• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
u nás to samé co u flapi :unamused: Sedačka navíc naprd, jde čistit pouze chemicky, tak jsem to zkusila vlhkou hadrou, snad nebude flek.
Počasí taky nanic, ale ven musíme, ať je pak doma klid. Navíc si jdu do práce pro počítač a budu makat....ta má těhotná nástupkyně už se do práce nevrátí, skončila na rizikáči. Nikdo jiný tu mou práci neumí! Jsem jim říkala, že pak si všichni udělají u mě doma brigádu na úklid!
15. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz
Michel, tak to jsme už dvě co pracují i s miminem.Hlavně ať ti to dobře zaplatí, když už to děláš na úkor svého času s malou.
15. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
čau všem, taky dnes nejdeme ven, byly jsme včera, tak jsem dopo aspoň schrupla, teda babičky dnes vyvolávají jako divý, no jo malá jim chybí. Aspoň jsem otevřela dveře na balkon, aby byl čerstvý vzduch. Jinak se dnes Klárka poprvé usmála na medvídka, tak mám radost, ostatní miminka se už smění o 106 a ona je pořád taková spíš zádumčivá, no jo, to má po mě :grinning: Já mívám nasratý výraz i když se o to kolikrát vůbec nesnažím a myslím si, jak se tvářím přirozeně, viz fota :grinning:
15. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile:
nějak nestíhám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Malá je někdy v pohodě a někdy ne. Ale každopádně nechce sama usínat v postýlce a pořád vyžaduje pozornost. I když jí uspím v ruce a pak položím do postýlky, tak je za chvilku vzhůru. Je to už celkem dost náročný, protože nemůžu nic pořádně udělat, když chce Ella pořád nosit. Taky mě už šíleně bolí záda :confounded: . Teď jí mám zavěšenou na břiše v babyvaku a chrní jak zabitá. Taky jak se kolem ní jen mihnu, hned natahuje pusu i když už je napapaná tak, že jí to pomalu teče i ušima. A jak jí nedám, tak spustí. Spala bych až bych brečela :cry:
15. dub 2010 v 15:31  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj, tak hlásím, že na převážení a máme skoro o půl kila víc než minule :grinning: Jinak dnes přebaloval taťka, dal nějak blbě plínu a hovínko bylo až na zádech :grinning:
15. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
Ani, jak se vaří kmínová polévka???
15. dub 2010 v 15:57  • Odpověz
aronek na másle se popraská kmín, zaleje vodou a pak zahustí třeba vajíčkem, aspoň, tak mi to říkala bráchova žena
15. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
zabka na kyclich jsme byli na Hájích, bylo to fakt jak na běžícím páse.
ani tak jsem si přešetla vaše ráno a u nás to vypadalo dnes hodně podobně, dokonce nám plína protekla při kojení, takže jsem převlíkala i sebe a do toho jsem spěchala k doktorce.
Byli jsme u kardiologa, vše o.k., kontrola za rok
15. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
holky, taky se hlásím k pracujícím, už od příchodu z porodky, ale je fakt, že mi pak s úklidem pomáhá mamka, když dojede a taky mi občas něco pošlou k jídlu, takže nevařím každý den
15. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
Prošla jsem se venku a je mi hned líp. Malého jsem vyslekla a dala ještě spinkat do koše. Je tady v tom zlatý. Se mnou někdo házet, jak mě vytahuje z kočáru, vyslékat mě a pak ještě dát spát napůl probuzenou do koše, tak asi nezaberu. On se protahuje a chvilku mrčí a za chviličku spí jak neviňátko.

Brouči, tak mě s úklidem pomůžou děti a manžel za mě někdy nějaké faktury vystaví. Nejhorší byl konec března, to jsem padala na hubu, kvůli daním. Ještě teď v dubnu jsou čtvrtletní plátci DPH, ale to už nebude taková hrůza.
15. dub 2010 v 16:59  • Odpověz
Ahojte.
Jakel,u toho kojení se Venda taky vzteká. Přesně,jak jsi popisovala. Hladný je,protože se po bradavce sápe,ale pak se odtrhne,kope nohama,mává rukama,spostí řev... Nevím čím to je. Ale naděláno v plence pak nemáme,tak netuším,jestli jsou to prdy,či co.
Dnes jsme až do noci sami doma. Dopo jsme si udělaly výlet do Tesca a koupily nějaké bodíčka,bo už nám bylo neco malé. Je to otesánek. Má přes 4,5 kilo.
Ten spurt se pozná podle toho,že často chce pít? My ho totiž asi máme. Chce jíst co 2 hodky a hlavně v noci. Jsem KO,ale to jsme asi všechny ,co?
Obdivuje a hluboce se klaním maminkám,co jsou s dítětem sami.
Na kmínovou polévku jste mi udělaly chuť. Zítra si ji uvařím.
Lucis,taky jsem se pobavila u tvého popisu. :grinning:
Aničko,to jste ráno hezky dopadly :grinning:
15. dub 2010 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz
ještě jsem se chtěla zeptat, kdy jste se zbavili žloutenky? Budeme mít skoro 4 týdny a ještě máme žluté bělmo.
15. dub 2010 v 17:52  • Odpověz
Broči,my jsme žloutenku neměli,tak neporadím. kolik Verunka váží? Je stejný žroutík jako náš Véna?
15. dub 2010 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz
Brouči mělo být :grinning:
15. dub 2010 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz
doorko jo to jsou prdy, my to zrovna zažíváme :frowning2:
15. dub 2010 v 18:06  • Odpověz
doorka myslím, že teď už má kolem 4,3 kg až 4,4 kg a je schopná sníst na jedno nakojení i 170 a to jí cca 7x denně
15. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
broučku, taky máme žluté bělmo :frowning2:
15. dub 2010 v 18:11  • Odpověz
Michelle,my to máme každý večer po koupání. A s velkým řevem... Ach jo... :frowning2:
15. dub 2010 v 18:13  •  1 dítě  • Odpověz
teď jsem někde četla, že žloutenka může být u kojených dětí i 2 měsíce, to je děs
15. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
přidávám fotky úsměvu a dupaček, které má Verša ještě po mně, není to sice výkřik nejnovější módy, ale ... :grinning:
15. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
Ale jsou nádherné. A kvalitní určitě. Ta barva je super.
15. dub 2010 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, my jsme měli bělmo žluté ještě minulý týden a dnes má malý pět týdnů.
Zrovna mi usnul a před chvilkou prděl a asi se pokadil. Ach jo. Mám dilema, jestli ho v tom nechat, nebo ho vzbudít a přebalit. :grinning:
15. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
Brouči pěkné fotky, malá je cvalda.
15. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
jakelina přibíráme pěkně, máme 2 brady :o)))
nech ho spát, přebalíš ho jakmile se vzbudí, chvilku mu to asi vadit nebude
15. dub 2010 v 18:42  • Odpověz
Dorko a vy máte Vašíčka po tatínkovi??? Moc pěkné jméno, taky se mi líbilo.

Takhle to malý zalomil v zavince, opřela jsem ho o kojo polštář a šla k telefonu od vchodu a on usnul :grinning:
15. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahoj,tak my jsme byli dnes v Krči ohledně té žloutenky.Žloutenku jsme v porodnici vůbec neměli,asi až potom nám naskočila.Od pondělí odpol jsem nekojila a už se nám odbarvil.Teď už mám zase povoleno kojit,ale mám mnohem míň mlíka tak doufám,že se to rozjede a zase srovná.Prý je v mlíčku nějakej hormon,kterej způsobuje vyšší rozklad červenejch krvinek a vzniká žlutý barvivo,který se ukládá do kůže.Myslim,že do 6-ti týdnu by se měl začít tvořit nějakej enzym ve střevech dítěte,kterej to normalizuje.Že to začíná pracovat prej naznačuje nazelenalá stolice.Prej stačí třeba 2dávky mm zahřát na 60° a že by to mělo stačit,aby hladina bilirubinu klesla.
Jinak musim říct,že jak jsem začla dávat to UM(Beba),tak mi Adka začal hned hulákat kvůli břichu,teď už začal zase normálně prdět,tak jsem ráda,že už to jde do starých kolejí a že už se zas o trošku víc vyspim.Noční kojení i s přebalenim nám trvá 20min a takhle jsem tu trdlovala,Ada jed pomalu 3/4 hod a ještě v noci chodila odstříkávat. :confounded: ale už jsem zase aspoň klidná...
A máme 4220g.
15. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
Jee,to je krásný ten úsměv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to se ti směje brzo.my už máme tu a tam náznaky,ale ještě jsem ho úmyslně nezaznamenala.
My jsme taky uvažovali o Vašíkovi ...
15. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
Zuzie, tak to jste měli pár špatných nocí, ale já myslím, že se to srovná. Hlavně aby neubylo tobě mlíčko.
15. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
ha tak už na mě asi admini přišli a smázli fotku laurinky :grinning: no nic, tak si dám zas svoji nooooooooo
15. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
Tak my měli kmínovku včera a malý se dneska docela natrápil, ale teda prděl o106, ale svíjel se u toho... takže si dám s kmínovkou na chvíli pohov, nevím jak vy my děláme zásmažku s cibulkou, tak to možná byla aj z teho :unamused:

Jůů tak koukám, že ten náš nevydrží ani 2 hodky, občas kojím po hodce, nejčastějc po 1,5 - nevím jak to prodloužit, teda vím - zabere když je s ním někdo jiný než já, ale to taky nejde furt :sweat_smile: Ale naštěstí tyhle intervaly jsou přes den a v noci pije po 3 hodkách, takže tuky tuk, noci dobrý....

Brouči my měli žloutenku v porodnici, ale ani tak žluté bělmo neměl, takže neporadím...
15. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.