• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
nebudím
12. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
Rinti.........Tak už jsem to spravila :sweat_smile:
12. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ani - taky nebudím...budí ona mě....jen jednou když dlouho spala a myslela jsem, že mi puknou ňadra....ALE ona se nenechala vzbudit :astonished:
12. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz
super vypadá to že obě holky spí tak konečně si můžu odskočit na WC :sunglasses:
12. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
Holky - nemám dvě vaničky, tu zelenou mám já a tu žlutou používáme u mojí mamči, vybavila se na vnoučata a když má přítel akci, což bylo zatím jednou, tak jsem s malým u mamči spala. Jinak při odchodu z porodky jsme taky neměli porodní váhu

Ani- tak to jo, teď jsem mu třicku nechala a je zatím (ťuk, ťuk) v klidu, tak si asi nasál dost. Jinak jsem taky o tom buzení přemýšlela, včera jsem si řekla, nechám ho spát a stejně jsem to za 45 minut vzdala, protože mi přišlo, že by zaspal všechno

Michell- jéé, ta krásně pase, Ládíček zatím jen zaryje nosíčkem do deky a obrátí se na druhou stranu, ale k tomu se taky dostanem:slight_smile:
12. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz
jinak hlásím, že včera první milování a dnes druhý a úplně v poho :grinning: teda žádná velká romantika, ale měla jsem strach, že to bude horší :wink:
12. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
Ani za 24 hodina asi tak 9 x někdy mu dám cucnout když škytá.
12. dub 2010 v 15:00  • Odpověz
Já se ani nedívm na hodiny, prostě když se vzbudí, tak ho přebalím, pomazlíme se a pak nakojím. Někdy spí tři hodiny a někdy jenom hoďku. Je fakt, že napláče za den tak 10 minut a to jenom při oblékání a teď už se většinou budí a jenom tak kňourá a málokdy pláče.
12. dub 2010 v 15:04  • Odpověz
tak ja kojim za 24 hod 7krat a musim budit.
12. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
Každé mimčo je jiné. Náš je jedlík a nemá dudana, tak se uklidní nejvíc u prsa.
Buď ráda, že tak dobře spí. Čím víc se přikládá dítě k prsu, tím víc se tvoří mléka a hlavně v noci se kojením podpoří tvorba mléka.
Mě se v noci nechce vstávat, ale nevím co bych s těma prsama dělala, protože už po půlnoci nemůžu ani ležet na boku, jak mě tlačí mléko. Tak je to asi dobře, že se malý budí 2x-3x za noc. Jinak bych musela asi nastavit budík a odstříkávat.
12. dub 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
ahoj kuratka :slight_smile:
ai, my nebudime, Bibi se na jidlo ozyva sama po trech hodinach a to aj v noci a vyzahne vetsinou 100-120ml :wink:
12. dub 2010 v 16:14  • Odpověz
Čusík holky,
já taky nebudím na kojení, kojím taky 7x za 24 hodin, ale ne vždy ve stejný čas, každý den nám to vychází trošku jinak, podle toho, jak se to přehoupne přes půlnoc a jak se Tonda vzbudí. Přes den se o jídlo hlásí pravidelně a v noci je to různé, někdy vydrží i 5 hodin a pak chce jíst co 2 hodiny.
Dneska už asi po čtvrté škytáme, chudáček. Dala jsem mu teď prvně napít čaje, tak trochu vypil a přestal.
Michelle já i Toník jsme taky pořád poblinkaný. On na mě třeba po jídle usne a já se ho pak bojím položit, že se poblindí. Poslední dobou je to fakt poblijonek :slight_smile:
12. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
Zabko, tak to znám. Taky různě podkládám a při přebalování stačí když malý kope nohama a už to jede z obou koutků. Včera usnul u kojení, tak jsem ho opatrně položila a šla na záchod, protože se mi strašně chtělo čurat a jak jsem přišla, tak to bylo všude :frowning2:
12. dub 2010 v 16:35  • Odpověz
Jakel :grinning: , taky tak. Nejhorší je, když se u jídla pokákoší, třeba v noci a nechci ho v tom nechat ležet. To s ním vždycky při přebalování manipuluju tááák opatrně a zlehka a když si myslím, že jsme to zvládli a můžeme jít spát, tak se ozve ,,škyt" , zvednu ho a poblinká se :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 16:38  • Odpověz
S tím blinkáním jsme na tom stejně.
12. dub 2010 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz
holky, tak mi sestra na šestinedělí říkala, že na porodní váhu mají děti čas až jeden měsíc. Ale Sophi je teda žroutík, tak buďte v klidu. Já mám všechny holky nenapapané (slušně řečeno), Noemi měla při porodu 3950 gr a při odchodu z porodky 4200 gr :grinning:
12. dub 2010 v 17:02  •  3 děti  • Odpověz
12. dub 2010 v 17:03  •  3 děti  • Odpověz
to blinkání Vám nezávidím, i když nám se taky někdy zadaří, dnes v noci se mi zachtělo uprostřed kojení strašně na velkou, tak jsem malou musela odstavit a položila ji zpět v ložnici, pak mi ji manžel donesl a samo byla ublinklá, ale ona tedy až na tu jednu zkušenost, blinkne vždy jen trošku
12. dub 2010 v 17:11  • Odpověz
Dělali nám nějakej celkovej rozbor,protože mu pořád ještě nezmizelo to zažloutnutí.Že je na hranici anemie :frowning2: koupila jsem dneska UM a uvidíme,jestli se to zlepší.Do středy budu odstříkavat a uvidíme,jestli pak budem moct pokračovat nebo už nebudu moct.Doufejme,že to je jen kvůli kojení(prej to obsahuje nějaký látky,který zamezujou,aby se do dalo do normálu) :cry:
blinkání se nám trochu zlepšilo...
12. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
Kde jste kupovali ty lahvičky tomme tippee?Mám od Aventu a nějak mu to z toho nejde.Koukala jsem,že od toho Tomme tippee to má stejnej tvar jako bradavka.
12. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
zuzzie, i NUK ma stejny tvar jako bradavka. Pouzivame a prechazime z prsa na prikrm a v pohode...
12. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
zuzie, tak to je blbé, to jsem ještě neslyšela, že by vadilo kojení
Ale když to jinak nepůjde, tak to se nedá nic dělat.
12. dub 2010 v 18:34  • Odpověz
Zuzzie já mám Tomme tippee z Aukra , ale dnes jsem viděla v glóbusu spoustu podobných co anatomicky připomínají bradavku.
12. dub 2010 v 18:48  •  4 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Uděluji další "Nobelovku" Už měsíc mám doma kyblík na koupání a mám ho na to, že v něm nosím vodu do klasické dětské vany-takže na ho.... :frowning2: :wink: , Lukášek furt ve vaně hystericky ječí a Péťa je v pohodě. Tak jsem dnes zkusila ten slavnej kýbl. Říkal jsem si, zase nějaká novodobá blbost a tahač peněz. Jenže holky----Lukášek se smál :grinning: :grinning: :grinning: on poprvé při koupání neřval-je to super a koupu už jen v kýblu. :slight_smile:
Byly jsme na kyčlích v 6ti týdnech, vše OK. :slight_smile:
12. dub 2010 v 19:01  •  4 děti  • Odpověz
tak usínáček u nás taky spíš rozčiluje než uklidňuje. Zuzi, já už si začínám myslet, že jsi nějaká šamanka! :wink:
12. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
Jdu se pochlubit, Honzíček začal na chvilku zvedat hlavičku a dnes když ležel na bříšku, tak jí zvedl a otočil na druhou stranu :grinning:
12. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
zuzzie http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=14257962&p=1&p=0

tak máme od včera odpoledne trochu problém s kojením, do včera jsem kojila vždy z 1 prsa a od včera odpoledne se mi začalo dělat míň mlíka, ale za to se doplňuje častěji, takže zase už kojíme z obou při každém kojení. Proti včerejšku však Verča vypije 140 ml na jedno kojení místo původních cca 100 ml. Celkem mě to vyděsilo, že nebudu mít mlíko, ale asi to bude o.k.
12. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz
broučku, možná máte zrovna růstový spurt, taky jsem to tak měla ve 3 tt, myslela jsem, že už jsem vycuclá komplet :grinning: vydržet, kojit, trvá to tak 3,4 dny
13. dub 2010 v 00:38  • Odpověz
Ahojky holčiny :slight_smile:

tak jsme s Ellou od včera odpoledne doma. První noc byla úplně úžasná, spala líp než v porodnici. Doufám, že jí to vydrží :wink: . Jen Vás chci všechny v rychlosti pozdravit. Až budeme doma aklimatizovaný, tak se připojím.

Přeji všem krásný den :slight_smile:
13. dub 2010 v 09:16  •  3 děti  • Odpověz
ahoj, jani, vítej mezi námi, mamino, už jsme tedy komplet :wink: malá je pěkný cvalík, jsi chtěla dohnat tomíka, ne, že sis ji v tom bříšku tam pěkně vykrmila :grinning: ? moje nejstarší Noemka byla taky takové pěkné buclaté miminko, to mají hlavně babičky rády, jinak mají pocit, že jsou chuďátka hladová a málo krmená :grinning:
13. dub 2010 v 10:01  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.