• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
vero a máš obyčejný nebo tvarovaný dudlík? mě odmítala krásný něžný tvarovaný a nadšeně přijala obyčejný přebarevný :grinning:
18. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
vero tak jak píše Michelle vyzkoušej jiný tvar či druh dudlíku, ale některé děti nechtějí žádné dudlíky
18. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
Tak my máme klasicky dudlíky květinky s hnědou gumou a včera jsem sehnala krásnou bílou květinku, hezčí, než jsou ty od Bočka a má dokonce větší gumu a to se Lukajdovi líbí. :grinning: Bohužel měli poslední, pak jen červenej. Péťa si málokdy dudlík vezme a pokud jo, tak ho za chvíli vyplivne. Snažím se jim venku v kočáře vyndat ty ohavny :wink: květinky a cpu jim křivyTvarovany) silikonovy kráááásny dudle, aby nevypadali, jako bezdomovci a oni to stejně nechcou. :angry: Však oni tomu příjdou na chuť. :grinning:
Jinak my chodíme spát po koupání tak v 18-18,30hod a vstáváme ve 4hod.-cucnem trochu prso a spíme dál tak do 7hodin. Takže paráda. Ovšem zabavit ty dva od 17-18hodin je nejhorší-je to nejblbší doba, už se těší na spánek a furt nic. :slight_smile: Už kdyby si hráli alespoň s hračkama, nebo se smáli hloupostem. :slight_smile:
18. dub 2010 v 16:16  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, tak to máš super :grinning: :grinning:
18. dub 2010 v 16:26  • Odpověz
Vero, tak to my jsme na tom taky tak s dudlíkem. Vyzkoušela jsem už všechny tvary a pořád nic. Násilím nic nezmůžeme, jenom ho pak musím převléct, protože se celý poblije, jak se rozčiluje, že ho nechce.
Možná se to zlomí, ale jsou asi děti, které ho vyloženě nesnáší jako náš malý. Ale v noci bych to ocenila, kdybych mu mohla zacpat pusinku taky něčím jiným než prsem. :grinning:
18. dub 2010 v 16:30  • Odpověz
Vero, Luky taky nechtel zadny dudlik, jen ten co byl v porodnici: http://www.batolatko.cz/files/products/Snimek_109.jpg
18. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
Ani-tak to je květinka-ten tvůj odkaz. Jen škoda, že už ten Boček co to vyrábí nedělá místo těch bílých úchytek ten cuplík, tak jako to dělali dřív. Bylo to perfektní a děcka s tím mohli spát na břichu a nic jim nezavazelo-teď to už bohužel nedělají a to je škoda.
18. dub 2010 v 18:29  •  4 děti  • Odpověz
tak Verča má dnes nějaký pomotaný den, spala dohromady od cca 8h ráno jen 3h. Teď usíná, ale měli bychom se jít koupat, tak nevím, zda to nenechám na zítra
kytičku máme taky a ještě chceme další koupit,
18. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
My patříme právě mezi děti, který odmítají jakýkoliv dudlík. :unamused: Vyzkoušeli jsme 5 druhů a všechno marný. A jak píše Jakelin, malá se taky akorát dudlíkem víc rozvzteklí. A vždycky to vypadá, že se jím udáví. Prostě odmítá jakýkoliv dudlík. V noci mi malá naštěstí spí moc hezky, ale spíš bych dudlík uvítala večer, kdy se chce furt jen chovat a visí mi na prsu. :unamused: A taky před tím, než ji dám třeba do kočáru, případně do vajíčka ji musím trochu nakojit, aby se uklidnila (nesnáší oblíkání). Jinak mi v kočáře a v sedačce řve jak pominutá. To jsou chvíle, kdy mi dudlík vyloženě chybí. :unamused:

Broucku, my to máme taky tak. Někdy malá naspí přes den třeba jen 4 hodiny a z toho pak prospí celý den. Zrovna včera spala hrozně málo a dneska si to vynahrazuje a spala fakt skoro furt. Dokonce jsme se mohli i v klidu naobědvat a dát si s manželem i kafčo. :sweat_smile:
18. dub 2010 v 19:26  • Odpověz
Vero-Péťa se taky spíše dáví dudlíkem a nechce ho moc.
A ještě taky nevím, proč obá dvá nesnéší sezení v autosedačkách-to se jim teda vůbec nelíbí. :frowning2:
18. dub 2010 v 19:45  •  4 děti  • Odpověz
Myslíte,že je možný,že už bych dostala M?Zatim teda jen trochu víc špinim :angry: ,ale přijde mi to divný,že by se mi zase vrátili očistky .
18. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
Dnes :slight_smile:
18. dub 2010 ve 20:50  •  4 děti  • Odpověz
zuzi :wink: to jsou koblížci :slight_smile:

holky, my používáme dudlík od MAM, měla jsem ho i u Aničky a byl fakt super. máme teď ten nejmenší a u těchle dudlíků je výhoda, že mají ventilek, takže i když je to silikon, není tak tvrdý, jak jiné silikony, páč ten ventilek při stisknutí dětskou pusinkou vzduch upustí. navíc má takový čudlík, ne kroužek, takže mi Miuška usne i na bříšku, většinou přes den nebo kvečeru (už mám zapojený monitor, tak jsem klidnější, i když ji po chvilce, jak tvrdě usne, otáčím). no vlastně, nebudu agitovat, ale našla jsem třeba tenhle odkaz:

http://www.lekarna.cz/mam-dudlik-maxi-ulti-16-36-m-l-1ks-m280900/
18. dub 2010 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz
Luci-na ty jsem se dnes dívala v globusu, mají je tam i v DM taky, ale jsou zabaleny, to je dobře, že jsou měké-to koupím a zkusím. Díky za info. To by pak už nevypadali, jako bezdomovečci. :grinning:
18. dub 2010 ve 21:10  •  4 děti  • Odpověz
Jo a teď koukám, že v DM mám na něj slevu a mám 2kupónky-takže zítra koupím a zkusím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. dub 2010 ve 21:11  •  4 děti  • Odpověz
Tady jsem objevila fotečky, kde má Sophinka dudánka a spinká. A jedna, jak se snaží pást.....
18. dub 2010 ve 21:13  •  3 děti  • Odpověz
jo, zuzi, v DM jsou taky a u nás v Opavě jsem byla zrovna dnes a měli hodně barev...... můžeš si k tomu koupit i šňůrku, není tam žádný kov nebo drátek, jen umělá hmota a textilní pásek. na ten čudlík je takový silikonový kroužek, lehce zatlačíš a hupsne to na něj, pak je ta textilní páska a k oblečení to přichytíš takovým posuvným umělohmotným mechanismem - však bys na to určo přišla....

já neříkám, že tyhle jsou nejlepší ze všech, ale nám se fakt už osvědčily před lety u aninky, ona jich měla 4 :grinning: - dudlíková princezna
18. dub 2010 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky,dneska jsme byli na chatě,tak jsme si tam udělali obídek a něco málo porobili,zasadili kytičky.Svítilo krásně sluníčko a Anička to skoro celé prospala v kočárku :slight_smile:

Luci my máme úplně stejný dudlík
18. dub 2010 ve 22:36  • Odpověz
tak jsem teď malou už musela probrat po 6,5 hod!!! mlíko uý mi teklo i ušima :grinning: peřina mokrá, pyžamo mokré a nové vložky do podprdy mokré asi za dalšá minutu! asi ji unavil taky včerejší bazén :grinning:
19. dub 2010 ve 02:37  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:
dnes jsme meli naprosto paradni noc!!! Dala jsem ji mliko pred koupanim asi v 6, pak jsme ju budili v 10 kdyz jsme sli spat, pak se probrala ve 2 a ted jeste spi, akorat me uz malem upadly prsa, tak jsem vstala na odstrikani :grinning:
19. dub 2010 v 06:33  • Odpověz
majatob, tak to jsme na tom stejně s těma prsama :grinning:
19. dub 2010 v 07:37  • Odpověz
jinak už konečně vesele kakáme, ráno to bylo durch až na záda :slight_smile: a přisuzuju tedy vinu nekakání jogurtům... je pravda, já je moc nemusela nikdy, tak možná ani moje tělo nedokázalo tolik zdravých kultur zužitkovat :grinning: tak aspoň můžu pokračovat v den starém pečivu :dizzy_face:
19. dub 2010 v 07:42  • Odpověz
Zuzko, tak naše malá naštěstí autosedačku snáší dobře. Za to jsem vděčná. A jízda v autě ji vždycky stopro ukidní a uspí. :sweat_smile: Kačenka na tom byla stejně. Jako miminko zaručeně v autě vždycky vytuhla.

Michelle, parádní fotečka z bazénu. :slight_smile:
19. dub 2010 v 08:05  • Odpověz
Michel a kde to je ten bazén. Vypadá to tam moc hezky
19. dub 2010 v 08:20  • Odpověz
Ahoj, přeji hezké ráno, malý je nějaký ubekaný, tak chováme :grinning:
19. dub 2010 v 08:30  • Odpověz
to je přebudovaný starý bazén na nové wellness centrum v Bruntále. Dostali jsme se tam ještě před otevřením a nebyla tam ani noha, tak jsme malou vzali sebou :slight_smile: :slight_smile: Jinak jí hrozil pobyt ve strojovně :grinning: To bublání vířivek ji asi uklidňovalo, ani jednou nezabrečela a na závěr krásně vytuhla. Snad tam bude plavání pro mimča, chtěla bych s ní chodit. Doma se bojím ji ponořit, ale pokud mi to tam někdo nakáže, nechám se přesvědčit :grinning:
Venku nádherně, tak vyrazíme ven.
19. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
Aronku, malý se mi zase šíleně pozvracel, tak se taky kroutí a zase škytá. Ach jo.
Pár nových fotek. :grinning:
19. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
Michel, no vypadá to tam krásně. Já znám jenom ten starý bazén a to jsem si říkala, že asi nebude on. :grinning:
19. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
Holky, asi spíš vy co už máte děti, jak se dělalo to mlíko pro mimča na noc, jak se nechala nabobtnat lžička krupice-nevzpomínáte si někdo? Asi bych jim to začala dávat na noc ať spí v klidu, budí se ráno hladoví a snědli by i vlka. :grinning:
19. dub 2010 v 08:45  •  4 děti  • Odpověz
autor
jo holky, na vase doporuceni jsem si koupila tu elektrickou odsavacku Medelu mini cosi a je fajn, ale strasne hlucna, mate to taky tak? V noci musim odsavat zavrena v koupelne abych nevzbudila Tobika :sweat_smile:
Taky pridavam nejaky fotky z vikendu :wink:
19. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.