• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahojky,
Lucis,tobě je tam zapisujou ručně?Já si musim stejně nechat udělat novej pas,mám ho ještě na rodný příjmení :grinning:
tak já jsem koupila babycalm na vaše doporučení a v neděli jsem lítala a scháněla lefax,protože byl šílenej břichabol po 3-4dnech.Nám pomáhá jedině lefax,sab ani babycalm nee,ani fenyklovej čajík.Ani je nedávám pravidelně a zabíraj.
Nám si takhle hrával s klíčema Filip a jednou se zamknul v autě,ale to bylo naštěstí doma,takže jsme hned letěli pro náhradní klíče,od tý doby už si taky dávám pozor. :slight_smile:
To jste mě překvapili kolik z vás je věřících,tady u nás je to velká vyjímka.
27. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
Aronku,mě řve po každym jídle.A uklidní se až po krknutí a dudání dudla.Dnes jsme byli na KO kvůli žloutence a za týden přibral 340g,takže hladovej určitě být nemůže.
Máme opruzenej zadeček,vrátila jsem se od sensitive k normálním zelenejm ubrouskum Pampers a má tam trochu opruzeno,takže budem muset asi jen ty bílý,a to jsem nedávno koupila to balení po 6 těch zelenejch :unamused:
27. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz
Zuzzie, mě taky překvapilo, kolik je tu věřících. :sunglasses:
My máme trošinku opruzený zadeček taky. Ale spíš jen tam, kde má půlky přilepený na sobě, jinak je Zuzanka dobrá. Doufám, že se to nerozjede víc. Je prý dobrý potírat zadeček mateřským mlíkem. Já jsem to zatím zkusila jen jednou, jinak si nevzpomenu, takže nemůžu posoudit, jestli to funguje. Ale za zkoušku to stojí. Každopádně je to zadarmo. :grinning:
27. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
my věřící nejsme, ale jsme oba křtění a chtěli bychom, aby byl malý pokřtěn :wink:
27. dub 2010 ve 22:27  • Odpověz
aronku, ale i tak se musí chodit k faráři na přípravy ne? To mě právě odrazuje :unamused:
28. dub 2010 v 01:41  • Odpověz
michell, jak kde. Někteří si to nechají zaplatit, to víš tržní hospodářství :grinning:
28. dub 2010 v 07:27  • Odpověz
samozdřejmě přeji hezké ráno :grinning:
28. dub 2010 v 07:27  • Odpověz
Dobré ráno!

Aronku, to slyším prvně, že by si někdo chtěl nechat za křest zaplatit. Akorát je zvykem dát nějakou korunu, co pak farář použije na farnost apod. Ale do kapsy si to určitě nedává. :sunglasses:
28. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
vero, já nevím kam to dává :wink: ale fakt se to platí :wink:
28. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Dobré ráno.
Přikládám jedno aktuální foto :slight_smile:
28. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
Dobré ráno,
Flapi - Kubík je fešák
Zuzzie mně se Toník taky oprudil po zelených Pampers ubrouskách. TAky jsem je nakoupila v akci a mám je doma k prdu. Vždycky se to upraví, když se vrátím k sensitive ubrouskům, používám Tesco a Babylove, po těch nic nemá.
U nás se dneska prcek moc do růžova nevyspal, od rána je mrzutej, kroutí se a pláče, teď se mi ho povedlo uspat, tak snad se probudí usměvavý a odpočatý :wink:
28. dub 2010 v 09:54  • Odpověz
jedno brutální foto :grinning:
28. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
Michell :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
michel, co ti z něj roste????? :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 11:22  • Odpověz
né něj, ale ní :grinning:
28. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
ahoj holky, moc nestíhám, u mamky v Brně je fajn a věnuji se jiným věcem než netu.
My použijeme občas ubdousky od Rybilky a od Lintea a zatím pohoda, ale většinou jen umýváme pod vodou.
U nás se jde na přípravu ke křtu 1x a tam vysvětlí celý obřad.
Budeme asi křtít malou a bratrovy děti, to bude celkem velké.
michelle super foto
28. dub 2010 v 11:43  • Odpověz
Pokud se vám mimča z ubrousků osypou, tak je využijte na mytí rukou pro starší děti, třeba na písek. Taky se dá použít jako vlhčený toaletní papír.
Já jsem dorazila z kontroly po šestinedělí. Všechno jak má být a prý můžu mít i páté dítě :grinning: :grinning:
Fotka malého v postýlce
28. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
asi z ní roste malá radikálka...že by geny? :grinning:
28. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky holky, Flapi -Kubík je ale pěknoučkej :slight_smile:))
Michel - jéé pěknej momentek prcka :slight_smile:
Jo tak se zelenýma pamperskama to mám stejné zkušenosti, taky se mi po nich malej osypal...ty linteo jsou vpoho:slight_smile:
Jakelina - tak to ti závidím, že vše je super..to je dobře tak to má být :slight_smile: vidíš tak že by 5 dítko?
To já jsem taky dneska byla na kontrole po šestinedělí....relativně ok, ale jak mi doktorka potvrdila, tak budu mít zase problém s početím druhého...ovulace bohužel mi nepřichází....
28. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
Já na kontrole po šestinedělí ještě nebyla. Objednala mě až na 6.5. - nechápu :unamused:
28. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
ahojte kuratka :slight_smile:
flapi, ja jsem taky jeste nebyla, rikala mi, ze s tim nemusim spechat at se objednam proste az budu mit cas a cestu do olomouce :slight_smile:
28. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz
a už všude proběhl první sex-? u nás furt ještě nic :confused: večer jsem úplně mrtvá a když už to jednou vypadalo, tak se vzbudila malá :grinning:
28. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz
já mám po šestinedělí a pořád ze mně něco teče :angry: jen růžová voda, ale je tam :angry:
28. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz
Michel, u nás taky bez sexu. Dnes se mě doktor ptal, jestli už byl a jestli ne, že už můžu. To jsem se dobře pobavila, já jsem ráda, když večer dodělám účto, potom co malý usne a okoupu se . V 11 hodin, kdy chodím spát už mám kruhy pod očima, že by se na nich dalo houpat a poslední co mě napadá je představa na něco jako sex :grinning:
28. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz
Aronku, to může být slabá menzes
28. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz
Aronku, ze mne to teklo skoro dva měsíce. Teď už je ale pár dní klid. Ono to nemusí být přwsně 6 týdnů. :wink:

Tak u nás už je po. Manža se těšil, až půjdu na kontrolu, abych to měla ofiko povolený. A hned večer jsme to spáchali. :sunglasses: Sice bývám večer utahaná, ale manželovi to nemůžu udělat, abych ho furt odmítala. :grinning:
28. dub 2010 v 16:30  • Odpověz
u nás tedy odmítá přítel :angry:
28. dub 2010 v 17:20  • Odpověz
Ahojky.
Flapi,krásná fotečka. Kubík je krásný klučík
Michelle,Laurinka si chtěla zakřičet?
jakel,ty černé ponožky mě pobavily. :wink:
Já jdu na kontrolu 11.5.
28. dub 2010 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz
28. dub 2010 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj, holky

zuzzie, jo mám to zapsané ručně, mám ještě starý červený pas, ne biometrický. ale Nelča pas má, jen jí letos končí, tak ji musím vyřídit nový, aby to zase nemuselo být přes matriku. to budeme muset zase řešit s aňou, jsou to takové praštěné byrokratické postupy.

jo a máme dnes měsíc!! tý brďóó, to to utíká

sofinku jsem dnes musela nakojit v Humanicu, jinak by mě nenechala podívat se na žádný botky. naštěstí tam kromě mě a 4 prodavaček byla jen jedna paní. pak jsem ji po prodejně nosila na odbrknutí, načež mi ji okukovala jedna prodavačka.pak ji pochválila, jaká je šikovná, na to Mia zatlačila a po...a se skrz všechno oblečení. no paráda, samo, že jsem náhradní neměla. tak jsme ji přebalila a provizorně zamotala do dek a fičela do dom, na botky už nebyl čas.... :grinning:
28. dub 2010 ve 20:23  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.