• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
jake, na vecer dostava 90ml nutrilonu, jinak mm :slight_smile:
13. dub 2010 v 16:55  • Odpověz
Maji, tak to mas opravdu zroutika :slight_smile:

Jo jinak nejenom, ze kojim, ale kojim bez kloboucku :slight_smile:
13. dub 2010 v 16:55  • Odpověz
autor
ani, sikula :dizzy_face: to my jedem odsaty z flasky a nejak uz se mi ani nechce zkouset kojit, ale snad se to taky nekdy zlomi :rolling_eyes:
13. dub 2010 v 16:56  • Odpověz
Ani, bez kloboučku se víc podporuje tvorba mlíčka a to noční odsátí je taky super. Bude se ti dělat víc mléka.
13. dub 2010 v 16:58  • Odpověz
http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/poslanci-schvalili-zvyseni-materske-o-kolik-kalkulacka.html
svítá na lepší časy
včera náš žrout vypil 880 ml, dnes to bude asi zase tak kolem 750 ml, ale já byla žrout větší, mamka mi dala přehled, jak jsem papala já a v tuto chvíli to bylo kolem 900ml. Porodní váhu jsme měli stejnou
13. dub 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahoj, tak mi pořád nějak bojujeme s kojením. Ve čtvrtek jdem na převážení, tak jsem zvědavá jak jsme přibrali. Jinak já nakojím tak 550 a nedokrmuji :confounded: Doufám, že mu to stačí, hlady nepláče, tak snad ano :wink:
13. dub 2010 v 17:21  • Odpověz
tak s tou mateřskou super, teď jen, jestli nám to vyplatí i zpětně, to by se šiklo!
13. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
maji a proč odstříkáváš??? Malá nechtěla prso???
13. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
S tou mateřskou je to super. :grinning:
13. dub 2010 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jestli materska vyjde, tak to budu jedine jen a jen rada :slight_smile:

Jakelin, musela jsem se zase dostat do nejakeho klidu, aby vsechno fachalo a ja mohla i v noci "dobrovolne" odsavat. Kdyz pak clovek pada na usta, tak to proste nejde....holt za kazdou cenu nejde veci, chce to svuj cas :slight_smile:
13. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
Ani, no tak hlavně aby vám to vydrželo a malý krásně přibíral. :grinning:
Elísek je dnes hodňoučký, ale nad ránem se 2x pokadil a pak pokňourával až do osmi hodin, tak jsem nějaká nedospaná.
Dnes si jdu lehnout dřív. :grinning:
13. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky!

Poslední dny fakt nestíhám ani dočítat.

Dneska jsem měla doktorský den. Dopoledne jsme byli u dětský. Zuzanka byla na kontrole v 6 týdnech (4,5 kg, 54,5 cm) a Kačenka byla zas na píchanci proti žloutence. Kačenka byla šikulka. Vůbec neplakala, tak jsme pak za odměnu zašli do cukrárny na pohár. Potom jsme jeli k našim na oběd a odpoledne jsem šla zas na kontrolu já - na gyndu po šestinedělí. Vše OK. Kyčle jsme vyřídili už minulý čtvrtek, tak máme do 3 měsíců zas od doktorů pokoj. :sweat_smile:
13. dub 2010 v 19:05  • Odpověz
jakelin, to je druha vec stranky..... Ale hlidam pocurany pleny a barvu stolice a zatim splnujem normy...
13. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
jake, no nejak nam to nejde, mam vpaceny bradavky, tak se Bea hrozne natrapi nez se pricucne a kdyz se povede, tak je z toho tak hotova ze usne :grinning: tak ju odcucnu, okamzite rev, znovu pricuc, usne, oddelam, rev... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nez se nakojime tak je hodina a pul v tahu :sweat_smile:
13. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
Maji aha, ale Tobíka jsi kojila pokud si vzpomínám. Tak byl asi větší savec :grinning:

Vero tak to má malá krásnou váhu.
13. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
jake, jj, tobik si s tim poradil :grinning:
13. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
Maji, každý dítě je fakt jiný. My zápasili s kojením u Kačenky, ale Zuzanka bumbá pěkně. Ale za zkoušku nic nedáš. Třeba se malá ještě chytne a naučí se hezky tahat. Když bude trochu větší, tak na to bude mít větší sílu. :wink:

Jak, váhu má hezkou. Co jsem koukala na váhu Kačenky v 6 týdnech, tak měla jen 3,9 kg (ale při narození měla o 400 g míň než Zuzanka, takže je to celkem přiměřený přírůstek).
13. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
holky, je možné, že mám ve 3 týdnech laktační krizi? většinou ji všichni měli krizi až ve 3 měsících
13. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz
broucku. ja ji mela ve 3 tydnech! Vydrz a koj dal!
13. dub 2010 ve 23:56  • Odpověz
ten růstový spurt je ve 3 a 6 tt a a ve 3 a 6 měsíci, mrkni na net, píšou o tom plno
14. dub 2010 v 01:00  • Odpověz
ahoooj, tak hlásím, že jsme konečně pokořily ty 3 kila. Klárka váží 3080g, takže přibrala za týden 200g, což je super, jen tak dál, za týden jdeme zase na převážení :sweat_smile:
14. dub 2010 ve 02:41  • Odpověz
Tak už mám kašel já i Adámek :wink: naštěstí mu trošku ustoupila ta rýma,že už celkem může dýchat nosanem.Dnes jdem k Dr.,tak uvidíme co nasadí,ale noc teda nebyla nic moc.Připravovat jídlo,odstříkávat a kvůli kašlání a frňáku se budill často.
broučku,my jsme měli taky spurt na konci 3.týdne atrvalo to asi 2dny a zas v pohodě.
Tak u lahve od Nuku mi usíná a naučil se pít z tý od Aventu.V noci jsme vyžahli 120ml ale teď po ránu zas jen 70ml a stačilo mu to.Nechápu :unamused: kojení je teda fakt mnohem lepší...a má takovou mnohem tužší stolici než při kojení.
14. dub 2010 v 07:23  • Odpověz
Rin,gratulace k 3 kilum :wink: drobísek...
14. dub 2010 v 07:24  • Odpověz
dobré ránko, tak dnes jsem měa teda schýzu! Kojila jsem v 1 hod a pak kojím ve 4....a ta naše malá se ozývala v 5.15. Si říkám, to nemůže být přece hlady, teď jedla...no trvalo mi, než jsem si vzpomněla, že vlastně ne :grinning:
14. dub 2010 v 07:33  • Odpověz
Michell, tak to jsme na tom stejne :grinning: Kojila jsem v 11 hod a dala budika na 2 hod s tim, ze odstrikam a ve 4 nakojim. Jo jenze ja se z postele proste nedostala a vymackla budika a nepreridila cas, no a najednou rev jako blazen, kouknu na hodiny ono 5 hod a malej ma hlad :slight_smile: Ale zase papal mocinky krasne....
14. dub 2010 v 07:38  • Odpověz
jo to je fakt, když má opravdu hlad, tak hezky saje a nevymýšlí blbiny :slight_smile: My se přes den ustálily na kojení co 2,5 hod, dýl se jí prostě vydržet nechce
14. dub 2010 v 08:03  • Odpověz
teď jsem si to zpočítala, kojím 9x denně
14. dub 2010 v 08:04  • Odpověz
Michel já taky 9x a měli jste teda krásnou noc. Náš malý savec se budí od půlnoci co tři hodiny.
Prý až mají děti pět kilo, tak spí v noci dýl. To jsem zvědavá. Mojí kamarádce se dcera budila i v noci co hodinu až do 18 měsíců. Ta byla úplně vyřízená. Přibírala pěkně, ale byla závislák na prsu.
14. dub 2010 v 08:27  • Odpověz
Ahojík berulandy,

Já měla ted 2 dny s Elenkou takový ukňouraný, dopolko docela šlo, ale odpoledne pořád kňourá, kňoura jedna, jedině kdy se sklidní je nnutrilon, ale ten nemůže mít pořád, takže už jsme na krmení - 7 denne a pijem 120, takže za chvíli z nás bude otesánek. Si říkám jestli to není moc, každopádně vypije víc než udává výrobce Nutrilonu, ale každé dítěje jiné, že a hlady už se mi jí fakt trápit nechce.....
Přikládám to tomu že včera jsme měli 6 týdnú / hurá to ošklivé šestinedělí je snad za mnou / a žé má ten růstový spurt,
Jinak El už vydržela i 2 noci po sobě spát 6 hodin, ale už jsme zas na 4 hodkách
14. dub 2010 v 08:29  • Odpověz
Aleni, tak to máš i tak super. Já jsem nespala dýl než tři hodiny v kuse ani nepamatuju. Musi si zvyknout na nové mlíčko, časem to přejde uvidíš. Když má hlad, tak si z toho nic nedělej, že vypije víc než má.
14. dub 2010 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.