• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tak včera mě šokovala jedna známá, prý malou (6 týsnů) přebaluje jen 3x denně! Hleděla na mě totiž, jak p řebaluju do látkovek a ptala se, jak často. No já teda aspo%n 12x, co vy???
22. dub 2010 v 05:24  • Odpověz
Tak tri pleny za den??? Tam je neco spatne!!! Ale co? Ja mam tak kolem 10ti az 17ti plen....
22. dub 2010 v 07:24  • Odpověz
dobré ráno, tak my budeme asi zlatý střed, bo přebalujeme akorát před kadým kojením, ale kdy mám podezření, že trápí mokrá plína tak samo častěji :wink: Michel a skladuješ plínky na sucho nebo na mokro?
22. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
Mně se paní doktorka pokaždé ptá, jestli máme denně alespoň 4-6 pročůraných plen, takže tam asi bude fakt něco špatně. Jinak taky přebalujeme po každém kojení :wink:
22. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
Dobré ránko. My jsme na tom s přebalováním jako rinti-před každým kojením a když cítím,že se posral... :grinning:
Tři plenky za den??? :frowning2: To bude někde chyba,ne?
22. dub 2010 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko holky :slight_smile:

Tak mi dnes půjdeme poprvé do poradny. Jsem zvědavá kolik malá přibrala, protože je jak Otesánek. Pořád by jenom papala :sweat_smile: . Snažím se jí alespoň udržovat 3-hodinový rozestup, protože když jí dám dřív, tak jí to za chvilku teče pomalu i ušima, zajíká se u toho, chrčí,mručí a pak má vždycky šílenou škytavku. Holky já nevím jak mám Ellču naučit usínat samotnou a pokud možno v postýlce. Neusne jinak než u mě v ruce nebo na lehátku, ale to jí musím houpat. A běda jak přestanu, tak je za chvilku vzhůru. Jsem už z toho zničená, utahaná a hlavně nic pořádně doma neudělám :confounded: . Poraďte mi prosííííím jak jí to naučit :sweat_smile: . Jinak je zlatíčko :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz
Jinak my přebalujeme až po kojení, protože Ella se většinou po papání rovnou i vykaká. Kolikrát se mi stane, že se vykaká, já ji přebalím a než jí doobleču, tak šup prd do čisté nové plenky a přebalujeme znovu :dizzy_face: . To je spotřeba plen občas úplně šílená :confounded:
22. dub 2010 v 09:18  •  3 děti  • Odpověz
dobré dopoledne, no dnes je tu super mrtvo, si budu psát teda sama se sebou :grinning: Dnes vyrážím do práce obhajovat svou práci...opět. Už jak jsem měla jít na mateřskou, tak si starostka vymyslela mou práci přerozdělit. Kvůli tomu jsem vypracovala stránkový elaborát, že ta práce dělit nejde, bo je všechno vázané na jeden program na jednom pc. Tak tedy vzali tu mou nástupkyni, která leží těhotná v nemocnici. Nu nenapadlo starostku opět rozdělit mou práci???!!!!! Bych ji už nejradši něčím klepla, ještěže jsou na podzim volby. Takže tam v 10.45 máme velkou schůzi s vedením a já jak blbeček jim budu vysvětlovat opět to samé :rolling_eyes: A to mám navíc pracovní pc u sebe doma a pracuju, bo to nikdo neumí! A peníze mi po dobu mateřské dát nemůžou, takže až někdy v létě :grinning: Fakt sranda.
22. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
Dobre ranko :slight_smile:
3 plinky? To je docela humus, ne? :sweat_smile: my pred kazdym kojenim, takze mame tak tech 7-8 plinek :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
Ha tak není mrtvo, jsem neaktualizovala stránku :slight_smile:
No s tím přebalováním 3x denně - ona ji v tom "mokrém" totiž nechává a malé to asi nevadí nebo co. A to mě se zdá, že těch mých 12 přebalování je málo :grinning: Taky přebaluju až po kojení, bo se při něm většinou vykaká (teď teda moc ne). A když cvičíme před kojením s nožkama a vykaká se před, tak po kojení je minimálně počůraná :slight_smile:
Rin, plínky skladuju nasucho, peru každý den.
Janule, já ji uspávám, že ji hladím po spánku a kousek přes oko, jako aby ho zavřela :grinning: a držím a hladím jí ruku. Většinou to zabírá.
22. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
Náš malý spí jak kdy, ale většinou chce být s námi v kontaktu a hladit v postýlce nestačí, takže ho má někdo na ruce :confounded:
22. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
Holky nevíte čím to mazat, nebo co s tím? Měl to sice i Adam, ale už je to 15let, tak si to nepamatuji. :unamused: Lukášek má na hlavičce takovy mastny mapy, takový, jako kdyby maz nevím, jak to napsat.
22. dub 2010 v 09:39  •  4 děti  • Odpověz
autor
Janul, Bea spi s nama, takze v noci usina v pohode a pres den jak kdy, nekdy usne sama, nekdy se potrebuje pomazlit a jak zabere tak ju polozim :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
Ella v noci spí také s náma a někdy po papu zabere rychle, ale většinou s tím dělá šílené "obštrukce". Když jí uspím v ruce a položím, tak je za chvilku vzhůru. Občas jí také hladím po hlavičce, přes čelíčko a nosánek (někde sem četla,že to zabírá), ale žádná sláva :confounded: . A už vůbec ne když leží v postýlce. Pár minut klid a pak spustí řev jak pavián :rolling_eyes: .
Je to práce s těma našema ratolestma :fearful:
22. dub 2010 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz
Jdu se připravit na tu kontrolu, nakrmit, obléknout. Tak zatím pa pa :slight_smile:
22. dub 2010 v 10:08  •  3 děti  • Odpověz
Zuzko olejíčkem a pak až to změkne, opatrně katráčkem na vlasy vyčesat.
22. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
Opravuju kartáčkem, ne katráčkem :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
Zuzko,stačí na to obyč Aviril-olejíček,jak píše jakel.
Mě poradila mudra Infadolan,tak mažem po koupání tím a mám pocit,že zabírá. Mazaly jsme zatím 4x. Stojí do 50,-
22. dub 2010 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz
autor
zuzi, to ma takovyty zluty supinky? na to mam skvelej krem a funguje bez vycesavani, ono z tech vlasu to stejnak vycesat nejde :sweat_smile: na Tobika zabral rychle a uz se to neobjevilo, Bea to zatim nema :slight_smile:
22. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Holky dík to zkusím, naštěstí je Lukajda plešatej :grinning: , teda skoro, tak tam ty vlasy zavazet nebudou. :grinning:
22. dub 2010 v 11:07  •  4 děti  • Odpověz
janule vždycky k večeru si s Verčou hraji tak 2h a udržuji ji vzhůru a ona pak během chvilky usne sama v postýlce. Ze začátku ale taky chtěla cca 4 dny chovat.
22. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
brouček -tobě vydrží v kuse 2hodiny nespát? mě tak max 1/2hoďky-je to normální? :confounded:
22. dub 2010 ve 12:13  •  4 děti  • Odpověz
teď je třeba vzhůru od 11:45 a pořád kouká a kope nožičkama. 1,5h vydrží vždy před koupáním, pak koupat a kojit a pak ještě chvíli kouká. Nevím, ale taky moc spánku nepotřebuji, tak je asi po mně
22. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
No tak to po mě není ani jeden, já spát nemusím vůbec, tak 2-3hodinky a oni spí pořád, asi si to vybírají za mě. :grinning:
Jak to máte ostatní taky pořád spíte, nebo dokážete taky i třeba 1,5hodiny být vzhůru, jako Verunka? No hlavně mě neděste, nebo si budu myslet, že jsme divní. :frowning2:
22. dub 2010 ve 13:10  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko my taky vydržíme i dvě hodiny být vzhůru a z toho asi tak hodinu, ale na rukách a zbytek na hrací podložce, nebo v lehátku. Malý za celý den spí dýl jenom v kočáře a v noci. Jinak když zabere na dýl než hodinu, tak to je výkon.
22. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
3 plíny za den?????CHudák malá,nejraději bych to samé udělala té mamině :angry: my máme asi 8-10 plen.
A náš Eliot vydrží být vzhůru i 3 a 1/2 hod v kuse,má očka jak baterky,aby mu něco neuteklo.
22. dub 2010 ve 13:36  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Máme to jak Jakel, hodinový spánek přes den beru taky jako úspěch :slight_smile: A jak kojím v 17 hod, tak pak si s ní taky hrajeme až do koupání a pak po kojení je buď hned hotová, nebo ještě chvilku kouká, ale pak v postýlce usne s dudlíkem hned.
22. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
Zuzko tak nejste sami :slight_smile: . Tomík přes den pořád spí, pak se probudí, nají se a do 30 min usne, ale většinou musim chovat. jedině pak cca od 18-19h nespí a to je pak protivnej a usíná kolem 22h ale přes den spí furt. Viki takhle spací nebyl ale nic s tim nenadělam, já furt čekam kdy začne být akční a on pořád spí.

Jinak teda 3 plenky na den je fakt málo, taky záleží na jak velký dítě to je. Tomík má většinou těch 6-7 denně, ale teď měl 3 pleny během 30 minut :wink: , přebaluji před jídlem, jinak by blinkal jenže dneska při jídle kadil a on pak nechce pít tak dostal čistou plenu a ještě se vykadil jednou tak dostal další. taky je rozdíl jestli dává někdo látkovky nebo jednorázovky, ale 3 pleny jsou fakt málo. Vim že u Vikína pak když mu bylo přes 2 roky tak měl tak ty 3-4 na den, ale jako mimino jsme taky přebalovala před každym jídlem a kdykoliv byl pokaděnej, ale jemu to nevadilo ten si snad v tom užíval to teplo :confounded: , to Tomík jak se pokadí tak řve tak možná i odnaučování od plen bud o ěnco rychlejší :slight_smile:
22. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
Katy, tak to znám. Já si někdy říkám, že to už ani není možné, aby to vydržel a on je čilejší než já.
:slight_smile:
Tak to jsem ráda, že je to tak i jinde.
Zuzko buď ráda, jestli ti hodně kluci spí, tak alespoň všechno zvládneš, když jsou dva.
Plenek máme taky dost, přebaluju před kojením a někdy i po kojení, když se pokadí. Zrovna teď mi to tak udělal. Davča má dnes volno ze školy, jsou tam přijímačky, tak mi ho vzal ven a je to fajn, udělala jsem spoustu restů.
22. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
My jsme byli v úterý na logopedii a Dada spal od půl 9 do 14 v kočárku,pak už jsem to nevydržela a šla ho vzbudit,když se tam začal mlít :grinning: mě teda taky tu hodku a půl vydrží(2hodky už jsou dost na hraně).Většinou po ránu,pak skoro celej den chrní nebo tu a tam čučí a pak před koupáním ho taky držíme vzhůru,aby pak padnul a rovnou chrápal(bez chování v postýlce ale s dudlikem).Tedka se najed a čučel asi půl hodky a už zas spinká.U nás teda funguje kočárek,tam jak ho položim tak chrní.
My začli kojit max 6x denně.
22. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.