• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tak asi dnes u nás skončil spurt a zase mám mlíka v každém prsu na nakojení dost, ufff, ale do příště koupím odsávačku. Ještě ráno jsme s kojením měli problém, vždy to trvalo 2h, než byla Verča spokojená, ale teď jsme za 10 až 15 min plní a napapaní, jupí.

katy.m nám hnisalo očičko 2 týdny, prvně se to mělo brát optalmem, pak jsme dostali antibiotoka v kapkách, která nezabrala a nakonec kapky Tobrex (taky antibiotika) a ta zabrala. Ještě teda máme ospalky, ale už je to dobrý. Zkus se pak domluvit s doktorkou, ty kanálky jsou až poslední varianta
14. dub 2010 v 17:38  • Odpověz
Hezký podvečer všem, tak KO na kyčlích tuk tuk v poho, klasika dávat plínku naširoko a pak nám ukázala asi 4 typy masáže které mám malé dělat, preventivně aby to bylo vše oK, a další kontrola až za měsíc a půl...

Jinak co mě elenka po krmení dělá, že strašně hází hlavičkou;, přijde mi že má hroznou sílu a když je na bříšku tak se jakoby snaží odpichovat jako že poleze i paní dr z ní byla hin jak je akční......
Michell kolik má Laurinka cm?
14. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
aleni, měřila minulý týden 53,5 cm. Ale oblečení už jedem vel. 68! Holt tlouštíček :grinning: Co nemáme na délku, to doháníme do šířky.
14. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
Ahojte,
tak sem se výbroně pobavila - Lucis fakt suprově popsané kojení, jak je mi to blízké a sem ráda, že jen ten náš není takový labužník, my u toho ještě mrčíme, chrčíme a škubeme bradavkou do stran, takže pravda bradavka je eleastická až jéje :grinning:
No jéjda, jak čtu vaše míry a váhy, tak my s našima 54 cm a 4 kg ve 14 dnech - no už abych se bála co bude v 6 týdnech :grinning: , už pomalu teď nějaké dupačky\ dávám bokem :grinning: :grinning: :grinning:
pěkný večer :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
Ještě jednou jsem nakoukla a co nevidím, cori všechno nej nej k narozeninkám Karolínce a Ondráškovi ke 3 týdnům :wink:

A všem dobrou noc, malá spinká, dnes usnula sama!!! a ve své postýlce, tak si jdu taky lehnout....
14. dub 2010 ve 21:24  •  3 děti  • Odpověz
Tak naše zlatíčko v postýlce prostě nebude. Když jsem tam šla po čtrnácté během půl hoďky, tak jsem ho zase vzala zase do obýváku na sedačku a usnul hned. On tam prostě sám nebude :confounded:
14. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz
aronek, tak to jsi na tom stejně jak my ještě před 2 dny, teď už v klidu usne v postálce sama, ale musí mít dudlík
14. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz
Tak to ten nas krikloun dnes poprve ponocuje.....
14. dub 2010 ve 22:37  • Odpověz
tak predchozi prispevek patri me :grinning:
14. dub 2010 ve 22:38  • Odpověz
hmmm, tak Klárka dnes krásně usnula už kolem půl osmé, ale už je vzhůru :unamused:
14. dub 2010 ve 23:37  • Odpověz
ani, tak u nás se poprvé ponocovalo taky :slight_smile: až do 22 hod se pořád budila, tak jsem jí pak dala ještě jednou napít,,,,,no o to později kojím teď, takže jsem se i trochu prospala
15. dub 2010 ve 02:30  • Odpověz
tak teď dala Klárka těch 5 hodin :dizzy_face:
15. dub 2010 v 05:24  • Odpověz
Dobré ránko, tak to se vám divím, že se vám v noci chce jít k počítači :grinning: :grinning:
Eliášek ještě spí. Jedl v 6 ráno a nějak dobře se mu spinká. V postýlce nespí potvůrka, jenom se tam dívá na kolotoč a hračky a pak spustí řev. Uspím ho v obýváku v koši na kolečkách a pak si ho přivezu k posteli, když jdu spát já a v noci ho po nakojení dám zase do toho koše. Až mu budou dva měsíce, tak začnu zase zkoušet tu postýlku. Matyáš to měl stejně a naučil se pak krásně usínat u hracího kolotoče, ale měl dudana, tak to ho trochu uklidnilo.
Včera mi cumel do pusy nevzal ani na chvilku a jenom ho to víc rozčílilo. Ach jo. Byla jsme nakoupit v DM a na poště, tak byl hodný. Sice nespal, jenom chvilku, ale neřval.
Máme tři dny probiotika a včera se poprvé ani jednou nepozvracel. Tak možná je to tím. :grinning:
15. dub 2010 v 08:16  • Odpověz
Také dobré ráni, no jak už jsem tu možná psala, kojím v obyváku a noťas je tu permanentně otevřený na konferáku, takže stačí udělat cvak :grinning: navíc u toho pročítání to kojení daleko rychlejí utíká. To víte, my to máme pořád na dlouho, ale už se to zkracuje. V noci dokonce stačilo vždy jedno prso a po 20 minutách nebylo co řešit :sweat_smile:
15. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
jakel, já se při kojeníá držím u počítače při životě, jinak bych to zalomila hned :grinning: Malá furt řve u prdění, zkusím vypustit pečivo, jestli to nebude tím :unamused: Co znamená čerstvé pečivo, jen první den? :grinning: Já si peču doma chleba a jím ho až ten druhý den
15. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
Druhý den, by to mělo být v pohodě. Pečeš, ze sušeného, nebo čerstvého droždí??? Sušené by mohlo míň nadýmat.
Zrovna jsem převlekla poblité miminko, tak jsem to zakřikal, ach jo.
15. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
No a ja kojim taky v obyvaku a muj stolni pocitac je jako router, takze se nevypina, staci udelat cvak na monitoru, ten se rozsviti a my pravidelne u PC s malym krkame :slight_smile:
15. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
Tak dneska bylo ranicko.... Jdu prebalovat maleho pred kojenim a koukam mame zlato :slight_smile: Tak mu utiram prdelku a najednou sup, no stacila jsem jen tak tak uskocit, rikam fajn, body je v suchu nebudeme muset prevlikat, sundam papirovku celou ze****** a necham ho lezet jen na latkovce (siroky zabal), udelam jen jeden krok kolem prebalovaku a najednou slysim prd a uz to zase jelo, tak se kouknu do latkovky no zlata jejej a jak jsem to odkryla tak sup a vodotrysk! No kdyby tak, ale zela zed pocurana, podlozka na prebalovaku mokra, plnena na ni zesra**, rikam fajn. Volam na mamku (babi) a do toho kolem me skace pes, tak ho posilam za panickou at ji privede. Ta vubec cely blazinec nezaregistrovala a psa zene ven, misto aby mi sly pomoct. No tim to nekonci. Pes se k nam vratil na chvilku, ja maleho s podlozkou na prebalovak polozeneho na zemi a pes u nej - lize mu nosanek (to on musi, tim dava najevo, ze jsou deti jeho), tak ho znovu posilam a pritom davam na prebalovak jednorazovou podlozku, rikam si, co kdyby! No prendam maleho a upozornuji, ze stale jeste bylo ciste body, takze bychom nemuseli prevlikat!!! No a najednou slysim prd a uz to ma i za krkem jak se u toho kroutil, takze jsem vzala plenu z kocaru na zmoulani, slikla ho a prenesla do koupelny, po ceste popsala celou situaci babi, ktera uz byla na ceste se psem venku, pac ten vyvadel, ale ne kvuli tomu, ze by musel, ale kvuli tomu, ze jsem ho posilala!!! No tak ty odesli ven, ja maleho vykoupala sup sup v umyvadle a pak uz jsme to ustali..... a uz i vim, cim jsem si tuhle "dan" zaslouzila!!! Vcera jsem si udelala na radu holek na internetu proti prdikam kminovou polevku!!! Takze kdo mate problem s prdy, tak kminova polevka zabere zarucene!!!
15. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
Ani, tak to vyzkouším a přebalovat pak jedině asi rovnou ve vaně ne :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
Ani, super krásné ranko.....
15. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
Holky komuže to spí mimís na bříšku_¨? a po jaké době od papu ho pokládáte na bříško
Elenka včera papala v 19.45 pak se do 22 hodin mrcasila, usnula Radimovi na bříšku tak jsem jí přenesla do postýlky a spala tam až do ,3 do rána, takže krmendo po 7 hodkách... :astonished: :astonished: :astonished:
15. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
Aleni, mě tak malý někdy usne, tak ho nechám asi půl hoďky tak spát pod dozorem a pak ho opatrně otočím na záda. Blbé je, že ho to někdy probere. V noci mám strach, tak ho na břicho nedávám.
15. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
Jakelin, já právě měla taky strach, jsem si říkala je 2 a čtvrt po jídle, říkal ajsem si ještě že mám tu nanny podložku jinak bych si to nelajzla, ale stejně jsem byla každou hodku vzhůru a kontrolovala ji.
Jakel a takhle ti usne hned po krmendu?
15. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
Já ho po nakrmení položím na plenku sobě na hrudník a nechám odříhnout a pak, když zrovna spí ho na chvilku položim na to bříško a když spí spokojeně, tak přetočím na zádíčka.
15. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
Jejda, jsem bez fotky. :frowning2:
15. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
Aninam, tak jsem se zase pořádně nařehtala, Laurinka na mě od prsa hleděla jak na blba :grinning: :grinning: To jsou zážitky k nezaplacení!
Malá má furt problémy s bříškem, asi ty probio kapky nestačí dojít, kam mají, když pořád blinká :unamused: No tak jsem to přivolala.....zrovna zatlačila a letělo to vrchem! Dnes bude mít hlavní úlohu rektální rourka
15. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky, počasí hnus, asi ani dneska nepůjdeme ven.
Ani super příběh :slight_smile:, vodotrysk už jsem si jednou taky zažila.
Broučku,kde jste byli na kyčlích? My jdeme v po.do Vinohradsky,tak jsem zvědavá.
15. dub 2010 v 11:40  • Odpověz
U nás spící miminko, celý den spí vzorně, tak už mám všechno hotové a celkem se i nudím. Odpoledne půjdem ven s pláštěnkou a já pod deštníkem. Dva dny jsme byli doma a už mě to nebaví :frowning2:
15. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
U nás je dneska nevrlý ukňouraný mimino. A pozvracel mi sedačku. Samozřejmě se trefil těsně vedle přehozu :unamused:
15. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
Flapi, to tak bývá :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.