na kojeni v 11 hodin me musi manzel vylozene vykopat z postele, pac ja jsem nemozna.....
10. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
Mě vstává obyčejně po třech, někdy čtyřech, jen dnes jsem mu to asi narušila tím přikládáním pokaždý a ne ob kojení. Taky jsem spáč, nutím se šíleným způsobem, nejradši bych kolikrát vyslala přítele, kdyby to bylo možný :sweat_smile: .
Jo, nenaděláme nic :grinning:
10. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak to náš malý jí přes den co 2-3 hodiny a v noci co 4 a nebo 3 hodiny, nejdelší pauzu má po večerním krmení v 8, to pak vstává 00,30. Má snad v zadku budíka, vždycky začne prdět a vzbudí se na jídlo. Dneska se po každém nočním kojení pokadil, tak to byla radost ho přebalovat. :slight_smile:
10. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
Já taky přebaluju každý vzbuzení, v noci je to fakt ňamka, když sotva koukám :grinning:
10. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jinak mi malej strašně chrochtá v noci, tak jsem koupila kapky s mořskou solí pro novorozeňata, není to lék, takže mu to zvlhčím a pak vytahuju odsávačkou a zbytek vatičkou. Jak to děláte vy?
10. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz
ahoj, tak Klárka taky občas tak jako chrochtne, ale zatím mi vůbec nenapadlo jí něco odsávat, teda nezdá se mi, že by měla tolik soplíky, to co vidím v nosánku odstraňuju uchošťourama
10. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
jinak teda, jestli neprobíhá u nás spurt, tak nevím, co to je. Včera byla od 11 do 21hod téměř permanentně vzhůru a vyžadovala pozornost a mlíko, pak tedy spala až do 4:30 a pak do 8, tak to docela šlo. Jinak od té doby už je opět víceméně vzhůru a často vysí na prsu. Taky vyrážka v obličeji se spíše zhoršuje než zlepšuje. Doktorka doporučila omývat slabým roztokem hypermanganu, v úterý tam jdeme zase tak uvidíme, bojím bojím, aby to nebyl náběh na atop, bo jsem alergička. Zatím to má jen na obličeji.
10. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz
tak my se budíme teď přesně co 3h +-5min.
Rin nám uchošťoury na čistění zakázali, máme si smotávat papírové kapesníčky apod. Taky občas Verča zachrochtá, ale je to spíše ze spaní, když se jí zdá nšjaký sen. Nos má čistý
10. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
Eliáš často ublikne a to mlíčko mu teče i z nosa a pak tak trochu chrochtá. Já čistím čtverečkama co jsem měla na pupík. Rozložím ho po těch vrstvách a pak z toho užmoulám takový malý smotek. Uši čistím jenom tak jednou za týden. Nic tam nemá.
10. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
no já nevím, kdybych něco smotala, tak mi příjde, že bych jí tím akorát dráždila a nic nevytáhla, pokud tam nic nemá, nebo jsou moc hluboko, tak tam nelezu, tak snad jí tím nemůžu ublížit, nebo proč vám to broučku zakázali???
10. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
my ještě uši nečistili, máme je stále čisté a taky občas použiji čtverečky, co máme na pupík nebo právě ten kapesník. Ráno jsme se byli projít, ale zima je tam šílená, došli jsme domů celkem umrzlé.
10. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
rintin, jestli tam nic nemá, je to zbytečné. Ale na ten suchý papír se to krásně nachytá a vytáhnu fakt někdy pěkného holuba :grinning: :grinning: Musíš s tím smotkem v tom nosíku zatočit tak ať se ti nerozmotá.V porodnici nám to tak ukazovala sestra a já to znám už u dětí co už mám doma, taky jsem to tak čistila. Uchošťoury taky nedoporučovali a spíš to jím zacpeš dozadu. Je to moc velké na malý nosánek.
10. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
asi aby se jí neublížilo, kdyby sebou třeba cukla. Bráchova žena a moje mamka taky vždy používali uchošťoury, tak nevím. Objevila jsem dobré přímo od Tesca pro děti, jsou tenší a ta vata super drží. Jiné už kupovat nebudu
10. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz
Brouči dobrý tip, až bude malý větší tak určitě koupím.

U nás prší, švagrová chtěla jít vozit a tak asi nebude chtít chodit venku v dešti. Jdu dělat chlebíčky, večer máme návštěvu. Já asi v 10 odpadnu, nějak nemám výdrž. :frowning2:
Zuzka spí 2 hodiny a já nejmíň 5-7 a jsem hotová.
10. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz
ja spim tak 5-7 hodin a potrebovala bych vic :grinning: Zuzka si koleduje o kolaps :frowning2:
10. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz
Zuzka má asi jinou potřebu spánku, už v těhu spala strašně málo.
10. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
Zuzka je prostě superžena :wink: Taky bych se už potřebovala pořádně vyspat, naše denní spánky zkončily a zas jen řve při prdění :unamused: Než ji několikrát přebalím, už je zas čas krmení a furt dokola. Naštěstí hodně pomáhá tatínek, bych se zbláznila! Teď zrovna prohlásil, čím to je, že chce být prý bez plínky a hrát si :grinning: No to si holka ještě počká, než bude bez plínky.
10. dub 2010 v 15:42  • Odpověz
Jj, kolotoč bez spánku, ale jednou to skončí a pak budem litovat, jak to rychle uteklo :unamused: , prý, ještě to neznám, ale věřím.
No, tak já jsem asi jediná, který chrochtá dítě pořádně a z nosíku toho vytahujem hodně, ale už se to zklidnilo, tak snad dobrý.

Jinak máme stejný problém jako Rintin. Máme vyrážku, už mi přijde hrozná, v pondělí mi doktorka řekla, že to vypadá na potničky a že když budu koupat ve škrobu, tak se to zklidní. Nestalo se, jsem taky alergička, tak snad se mu to upraví, zatíme je to horší.
10. dub 2010 v 16:13  • Odpověz
jnavlk - koupat ve škrobu? to jsem ještě neslyšela a tím ty potničky mají zmizet? bych spíš čekala, že škrob je dráždivý :sweat_smile:

Holky co pomáhá na škytavku, krom napití mlíčka? Malý je škytavkář, u Káji jsem to nezažila, klidně mu mlíčko dám, ale on se někdy tak napucne, že už pak mlíčko ani nechce a škytá a škytá :unamused:
10. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.