• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Já do lehátka malou už dala, ale úplně minimálně. Přijde mi, že je to tedy rozhodně lepší, než do autosedačky. Má to celé vypolstrované, měkkoučké s novorozeneckou vložkou na oporu hlavy a s oporou celého tělíčka v takovém mírném náklonu, kdy má hlavičku trošku výš než nožky, ale všechno v rovině, není tam zalomená do pravého úhlu.
Zkusím najít fotku...
11. dub 2010 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsem to našla:
11. dub 2010 ve 21:36  •  3 děti  • Odpověz
A fotečky z čachání, které máme rádi (jsem vodníček :grinning: )
11. dub 2010 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz
holky, jak fotite decka pri koupani, s bleskem?
12. dub 2010 ve 04:56  • Odpověz
jo bohužel s bleskem, bez něho je to nanic.
To včerejší natažení nočního kojení jsem přechválila, zas je to co 3 hod a navíc u kojení usíná, tak asi nebude pořádně najedená. Já chci spááááááááát!
12. dub 2010 v 05:18  • Odpověz
Já se dneska citim i celkem vyspale,Ada jed v půl 6 před koupáním a po koupání hnedle usnul,tak sem ho nechala a v 9 se vzbudil na jídlo a pak až ve 2 a v 6 ráno.
Aby toho nebylo málo,tak Fildovi se včera rozjela ošklivá rýma a kašel a už i Adámek má plnej nos,fakt super!!! :unamused: ještě že někdo vymyslet vytáhovaní vysavačem.včera bych takovej ukňouranej,tak ho možná už něco bolelo :cry:
Kupoval jste někdo hrací deku?Dejte mi nějaky tipy...
A k těm lehátkum,mě Dr u Fildy řikal,že lehátko v pohodě,že to je správně vypevněný,ale autosedačka jen na dobu nezbytně nutnou.Tak asi zas nějaká novinka :confused: že to teď nedoporučujou.A jen ted když jsou malý nebo celkově?Filip mi v tom byl jako trošičku větší dost často,protože se mu v tom líbilo a bez prolémů :sunglasses:
12. dub 2010 v 08:15  • Odpověz
Lucis moc pěkné fotečky.
Kde jsi viděla ty usínáčky??? Zkusila bych ho koupit, ale raději bych to viděla naživo, než jenom koupit na internetu.

Zuzzie, malý Adámek by to neměl dostat, když je kojený. Mě kašlal Mates a já mám už čtyři dny opar a malý nic. Možná má jenom sucho v nosíku, já mám pořád puštěný zvlhčovač.

Plenka přes pusinku u nás nezabírá, malý se rozčiluje tak dlouho až ji sundá. :frowning2:
12. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
řekla bych, že autosedačka je ještě horší než lehátko, dyť v ní je úplně zkroucený. My máme hrací deku i lehátko, ale radši dávám na deku už kvůli tomu, že si tam může kopat a máchat ručkama, jak se snaží dosáhnout na hračky :slight_smile:
12. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
Dobré ránko. Tak se hlásím se střevní chřipkou. Včerejšek jsem doslova prosrala(pardon). Je mi bídně,ale co nadělám,že?
Zkusím vás dočíst.
12. dub 2010 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, honem si vem živočišné uhlí a nebo Smectu a nějaké probiotika. Hlavně aby to nedostal malý. :cry:
12. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
Ja jen, ze se deti do 3 mesicu nesmi fotit s bleskem!!! Skodi to jejich zraku....

http://www.drfoto.cz/Sluzby.html
12. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
Ani, to slyším, resp. čtu poprvé....

Jo ahoj holky!!!

Manža blesk používá, ale jen když je blbé světlo, musím mu to říct.
12. dub 2010 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz
Jake-usínáčky mají v každém hračkářství , v DM taky, v Kik a zkrátka dnes už asi všude. :wink:
12. dub 2010 v 09:17  •  4 děti  • Odpověz
jakel, viděla jsem je v Globusu, dm i v Tescu. A v tom Tescu byly na omak nejjemnější
12. dub 2010 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz
Luci, manzel se tomu venuje docela dost, takze nase fota z koupeni, kvuli nepouzitemu blesku z vyse zminenych duvodu vypadaji takto:
12. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
doorka má průjem a já mám zácpu... :frowning2:

holky, trpíte teď na to některá taky? jím hafo zeleniny, žádná "ucpávací" jídla kvůli malé, vypiju hektolitry kojo čaje, zakysané mléčné výrobky, teď už jsem si koupila i sušené švestky a každá stolice jednou za 2-3 dny je pro mě porod (možná ještě horší).
už jsem si chtěla dát Lactulosu, kterou mi dětská doporučila pro Aňulku, která taky dost trpěla při kakání, tak aby měla měkčí a častější stolici, ale bohužel jsem se na letáku nedočetla, jestli to můžou i kojící matky, tak mám strach si to vzít. nevíte některá, jestli jo, nebo jestli něco jiného u vás zabralo?

před těhu jsem na to netrpěla, ale teď jak ze mě malá vytáhne v mlíku spoustu tekutin, tak to asi dělá problém... :unamused:
12. dub 2010 v 09:39  •  3 děti  • Odpověz
Ani, já mu to řeknu, až zase v pátek dorazí :wink: Ale jak říkám, vím, že mu tam bliká to červené světýlko, aby nebyly červené oči, ale blesk mu cvakne většinou jen kvečeru, když fotí, jinak si to neuvědomuju. ale díky za info :wink:

Jako třeba včera, když fotil naši růžovou princeznu:
12. dub 2010 v 09:42  •  3 děti  • Odpověz
Jo a ještě si včera chlopek hrál s tímhle. Takhle vylepšil naše auto a malé kočárek :grinning:
12. dub 2010 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz
tak indukce cervenych oci se u deti vubec nema pouzivat.....uz nestrasim
12. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
indukce cervenych oci totiz prosvedcuje sitnici oci, tzn. ze pronika hluboko do pozadi oci. Jinak od 3 mesicu se doporucuji blesky, ktere nesviti primo na dite, ale daji se nastavit tak, ze se svetlo odrazi o strop. Tot trocha teorie....
12. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
Nasadila jsem smektu a volala doktorce. Říkala,že mám kojit normálně,že si malý vytvoří protilátky. A probiotika koupím v lékárně. Zatím jsem si dala Vendove probiokapičky.
12. dub 2010 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz
Dorii, jůůjda co tě to přepadlo, ať je brzo líp :wink:
Luci, to je chlopek (se mi to slovo velmi líbí :grinning: ) šikovný, hezky máte autečko a kočárek vybavené :wink:
12. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
Lucis,malá je nádherná. A taťka šikovný :wink:
Usínáčka máme taky,ale ještě jsem ho nevybalila. Je tam psané až od 3 měsíců.
No,ale dám na rady zkušených matek a teď jsem ho vybalila. Už se těším,jak mu ho dám. Teď spinká. Snad to moje malé ví,že mi není dobře a nechává mě odpočívat.
12. dub 2010 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz
Cori,no jo. Nic moc. Ale zase jdou kila dolů :grinning:
12. dub 2010 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz
ani, tak jsem z toho paf, to jsem vůbec netušila :unamused: tak aspoň, že to vím teď....

cori, díky, sice nemusí všichni vědět, jak se jmenují naše cácory, ale když jemu se to líbí a je nadšený, že má tři holky, tak jsem ho nechala, ať si s tím vyhraje :grinning:
12. dub 2010 v 10:12  •  3 děti  • Odpověz
doori, taky díky :wink:
12. dub 2010 v 10:13  •  3 děti  • Odpověz
Luci, kde schani tvuj chlopek ty "znacky"?
12. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
12. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
omlouvam se!!! Misto Nella mela byt Ella :slight_smile: Delam moc veci najednou....
12. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
Ani, on je prajzák :grinning: Bylo mu líto vyhodit za to nějakých 170 kaček + 90 kaček poštovného (viděl to někde na netu), tak si šel vyfotit naši SPZ, hodil to do počítače a pohrál si s nějakým programem, kdy vymazal naše číslo a hodil tam jména...

Až v pátek přijede, tak ti můžu napsat víc, vím, že si mustry nechal v PC, ale asi na noťasu a ten má s sebou. Tak pak ti to můžu i poslat, pokud to půjde, ale nevím, proč by nešlo :wink:
12. dub 2010 v 10:33  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.