• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jakel,nene,tatínek je Zdeněk. Václav se nám prostě líbil.
15. dub 2010 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz
dori a je hezký jak mu říkáte Véna :wink: kolik už měříte a vážíte? a kam půjdeš s malým na kontrolu s kyčlema?
15. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
cori,v pátek jsme měli 4380g a 56cm. Prostě chlapisko po taťkovi :grinning:
Na kyčle ještě nevím. Asi hned v těch 6týdnech.
A vy?
15. dub 2010 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
hi no jo, to bude dlouhán :grinning:
právě nevím jestli jít do Kyjova nebo někam jinam, ty půjdeš někde v HO?
15. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
Holky, ráno jsem si vás zapnula, ale už se tady nedostala.....

Aničko, taky dobrý, mě se dnes malá taky tak dobře posrandila, jak jsem ji měla po kojení na svém břichu, tak jí to proteklo skrz předek bodýnka a dupaček, a než jsem to zjistila, tak se ,i to obtisklo na tričko a skrz až na podprdu, takže převlíkačka obou :grinning:

Holky, nám asi dnes začal spurt, už k ránu kolem 4 jsem pokojila a za hoďku a půl se malá kroutila, tak jsem přebalila a znovu nakojila a pak jsem ji v polosedě v mojí posteli na rukách huždala až do 6, neuměla zabrat, v 6 další kojení a přebalení.
A přes den snad co hodinu kojení, s výjimkou asi 1,5 hoďky, kdy jsem byla ve městě vyřídit tu praštěnou pojišťovačku.

Spala jen ráno, když jsem sjela s mamkou do Kaufu, pak v tom kočárku kolem jedné a jinak se zbytek dne kroutí a chce furt baštit. To asi bude noc, no nic, hlady ji nenechám.....
15. dub 2010 ve 20:30  •  3 děti  • Odpověz
Jo a s jistou nejmenovanou pojišťovnou, kterou tady někdo (Anička?) taky nejmenoval jsem skončila. Od 18 jsme měla uzavřenou životní pojistku na 15 let, takže mi teď za měsíc končí. Tehdy mi ten jejich pojišťovák k tomu vnutil i úrazovku a já naivní mládě s tím souhlasila.
A zjistila jsem, že jsem tam za 15 let nacpala 36 tis. a dostanu o cca 15 tis. míň, málem to se mnou dnes švihlo. Říkám ji: No to si dělate srandu? A ona tak nevinně: To je tím, že jste tam měla i tu úrazovku, to se nespoří, ale zůstává pojišťovně. Jednou jedinkrát za celou dobu jsem u nich chtěla pojistné plnění, když jsem si vyhodila hnátku a měla ji 14 dní v sádře. A tehdy mi řekli, že nemám nárok, ten prý je až od 3 týdnů. Tak fajně byla ta smlouva napsaná.
Když jsem chtěla připojistit manžu a děti, bylo mi řečeno, že jsem měla smůlu, že smlouva byla sepsána v době, kdy se na ní nedají dělat dodatky a že ji musím zrušit a napsat novou, kde to půjde. Ale tehdy bych díky zrušení přišla asi o 8 tis., tak jsem to nechala být, že to dojede.
A s manžou jsme si přes finančního poradce sehnali mnohem lepší pojistky. A ona mi dnes řekne, že to mi asi poskytli špatnou informaci, že to určo muselo jít. Jsem si to nevymyslela. Natvrdo jsem jí řekla, že s nimi jsem skončila, páč jen tahají peníze z lidí a když mají platit, tak se kroutí. A ona furt, že mi nabídne velmi výhodný produkt, fakt jak praštěná.
A to se mě při sepisování ukončení smlouvy a výplaty peněz ptala na mou politickou angažovanost. Tak na ní hledím, že to je snad moje soukromá věc a ona, že je na to nějaký nový zákon kvůli praní špinavých peněz....
Těch pár šupů, a 15 let stará smlouva :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: No hnus...........
15. dub 2010 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz
cori,půjdeme do Hodonína k Bílovi
15. dub 2010 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem si ted uvědomila,že nám Dr. doporučila koupit homeopatika,který podporujou činnost jater a zbavení se tý žloutenky.Jmenuje se to lycopodium clavatum 5CH(9CH).Cucám to já a prej se mu to dostane do mm.2xdenně 3kuličky
Lucis,myslim,že většina pojišťováků ti udělá výhodnou smlouvu,ale pro ně,aby z toho měli co největší provizi :grinning:
holky,taky jste tak vyjevený z toho,jak teď dlouho vydrží na záchodě toaleťák :grinning: já v těhu jen měnila ruličky,jak jsem tam byla furt :slight_smile: a ze začátku po porodu jsem si přišla i divá kolik umim zadržet moči :grinning:
15. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz
Michelle,tak jsem přemejšlela jaktože máte už 68,když mi používáme 56 a některý mu jsou ještě větší.Máme 54cm a 4220g a myslim,že to bude spíš těma látkovkama,že máte tuhle velikost,co?
15. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz
zuzzie jj je to látkovkama, ale do 56 se teeda nevleze ani s papírovkou.
Jinak hlásím taky prvních 5 hod spánku a maminka 4.5 :sunglasses:
16. dub 2010 v 01:57  • Odpověz
michelle super :dizzy_face:
16. dub 2010 v 05:15  • Odpověz
a další 4 hoďky, dnešní noc byla doslova luxusní!
16. dub 2010 v 05:58  • Odpověz
Michel, tak to gratuluji, tak a´t to vydrží......
My papakali v 20 ,00, pak v 1,30 a pak 5,30 a ted stále ještě spinkáme, ale vždy se probudila s brekotem, :frowning2: poprvé se jí asi něco zdálo a ted podruhé jí bolelo bříško, malinkááááááááááááááááá...
16. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
JJ pojištováci, naslibují hory doly a pak když přijde na lámání chleba tak samé výmluvy....... :angry: :angry:
16. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:
my uz jsme vyradili velikost 50 :grinning: 56 jeste zapnem aj s latkovkama, ale uz je to tak tak a z saticek zacina mit docela mini :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
Dobré ránko, nám zase asi začíná ten šestitýdenní růstový sput, protože se malý vzbudíl v noci 3x místo obvyklých dvou krmení, Ach jo. Zase mi leží a škytá po jídle.
16. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
Tak to my mame velikost 62 :slight_smile:, body ve velikosti 56 uz neprevleceme pres hlavu :slight_smile:
16. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
jakelin, to my resili skytavku i v noci.....
16. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
a ja poslusne hlasim, ze uz 3 den bez prikrmu a dokonce jeste pokazde odstrikavam a zamrazuji, uz mam "nasysleno" 200 ml :slight_smile:
16. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
aninam, tak to je bezva! :sunglasses: Vylezlo sluníčko, ale fučí tam. Snad to bude odpoledne lepší, ať konečně vyrazíme ven!
16. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
dnešní den je úžasný, další kojení až po 3 hod a konečně si nadělala do plenek! juchůůůůůůůůůůůůůů. je to dobrý, předtím mi vadilo, že se pokadila u každého kojení a teď jsem z toho nadšená :grinning:
16. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
michell, to tak byva :grinning:
16. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
Michel, tak to nezakřikni a ať vám to vydrží. :grinning:
16. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj, tak dneska jdeme na převážení tak jsem na něj zvědavá. už začal s jídlem zlobit úplně stejně jako Viki v jeho věku :unamused: , ale přijde mě že roste dost tak uvidim kolik navážíme.

jinak od pondělí mají u Rossmana dost dětských věcí v akci, já tam pojedu hlavně pro přesnídávky od Sunárku :wink: , už musim dělat zásobičky když začnem za 6 týdnů, pokud bude Tomík s příkrmama jako Viki tak budou mizet hodně rychle :slight_smile:
16. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak mi včera měli nějaký uplakaný a krapet vzteklý den :unamused:. Doufám, že dneska to bude o trochu lepší, protože mě už od toho věčného chování pěkně bolí záda. Dneska ráno byla Ella zatím hodná, hezky hajala a koukala z okna a teď spinká. Otázka jak bude dlouho spinkat :confused: ???
16. dub 2010 v 09:50  •  3 děti  • Odpověz
Janul, to je jak na houpačce. U nás celý den hodné mininko, ale večer než usne to je kravál jako by ho na nože brali.
16. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
Jakelina tak to samé je u nás, i když poslední dny je hodnej i večer. teď usnul, vypil jen 20ml a to za hodinu máme ject k doktoru, tak nevim jestli mu radši neudělam mlíko s sebou :unamused: . navíc manžel říkal že by jsme se mohli stavit na jídlo, teda spíš se chce ukázat s Tomíkem a to by asi nevydržel tak mě nic jinýho nezbyde než radši mlíko udělat :wink:
16. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že vám vstupuji do diskuse, 25.3. se nám narodila malá Nela, ráda bych se zeptala, zda používáte monitory dechu a příp. jakou značku monitoru máte, chtěli bychom si ho co nejdříve koupit...díky
16. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz
elviie, já mám monitor Nanny a jsem za něj ráda, bo jak někdy malá blinká v postýlce, tak bych se bála, aby se mi tím neudusila.
16. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
Tak mě konečně po třech dnech zprovoznili net-prej zateklo do té antény na střeše, tak tam dnes lítali s fénem a už je to Ok. Řeknu vám, hroznej život bez netu. :grinning:
Pokud jste mi někdo dávali nějakou otázku a já neodpověděla, zeptejte se znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dočítat to teda nebudu.
Co ta Martinka? Ví se o ní něco?
16. dub 2010 ve 13:51  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.