• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
zuzko tak to já bych nepřežila :grinning:
16. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
O Martince nic nevím, je to divné, že by se vůbec neozvala. Taky tu dlouho nebyla Pajcul
16. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
elviie my máme Babysense a jsem s ním taky spokojená. Zatím ani žádný planý poplach. Vybrali jsme si ho, protože má dvě desky, jednu máme v postýlce a druhou v košíku.
16. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz
elviie, ja mam nanny monitor. Mame jednu desku doma a druhou u babi, prevazime jen ridici jednotky. Jsem vazne moc spokojena!!
16. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
Holky, tady to nějak umírá ta diskuse :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 17:19  • Odpověz
jakelin, to víš všechny si užíváme ty naše zlatíčka :wink:
16. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
Vsichni behame kolem nasich ratolesti a venku je tak krasne, tak je hrich sedet tu :slight_smile:
Takze zase v zime, to uz budeme vsichni szity a venku zima :grinning:
16. dub 2010 v 19:06  • Odpověz
Maji, krásné, krásné, krásné..... :wink: :wink: :wink:
přesně tak je třeba si užívat ratolestí a vzdoušku, i když ted ta sopka nám ten vzdoušek moc pro mimísky nepřináší......
16. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
a navíc říkali ve zprávách, že zas řádí střevní chřipka! my byli na prochajdě, ale malá se furt mlela a brečela, bolelo ji to bříško :unamused:
16. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
ahoj devcatka moc se omlouvam ale nejak jsem se sem nedostala manza je porad doma a nemam sanci na net a malej mi dava pekne zabrat dostal rymu zlobil nas pupicek a ted zase hnisa oko :frowning2: jak pak se tady mate a jak rostou miminka?
jinak porod byl super v sest rano jsem dostala tabletu nic moc se nedelo tak v 7.15 injekce to uz jsem mela tak nejak bolesti ale nic hrozneho tak mi v osum pichli vodu na trikrat! a pak uz to slo raz dva za 35minut byl malej venku a to jsem ho jeste nemohla vytlacit jak byl velky takze tim to bylo delsi jinak by snad byl za dvacet minut venku ale i tak 35minutek je krasny tak vam posilam taky fotecky maleho
16. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
martinka gratulace a je super mít tal pohodový porod.
tal jsme dnes měli návštěvu, přišla babička s dědečkem a pak ještě manželův bratránek. Malá je fakt super, za celý den dohromady brečela cca 10min a jinak se smála. Jen mě štve, že venku je tak krásně a díky sopce není vhodné se moc pohybovat venku.
16. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
ahoj, kočky, dojel taťka, tak se užíváme.... :grinning:

maji, tobíkovi všechno nej. Nemůžu si pomoct, ale tvůj manžel fakt vypadá jak studentík, to se dnes jen tak nevidí, takový mladý taťka, bacha na mladé slečny, ať se nějaké nezalíbí, i když ten prstýnek na ruce mu svítí dost jasně :grinning:

Venku dnes bylo fajn a jestli k nám na východ došel nějaký prach, tak už jsme asi byli doma nebo blbě vidím....
16. dub 2010 ve 22:53  •  3 děti  • Odpověz
tak se malá po 2 dnech konečně pořádně pos.... :sunglasses: Příště si na blbé 2 knedlíky nechám zajít chuť!!!!
17. dub 2010 v 00:41  • Odpověz
ahoooj, Maji, to je Manduca, včem máš malou:?Jinak náááááádherný fotky :dizzy_face:
17. dub 2010 v 01:52  • Odpověz
maji pěkná oslava a pěkné foto.
Tak jsme si neodříhli a dostali jsm e z toho škytavku, kdyby se jí ale dalo nějak pomoci se jí zbavit. Ach jo, ale stejně se i tak na mě směje
17. dub 2010 v 06:46  • Odpověz
nám u škytavky pomáhá ještě trochu cucnout
17. dub 2010 v 07:10  • Odpověz
Maji,uplně tam vidim ty světýlka v Tobíkových očích :slight_smile: ještě by mě zajímalo,jestli ti zůstalo ještě něco z těhu.Seš zase krásně hubeňoučká.Mě se po Fildovi bez problému vrátilo,ale teď z toho mám pěknej rosol :angry: a ještě 4 kg nahoře :confounded:
Michell,já myslim,že když to nebudeš jíst uplně čerstvý,tak se to může,ne?Myslela jsem,že to je jak s pečivem.Já teda jedla všechno mazanec,knedliky a tak aspoň 1 den starý a v pohodě.To to letí,vám už budou 2měsíce :pensive:
Já ty děcka nechápu.Ada byl v kolíbce a hučel tam jak nemoh zabrat,tak jsem ho přendala do kočárku a okamžitě bez pípnutí vytuhnul :slight_smile:
17. dub 2010 v 08:44  • Odpověz
Martinko-ty jsi mi ale dala....., já se o tebe úplně bála
Maji-opět musím napsat-jste kráááásná rodinka a moc vám to sluší. :slight_smile:
17. dub 2010 v 08:52  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi,chtěla jsem se tě zeptat jak seš spokojená s těma respisense?Já jsem bez toho monitoru nějaká nervní a uvažuju,že bych ještě dokoupila,ale hodně cestujeme,tak by vyhovovalo spíš tohle.Ještě by mě zajímalo,když spí mimi na břiše,tak pak spí na stroječku nebo to funguje i když to pošoupneš na záda?
17. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
jsem šikula, dala jsem prát plínky, dala jsem 2 kelímky slizu a pračka mi vesele pění až ven :grinning:
17. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
Michel, to se mi taky stalo. :grinning: Pěna byla všude.
Já knedlíky jím normálně, čerstvé a v pohodě. Jinak náš malý taky kaká už jenom tak jednou až dvakrát denně a to pak stojí za to a hodinu předtím se kroutí a je protivný. :frowning2:
Dnes spal v noci až do 2,21 a pak jedl v 5 a v 7 hodin. Tak jsem se krásně vyspala, ale večer než usne, to je utrpení. Kroutí se a pláče i dvě hodiny. Usne jenom u prsa a jenom ho položím tak zase znova.
17. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
jakel a ani dudlík ho neuklidní?
17. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
Holky , máme nový rekord, vydržení bez jídla, krmendo v 20,30 - usnula tak v 21,45 a pak jsme jedly až ve 4,45, dobrý ne...... a pak zas spinkala do 8 hodin, a bez papu vydržela teda 8 hodin........ten Nutrilon... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahoj Holky, obcas zajdu na Vasi diskusi a procitam si Vas, i tehotenstvi jsem s Vama taky prozivala, mam dotaz. Šimonek je plne na UM, je mu dneska presne mesic, kolikrat za den by mel mit bobek??? On ma jen jednou. driv, kdyz jsem jeste kojila, tak mel byl i treba 6x. Dik za odpoved.
Jinak Alenininko: Zavidim takovou pauzu, v noci, mezi papkanim, Šíma chce kazdy 3 hodky a vypije treba jen 60 :angry: , kolik toho asi vypije Elenka????
17. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
aleni, tak se nám postupně svítá na lepší časy :slight_smile: my dnes sice zas 3x krmení, ale zato usla už ve 20.30
17. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
Michel on ho nevezme doma vůbec, jenom někdy v kočáře a to mu ho musím do pusy narvat. Doma ho natahuje a většinou se po pár pokusech mu ho narvat do pusy pozvrací :frowning2:
Jinak všichni kluci dudana měli a začala jsme jim ho dávat hned doma z porodnice. Eliáš spal prakticky pořád i bez něho, tak jsme ho vůbec nepotřebovali a teď už ho nechce.

Efi, neporadím, ale nekojené děti mívají stolici tužší.
Aleni závidím spaní :grinning:
17. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
Michel a ty ji večer uspáváš na rukou, nebo usne sama s dudlíkem?? Já tomu už nerozumím, malý fakt spí celý den po nakojení a pomazlení a jenom večer takhle pláče.
Asi to má spíš koliku, chudák. Pak jak usne tak spí tvrdě, že bych mu mohla u hlavy vystřelit s kanonu a nevzbudilo by ho to.
17. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
včera jsem se taky celkem vyspala, kojili jsme v 19:30, pak 0:30 a do teď každé 3h a je jí celkem jedno, zda vypije 80 nebo 140, budí se po 3h, ale přes den to má delší pauzy, protože prvně všude kouká a chce, aby se s ní člověk bavil a pak teprve usne, takže si to tím natáhne. Takže za celý den kojíme tak 7x, občas jen 6x .
Michelle nic si z toho večerního usínání nedělej, to je tak snad u včech dětí, že k večeru jsou čilé. My sice dáme Verču do postýlky, takže si brlá a dudá dudlík, ale usne až kolem 22.h, když dobře tak kolem 21.h
17. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahojte.
Aleni,teda to spaní vám závidím. Paráda.
I my jsme dnes trhli rekord. 4,5hodin v kuse. Ale pak jsem kojila po 2 hodinách.
maji.super fotky. Tobíkovi všechno nejlepší.
17. dub 2010 ve 13:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.