• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Jakelinko,
to mi taky kámoška říkala, že mám prdět na tabulky,tak uvidíme.
Holky jak dlouho ten spurtík trvá?
14. dub 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahoj, kočky!

Už jsem z toho hnuného počasí zdeptaná. Tak jsem se těšila na procházky, malá dokáže spát venku i 3-4 hoďky v zátahu a hlavně je na vzduchu spokojená, ale jak tam tak leje, je to na prd.....

Včera jsem měla fičák a neodbytnou babu z pojišťovnu, která má na mě číslo, ale už 3x přišla neohlášeně a ještě tak blbě před sedmou večer, kdy mám největší hoňky a nedokáže pochopit, že když mám malou svlečenou v koupelně a jistí mi ji tam 7leté dítě, aby nespadla, že fakt nemám ani 5 minut.....
A to u mě byla půlhodiny předtím, kdy jsem tady měla kámošku a ta jí šla říct, že zrovna kojím a fakt to nejde........

No nic, malá je nějaká nesvá, jako každé dopoledne, jdu si s ní lehnout...... Co taky v tom počasí.....
14. dub 2010 v 09:06  •  3 děti  • Odpověz
tojo počasí zas na dvě věci :angry: Já nejdýl spím 3 hoďky večer od 22-1, to je úplně žůžo :grinning: Až se jednou vyspím celou noc, to bude událost století! S těma 5 kg teda nevím, malá měla min týden 4,8 kg a furt nic.
Jo ti pojišťováci jsou jak supi!
14. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
Aleni, spurt trva 2-4 dny, ale to je zase dle tabulek :slight_smile:
Jo pojistovaci.... Jsem uz v nemocnici odmitla vyplnit formular pro jednu nejmenovanou spolecnost, co poskytuje pojisteni Slunicko :slight_smile: No a stejne stala ve dverich, tak jsem ji rekla, ze uz maleho pojisteneho mam!!
14. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Ani, Ok je mi to jasné :grinning: :grinning: , ty tabulky..... :wink: :wink:
Tak uvidíme, bylo to 2 dny tak jak to bude dneska, my dnes valíme ny kyčle, tak doufám že vše bude Ok.
14. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
mě zas na ulici nutila ženská stavební spoření, tak už jsem jí taky řekla, že mám :grinning:
14. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Mě teda zatím nikdo nic nenutil. Ale já mám všechny děti pojištěné i sebe a manžela, tak malého pojistím taky, ale zatím se mi to nechce vyřizovat. Minule tu byla paní až u nás doma a smlouva pak přišla poštou.
14. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
Tak ja Lukymu udelam zivotku (uz se zarizuje pres rodinneho financniho poradce) a stavebko (to nam udela znama), takze nepotrebuju nejaky tajtrdliky za dverma :grinning:
14. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
Ani, mě by zajímalo, odkud oni to ví, že se někde narodí dítě??? Ochrana osobních údajů asi nefunguje.
14. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
mě připadá, že ten růstový spurt je i ve 2 měsících :grinning: už ji mám zas na prsu, vydržela jen 2 hodiny. Ale mezitím spala, tak díkybohu za ty dary :slight_smile:
14. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
Michel, vždyť máš malého otesánka, hodně ti přibírá, tak se jí na prsu líbí.
14. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
jakel, nad tím jsem taky přemýšlela, u nás to pochopil pošťák asi podle toho, jak nám došel poštou rodný list... a taky že má pošta nějaké výhodné spoření nebo pojistku či co....

ale ta pojišťovačka je skrze mou pojistku, která mi v květnu končí a já ji řekla, že ji chci jen ukončit, páč už máme s manžou jinou výhodnější životní, kde máme taky holky na nás připojištěné. Ale tuhle jsme měla od 18 a musela jsem ji nechat dojet, jinak bych přišla o spoustu peněz. A baba hned, že mi nabídne novou a blablablabla. Tak y jsem řekla, že ne, ale oni jsou jako mé děti, když řeknu ne, taky nereagují :grinning:

Holky, včera jsem dělala květák pro moje opičky a jeden jediný jsem dojedla po Aničce, která rozfrfňala a už nedojedla a malá dnes prdí jak starý chlap a kroutí se jak háďátko, bych se bila, že jsem neodolala.
14. dub 2010 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz
lucis z jediného květáku??? ježíš to mě neděs, já si dnes dala 2 knedlíky! :astonished: Ale ta naše se kroutí i tak, takže to asi bude fuk :grinning:
14. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
Lucis, každé mimčo je jiné. Já jsem měla dnes čerstvě upečené buchtičky s krémem. Tak jsem zvědavá co bude večer.

Eliáš se mi dnes u kojení strašně kroutil a asi pětkrát pustil prso a začal natahovat. Nevím co to měl, doufám, že to nebude dělat častěji. Přitom mu mléko teklo ven koutkem. Buď nestíhal polykat, nebo nevím. Že by neměl hlad se mi nezdá, je ochotný se napít kdekoliv a kdykoliv.
Dělaly vám to někdy děti????
14. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
jakel, tohle mi dělá furt a většinou to znamená jediné = tlačení a kadění :slight_smile:
14. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
Je fakt, že se pak asi za deset minut pokadil, ale jindy se běžně pokadí u pití a vůbec mu to nevadí. A co s ní děláš, když takhle začne a pouští prso. Počkáš až se vykadí a pak znova přiložíš???
14. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
Lucis, o jídle mi něco povídej. Já byla včera na obědě u našich. Měli rajskou polívku s cibulí. Já jsem fakt snědla snad 5 lžic. A snažila jsem se cibuli vybírat, ale něco málo jsem taky pojedla. A v noci jsme do půl třetí nespali. Děsný. Dneska taky toho dopo moc nenaspala, ale před chvílí se vysrandila (a že toho teda bylo) a konečně usnula. Tak snad bude dneska večer a v noci líp. Já se jdu taky na chvíli natáhnout, protože jsem po dnešní noci utahaná jak kotě.
14. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz
jakel, to mi dělá Sofi taky, kolikrát pije a teče jí to ven, pak se zakucká, zalape po dechu a ještě to ani pořádně nevykašle a sápe se znovu ke zdroji :grinning:
a někdy se stane, že hledá, hledá, hlavou mele na všechny strany, přitom já ji prso málem necpu i do oka, jak se mele a pak se chytne, hned pustí a zase chytne.
Ale ona je opica, nechytá se ukázkově s většinou dvorce, ale bafne bradavku a jakoby ji do sebe pomalinku vcucne, což mě šíleně bolí a vidím u toho všechny svaté. pak jak začne pít, tak už je to ok, ale ten začátek si někdy tak užívá. stejně tak, když začne tlačit. to našpulí pusu jako do úsměvu, rty pevně stisknuté, mezi nimi moje prso a zabere, no, taky labúžo.
a někdy se takhle fantasticky pomalinku i pouští, zvrátí hlavu dozadu, já mám v tu chvíli bradavku asi 3 cenťáky dlouhou a pak ji z pusinky vymlaskne....

michelle, a fakt to byl jeden květák, ale ještě jsem včera pekla buchty (z prášku, ne kynuté) a navch se dává taková směs z nevařeného pudinku, šlehačky a mandarinek a posype čokoládovými hoblinkami. a normálně dávám vanilkový pudink a já teď chtěla vyzkoušet čokoládový. tak nevím, jestli i ten pudinkk s těmi hoblinkami, i když jsem toho nesnědla moc, ale kdo ví.....
14. dub 2010 ve 14:13  •  3 děti  • Odpověz
autor
lucis, jsem se pobavila u tvyho popisu pricucavani :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz
Jakel, nechám ji, ať si dělá co chce, ale prso jí už při tom do pusy nervu. Dřív jo, bo jsem myslela, že se nemůže jen chytit. A jak píšeš, pak to šlo vrchem i spodem :slight_smile:
Lucis, tak tos mě pobavila tvým příspěvkem, jsem se furt chlamala a malá se lekala :grinning:
14. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
telepatie :grinning:
14. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
Lucis, tak jsme se taky zasmáli s Eliášem. Měla jsem ho na ruce. S tou bradavkou mi to udělal párkrát taky. Zničeho nic škubne hlavou dozadu a vztáhne mi ji jak kdyby to byla plastelína, nebo co. Já vidím všechny svaté. :grinning:
14. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
lucis, tak s tim prisatim jsme na tom stejne. Holky se sice bavi, ale ja pri tom vidim vsechny svaty :grinning:
14. dub 2010 v 15:02  • Odpověz
Lucis, opravdu suprový popis přisátí. :grinning: Ale musím konstatova, že u nás to vypadá podobně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že jsem vás pobavila, když se to čte, je to sranda. Ještě že ty bradavky jsou tak "elastické" a my jsme ženské a vydržíme to. Chlapovi tak natáhnout bimbasa, tak 14 dní skučí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 v 15:36  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, chĺapi by si na něj ani sáhnout nedali. Manžel když vidí, jak mě malý rafne za bradavku, tak říká. To kdybych já tě tak kousl, tak se se mnou týden nebavíš :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 15:42  • Odpověz
Tak hlásím, že přísání u nás stejné :wink: A to mám jednu bradavku rozkousanou, tak tam vidím ty svaté i dvakrát :confounded:
14. dub 2010 v 15:51  • Odpověz
Ahojte holky,
dnes jsme byli v poradně,tak Eliášek přibral během 4 týdnů rovné kilčo,dnes na váze 3590g :dizzy_face:
A máme zahnisané očičko,taže kapeme Opthalmem S.,když nezabere,tak v úterý na oční na prioplach kanálků :frowning2:
14. dub 2010 v 16:26  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
jakelin,souhlasím s Michelle,to dělá Eliot,když tlačí :wink:
14. dub 2010 v 16:29  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Katy, tak krásná váha. Jste šikovní.
Očičko ná hnisalo jenom dva dny a pak to bylo dobré. Tak držím palce ať nemusíte na proplach.
Musím na poštu, která je do 18 hodin a malý spí jak dudek a nechce se mi ho budit, ale budu asi muset.
14. dub 2010 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.