• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
efii01:díky za odpověď .) Ta má hladovečka zvládala i 160, jednou trhla rekord 190. Nechápu, proč skočila s chutí tak dolů..
25. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
diky za pochvalu zubu :wink: kdyz jsem ten dudlik videla tak jsem ho musela koupit, malej ho ale nema rad zveda se mu z nej zaludek protoze je moc dlouhy :frowning2:

pajcul me malej ji kazdy vecer cca 180ml, nekdy vice a nekdy mene ale je to odstrikane mliko. Vydrzi mi pak od 8h az do 4h do rana spat :slight_smile: normalne krmim z prsa akorat vecer musim odstrikat a krmit flaskou jinak se malej vzteka protoze musi dost tahat. Kojite jeste nektera plnne?

Me se dneska malej tak pos...l ze mu to vyteklo teplackama ven :grinning: :grinning: jsem ho musela strcit rovnou pod sprchu, mel to az na zadech :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahojda.
My jsme dnes byly celý den u našich. Bylo nááádherně.
Pajculko,jak je? Už je to lepší? S tím papčem si nedělej velké starosti. Já myslím,že Nelinka si řekne,když by měla hlad.
Jakeltoho musíš mít plné brýle,ne? Už jste teda občánci? Super :wink:
Aleni neboj. Jste normální :wink: :grinning:
Hajdi,Danielek je nádherný. A ty zuby-jednička :wink: Mamku sis teda užila.
25. dub 2010 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz
Hajdi,já kojím plně a Venda se k večeru taky moc vzteká.
25. dub 2010 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz
Hajdi, zapomněla jsem ti pochválit fotečky, moc pěkné :wink:

Tak a já se musím trochu uklidnit, lépe řečeno umravnit babizny, protože mě denně něčím vytočí a já mám pocit, že za chvilku přijdu o mlíko s takovou..... :frowning2: Anebo, jak se vždycky rozčílím, tak asi do mléka vyplavuju adrenalin nebo co. Malá mi přes den pije nějak moc často. v noci pohodička, vydrží 3-3,5 hoďky, a dnes přes den jsem dnes kojila snad každou hodinu.
Buď to bude tím adrenalinem nebo se mi zdá, že má trošku rýmku, tak možná se jí špatně pije, když má nosek ucpaný rýmkou a pusu prsem...

Uvidím v dalších dnech, zkusmo jsem odstříkala, vytáhla jsem celkem v pohodě 50, takže mlíko tam mám, jen nevím, jestli ji třeba nechutná :unamused:
25. dub 2010 ve 21:08  •  3 děti  • Odpověz
ahoooj, nestíhám dočítat, měli jsme tu návštěvu, bylo by to fajn, kdyby Klárka večer neměla prdíkové trápení a neřvala jak lev. No nakonec nějak usnula. Dnes to bylo podobné, řev jak o život, potom bylo slyšet, že se vykakala a ani jsem nenapočítala do 5 a byla tuhá. Jo taky jsme se rozhodli, že přeci jen půjdeme do šátkování, než bude moci být v Manduce, bo když zrovna nespinká, tak v kočárku nechce být a jen pláče. Tak snad nám to šátkování půjde a bude se jí líbit. Na aukru jsme našli šátek za 390,- Kč (nový) to zase není taková hrozná pálka. Tak dobrou noc všem
25. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz
Hajdus, ja taky kojim plne. Maleho nakojim v 8 vecer, pak nekdy v 9 nebo v pul desaty, ale to malokdy a pak kojime ve 2-3 hod v noci a pak az rano v 5-6 hod :slight_smile: Proste pohodicka :slight_smile:
25. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
Holky, takhle paseme koniky :slight_smile: Jen tatka to stihl na posledni chvili, tak se omlouvam za kvalitu!!!
25. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz
ahoj holky, teď jsem nestíhala a dočítat to nebudu, jsme na s Veunkou na návštěvě na 10 dní u mé mamky a doufám, že si konečně trochu odpočnu.
Jinak jsme teď měli 4 dny další spurt, ale zvládli jsme to.
Ani tak to jsme na tom stejně, jen teď to bylo 2 dny u nás horší, asi tou změnou prostředí se nám to posunulo na kojení ještě i ve 24h, ale pak byl klid do 5h ráno. Dnes se vracíme do starých kolejí
Hajdus kojím plně a láhev jsme ještě nepoužili, dokonce jsem teď i při spurtu zvládla denně tak 120 ml odstříkat na horší časy, tak doufám, že se nám kojení rozjelo a nebude poblém, i když při spurtech výdy znejistím
25. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz
lucisa byli jsme na tom teď dost podobně, Verča měla rýmu a spurt, tak taky moc nechtěla (asi nemohla) tahat a rozčilovala se, že má hlad
25. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz
Se mi to nechce nejak nahrat :frowning2:
25. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz
ja odstrikavam kazdy den neco vetsinou zamrazim tak 100ml za dva dny, shovavam to na horsi casy :slight_smile:
chtela jsem se zeptat jestli berete antikoncepci pri kojeni me doktor dal cerazette, beru cca 6 dni a po 3 dnech jsem zacala krvacet a nevim jestli je to normalni :fearful:

taky kdyz kojite z jednoho prsa tak vas ve druhem skube?

ani, nic jsi tam nepridala :frowning2:

Dneska jsme koupili letenky, mohli bychom udelat sraz kdyby jste chteli ja mohu od 5.7 - 15.7, kterykoliv den mimo 10 a 11. Nejlepsi by byla podle me Praha ale jestli mate nekdo jiny navrh tak dejte vedet, bylo by super potkat se :slight_smile: ja bych to akorat potrebovala vedet dopredu abych si mohla naplanovat dovcu :wink: tak co vy na to? Kdyz to budeme vedet takhle dopredu tak si to muzeme naplanovat vsechny :wink: :grinning:
25. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz
autor
ahojte, taky na vas jdu zase kouknout co noveho :slight_smile:
u nas vse ok, Bea zacala v noci spinkat aj 10 hodin v kuse, tak se paradne vyspime, naji se o pul devate a pak je klid tak do 6 rano :slight_smile: s kojenim je to boj, furt vic odsavam nez kojim, ale verim, ze do cervna to premuzem, na dovolene nebude moc kde odsavat :grinning: jinak papa zhruba po 3 hodinach 120ml, nekdy vic nekdy min :slight_smile: miluje koupani, mame takovou podusku do vany a na tom si lebedi :grinning:
25. dub 2010 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj, přeji hezké ráno, my dnes razíme do porodky. Jedu vrátit odsávačku a zkusit zjistit, kde se kousla ta moje zpráva. Šestinedělí končí, tak bych měla jít na kontrolu a pořád jí nemám :frowning2:
26. dub 2010 v 07:19  • Odpověz
Hajdus-jj to tak je když kojíš z jednoho, tak ve druhém ti škube, nebo teče samo-to je normální.
Antikoncepci beru Azalia, nebo tak nějak, ale mám to brát 3měsíce v kuse, tak nevím, jak je to s tou tvou, já nešpiním, ale to jsem nešpinila ani když mi ji dával před měsícem, tak fakt nevím.
Hajduš a co Olomouc? :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 09:14  •  4 děti  • Odpověz
Dobré ráno!

Hajduš, já taky kojím plně. Ale večer je malá u prsu snad dvě hodiny. Každopádně tak od sedmi do devíti ji musím pořád nosit a houpat, případně mít u prsu. Asi se futruje na noc, aby vydržela dýl.

Rintin, já měla šátek půjčený od kámošky na víkend. Ale malá mi v něm řvala. Tak jsem teď objednala Manducu a doufám, že v ní vydrží víc jak v šátku. Dle doktorky ji mám v ní nosit maximálně 2 hodiny denně, protože je to vertikální poloha. Ale aspoň na to vaření by mi to mohlo posloužit. Kámoška ale říkala, že v šátku řve většina dětí, než si zvykne. Nakonec jsem si ale říkala, že to ještě pár týdnů přežijem a pak budu moct malou tahat normálně v Manduce.
26. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
Já taky beru cerazete náhodou taky 6dní. :slight_smile: Já jsem tesně předtim než jsem to začala brát 2dny lehce špinila a ted už zas nic,tak si myslim,že s práškama to spojený nebude.M můžeš mít i při kojení.
My teď taky jsme hodně po venku,takže tu jsem minimálně,už jsem si stačila přismahnout i obličej :slight_smile:
26. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
Dobré ránko, tak mě v druhém prsu nejen škube, ale valí z něho mlíko! Musím zas letět do obchodu pro prsní vložky. Večer jsem začala odsávat, abych neměla mokrou peřinu :grinning: a někdo tu psal o uchovávání mléka, že jde snad ke zmraženému dolít nové a domrazit? Neodsávám toho totiž moc, tak po troškách to skladovat je asi blbost. A jaká je taková skladovací dávka?
26. dub 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahojda. hezké dopoledne přeju.
Můžu se zeptat,kolik tak za den odsáváte do zásoby??? Nevím,kolik se může,tak abych to nepřehnala...... :wink:
26. dub 2010 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz
Michelle,mě z toho druhého taky vždycky teče mléko,ale ne nějak moc.
A máme stejné dotazy,tak snad nám holky poradí :wink:
26. dub 2010 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz
holky nevím, naposledy jsem za den odsála 130 a další den 120. Vám, že se mléko smí sbírat 24h a nechat v lednici, pak už by se mělo zamrazit. Nevím, zda ale se dá k zamaženému dolévat
26. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahojky holky, tak já víkend problila...dolehla na mě ta střevní viróza, jak teď řádí. ťuk ťuk, malej je zatím v pohodě, bále jsem se, aby to nechytil. Mně už je taky líp.
Broučku asi bych k zamraženému nedolévala, nevím.
Pajcul, mně taky prcek teď baští míň než dřív. Přestal mu chutnat ten nutrilon bez té kravské bílkoviny, byl to boj, do něj pár ml nacpat. V pátek přišly výsledky protilátek, tak prý alergii na kravské mléko nemáme. Začala jsem tedy dávat nutrilon HA a výsledek je takový, že krev máme zpátky, do toho i vodnatou stolici s hlenem. Tak nevím, já myslím, že tu alergii má. Myslíte, že i přes negativní výsledky by ji mohl mít? Já jsem stále na dietě bez mléčných věcí.
Dneska jdu na gyndu po šestinedělí, už jste byly? Musím nějak pořešit antikoncepci, asi zkusím tělísko, nechce se mi do prášků. Jak to řešíte vy?
Hajduš krásné fotečky :dizzy_face:
Maji - 10 hodin v kuse? To je luxus, to nevydržím bez jídla pomalu ani já,h ihi :grinning: :grinning:
Jinak jsme byli na kyčlích, vše ok, ani široké balení mít zatím nemusíme.
Přeju krásný sluníčkový den všem.
26. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
Tak jsem na poprvé odsála 20ml. Musí se po každém odsávání ta odsávačka sterilizovat?
26. dub 2010 v 11:38  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík, tak já když jsem to skladovala tak v ledničce a pak dávala do mrazáku, ale já toho neměla moc takže jsem to lila do dávkovače na ledové kostky a věděla jsem že jedna kostka je 20 a pak jsem to vyloupla a dala do pytlíku a napsala si datum a do 3 měsíců se musí spotřebovat a jinak myslím že tu Anička psala že dolévat se mlíko může na to zmražené.... A odsávačku jsem vždy vyvařila až za dva dny, jinak jsem jí myla pod horkou vodou, normálně z kohoutku :wink:
26. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahojte holky, můžu se k vám sem přidat? Já mám skoro už dvouměsíčního chlapečka :slight_smile: o mlíko jsem teda už přišla...takže jsme na příkrmu. Teda holky, vám prcek v noci tak vydrží spinkat? to my se budíme po 3 hodinách..dneska trhl rekord a spinkal 5 hodin v kuse a papáme teda 130 :slight_smile: konečně jsem se rozpapali, před operací papal jen 60...tak teď už přibýráme i na váze :slight_smile:
26. dub 2010 v 11:45  • Odpověz
Já taky jenom kojím a flašku doma ani nemám :grinning:
Přidávám fotky ze křtin a vítání občánků.
26. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
žabičko, tak ať se brzy uzdravíš.
jinak myslím že pokud byly vysledky negativní tak snad ne, ale je to divné s tou stolicí :frowning2:
Po šestinedělí jsem byla, vše OK, já si antiko předepsat nenechala, máme přerušovaný sexík, a nedařilo se nám otěhotnět takže tomu necháváme volný průběh a kdyby se náhodou poštěstilo tak bude další mimi :grinning: :grinning: :grinning: , ale my už to tak praktikovali 3 roky než se Elenka narodila a neotěhotněla jsem takže já jsem bez ochrany........ :wink:
26. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
Misko vítej
Jakelin, krásné fotečky...
Jinak my dnes taky trhly rekord v 20 hod papu a další až v 6 ráno.........
26. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
zabka taky nedolévám, ale někdo se tady na to ptal. Myslím, že je lepší zamrazit více malých balíčků než slévat.
K doktoce se chci objednat příští týden, tak uvidíme, kdy se udělá čas
Hajduska sraz v Praze nebo Brně klidně beu.
Holky už v pohodě zastavíte čůrání nebo ještě nefungují svaly jak mají? Neměla jsem moc čas cvičit a mám pocit, že ještě nefunguje spodek jak má a to mám poslední týden šestinedělí.
26. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
vítání občánků
26. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.