• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Aleni,závidím ty noci. Jsem zvědavá,kdy se to upraví nám. Jsem vzhůru každé 2-3 hoďky. Jen 2x vydržel 4hodiny.

Probiotické kapky ještě máme,ale až nebudou,muž zase zajede na Slovensko. Kdyby jste některá chtěla,koupíme vám je a pošlem poštou. Stojí tam 10 euro těch 5 ml. :wink:
20. dub 2010 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, teď je u nás akce na 10 ml za 620korun, tak to už vyjde skoro na stejno, ale jsi hodná.
20. dub 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
tak mame obehly doktory :stuck_out_tongue_closed_eyes: rano jsem byla s Bibi na kyclich (mazec ty velky nemocnice...jak ovce na porazku jsme tam staly v rade se svlecenyma miminama :sweat_smile: ), pak jsem ju zavezla dom, vymenila v Ergu Bibinu za Tobika a valili jsme na plicni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jsem se doplazila dom a su mrtva :grinning:
20. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
Tak my vazime 4290 g :slight_smile:, takze jsme nadherne pribrali :slight_smile: Dostali jsme pochvalu za to, ze zase plne kojime, maly je v naprostem poradku.
Jinak ja pouzivam pupika na prdiky a nemuzu si ho vynachvalit, ale jeste vice ty tresnovy pecicky v polstarku. Hodim ho na minutu do mikrovlnky a pak sup na brisko a nemusim pomalu ani masirovat. Maly si o nej ohriva i rucicky a vzdy se sklidni a pak to lita do gati :grinning:
20. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
Doori, díky za nabídku, ale nevýhodou u těhle kapek je, že se musí převážet v chladu aby ty bakterijky teplem neumřely, tak nevím jak by se to dalo poslat aby se to udrželo v chladu :frowning2:
Zkusím oběhat lékárny a taky se popídím po tom větším balení
20. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jakelin, díky za názor, zkusím co mi na to řekne zítra doktorka.....
Doori, já jsem taky ráda, ale neboj za chvilku se to určo upraví i vám :wink: :wink:
20. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jinak muj nazor na ockovani je takovy, ze ja malemu nedam nic navic. Uz takhle je jeho male telicko zatezovano ockovanim az dost....
20. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ani to dáš tu mastičku do mikrovlnky???
20. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
Teda pokud myslíš tu mastičku Pupík
20. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
Teď jsem si znova přečetla co jsi napsala a pochopila jsem to špatně. Myslela jsem že dáváš do mikrovlnky tu mast :grinning: No nějak se mi to nezdálo. Já pecičky taky používám.
20. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
jo jo byl to teda mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes se malá vrátila ze špitálu :dizzy_face: teď po obědě spinká ve svém pokojíčku, ale pořád lítám ke dveřím (má je prosklené) jestli je OK je sice od neděle bez teplot, ale klid teda nemám skončilo bezstarostné mateřství...má indikováno brát diazepam už při zvýšené teplotě 37,5 °C...představa, že by ji třeba zrovna někdo hlídal...a já u toho nebyla ani nechci domyslet...teď ještě od včerejška to vypadalo, že je to nějaký špatný s mlíkem, ale snad se to spravuje to by tak ještě chybělo :unamused:
20. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
Makytko, to mlíčko máš z toho stresu, bude líp
20. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
Zrovna jsme se vrátlili z kyčlí - jak ve fabrice, položit, rozbalit, jeden kyčel, druhej, zabalit další...Je pravda že to byl fofr, ale moc důvěry že nic nezanedbali to ve mě nevzbuzuje... :unamused:
20. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
no a Klárka má trochu osypanej obličejík..tak nevím , co jsem zas kde slupla :confounded: MUDr. mi řekla, že je to obsah kyseliny citronové v mé potravě.....no jenže když se díváte na složení všeho jídla - tak to najdete skoro všude, džusy, jogurty např. dobrá máma, všechny možné sladké dobrůtky, mléčné a tvarohové dezerty..ovocné čaje... no děs
20. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz
já vím Jakeli :wink: a taky jsem za poslední dny toho moc nesnědla a nevypila..tak se dneska dávám do kupy..pěkně Caro, čaj fenykl, kmín , anýz...akorát místo kojícího čaje jsem si uvařila čaj pro těhule... :grinning:
20. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
Makytko, pusinku máme taky trochu popupínkovanou. Já na to dávám jenom trochu mateřského mléka a po koupání olejíček.
20. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
jo a Jakelinko ještě jsem se chtěla zeptat, kolik bylo tvému Kubíkovi, když se mu to stalo a jestli se to někdy opakovalo? vím , že je to vázáno na věk to největší riziko končí mezi 5.-7. rokem...mám z toho hrůzu i když o tom dost vím...ale třepu se o ni děsně, vždycky byla taková křehčí od malička jí kde co vzbudilo ze spánku má tu nervovou soustavu fakt křehkou... :frowning2:
20. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
fajn při příštím kojení ji trošku pomlíkuju..to bude "mňamka" až ji to na čumáčku zkysne, ale té starší jsem mlíko používala i do nosíka..tak uvidíme
20. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
Kuba to měl asi ve třech rokách a už se mu to nikdy neopakovalo. Jenom jsme měli strach a hodně ho hlídali. Určitě to u vás bude stejné. :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 15:47  • Odpověz
čau ženy, tak my asi takhle: dnes na převážení a Klárka za minulý týden přibrala pouze 110 g a sestřička, že je to málo a kdy máme kojit, že by potřebovala, abych nakojila u nich, abychom viděli, kolik Klárka vytáhne. Tak jsme se byli ještě projet do parku, bo čas kojení nebyl, jenže Klárka plakala, jak jsme jí přetrhli spaní a nedala se utišit. Tak jsme jeli za chvilku zpátky. Já zpocená až na zadku, čůrat se mi chtělo a bez kojopolštáře jsem jí přikládala teda všelijak. Nakonec bylo znát, že se napila jen tak pro uklidnění a váha ukázala, že si vzala jen 60ku. Teda mě to nechalo klidnou, bo vím, že doma pije daleko víc, ale sestřička, že je to málo a že se teda poradí s paní doktorkou. Slyšela jsem jak doktorka říka, ať tedy po každém koju ještě odstříkám a dokrmím, ale pak se dívala na porodní váhu a jak Klárka přibírala a prý máme pokračovat, jak jsme zvyklý a přijít zase za týden.
20. dub 2010 v 17:55  • Odpověz
jinak koukám, jak u každýho mají pupínky jiný vysvětlení. Mě říkala dr, že je to reakce na prostředí a včera PA, která tu byla na návštěvě, že je to vlivem mých hormonů a že mám zkusit namatlat mým mlíčkem, tak jsem ráda, že to tady někdo už praktikuje, že by to tedy mohlo zabrat. Nevadí mi, jak Klárka vypadá, ale hlavně, aby jí to nesvědilo. Anim, taky používáme pecky skoro po každým koju a taky super :grinning: jinak kyčle jsou asi všude to samé, také jsem nestihla ani pozdravit, za to Klárka se aspoň pěkně počůrala
20. dub 2010 v 17:58  • Odpověz
Rintin, nenech se tím kontrolním vážením rozhodit. Podle mě se to ani nemá dělat, jenom tě to rozhodí.
20. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
díky Jakel za odpověď :o) snad už si ji uhlídáme :slight_smile:
20. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
ahoj holky, tak dnes jsme byli na kontrole v 1 měsíci a měříme 59 cm a výžíme 4,22kg, takže přibrala Verča cca 0,5 kg za 14 dní. Manžel mi jel pro odsávačku, už se na ni těším
20. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
Tak my mámePéťu taky samý pupínek na pusence-prý je to prachem z ovzduší, máme to po každé prochajdě umýt čistou vodou. To jak tady píšete tím mlíkem natřít to zkusím a do nosu se to mlíko dává na co? Jako vytřít tím mlíkem? Na ucpaný nos?
20. dub 2010 ve 20:05  •  4 děti  • Odpověz
Ahojte kuřátka,
koukám jak pěkně rostete a papáte :slight_smile:
My se máme fajn, jen je trošku hektično o víkendu jsme slavili Kajky druhé narozeniny a ona se dycky při těhle akcích rozhodí a teď je z ní zase protiva, tak snad se to brzo srovná :wink:

Užíváte si hezkého počasí? Je to paráda - sluníčko, jen jsme víc utahaní. Mno a teď se u nás teda žení všecí čerti, to je počasí - přímo aprílové :sweat_smile:
20. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
zuzi, já malé mléko dávala do nosu při rýmě i když tekla a buď na kapátku nebo na tom buničitém čtverečku a nebo můžeš stříknout přímo z prsa - zadaří-li se ti :wink:
20. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
jo Rinti ta moje starší měla ty pupínky od 21.dne po narození cca měsíc a taky mi bylo řečeno, že je to hormonálního původu (u jiné lékařky pak jsme se stěhovali) pravdou je, že ta mladší to má trošku jiný a mnohem mírnější....tak pak se v tom má jeden vyznat :astonished:
20. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
tak my zaciname mit spurt :frowning2:
20. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
tak nám dnes doktorka k těm pupínkům říkala, že je to hormony a že to samo zmizí. Po mateřském mlíku se to trochu zlepšilo
20. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.