• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
zuzzie, malý má pořád modré, ale my je máme oba, tak mu asi zůstanou :wink:
23. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
My žádné vítání občánků neměli, oni na nás asi zapoměli :confounded:
Luci-dělala jsem na něj různy blbiny, jj je to Péťa
Aron-deku mám z aukra a je fakt suprová, vydává i zvuky
zuzze-my měli tmavé modré a už máme poměnky a ty jim zůstanou. Bavila jsem se z genetikem a ten říkal, že pokud matka i otec jsou modroocí, tak dítě je taky. Pokud je třeba otec hnědookej, tak dítě může mít růrnobarevné oči. Je to jako klasický příklad s fazolemi. :slight_smile:
23. dub 2010 ve 13:28  •  4 děti  • Odpověz
Elísek má modroučké očka, jako ostatně my všichni doma.
23. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
Malý ještě spí, už se těším až půjdeme ven, je tam krásně. Převlekla jsme klukům peřiny, tak to hned peru.
Večer to zase povlečou a nemusím žehlit. :grinning:
23. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz
zuzi, oni se klidně můžou ozvat i později, jestli to u vás dělají. jedna známá z rýmařovska šla se synem na vítání občánků, když mu byly skoro 4 roky, taky na ně zapomněli. všude samá minika a on tam napochodoval v kvádru a s motýlkem :grinning: , prý to bylo dost dobré :grinning:

jakel, u Nelky se vítání ještě nedělalo, ale u aničky nás pozvali na vítání asi 6 týdnů po porodu, tak uvidím :wink:
23. dub 2010 v 15:23  •  3 děti  • Odpověz
ahoooj, no tak mi právě číháme, bo já mám oči tmavěhnědé a manžel modré, tak jsme zvědavý, Klárka má zatím miminkovsky švestkové
23. dub 2010 v 17:24  • Odpověz
My máme zatím od narození takové tmavě šedomodré, já jsem zelenooká, manža zelenohnědooký a holky mají taky oči víc do hněda, než zelena, tak uvidíme.
Máme děti dobře pomixované, první dcera má krevní skupinu po mě, ale podobu do taťkové strany, druhá dcerka je podobou k nám, krevní skupinu má po tatínkovi a nejmladší bobek má krev po mě a podobou je na prostřední dcerku. :grinning:
23. dub 2010 v 18:32  •  3 děti  • Odpověz
Tak máme po koupání a po vážení. :grinning:
Petr-4820
Lukáš-4030
SUPER :slight_smile:
23. dub 2010 v 18:34  •  4 děti  • Odpověz
a s kočárkem i na záchod, bych se zbláznila :confounded:
23. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu pár dní nebyla, jelikož jak je hezky, tak couráme až do padnutí po venku a jelikož mám rodinu v jiné vesnici, tak to mám opravdu na celý den každou takovou návštěvu.
Šupinky v hlavě už jsme krásně odstranili, měla jsem mazat modrou indulonou, protože je jediná čistá a pročesávat tím dětským kartáčkem vlásky a obočí a je opravdu už krásňoučkej
Na oči jsem taky zvědavá, jelikož já mám tmavě modrý a přítel tmavě hnědý, malej má pořád stejnou modrou jako po porodu
V pondělí jsme vážili 4570g, paráda
23. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz
Ty jo, koukám, že tu nikdo dlouho nebyl, tak já to možná ráno stihnu mrknout, co je zase novýho
23. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj tak co se ýká očí jsem taky zvědavá. manžel má hnědé a já zelené :wink: . Viki měl pořád modré a až teď ve 4 letech mu jdou do zelena. Tomík má zatim modré tak uvidíme. Jinak fakt nevim jestli j to normální ale Tomík usíná večer ve 22h a ráno jsem ho musela budit v 9h, jinak by spal jak dlouho. Zkoušela jsem ho budit v noci ale on se prostě vzbudit nedá a když jo tak stejně nechce jíst. problém je v tom že jak dlouho spí tak nevypije to množství mlíka co má vypít tak jsem zvědavá na vážení 3.5. Ale tohle má po mě, já si sama pamatuju že mě jednou ve školce vůbec nemohli vzbudit, usla jsem po obědě a spala do tý doby než si pro mě rodiče přišli. prý mě i oblíkli a já to celý prospala a vůbec na mě nic nezabralo tak jestli takovej bude i Tomík :grinning: a do dneška si pamatuju že u zápisu do školy se mě ptali co nejraději dělam a moje odpověd byla že nejradši spim :grinning:

Dneska budem v noci sami, tatka odjel na ryby tak jsem zvědavá jak to zvládnem. já totiž s tomíkem spim v jednom pokoji a manžel Vikínem ve druhym :wink:
24. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahoj, přeji hezké ráno. Dnes je krásně, tak asi všechny couráte, my půjdem taky :wink:
24. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
Taky přeji pěkné ranko, spíš teda poledne, sem uvařila, napapám a tradá ven.....
Jinak očka máme tmavě modré, a já mám modré a Radim hnědo zelené tak uvidíme kam budou směřovat.
Ve středu jsme byly na KO máme 4,560g a paní dr se podivovavala, že nějak moc přibírá, ale mě to nepřijde, od porodu 1600 g, tak se ptala čím jí krmím, tak jsem řekla že Nutrilonem a že dodržujem to co říká výrobce, max o 30 přetáhnem, tak nevím - víc to nekomentovala jen kroutila hlavou, že za 14 dní přibrala 650 g....
24. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
A na vítání občánků si taky zatím na nás nikdo nevzpomněl..... :cry:
24. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
aleni, my přibrali 500g taky za 14 dní a to kojíme, takže bych to tak tragicky neviděla :wink: jste holt velké holky :grinning:
24. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky! Poslední dny nestíhám. Zuzanka se chce furt chovat, takže na brouzdání po netu nemám moc času.

Nás na vítání taky zatím nikdo nezval, ale co jsem zaslechla, tak to bude buď v květnu nebo v červnu. Akorát nám předevčírem do schránky přišel místní zpravodaj - čtvrtletník, kde jsou uvedený i narozený miminka za poslední čtvrtletí, a Zuzanka jim tam nějak vypadla. :unamused: Ale na úřadě hlášená je. Byla jsem tam pár dní po příjezdu z porodky osobně s jejím rodným listem. Tak doufám, že na vítání nás taky nezasklí.

Aleni, Zuzanka měla v 6 týdnech 4,5 kg (při porodu 3,13 kg) a teď už má 4,8 kg dle domácí váhy. Taky jen kojíme. Přibírá fakt šíleným tempem. No, není divu, když má místo dudlíka moje prso. :grinning: :grinning: :grinning: Ale že by mi teklo mlíko proudem, to ne. Mlíčka mám asi dost, ale prsní vložky používat naštěstí nemusím.

Co se týká očí, Kačenka měla taky miminkovsky modrý a teď má takový hnědý, šmrncnutý do zelena. Já mám oříškově hnědý a manžel šedomodrý. Ale Kačence se očička změnily spíš až kolem roku a půl.
Já ve čtvrtek byla konečně u holičky. Tak vypadám už zas trochu kulturněji. :sweat_smile: A Zuzance jsem ten den koupila zase další dudlík, už šestý. A stejně ho taky nechce. :unamused:
24. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
Ahojda. My jsme byly včera u mudry a Venda váží 4960g- Je to velký chlap :wink:
24. dub 2010 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, uz jsem tu dlouho nebyla- nestiham, venuji se malemu jak jen to jde, porad chodime na prochazky a ted od kvetna nam zacinaji baby masaze a plavco takze budu jeste vic zaneprazdnena nez jsem ted :unamused: Minuly tyden jsme byli v poradne a Danielek meri uz 58cm a vazi 5230g krasne pribira (zitra mu budou 2 mesice :slight_smile: ), porad plne kojim. Ted jsem tady mela na navsteve mamcu a diky sopce tu zustala o tyden dele :slight_smile: Pridavam par fotecek Danielka
24. dub 2010 ve 23:01  • Odpověz
Ahojík, pěknou neděli všem. Jinak holky díky za ty váhy už jsem začla pochybovat že to asi není normal :grinning: :grinning: :grinning: tak jste mě uklidnily.... , však jen co začnou běhat tak to shodí bobíci...
25. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
Hajdu, pěkný fotky a ta s těma zubama... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak pěkné tričko to Born 2010, tam máte fakt hezký věcičky .... :wink:
25. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Hajduš krása a ty zuby. :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2010 v 09:36  •  4 děti  • Odpověz
Holky, je možný, aby nastalo období, kdy miminko jí méně? Nelinka tak tak pojí 100 ml.. papká cca po 3 hodinách.. trvá to cca týden.. :(
25. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
hajduš, krásné fotky :grinning: , tak sis maminku užila :wink:
25. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
A ještě posím o ankentku:

- jak často krmíte a kolik dáváte? Pokud tedy máte UM .)

Já si pořád lámu hlavu.. krmím po 3.. a po malém množství. Asi chybně reaguji na pláč.. Mimochodem, nic se nezměnilo, pořád špatné spí (dnes jsem naspala 4-5 hodin a trhaně), pobrekává, řve, kroutí se..prdí.. Včera mi v kočárku naspala 6 hodin, i když za cenu, že jsem byla uchozená jako listonoš.
25. dub 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahoj Pajcula, nechodim na vasi diskusi, ale procitam si ji, Šimonek je taky plne na UM, na Nutrilonu, snazim se davat po 4hod. 120ml, ale nekdy breci driv, tak mu dam i po 3hod, ale to vypije jen treba 90, kdyz je vzhuru, tak skoro porad breci, ale snazim se dodrzet aspon min.3 hod mezi krmenim, aby to predesly mliko stacil natravit. Za den celkove vypije 550-600, na ty krabici to je taky rozepsany, ale podle toho se malej urcite neridi :sunglasses:
25. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahojík, zdravím všechny při krásné slunečné neděli. Ami mi výjimečně usnula doma, i když tedy při kojení na naší posteli, ale i tak. Jak se vzbudí, nakojíme, přebalíme a zase fičíme na zahradu, prý dnes brácha plánuje nějaké opekando buřtíků či co, takkdo ví, kdy zase přijdeme domů :slight_smile:
25. dub 2010 ve 14:04  •  3 děti  • Odpověz
hezkou neděli, my ji taky strávili po procházkách, nohy už necítím :slight_smile: Doufám, že bude v noci spinkat, se bojím, abych jí tím spaním v kočárku neobrátila režim :confused:
Hajduš, zuby fakt bezkonkurenční :grinning:
25. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
Ahojky, my jsme teď uklidili a nazpět nastěhovali celou jídelnu a obyvák. Měli jsme dnes křtiny a včera vítání občánků. Jsem hotová. Naštěstí mi manžel skoro všechno pomohl nachystat. Oběd jsme měli v hospodě, doma jenom večeři. Malý byl hodný, spinkal a tady ho všichni ponosili.
Oběd prospal v restauraci v kočárku.
Na vítání občánků to taky prospal, vzbudíl se jenom jak mu předávali pamětní list. Napsali mu špatně jméno. :unamused:
Těším se na zítřek, že už to bude normální režim.
25. dub 2010 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.