• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
A celkově nabraná váha 8 kg..
13. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Pajcul pediatra ještě nemám. Mám teda vybranou doktorku, ale ještě jsem ji nekontaktovala. Příští týden se na to chystám.
13. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Zabko, díky moc za info k DM, určitě se tam vydám, uděláme si výletek :slight_smile:
13. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahoj, pediatra už máme, stejná paní dr. jako u starších holek.
Jo, holky, už dva dny se chystám tady napsat o pracích prášcích, jak jsme to řešily, a vždycky zapomenu.
Zkoumala jsem v obchodě ty dětské prací prášky a jak tady některá z Vás upozorňovala, že i Lovela má fosfáty, tak tam nejsou fosfáty, ale FOSFONÁTY, není to něco jiného. Jájsem bohužel s chemií vždycky ve škole bojovala, ale některá z vás je určo chytřejší, tak nám poradí. Mimochodem tuhle látku mělo tuším i Batole prášek a Mimi, ale to si nejsem tak jistá. tak jsem koupila Sensa pro děti, ten jediný tam ty fosfonáty neměl.
Tak teš si vyberte...... :unamused: :angry:
13. led 2010 v 11:38  •  3 děti  • Odpověz
zabi planuji byt v praci az do 12.2 (37t) akorat pisi dopis HR, take jste museli davat oznameni HR? Ja vubec nevim co tam ma psat :unamused: a jeste ke vsemu to musim splacat v aj :unamused:

pajcul ty se mas, ze jsi nabrala jen 8kg, me se podarilo nabrat uz 19kg jsem zvedava jak rychle to pujde po porodu dolu, mam v planu se dostat jeste tak 3kg pod svoji puvodni vahu, tak jsem zvedava jak to pujde.

lucisa: ja myslela ze kdyz je to detsky prasek takze by snad skodlivy byt nemel a je tedy jedno jaky koupis, ale to je jen muj nazor :wink:
13. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Hele, která ještě neperete? Že nejsem jedinná :frowning2:
13. led 2010 v 11:57  • Odpověz
http://www.mrtester.cz/praci-prasek-lovela?review=1

Tady pisou, ze NEOBSAHUJE fosfaty, takze chci vyvratit mytus :slight_smile:, kteryt tady koloval....
13. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Hajduš, tak to jste s Aronkem adeptky na nejkratší mateřskou :slight_smile:. Možná ještě Broucek. Já jsem ze začátku frflala, co budu doma dělat, že bych radši do práce a upřímně musím říct, že si to doma nakonec docela užívám. Je to takovej klídek, chodím po návštěvách a dělám si vše podle svého tempa. Jinak dopis HR jsem psát nemusela, stačilo potvrzení o nástupu na mateřskou.
Já prala v tom Persilu sensitive - ten určitě fosfáty neobsahuje. Má to tam docela tučně napsáno.
13. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Já taky neperu, ale začnu o víkendu, to mi přítel složí přebalovací pult, který je zároveň i úžasný prádelník :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Tak jsem se dneska těšila na ten předporodní kurz a on je zrušený. To už je podruhý. Začínám mít obavy abych neporodila dřív než skončí :grinning:
13. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jéé :( tak jsem četla na tom odkaze, že to i žloutne a fleky moc nevyčistí.. a teď, babo, raď..
13. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Flapi - já navštěvuji raději jednorázové :grinning: :wink: copa já vím, kdy nastane den D :grinning:
13. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
no ja nastupuji co nejpozdeji z duvodu ze tady je materska jen 39t a pocita se ode dne nastupu na MD, tak radeji budu doma s mimisem nez ted sama a kdyz mam vsechno ok, tak proc zustavat doma :wink:

falpi: ted jsi mi pripomela ze kazdou stredu tady delaji kurzy pro porod do vody, tak uvidim v kolik se dostanu dneska od doktorky, jestli to stihnu. Ja jsem rozhodla pro porod do vody, tak doufam ze nebude pokoj obsazeny, maji tam totiz jen jeden :confounded:
13. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
13. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Tak jsem zpátky-pustili mě-naštěstí, příští týden mám jít ke svému doktorovi a 27.1. nástup do nemocnice-na 99,9%, ale to už tady jednou bylo že , no pokud se mi něco nebude zdát okamžitě dojet, prej raději dojet s prkotinou, než aby bylo pozdě. Prej to není žádná sranda-říkala sestra.
I. dítě, hlavičkou dolů 32+0, 1670gr AFI 7,4oligohydramnion,Doppler RI 0,63-OP
II.dítě, našikmo, 31+6, 1870gr AFI 14,6normohydramnion, Doppler RI 0,53-OP
Tak nevím co to znamená, ale prej dobry. Jen se mi zdá, že se ty děti zmenšují, než aby rostli, minule měli taky kolem 1650gr a byly o 2týdny větší-tak nevím, nevím, ale jsou to doktoři tak snad ví,co dělají.
13. led 2010 ve 13:20  •  4 děti  • Odpověz
zuzko, hlavně že dobré a jsi zatím doma :wink: Kdyby bylo něco špatně, tak tě domu nepustilli
13. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj Zuzi. Tak to je fain, že je vše ok :wink: tyyyjo, těšíš se, ty už to máš asi za pár, holka, co? :grinning: Ale to je u dvojčat normální, takže neboj, to se zvládne :wink:

Holky, stejně jsem zvědavá, kdo první...jestli Maja, Kackap nebo Zuzka72.. nebo klidně někdo jiný, že :grinning:
13. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
Zuzi, držím všechny palce a pěsti :wink:

Zuzule: také jsem napnutá :grinning:
13. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ahojte kuřátka. Právě jsem se vrátila z návštěvy u kamarádky. Není mi nějak dobře,tak jdu zalehnout a dočtu vás později.

slunecinecko mi psala: Tak jsme opě po další kontrole a vypadá to s náma všelijak. Začínáme se pomalu otvírat a čípek se nám zkrátil o 2cm. Takže opět v poloze s nohama nahoře a přemlouváme malého,at to ještě vydrží. Pokud vše půjde tak jak má,měli bychom mít příští týden konečně interne. Doufám,že vám se daří líp a jste všechny v pořádku. Pozdravuj holky z koníka.
13. led 2010 ve 13:44  •  1 dítě  • Odpověz
autor
zuzu, ja myslim, ze prvni pujde Zuzka, prece jen dvojcatka se rodi o trosku driv :slight_smile: a pak Kacka, Pajcul, Ani, ty, aronek, Hajdus, Janule, Michelle...kdo je tu jeste???....pak dlouho dlouho nic a JA :grinning:
13. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Abych Vás holky nepřekvapila a nešla až koncem března. :grinning: Však víte, že jsem vyjímka ve všem. :sunglasses:
13. led 2010 ve 13:54  •  4 děti  • Odpověz
jééé kočky, to už fakt přituhuje. Jinak myslím, že Zuzka bude prvá :wink: ale moc přeju, ať jsou kluci u mamky co nejdýl. Sluni je určo také už nejméně ve 32ttne? To se také jedna moje kamarádka začala otevírat. Nakonec rodila až po termínu. No a Kackap jestli psala, že už má CS4, to si myslím, že už je také zajímavé čísílko, i když v tomto se moc neorientuju:slight_smile: Jinak to, že jsou v Lovele fosfonáty a ne fosfáty jsem také postřehla, akorát jsem myslela, že je to něco podobného, každopadně v ní peru a věřím doporučení ostatních :wink:
13. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Zuzko hlavně, že je to všechno dobré. Tak to vypadá, že to tady rozsekneš jako první :wink:
13. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
a co jinak vase CS? ja mam stale 0 :grinning: :grinning: :grinning:
pridala jsem provizorni foto pupika do alba :slight_smile: poradnou fotku mi snad vyrobi manzel az prijde vecer z prace :wink:
13. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Maji já mám taky CS 0.
13. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Holky, já myslím, že to je jako že ten čípek drží a neotvírá se...jako nula cm..
13. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
uz jsme to tu kdysi resili, je to soucet "bodu" za vic veci (jestli se cipek zkracuje, jak mimco naliha na porodni cesty atd.) :slight_smile: takze kdyz mame 0, znamena to, ze se absolutne nic nechysta :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Vrátila jsem se z ultrazvuku, všechno vpořádku. Uffffffffff, tak jsem si oddechla. Všechny orgány fungují, máme 1750g a jsme o týden větší.
Mám fotku pindíka, jinak už bylo všechno moc velké a nevešlo se na fotku. Přidám do alba později, čekám návštěvu. Doktor říkal, že nám ho strká do každého úhlu pohledu. Vždycky mi ukazkoval nějaký orgán, malý mrsk a už tam byl pytlík s pindíkem přes půl monitoru. Manžel byl se mnou, jinak tam nikdo partnera neměl. Tak si s doktorem pokecali, asi tam často chlapy nemá, tak si to doktor užil.
Maji, máš bříško hodně dopředu a ty nožky, já bych taky chtěla takové a ne ty moje stehna :angry:
Když já si vzpomenu, jak jsem se snažila jako mladší přibrat a nešlo to a teď jsem jako tank.
13. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
jake, ted to vypada, protoze mimous zase udelal kotrmelec :grinning: jeste rano jsem ho mela do stran jak livanec :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
hehe, malej exhibicionista, bacha aby se ti tak nevystavoval az bude starsi :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.