• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj, přeji dobré ráno :wink: U nás mínus sedm, cesta v pohodě, jen zase to parkování :angry: , každopádně do práce jsme dojeli :wink:
21. led 2010 v 06:27  • Odpověz
koukám koukám, a jsem 33tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 06:41  • Odpověz
Dobre ranko,
leti to leti......
21. led 2010 v 07:58  • Odpověz
Jinak vcera jste teda jeli :grinning:

Aronku, neblazni s tou praci. Zamestnavatel to vedel dost brzo dopredu!!! Ja vim, jsem taky takova, nerada odchazim od rozdelany prace, ale ceho je moc, toho je prilis!!!

Zuzko, presne tak to s tim materstvim citim a citit budu! :wink:

Tak jsem si privezla autosedacku od synovce a reknu vam, ze je mi do breku. Radeji si objednam novou, v tomhle bych sve dite neprevazela....
21. led 2010 v 08:00  • Odpověz
Ani a co s ní má, hodně zničená???
Většinou se to dá vyprat.
21. led 2010 v 08:23  • Odpověz
Já jsem včera z mimibazaru objednala držák na nebesa a nějaké drobnosti. Tak doufám, že nebudu zklamaná.
21. led 2010 v 08:25  • Odpověz
jakelin, tohle je na presiti potahu, pak bude jako nova, ale nejak se mi do toho nechce. Kdyz jsem jim ji pujcovala, tak byla k nerozeznani od nove!!! Proste me mrzi, jak si nekteri lide nevazi veci.....
21. led 2010 v 08:39  • Odpověz
To úplně chápu. Já jsem na věci fakt hodně opatrná a když něco půjčuju, tak se taky někdy divím v jakém stavu to vrací. Mě by bylo trapně. :unamused:
To mrzí, to věřím a když je to v rodině, tak to se i špatně řeší.
21. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobré ránko.
Ani,to teda blbé,že ti to vrátila v takovém stavu.
Kdyby to bylo moje,tak si s tím dělám co chci,ale takto? To by mi stud nedovolil to tak vrátit.
Mimochodem-dnes v noci se mi narodil chlapeček s hrozně hustýma a dlouhýma vlasama :grinning: :grinning: Ve snu!!
Za chvíli jdu do práce udělat vlasy 2 klientkám,tak z toho asi blbnu. :wink:
21. led 2010 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz
lucisa koupila jsem si tento http://www.dracek.cz/pelisek-pro-miminko-kvitko/kojici-polstare-a-pelisky, včera ho manžel dovezl domů, tak ho nechávám vyčichnout.
21. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno!

Aronku, parkování ve městě je teď fakt na houby. Aspoň teda v JI. Je tam minimálně o polovinu míň parkovacích míst díky tomu sněhu. A chodníky jsou šílený taky. Rozbředlý, rozsolený. Když tam jdu s malou, tak k autu přijde vždycky zmáchaná, protože někde samo spadne. :unamused:

Doorko, tak jeden porod už máš za sebou. Teď aby ten druhý byl taky tak rychlý, viď? :wink: :grinning:

Já si teda koupila v DM ty jednorázový kalhotky značky Jessa. Měla jsem na ně i slevový kuponek. Myslím, že jsou hodně podobný těm, co jsem měla při prvním těhu.
21. led 2010 v 09:02  • Odpověz
vero,no právě!! Bylo to úplně v poho :grinning:
Hlásím,že u nás je -9stupňů
21. led 2010 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz
No a ja si jedu k zubarce pro novej zoubecek :slight_smile:
21. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Ani, tak ať to u zubařky proběhne co nejlíp.
21. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky. Tak vám musím napsat, že včera v devět večer bolest jak nic, asi poslíčci - auvajs :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice mi doktor řekl, že na ně je ještě brzo, protože jsem se ho na to zrovna předevčírem ptala v poradně, ale pochybuju že to jen tvrdlo břicho, bo to fakt bolelo, jak při porodu kontrakce. Dost mě to vyděsilo, protože já měla u Kubíka poslíčky až dva týdny před porodem..měla už jste je některá taky takhle brzo?

Já právě zmatkuju, protože tvrdnutí břicha vůbec neznám, ale to by právě nemělo bolet, jen být nepříjemné a tohle rozhodně bolelo a to tak, že se mi chtělo brečet, naštěstí jsem ležela v posteli, protože jsem uspávala malého a ten chudáček nechápal co se děje, tak jsem mu řekla, že maminku moc bolí bříško, tak letěl za manželem a hned mu to hlásil a to řekl tomu pravému...ten totiž taky nechápal :grinning: :sweat_smile:

NO, já ted řeším mateřskou...nevíte někdo, jestli když jsem na ni neměla nárok ani u Kubíka, protože jsme byli rok před porodem v Holandsku a já tam nepracovala, takže proto, takže jsem rovnou od jeho narození pobírala rodičovský příspěvek a měla jsem rodičák na 4 roky a byly mu teprve na konci listopadu 3, takže vlastně navazuju na předchozí rodičák bez přerušení...takže určitě zas tu mateřskou mít nebudu, že? Protože jsem byla na gyndě a tam už ji pro mě měli vypsanou..sestřička mi ji napsala, aniž by se zeptala a já ji řekla, že na ni asi nárok opět nemám a ji to vůbec nezajímalo..prostě neví a basta..a doktor to chtěl vědět, tak mě to docela zarazilo, že to neví, jak to funguje..takže to potřebuju zjistit..díky moc, jestli někdo víte jak to je..jinak volám na sociálku, tam mi to snad už řeknou...
21. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Zuzule to fakt nevím, ale určitě máš nárok na rodičák. Jestli jsi to tak měla i v minulém těhu. Jenom nevím jestli se to nějak od té doby nezměnilo. Nejlepší máš zajít si na kokntaktní místo a zeptat se přímo tam. Doktor se tím určitě nezabývá, ten jenom napíše nástup na mateřskou a vyřídit si to musíš sama.
Já to taky musím příští týden vyběhat, protožek jsem zase dělala na částečný úvazek a taky nevím jak to s mateřskou bude. to bude pár korun, kdysi jsem mohla jít přímo na rodičovský, ten je pro mě výhodnější, ale mám pocit, že to je už teď jinak.
Prostě ze sebe udělám blbce a nechám si to vysvětlit a snad mi tam poradí.
Já sice dělám nějaké mzdy, ale jenom chlapům a pár ženských co tam mají, jsou už dávno za věkem kdy mají děti. Tak fakt nevím jak to je.
21. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Píšu jak tatar, mluvil na mě manžel přes Skype a jak to po sobě teď čtu, tak mám asi jednu hemisféru někde mimo. :slight_smile:
21. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj kuratka, konecne se zase hlasim, uz mi po vas bylo smutno :slight_smile:
Dnes nas ceka dalsi kontrola, tak snad bude vse ok, potom dam vedet...prejo krasny den
21. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Jejda sluni, ahoooooooooj :slight_smile:
21. led 2010 v 09:44  • Odpověz
dobre ranko holky

zuzul ten rodicovsky prispevek ti dali bez problemu hned od zacatku co jsi nastoupila na materskou? Co jsi vsechno musela dokladat?

ani s tou sedackou je to teda strasny, ja osobne si veci od nikoho nepujcuji a ani nepujcuji sve vlastni jsem na to hodne hakliva :slight_smile: :slight_smile: takze kdyz neco znicim tak to znicim vlastni vinou, byt tebou tak by to te tve pribuzne rekla
21. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Jake: ahojky :slight_smile: to mi to zase trvalo, ze? sice mam zatim pripojeni na net jen z mobilu, ale i tak jsem rada, ze jsem zase mezi vama :slight_smile:
21. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Jejda, Hajdus, já už fakt nevím..jsou to tři roky.. :sweat_smile:
21. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojky kuřátka.
Včera jsem byla na předporodním kurzu a PA měla takové neveselé téma. Operativní porody - císař, kleště... Tak jsem z toho byla celej večer taková přejetá. Doufám že budu rodit normálně. Ani na to se netěším, ale je to nejlepší varianta. Jinak nás protáhla porodním sálem. Líbí se mi že je to tam malinký, takový útulný... Už aby byl prcek venku :slight_smile:
21. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Zuzule-tak já tohle tvrdnutí mám už denně, je to bolestivy, ale dá se to vydržet, nejhorší je, že není poloha při které by to přešlo. No už to máme za pár, tak to snad překonáme.
21. led 2010 v 10:15  •  4 děti  • Odpověz
Zuzule,podle mě nárok na mateřskou nemáš,protože nesplňuješ podmínky ve kterých se udává,že musíš mít za poslední 2 roky odpracováno 270 dnů.Já to tak mám i u Kubíka,takže jdu teď na 4 roky a rovnou s rodičákem.
Pošlu ti do IP co jsem dostala za odpověď já.
21. led 2010 v 10:24  • Odpověz
taky mi trochu tvrdne břicho, tak si prý mám dávat tak 3 až 6 magnézií a být v klidu. Zatím to není asi tak strašné, tak si dávám 3.
Jinak to děsně letí, za 7 týdnů mám termín
21. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Já taky nemám nárok na mateřskou a jsem evidovaná na úřadu práce,protože mi v květnu skončila 3-letá mateřská.Mě teď gyndr taky chtěla ukončovat neschopenku,ale když jsem ji řekla,že na mateřskou nemám nárok,tak že to ukončíme po šestinedělí.Jenže já už stejně žádný peníze nedostávám,takže paní z ÚP řikala,že si to mám nechat ukončit na den porodu a od tý doby budu rovnou pobírat rodičák.Včera jsem si byla pro papíry na žádost o porodné a rodičovský příspěvek,protože spadáme pod Prahu-Východ na Náměstí republiky a tam se mi teda fakt táhnout hned po porodu nechce...Akorát z toho jsem celkem jalová,nikdy nevim co tam mám vyplnit.Ale vy jste do toho ještě asi nečučeli,tak to budem řešit až pozdějc :slight_smile:
21. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Zuzzie já právě taky jsem na nemocenský a doktorka mi to chtěla nechat těch 6 týdnů po porodu,jenže mě se vyplatí ten rodičovský příspěvek než nemocenská,takže mi to dnem porodu ukončí.Papíry už mám taky doma a musela jsem si ještě zajít na OSSZ pro potvrzení,že nemám nárok na tu mateřskou
21. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Volala mi mamka, že se jí zdálo, že se malý narodil, sedl si a řekl, že má hlad :grinning: Prý celý po mně :grinning:
21. led 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
ahojte kuratka, dneska mam fofry, protoze jedu na kontrolu, tak napisu poradne az vecer :slight_smile:
nejak mi zacina dochazet jak moc se to blizi...dnes naposled do Olomouce, pak jeste trikrat, ctyrikrat do PV a pak uz jdeme na to... :confused:
ale abych rekla pravdu, mam uz strach jen z te bolesti, cim vic se na to pripravuju fyzicky, tim lepsi je aj psychika...pristi tyden jeste zacnu brat ty homeopatika a je to posledni vec, kterou muzu pro lepsi prubeh porodu udelat... :sweat_smile:
21. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.