• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Dnes jsou nám přesně 2 měsíce

Tak jsem byla ve škole v pátek a slitovali se nade mnou-absence 85% i přesto mě nechají dodělat tenhle ročník, abych nemusela opakovat-vzorná žákyně,chápete. No ale musím si napsat všechny písemky, referáty, slohovky atd. co ostatní už psali. Takže dnes to mažu do školy sepsat a příští týden mě čeká napravit 10předmětů-tak držte pěsti. Budu asi celej tento týden ležet v učení. Taky to dopisuju a je to kolem 150stran-velký sešit-takže mazec. Vše dokážu snad okecat, ale dohnat 5lekcí němčiny, když těch předchozích 8 jsem odflákla-tak to si teda vůbec nefandím, takže písemky napíšu odhadem, jsou to doplňovačky-no takže když budu mít na výzo 4 místo 1, tak se snad svět nezboří, no né?
26. dub 2010 v 17:34  •  4 děti  • Odpověz
Ahojky kuřátka,
zuzí a co studuješ? téda nezávidím dopisovat a dohánět, ale držím pěsti ať to dobře odsýpá...
Maji mooc hezký fotky :wink:
Jakel a dávali jste malému i křtěcí jméno? My máme křtiny teď v sobotu, ale přiznám se, že nevím, jestli byl Ondřej svatý :sweat_smile:
26. dub 2010 v 17:51  • Odpověz
cori,určitě Ondra nebude muset mít křtěcí jméno.
Zuzko,tak teda není co závidět. Ale držím palečky. Ty si to okecáš :wink:
26. dub 2010 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka nic se nezlepšilo :( zrovna mi napapaná, vykoupaná pláče v postýlce. Spí jen v kočárku, přes den 2-3 hodiny a to trhaně, v noci naspíme okolo 5 hod - trhaně

bojuju..
26. dub 2010 v 18:25  • Odpověz
Zuzi, my máme taky přesně dva měsíce. :sweat_smile:

Jakel, já mám v plánu křtiny uspořádat 19. června. Naši mají za úkol domluvit to s farářem. Doufám, že to klapne a budou tam mít volno.

Cori, Ondřej byl apoštol, takže určitě může mít křtící jméno stejný. :wink: My necháme Zuzance taky Zuzana. Kačenka měla křtící jméno Kateřina.

Pajcul, to nezávidím. Zuzanka spinká přes den jak kdy. Poslední dva dny krásně, dneska dopo taky dobře, ale odpoledne tak hodinu hodně trhaně. Tlačilo ji bříško, kolem pátý se vykadila, ale počítám, že do devíti zas vydrží vzhůru, jako poslední dny. Už si začíná budovat určitý režim. A vypadá to, že bude chodit spinkat kolem devátý. V noci naštěstí spí krásně. Nedokážu si představit, kdyby mi spala tak málo jak tobě. To bych byla asi na prášky. Kor s Kačenkou, která přes den od půl sedmý do sedmi až osmi vůbec nespí, takže nemám šanci si jít lehnout.
26. dub 2010 v 18:50  • Odpověz
Vero dík, my právě Karolínku nechali pokřtít Karolína Markéta a tak nevím ono u biřmování se dává druhé jméno, tak to pak budde mít 3 :sweat_smile: nebo se jí nechá to křtící?
Pajcul - Kája mi taky tak málo spinkávala a taky jen v kočáře - zlepšilo se to až kolem 3 měsíce a asi díky usínáčkovi a dudlíkovi (měsíc jsme ji na dudlíka učili :sweat_smile: ), tak držím pěsti ať je brzo líp :wink:
26. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
Pajcul-ach jo, to je trápení, nechceš někdy dojet na pokec?
Cori-jj ty usínáčky dělají divy-až jsem se divila, ale my doma bez usínáčka neusneme. Jinak spíme snad pořád až je mi to divné.
Dělám nástavbu II ročník.
26. dub 2010 ve 20:03  •  4 děti  • Odpověz
7.7. hezký datum, mám narozeniny :grinning: :grinning: :grinning:
Já bych i dorazila, ale v CR jsou svátky předtím 2 dny, a asi bude mít drahouš 14 dní dovču, takže asi někam vyrazíme...
26. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
Pajcul, mě to tak mrzí, že ti malá takhle zlobíkuje.... to je fakt na švestku... :frowning2:
26. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
Když jde dítě na biřmování, tak má třetí jméno. Naši dva nejstarší jdou na biřmování letos a Matyáš na První svaté přijímání, tak to máme letos úplně všechno. :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
tak s tim srazem to nijak slavne nevypada :unamused: 7.7 je daleko a koukam ze se do toho nikdo nijak nehrne :frowning2:
chci vam napsat co se mi dneska stalo, mame nove auto a manzel mi zapomel rici ze auto ma nastavene samozamykani pokavad se do auta vleze jinyma dverma nez ridicovyma. Tady se sedacka muze vozit ve predu, dala jsem maleho na spolujezdcovo sedadlo, kabelku hodila do auta a klicky jsem si hodila na sedadlo ridice a zabouchla jsem dvere :confused: a kdyz jsem prisla k ridicovym dverym auto bylo zamcene :confused: :confused: ja byla cca 40km od baraku, bez telefonu, bez cisel (zadna si totiz nepamatuji) s danielkem zamcenym v aute. Bylo to na parkovisti mezi barakama. V prvni chvili jsem zacala brecet a premyslet co dal, odchytla jsem postaka vsechno mu rekla a on na me ze muzu zavolat manzelovi z jeho telefonu, jenze ja jeho cislo neznam :frowning2: Dopadlo to tak ze jsem dobehla do jedne firmy co byla pobliz a poprosila je jestli by mohli najit na internetu tel. k manzelovi do prace.. dopadlo to tak ze po hodine jsem vysvobodila mrnouse z auta, nastesti byl najedenej a prebalenej takze celou tu dobu spal a kdyz se probudil tak se na me zacal smat :slight_smile: bylo to opravdu strasny, nastesti nebylo vedro a malej nebrecel takze jsem okno nemusela rozbijet a pockala jsem az mi doveze manza druhy klic. Jeste ted jsem z toho rozhozena. To jsme jeste dneska byli na ockovani, malej strasne brecel kdyz mu pichali druhou injekci :frowning2: Ja mu teda dneska davam peknou cocku :frowning2: :frowning2:
26. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz
hajdus, tak to by mně taky kleplo, hlavně, že to dobře dopadlo. Netuším co bude 7.7., ale poud nic, tak Prahu zvládnu :wink:
26. dub 2010 ve 22:39  • Odpověz
no ja take myslela ze me trefi, jeste ze jsem nezmatkovala a neroztriskala okno! to by bylo asi drahy
26. dub 2010 ve 22:48  • Odpověz
holky mam to tedy pisnout vsem do IP s tim srazem? kdo dorazi ten dorazi a kdyz je to takhle dopredu tak si to mohou naplanovat i mimoprazske (jen nejaka prazanda musi urcit misto kde me napadaji jen obchodni centra a nebo mekace ale bylo by lepsi jit treba do nejake restauracky kde je zahradka a prolejzacky pro deti
26. dub 2010 ve 22:50  • Odpověz
hajdus, hlavně to chce zjistit kde a pak písnout do IP, aby to bylo i s místem a se zjistilo kolik nás tam půjde a pak tam zavolat a zamluvit to
26. dub 2010 ve 22:56  • Odpověz
chtělo by to nějakou pražačku :grinning:
26. dub 2010 ve 22:56  • Odpověz
Sraz jsem zaregistrovala, ale nevím jak to bude s účastí. Nějak si neumím představit cestovat s takovým malým mimčem sama do Prahy. Mám sice auto, ale já se ztratím i v Ostravě, natož v Praze. Vlakem bych jela, kdyby jel ještě někdo z Opavy a cestovala bych s někým.
27. dub 2010 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráno!

Cori, já jsem měla křtící jméno stejný jako křestní a u biřmování jsem měla jiné jméno. Ale nevím, jestli může mít stejný i u biřmování. To teda fakt netuším.
27. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Vero u biřmování by asi mělo být jiné. :grinning:
27. dub 2010 v 08:29  • Odpověz
jakel ja myslim, ze z opavy by se nikdo nasel :wink: tady je urcite hodne prazacek akorat sem holky asi nemaji cas chodit ja osobne bych vybrala neco v centru aby to nebylo slozite najit pro mimoprazske, klidne nekam zavolam a zamluvim to akorat potrebuji vedet kdo by sel (samozrejme nikdo z nas nevi co bude za tak dlouho, ale jen pro pripad rezervace by bylo dobre potvrdit ucast) udelam opet tabulku a poznamenam kdo by prisel a kdo ne

ja bych ted napsala do ip vsem jen aby potvrdili ucast a pak bychom podle toho kolik by se nas melo sejit hledali misto, co?
27. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
Hajdi, jasně.
Já bych vás všechny viděla strašně ráda. :slight_smile:
27. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
Hajdi,teda,to musel být horor. Fuj. Uplně se mi udělalo špatně,jak jsem to četla. Já bych asi zazmatkovala. Jsi dobrá,žes to tak zvládla.
27. dub 2010 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz
sraz je pěkný nápad, ale pro mě lán světa. A cestu s malou si ani nedokážu představit.
Jinak dnes už zas prdíky, to jsem byla včera ukolébaná klidem, byla zlatá a pěkně spinkala.....
27. dub 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

srazík je super nápad, ale u nás to asi také neprojde :unamused: . Vzhledem k tomu, že už budou prázdniny, tak budu mít doma všechny raubíře a nebo budeme nejspíš na chalupě na Orlíku.

Hajdi to s tím autem - fuj !!! , asi by mě kleplo, kdyby se mi něco takového stalo. Já bych asi začala pěkně panikařit. Jsi dobrá, že jsi to tak zvládla a bylo super, že Danielek spinkal, že jsi se nenervovala ještě víc.
27. dub 2010 v 10:12  •  3 děti  • Odpověz
Hodně z nás asi má strach jet s tak malým dítkem. Já bych úplně v klidu jela s ročním mimčem, ale dokud malý ani nesedí a nezabavím ho ničím na dýl než půl hodiny, tak si to taky neumím moc představit. Mám už odcestované s miminama spoustu kilometrů. Autem, vlakem i autobusem :frowning2:
27. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahojky holky,
Hajduš, já zatím na 7.7. nic nemám domluveno (nevím, co bude), tudíš se mnou na srazík počítej. Ty už se vracíš na trvalo do Prahy nebo tady budeš jenom na skok?
U nás taky ráno prdíky, normálně malej jen heká a tlačí a dneska chudáček řval jak tur. A to jsem mu ještě v noci nakapala sabíka a nezabralo to.
27. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahojky, holky,
my sice máme letos v plánu Prahu jako dovču, ale ještě nevíme termín, známí z Prahy nám zjišťují nějaké ubytování, takže já za sebe dopředu říct ještě nemůžu.
A sice já jsem z Opavy jako jakel, ale mám obavy, že u nás by to taky neklaplo, jet jako sama s malou, nevím, co by bylo s holkama, už budou prázdniny. Na otočku se jet nedá, takže shánět i nějaké ubytko, a navíc by i holky kňučely, že chtějí jet se mnou, což bych fakt nedala, nerada bych je naháněla týden po metru - milujou jezdící schody a metro.

Hajdus, my máme v autě stejný systém a dlouho jsem to taky netušila. U nás to navíc funguje tak, že když otevřu dveře řidiče, rozsvítí se světlo uvnitř auta. Jenže teď nám to světlo nějak nesvítí, manža na to nemůže přijít (spíš tedy nemá čas to pořádně zkoumat), takže já když otevřu dálkačem, musím hned strčit klíče do zapalování, jinak mi to taky zamkne. A když náhodou ještě vlezu do kufru, tak jsem si onehdy u Globusu spustila i alarm, což pro mě byla úplná novinka, do té doby jsem netušila, že na autě nějaký máme a blbec jsem se rozhlížela kolem, komu to houká a nevypne to :grinning:
27. dub 2010 ve 13:17  •  3 děti  • Odpověz
Já byla dnes nechat malou zapsat do pasu, do občanky je to na dýl, a přemýšleli jsme o polsku, tak kdyby náhodou byla nějaká kontrola, tak ať není průser.
A ještě mi ženská na pasovém vytkla, že už mám v pase zapsáno tolik dětí, že neví, jak tam zmáčkne další. Copak já můžu za to, že ty dvě před ní se s tím zápisem tak roztahovaly???? :angry:

Pak jsme pochodily město, ale malá neuměla pořádně zabrat, dofičely jsme domů, teď chrní s usínáčkem na kebulce a je jí fajn.

Jakel, ten čajík jsem zkoušela lžičkou, ale víc je toho kolem, než v ní a dnes jsem to zkusila i flaškou. Už jsem se smířila s tím, že nebudu dokonalá matka, která si vystačí jen s mlékem. Holt už není tolik času, abych se jen věnovala prdíkům a tlačení, když kolem pobíhají další dvě opičky a furt něco chtějí.
Kojím stále, příkrmy, resp. UM nedávám - nemusím, jen ten čajík je pro mě taková berlička, co kdyby to jako pomohlo. Nejdřív nevěděla, co s tím chci v její pusce, pak na to přišla a tahala, vycucla asi 20 a culila se u toho na mě jak jelito. Říkala jsem si, že v nejhorším to vyblinkne, ale určo ji to nebude v bříšku tlačit tolik, jako když je přecpaná mlékem a pak to blindí a kroutí se u toho. V noci pije nádherně, prsa se mi stále nalívají, tak snad nebude problém.......

Jo a začínáme si broukat, je to takové roztomilé - agrrrrr, egéééé. :grinning:
27. dub 2010 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, to je fajn, že je spokojená. Já neuměla Matese naučit na flašku po půl roce kojení ani za živý svět. Naučil se až z hrnečku. Já to znám. Měla jsem doma prvňáčka a třeťáka, když se narodil Matyáš a byl to větší záhul než teď, když už jsou všichni samostatní.
Byla jsem dnes s kyčlema v nemocnici. Teď jsme vystoupili z autobusu, jsem zpocená jak kdybych vylezla ze sauny.
Ale šlo to rychle, všechno Ok, kontrola ve 4 měsících.
27. dub 2010 v 17:04  • Odpověz
Tak my dnes máme ten růstový spurt. Pořád jsem nevěděla o čem mluvíte, ale už vím. Kojím snad pořád a stejně brečí, že chce ještě :cry:
27. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.