• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tak to mi naštěstí neblinkáme vůbec, jen asi dvakrát po jídle nám něco málo vyteklo koutkem, jinak nic :wink:
19. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
no já čekám, kdy nám to blinkání ustane :confounded: teď to zas letělo pěkně obloukem. Když ona mi u položení na rameno usne a nechce si říhnout, i když s ní chodím. Ale když ji položím na přebalovák, začne sebou mlet a už to jede. Zvláštní, že jen přes den
19. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
Michel, tak u nás úplně to samé. Nosím ho půl hodiny a sotva ho položím tak se pozvrací a odříhne jak chlap.
19. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj, tak dneska vstával v 6:30 a teď ještě spí. Takže to vypadá že už asi bude spinkat celou noc :slight_smile: , večer už taky usíná líp ale tim že spí celou noc tak večer pije docela hodně, až to z něj někdy jde ven :wink: , ale kolem těch 21:30 usíná.

tady je důkaz jak ho každé ráno nacházim, kdyby neměl vlasy tak ani v tý postýlce neni vidět :grinning:
19. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
market, dnes byla malá zajetá pod dekou stejně :grinning: ještěže mám ten monitor dechu, jinak bych šílela, jak bych ji tak viděla.
19. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
asi tak :slight_smile: , bez monitoru bych asi ani neusla. Kolikrát usíná tak že má hlavu zabořenou v polštáři a třeba až po 20 minutách jí dá na stranu ale dokud neni celej pod peřinou tak se pořád kroutí :wink: ,. To právě Viki pod peřinou nikdy spát nechtěl. Navíc když usne ve 21:30 a spí celou noc na bříšku tak bez monitoru bych se bála :unamused: . Jen netušim v čem bude spát v létě, už teď spí jen v bodíčku a ponožkách a jestli bude vyžadovat i v těch vedrech peřinu :unamused: , tak bude pěkně zpocenej :unamused:
19. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
Zuzko, krupice se může až od půl roku. Kvůli lepku.
19. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
holky, může mít vliv hodně šokolády na mléko, nějak jsem se rozjedla a trochu se toho bojím.
Malá byla včera večer nějaké rozmrzelá a ráno mi pěkně řvala, nevím, jestli nás poprvé nechytly větší prdíky, tak jsme nahřála polštářek a už je spokojená a spinká. Dnešní noc byla super, vzbudili jsme se jen 2x na kojení. Přijde mi však, že se mi od včera dělá míň mlíka, protože nevytáhneme víc než 110 (většinou tak 90) a tak se bojím, aby pak zase nebyla hladová. Včera jsem asi kvůli tomu musela kojit 8x a do toho si párkrát ublinkla, což se nám nestávalo.
Navíc manžel je nějaký nechlazený a pobolívá ho v krku, tak se bojím, aby to Verča nedostala. Já to na sobě nepoznám, protože nemám mandle.
19. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
brouci, nam rikala sestra v porodnici, ze cokolada nadyma at si na to davame bacha :wink:
19. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
jo a ještě jedna věc, co si myslíte o těchto dudlících? http://www.aukro.cz/item1000867933_2x_dudlik_nuby_tommee_tippee_0m_osobne_ok.html
zatím máme kytičku a hromadu dalších nevyzkoušených, ale tento mi tvarem přijde podobný kytičce. Nezkoušela jste některá?
19. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
maja nám toho právě moc neřekli, jedině vím, že čokoláda staví kakání, ale malá kaká bez problémů, tak právě nevím. Asi si ji radši odpustím a dám si třebu oplatek bez kakaa
19. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
Nám v porodce dali papír s tím co můžeme a co ne a čokoláda a kakao opatrně
19. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
Koukám, že nám sice malý občas pobrekává, ale jinak zlatý, neblinkáme, prdíme jak starý chlap a v noci tak dvě kojení, jinak spíme jak andílek :grinning: Tedy spíme na mamčiném polštáři v postýlce, pořád ho oblbujeme :wink:
19. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
äronek my zlobili dnes poprvé
19. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
jojo já se taky rozjedla čokolády a pak jsme taky trpěli na prdíky. Pokud máš vůli sníst jen pár čtverečků, tak je to v pohodě, ale já ji vždy sežrala celou :grinning: Nicméně dnes jsem si po dlouhé době znova koupila :sweat_smile:
19. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
ahoj kocky ja ted nejak nestiham jak pak se mate s miminkama?zuzi co ty jak to zvladas s tema dvouma chlapakama doma? :slight_smile: malej je zlatej ale vetsinu casu travime jen u kojeni porad by papal taky pekne roste?Ani co ty jak si uzivas miminko?jsem stastna za tebe moc jsem ti to prala :wink:
19. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
Marti, taky tak. Hodně papáme a spíme jak kdy. Čím je malý starší, tím ho všechno víc zajímá. :grinning:
19. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
jeee, ja zeru jak o miminech mluvite v mnoznym cisle :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
teda malý dnes nechce spát ani v kočárku, to toho zase udělám :wink:
19. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
Tak jsem zjistila, že malému bude zítra 5tt a pořád ještě nemám propouštěcí zprávu z nemocnice. :angry: Za týden mám jít na kontrolu po šestinedělí a fakt nevím co tam mám odnést, když mi to nedali :confounded: Budu muset zavolat do porodnice
19. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
proč ti ji nedali rovnou v den odchodu?
19. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
Aronku u nás to porodnice posílá přímo lékaři. Já jsem taky nic nedostala
19. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
broučku, měli tolik porodů, že nás vyexpedovali, že nám jí pošlou a zatím nic :angry:
19. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
U nás je krásně. Já žehlím a malý spí, tak ho potom obleču do něčeho lehčího a půjdu jenom na zahradu.
19. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
vite o tom, ze prumerna vaha kuratek byla 3240g? :grinning:
19. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
majatob, nenudíš se? :grinning:
Laura zas prdí, řve u toho jak tur, teď z toho až usla. A navíc došly probiotické kapky! Se pak můžu divit, že mi to posledních pár dnů nechtělo dobře kapat :slight_smile: Musím zkusit naši slavnou lékárnu, jestli je mají.
19. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
michelle, to vis, deticky spinkaji :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jé, Michelle,teď jsem se zrovna při krmení rozčilovala, že ty probio kapky v tý lednici snad zmrzly a nejdou kapat, ale taky mi došly. (moc dlouho nevydrží, co?)
Jinak zdravím všechny holky a kuřátka:slight_smile:
My byli dneska na kyčlích, tak to vypadá, že je má Tonda v pořádku. Ani široký balení prý mít nemusíme, tak jsem ráda. Tam vám bylo miminek, stáli jsme tam všichni ve frontě, jak za komančů na mandarinky :grinning:
Už se vám miminka smějou? Myslím cíleně. Toník zatím jenom ze spaní a když je vzhůru, tak se občas usměje, ale není to ještě cílený úsměv. Já se na to tak těším, až se bude usmívat.
Ad dudlíky, já dostala v práci 2 avenťácký, tak je Toník dudlá už od porodnice. Jiný jsme zatím nezkoušeli, ještě mám doma 2 od Nuku.
19. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
zabko, přesně na zmrznutí jsem myslela taky :grinning: tak mají teď 10 ml za 620 Kč. Se v lékárně divily, že chci tak drahé, že ostatní to řeší levnějšíma variantama a blabla, holt maloměsto. človek jim dá vydělat a jim se to ještě nezdá :grinning: budou zítra ráno, jako všechno v lékárně na objednávku!
19. dub 2010 v 16:48  • Odpověz
Ahojda. My jsme se dnes budili od 3 hodin každou hodinu. 5 minut kojení,5 minut odříhnutí a 50 minut spánku. Tak až do 8 hodin.
Včera jsem snědla celou Margotku,tak snad to nebude mít následky. A oplatky taky můžu. Achjo. Nejde odolat. Potřebuju asi doplnit energii.
Chtěla jsem se zeptat-spáváte při světle? My máme rosvícenou lampičku se slabou žárovkou. Mám strach,aby se Venda třeba neudusil. I když máme monitor. A že je dáváte spát na bříško? To se může? Jsem teda nezkušená matka,tak nevím. Myslela jsem ,že se to nemůže. A hříbátka či koníky pasete od kdy? My jsme to teda zkoušely jen na pár sekund.
19. dub 2010 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.