• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Luci, tak to je opravdu sikulka :slight_smile: To by slo vytisknou na normalni papir a zalaminovat co? No je videt, ze je nadsenec :grinning:
12. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
odhlasováno :wink:
12. dub 2010 v 10:35  •  3 děti  • Odpověz
A ja ted cekam az mi dorazi sestricka od pani doktorky....
12. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
Ani, přesně tak to udělal, akorát to netiskl na obyč. papír, ale na fotopapír, protože ten tisk je pak ostřejší a pak to zalaminátoval. Máme doma takovou malou obyč laminovačku....
12. dub 2010 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz
Šikulka to on je, na kravinky ho užije, ale že se válí někde nějaké oblečení, nebo že je vytahaných hafo ovladačů na stole, to ho netankuje :grinning: chlap, no :grinning:

a proč čekáš na sestřičku, máte nějaký problém?
12. dub 2010 v 10:38  •  3 děti  • Odpověz
No pani doktorka ji sem posila na navstevu, nevim proc, ale budiz.... Dela to takhle s kazdou maminkou, tak pak poreferuji...

No tisk na fotopapir je urcite pri takovyhle vecech kvalitnejsi :slight_smile: Koukam vsude stejny :grinning: Manzel uz uklizel od stredy, co se dovedel, ze ma prijit sestricka, ten svuj curbinec na stole :grinning: Jsem zvedava jak mu to uklizeny dlouho zustane. Jen mam v 11 kojit a sestricka ma prijit mezi 10:45 az 11:15 hod, tak snad mi neprasknou dudy :grinning:
12. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
Dobré dopoledne.
Dneska mi to dítě od božího rána řve. Včera tu kamarádi aby ho okoukli a to se choval naprosto vzorně. Když přišli tak byl vzůru, choval se, koukal a byl krásně potichu, pak já s jednou půlkou šla ven s kočárem, tam usnul a doma pak spal další 3 hodiny. To přes den normálně neumí. Asi to bude tvor společenský :grinning:
12. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
malá ječí u prdění, přitom jí to jde krásně, tak nevím, možná už nás upozorňuje, že chce na nočník? :grinning: :grinning: Dnes už potřetí přebaluju poblité bodýčko :zipper_mouth: začíná mě i sebe fest ohazovat :confounded:
12. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
Já jsem dorazila z procházky, konečně dnes neprší. Máme od včerejška kočár jak prase. Mates se obětoval a šel ven v dešti a projel asi všechny kaluže.
Zjišťovali jsme s manželem ty probiotické kapky. Je akce na 10 ml za cenu za kterou bylo 5 ml, ale vyčůraní v lékárnách chtěji prodat staré zásoby a tak nám to až v třetí lékárně slíbili objednat a bude to dnes odpoledne. Tak se na to Polsko vyprdnu, vyjde to takhle nastejno.
12. dub 2010 v 11:26  • Odpověz
Ani - jj, je to pravda, takhle malý miminka jen bez blesku, taky to tak fotíme a holt někdy vyjdou, někdy ne
- tobě se tak nalívají prsa do dalšího kojení? To mě teda vůbec, malej má po kojení furt hlad, dodávám třicku nutrilonu, takže ty už to máš upravený, co?
12. dub 2010 v 11:27  • Odpověz
No a tahle fotka je holt horší, jelikož mají naši nedostatečné osvětlení a bylo venku pološero
12. dub 2010 v 11:27  • Odpověz
Jakel, u nás sněží, málem mě ráno trefilo, když jsem viděla zase bílo,nejdeme dnes nikam, zvlášť když má malej rýmu
12. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
tak my fotili koupačku s bleskem - jnvlk ty máš 2 vaničky? máme stejnou žlutou :wink:
12. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
michelle, ty máš postřeh, taky koukám na Ládíka, ale barva vaničky mi unikla. :grinning: Ale to bude tím, že jsem si říkala, co to má na druhé fotce za obrys na bříšku a až pak mi došlo, že to je okraj vody, do které je ponořený.....jsem fakt jelito :grinning:

jnvlk, nestraš se sněžením, chci jít za chvilku ven......

jo a konečně jsem sepsala svůj porod na: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jaky-byl-porod/?collapse=true&page=last&post=last, tak se koukněte, která chcete :wink:
12. dub 2010 v 11:54  •  3 děti  • Odpověz
jak paseme
12. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
Michel pěkná fotka.
Lucis tak porod dobrý až na ten konec.
Tak to máš fakt mléka na rozdávání, já jsem odcházela z porodky taky čtvrtý den a porodní váhu jsme teda neměli :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
jnvlk, vcera uz byly jen dva prikrmy a to 5 ml v poledne a k veceri zblaznul 30tku :slight_smile: Dneska byla 60tka ted k obedu. Me spis v tech prsou projizdeji jakoby jehlicky, kdyz vcas nekojim - pry spousteci reflex. Ale je fakt, ze uzivam stale ricinus communis 5 ch a hodne piju!!

Jinak sestricka jen prisla, nakapala nam vitamin, co se kape jednou za tyden a rekla, prijdte pristi tyden na kontrolu a bylo to. A my uklizeli jak blazen, aby nas nikdo nekde nepomluvil :grinning: No co, alespon mam jarni uklid za sebou a ted uz jen ty okna po sestinedeli :slight_smile:
12. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
jakelin, to my porodni vahu taky nemeli....
12. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
Tak holky v klidu my neměli u Lukáška porodní váhu ani 3týdny po porodu. :frowning2:
jnvlk-ty máš 2vaničky?
12. dub 2010 ve 13:25  •  4 děti  • Odpověz
tak za chvíli vyrážíme ven, ať je počasí jaké chce, malá už tu procházku potřebuje! Snad se trochu prospí, jinak se furt vrtí s těma prdíkama :confounded: A to i přes probio kapky achjo. Asi jak furt blinká, nestačí se jí dostat tam, kam mají nebo nevím
12. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz
Tak my se dostali na porodni vahu az po 3 tydnech...
12. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ani, to je normální. Do tři týdnů se má nejpozději dosáhnout porodní váha. Lukášek byl velký a čím větší dítě tím i ten úbytek je většinou větší a dýl se dohání. Ale určitě jsou výjimky. My jsme včera vážili doma a měl 4300 g.

Ty jakoby jehličky v prsou mám taky a většinou v tu dobu co malý má jíst a pak když začnu kojit, tak po pár hltech mi začně téct mléko i z prsa co nekojím a taky to tak jako by brní. Já kojím pokaždé jenom z jednoho prsa a malý se skoro pokaždé poblinká.
Tak jak psala Michel. Pořád peru a převlékám ho. Už jsem uvažovala i o tom Nutritonu, co dává Kačka, ale chci se poradit s doktorkou a ta tam tento týden není.
Nejhorší je to v noci, to se zblindí pokaždé a nestíhá hltat. Tak to už mám pokaždé jak jdu spát nachystané dva bryndáky.
12. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz
Holky, budite deti na kojeni nebo to nechavate na nich?
12. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz
Nebudím
12. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz
Me totiz pred chvili prdolka usnul a mela bych ted kojit...
12. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
Nám vyšli špatně ty krevní testy.Proto je pořád trošku nažloutlej a vypadá to,že nejspíš budu muset přestat kojit.Ve středu jdem na konzultaci a nejspíš nás pošle do Krče na další testy :frowning2: tak jsem to obulela,doufám,že se to tim nekojenim spraví a nebude to nic vážnýho :cry: u nás nemůže jít nic v klidu,chjoo :confounded:
12. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
zuzzie, na co vam delali krevni testy?
12. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz
holčinky móóóc díky za rady ohledně stehů :slight_smile: pustím se do toho, co nejdříve... dnes mi přijede na pomoc máma až do pátku hurá :wink: takže si od toho slibuju, že bude na takové věci víc času a hlavně, že bude máma s tou starší-ta mi dnes teda svou neposlušností dala celkem zabrat :confounded:
12. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
rinti já vím o tom profilu ale nějak to asi neumím změnit :cry:
12. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
jakelin a kolikrat denne kojis, kdyz maleho nebudis?
12. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.