• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
s tím uspáváním večerním je to jak kdy, ale ted jak ji pořád ještě bolí bříško, tak po kojení řve, takže ji uspím na rukách s dudlíkem. Předtím večer krásně usla i bez něho. Teď jsme měli zase řev, dokonce se ucpala rektál. rourka! Přitom se ráno 2y sama pěkně vykadila a teď už jí to zas nejde. Tak teď zas musím vyzkoumat, jestli na vině není müsli s jogurtem :pensive: bo jsem to začala jíst místo chleba s medem.
17. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
No my to máme s uspáváním taky divné. Jak je v postýlce, tak se kroutí, brečí, ale jakmile ho dáme do postele k nám, tak usne a ani nebrekne :confounded: Tak nevím, asi chce společnost :wink:
17. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
Michel ta rourka se má používat jenom vyjímečně, aby si miminko neodvyklo tlačit. Tak nepoužívej každý den.
17. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz
Tak to u nás je tak deset minut večer křik, pak ho ponosíme a on se směje a dělá blbosti, pak ho dáme na hrací podložku a on leží a je mu jedno, že je devět večer, ale jakmile ho dáme do postýlky, nebo do koše, tak řev a řev. Jinak přes den tam spí v pohodě. Tak ho nakonec kojím asi hodinu s malýma přestávkama, kdy to zalomí a já ho dám do postýlky a zase řev, tak ho chvilku nosím a houpu a pak mu nakonec dám prso a on už většinou usne.
Asi to má místo dudlíka. Jak mu ho večer vyndám z pusy, tak se probere, ikdyž vypadá, že spí tvrdě a řve, dokud ho nedostane znovu. :frowning2:
17. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz
jakelina my bychom večer bez dudlíku asi neusli, ale pořád lepší dudlík než ruka, kterou případně cucá místo něj
17. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
jakel neboj, teď zas sama krásně zatlačila :sunglasses: Si říkám, jestli to nebude z jogurtů, jsem je začala jíst a navíc se malá osypala....tak zas vyzkoušíme.
Jo taky jí prsty vytahuju z pusy a místo toho cpu dudlíka
17. dub 2010 v 17:51  • Odpověz
dnešní výroční dvouměsíční foto.....bez toho blesku je to fakt naprd
17. dub 2010 v 17:54  • Odpověz
Michel t amá teda papulku
17. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
Malý nesumlá ani prsty, on si dá ručičky za hlavu a usne. Jenom tak převaluje hlavičku a u toho si tak kňourá. Třeba to dnes bude lepší, zatím spí a usnul zase sám. Tak uvidím večer, co zase bude. Jestli řvoun, nebo usne tak jak celý den krásně.
Žehlím spoustu prádla co mi dnes uschlo venku.
17. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
Necumlá :grinning:
17. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
zuzzie, s těmi monitory jsem spokojená, mají je na břichu a někdy ráno i na zádech :grinning: Jinak s nima spí na břiše, když spí na břiše a nevadí jim to
17. dub 2010 v 19:23  •  4 děti  • Odpověz
Tak my taky pouzivame dudlik misto rukou, lepsi dudlat dudel, nez si nadosmrti kousat nechty (muj nazor)
17. dub 2010 v 19:25  • Odpověz
Efíí, byla jsem celý den pryč tak reaguji až ted
a taky když jsem kojila tak měla tak 4 - 5 stolic a ted na Um máme 1 x za 24 hodin.
Jinak El je teda hroznej hladovec pije mi 120 nutrilonu a vychází to 6x denně
17. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
dívám se na předávání Andělů, ta Pergnerka je trapnááááááááááááá
17. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz
aleni to mi povídej, my jsme taky pěkný žrout, ale naštěstí na MM dnes je to 120 až 140 na 1 kojení a jíme 7x denně. To jsme s tátou ji i měřili, protože mi přijde strašně dlouhá a už máme 58 cm, to je šílený, kdyť jí není ani měsíc
17. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ani, to máš pravdu, ale když dudlík malý nechce tak ho silou nepřinutím. Většinou si ty děti co ho nemají dudlají prsty, ale on ne a snad si nehty kousat nebude.
:grinning: Dnes už spí a usnul hezky. V 8 pil a teď spinká už asi půl hodiny a je po deváté.
17. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
Brouči a ty jojíš pokaždé z jednoho prsa??? To máš teda hodně mléka, nebo dáváš pokaždé z obou??
17. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
jake vždy z jednoho, jen při spurtu to bylo z obou, protože se mi dělal jen polovina mléka
17. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz
Ty jo broučí 58 cm, tak to je teda pěknej dlouhán... :wink: :wink: :wink:
17. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz
Nooo však brouček patří svojí délkou (výškou) taky spíš mezi stonožky :grinning: :wink:
18. dub 2010 ve 02:40  • Odpověz
18. dub 2010 ve 04:56  • Odpověz
tak dnes jsme vyspaní prvně 5hodin, pak nakojení a další 4 :grinning: Jsme ho oblbli. Pořád chtěl spát u nás, tak jsme náš polštář dali jemu do postýlky a spal jak andílek :wink:
18. dub 2010 v 07:03  • Odpověz
Holky poraďte, jak oblíkáte děti, když je třeba, jako dnes-plínka-body-košilka-dupajdy-tepláky-mikina a co dál? Když už jsem sundala fusak. Kombinéza se mi zdá teplá a deka málo. :frowning2:
18. dub 2010 v 09:03  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko,já dávám plenku,košilku,dupačky a třeba tepláčky a mikinku.. Zabalím do tenké zavinky ,dám deku a kryt na kočár. Hotovo. A když je víc zima,tak to samé,akorát dám teplou zavinovačku-péřovou.
Aronku,tak to jste si i odpočali,ne? super. A pěkně jste Honzíka oklamali :grinning:
My dudlík máme. Ale jen někdy.
18. dub 2010 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj tak v pátek jsme navážili 5650gr takže přibral za 3 týdny víc jak 600gr což je ok a dneska trhnul rekord ve spánku. Usnul ve 21:30 a vstával v 8:30. Viki taky spinkal dobře ale Tomík je snad ještě lepší :wink:
18. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahoj, holky, mám absenci, včera jsme byli na oslavě narozenin a vrátili se kolem 6, jenže bylo tak pěkně, že jsme s holkama ještě chvilku zůstali venku, chlopek mi vyměnil zimní pneu za letní a pak už nestíhačka na net.....

Zuzi, já dávám plínku, body a dupajdy (nebo punčošky, podle toho, co máme zrovna na sobě) a mikinku. Tepláčky už nedávám, Sofi má nožky víc schovanější než hrudníček a nesnáší, když je jí horko. A dávám už jen jednu bavlněnou čepičku přes ouška, ve dvou se vztekala.....

Potom ji hodím do zavinky nebo malého fusáčku z autosedačky (z Emitexu) a když bylo chladno, mám origoš přechodný fusak ke kočárku, jinak deku. A slídu na kočár....
18. dub 2010 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz
My jsme jen na MM a většinou v noci kojíme co 3-3,5 hoďky, přes den i častěji, asi má spurt.

V noci dudlík nemáme, většinou už ani ne na usínání. Máme občas přes den a zálohu v kočárku, povětšinou ji vrazím dudlík při oblíkání, položím do kočárku a jak tvrději usne, dudlík už je vyplivnutý....
18. dub 2010 v 11:18  •  3 děti  • Odpověz
taky mám problém s tím poloteplým počasím - na fusak teplo, na deku zima. Zkusím tu zavinku.
18. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
Lucis, tak to buď ráda, že ti tak krásně spí v noci. My taky krmíme v noci 2x a ž 3x, Dnes spí celé dopoledne a ještě i teď chrní. Uvidíme co odpoledne.
18. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
Holky, jak já vám závidím, že vaše mimča chcou dudlík. My ho máme v postýlce i v kočárku, ale je tam spíš jen pro okrasu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zuzanka ho absolutně odmítá. To dudlat prsíko, to je jiná. :angry: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

My v noci kojíme většinou dvakrát. Akorát dneska výjimečně třikrát. Vzbudila se poprvý už o půl dvanáctý, protože se potřebovala vysrandit. Ale jinak se budí většinou nejdřív až tak v jednu. A dneska nám Zuzanka krásně vytuhla v kočáře. Usnula někdy po půl jedenáctý a ještě tam chrupká. :astonished: :sweat_smile:
18. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.