• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj kuřátka,
doori Véna je šikulka, jak hezky pase koníčky :wink: a stále blondáček, nám už vlásky trošku vypadávají :sweat_smile:
Koukám, že plánujete sraz, ráda bych se přidala, ale jako většina z vás - Praha je pro mne mooc z ruky, na otočku to není a ubytovávat se a jezdit po Praze, jůů to bych se ztratila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Brno by se nehodilo? :sweat_smile:
S těma pampers ubrouskama, ted jsou mimča citlivější, tak si je klidně schovejte na pozdějc a využijete je ještě, nám se hodně osvědčují Senzitive a nejvíc Nivea (jen ta cena - číhám vždy na akci :sweat_smile: )
28. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
hi Luci malá se teda umí po... :sweat_smile: když už tak pořádně, asi enchtěla aby sis kupovala botky :wink:
a stačí mít dítka zapsané v občance při cestování do zahraničí? neb musí být v pase?
28. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
já si myslím, že by stačily i v občance, ale víš, jak to chodí, někdy chtrějí ukázat jen pas a pro mě bylo jednodušší a rychlejší zapsat do pasu, než čekat na novou občanku....

jo, cori, asi měla strach o naše finance, že bych se třeba rozšoupla..... :grinning:

ale byly tam ve slevě jedny super botičky, takové polotenisky, akorát na zavazování, což mě odradilo, raději bych suchý zip nebo nazouváky, s malou na ruce potřebuju jednoduché obouvání. ale za super cenu 249, slevněné tuším z 6 stovek
28. dub 2010 ve 21:15  •  3 děti  • Odpověz
tak, pa, vidím, že buď spíte nebo kojíte, já jdu taky, jsem dnes vyřízená, to teplíčko mě vzmáhá....
28. dub 2010 ve 21:15  •  3 děti  • Odpověz
dávám dnešní foto pro pobavení
28. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz
Holky už se vám děti smějí na takové to ahatě atd? Nebo se jen smějí ze spaní a zničeho nic . A chytají hračky? Ať vím, jak na tom jsme. :wink:
28. dub 2010 ve 21:51  •  4 děti  • Odpověz
ahojky, my se uz smejeme i si hrajeme s hrackama a i uz udrzime hlavicku :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz
Hajduš-a tu hračku si sám zvedne a směje se tomu co říkáš? To mi neříkej, nebo si budu myslet, že jsme opoždění. :frowning2:
28. dub 2010 ve 22:02  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, taky se řehtá a nejraději má když mu schovám hlavičku pod plenku a pak odkryju, taky dělá brm brm, jako auto a když to udělám já, tak se řehtá jak pominutý. Taky rád vyplazuje jazyk, když ho na něj vypláznu já a on to opakuje.
Drží si zatím jenom takový ten obyčejný zavírací špendlík, jestli někdo víte jaká je to hračka. Je lehoučký a dobře se chytá. Na hrací dece si tříská do hraček, ale to si myslím, že spíš je náhoda, že se někdy trefí. :grinning:
Brouči malá je krásná. Moc hezky se směje. Přijde mi podobná na Lauru od Michel.
28. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz
Třeba jsou dvojčata pomalejší ve vývoji, ach jo. :pensive:
28. dub 2010 ve 22:04  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, neblbni, každé dítě má svoje tempo. Kluci ti krásně spí, to já se musím s malým pořád s něčím hrát, aby neplakal a tak ho to přinutí se nějak zabavit. Kdyby mi spal po každém krmení jako tobě dvojčátka, tak by asi taky neuměl ani polovinu toho co umí.
Hlavně nesrovnávej, máš krásné dva klučíky a pomalejší určitě nejsou.
28. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz
zuzko ja to napsala blbe nehraje si s hrackama ale chrastitkama, ma takovou tu hraci deku a nad sebou ma zavesene chrastitka a s tema si hraje (mlati do nich rucickama) a take si hraje s chrastitkem do ruky a hlavne malemu uz je 8 mesicu :slight_smile:
28. dub 2010 ve 22:35  • Odpověz
hajdus spíše týdnů, ne?
zuzko Verunka se směje na mě nebo třeba na babičku, vše pozoruje a mlátí do hraček, ale chtěné to není, spíše jen mlátí rukama a nohama kolem sebe a občas se trefí
jake díky, je to takový můj smíšek
28. dub 2010 ve 22:41  • Odpověz
taky jen mlátí do hraček nad sebou a tu sichrajsku drží jen chvilku a to jí ji musím vecpat do ruky. Směje se krásně a do brm brm má teda daleko! A stále hledá po všech stropech lustry a čučí na ně :grinning:
29. dub 2010 ve 02:18  • Odpověz
Dobré ránko.My jsme dnes trhli rekord ve spaní. Necelých 6 hodin :wink:
A včera se na mě Véna poprvé záměrně usmíval a já jsem ucvrkávala :slight_smile:
brouči,Verunka je teda smíšek.
Dnes půjdeme koupit nějaké hračky. Moc toho doma nemáme.
29. dub 2010 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz
broucku to vis ze tydnu :slight_smile:)) jsem pako
my jsme take dneska trhli rekord ve spani 10 vkuse akorat 2x za noc malej knoural tak jsme mu dala dudlik a spal dal, byl ale hodne utahanej protoze vcera pres den naspal cca 2h byli jsme na velke prochazce a u kamaradky a vsechno ho strasne zajimalo a tak vubec nechtel spat, dneska rano jsme stavali v 6h najedl se a ted spi jak spalek :grinning: :grinning: musi to vsechno dohnat
29. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
Hajduš-no nám je taky 8týdnů :unamused: , tak to právě přirovnávám a sichrhajcku jim narvu do ruk a stejně ji pustí :pensive: No uvidíme....
29. dub 2010 v 09:17  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj,
tak my jsme skoro nejmladší, takže jsme se teprve nedávno začali culit na hračky nad sebou. Ale mám pocit, že na známé tváře a hlasy se už Ami směje záměrně - mě, holky, babi atd. A začíná si boukat takové to agrr, ege a tak. A když ji to melu já, tak se tomu strašně řehní - jo a nejvíc se usměje těsně předtím, než se posrandí, to hodí úcul a rána jak z děla.

Včera večer se mi opět pokadila až na krk a dneska ráno k tomu taky neměla daleko, celá záda. Někdy ji oblečení vydrží celý den až do koupání a jindy je schopná se během hodiny třeba 2x skrz prokadit a ještě poblindit :grinning: :grinning:

A od Aninky chytla nějakého bacila, tak má rýmku, v nosku celkem není nic vidět, ale chrčí, hlavně u kojení je to znát, tak jsem ji dnes v noci a nad ránem odsávačkou trošku odsála, sice se vzteká, ale aspoň se jí potom líp pije.
29. dub 2010 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz
Včera jsem kvůli té rýmce koupala po 3 dnech. Takovou rychlovku, páč měla všechno vzadu ganz pokaděné. Ale ven s ní chodím, je tam pěkně, dávám bacha, aby ji do kočáru nefoukalo, oblečená je přiměřeně, ať se zbytečně nepotí, zimk aji taky není, teplotku nemá... Co vy, když mají bobci rýmku, jste doma nebo chodíte ven?

jo, jakel, jak ses ptala na usínáčky, včera jsem fakt pěkné, z velmi příjemného matrošku viděla v CaA v Katerajnu, stojí kolem 150 kaček, jen mi přijdou trošku menší, než ten, který mám já. spíš takový žužláček mazlíček u usínání.
a hračky na kočár jsem kupovala v Pompu, jednu od Playskol, taková treperenda, v bříšku má rolničku, takže když drncám s kočárkem,pořád to tak jemně cinká, nožky šustící a křídelka udělané jako štěrkátka, na kterých jsou navlečené kroužky. Tahle hračka má takové očko, které se dá lehce přidělat na okraj boudičky. a včera jsem koupila od simba baby ještě nějakého broučka, má dole v dupce provázek, ten po natáhnutí hraje ukolébavku. a ten má textilní pásky, které se dají přivázat.
jo a ještě jsem tam viděla jednu bombovní hračku, tu koupím malé, až bude větší, tak na léto. medvídek pú nebo tygřík nebo kdo ještě z jeho kamarádů sedí tuším na housence nebo šnečkovi a když zatáhnete ocásek, začne to vevnitř vrnět a vibrovat a tou vibrací leze ta potvora po podložce, vypadá to šíleně srandovně, řehtala jsem se v obchodě jak pako.
29. dub 2010 v 09:29  •  3 děti  • Odpověz
luci,díky za tip na hračky. Dnes navštívím pompo.
29. dub 2010 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz
To je ta první hračka, akorát je u ní blbý popisek, což je vidět z obrázku:
http://bledulka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2105601

tohle je od simby (my máme ten s modroukvětinkou na šňůrce):
http://www.easytoys.cz/plysovy-hrajici-broucek-p-4230.html

a ještě dělá simba ve stejnémstylu vibrační, ten jsme zatím nekoupili, vibruje to jen chvilku:
http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/podle-znacky/simba/plysove-vibracni-zviratko-15cm
29. dub 2010 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz
dori, není zač, ještě jsem vyhledávala na netu, jak to vypadá, jen jsem mezitím ještě stihla kojit a věšet prádlo, proto ta pauza:slight_smile:

a ty ceny jsou v pompu tuším ještě nižší, než na odkazech.....
29. dub 2010 v 10:33  •  3 děti  • Odpověz
Ty jo holky, tak já jsem na tom stejně jak Zuzka, malej přesně v měsíci zvedl hlavu a od tý doby ani jednou, s hračkama si vůbec nehraje, jen mává rukama a nohama a to je tak vše, směje se, ale zatím mi nepřijde, že je to záměrný, uvidím.
Dávám ho na bříško ráno na půl hodky a večer na půl hodky. Není to třeba málo?
Usínáčka nechce, takže máme dudlík
29. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
lucisa s rýmou jsme na to stejně. Odsávám a čistím z nosu hleny, ale moc jich nemá, jen chrčí a asi z toho i blindí. Teď usla na bříšku, aby jí ty hleny nešly do uší. Ven chodíme a i koupeme, myslím, že je to s rýmou stejné jak u dospělého. Teplotu taky nemá.
Z hraček jsem koupila jen kolotoč nad postýlku a žirafu Aminu, zbytek se nám schází od návštěv, takže už máme ověšené 3 postýlky a kočárek a plyšáci na ni koukají ze skříňky.
Nejvíc se jí asi líbí jemně hrací ovečka, co dostala od mé tety. Při té se krásně uklidní. Ještě super jsou takový ty velký céčka
29. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
Lucis díky za tipy, jenom kdybych mohla po těch obchodech chodit víc v klidu. Já jsem takový poděs, že mám pořád strach, že malý doma řve když někam vyrazím. Když ho vezmu sebou, tak to zase nic moc nenakoupím.
Přitom se většinou vrátím domů a on chrní a neví ani, že jsem odešla :grinning:
Do toho C&A si určitě zajdu, to mám kousek.
K tomu držení hlavičky, malý je asi poděs, ale on na bříšku vydrží i půl hodiny. Položím před něj hračky a on na ně hledí jak puk. On držel hlavu nahoře už v porodnici i dvě minuty. Dokonce ho musíme vracet na místo, protože se dokáže pošoupat i o půl metru dál. :grinning: Asi má dobré svaly na zádech a při nošení mu od narození ani hlavu nepodepíráme, drží ji sám.
29. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
29. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
My jsme na bříško začaly dávat až minulý týden. Hlavu udrží,ale nenchávám ho moc dlouho.Usínáčka taky nechce.
Do nosu dáváme Libenar pro děti-103,- Je to na zvlhčení sliznice. Doktorka mi to dala když trošku chroptěl.
Hračky jsou moc hezké,jsem zvědavá,co nakoupíme. :wink:
29. dub 2010 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz
malé se na bříšku moc nelíbí, vydrží jen chvíli, ale hlavu už drží pěkně...když se jí chce :grinning: Taky bych se ráda vydala na nákupy, dá se v těch obchodních centrech někde kojit? Asi tam mají jen ty přebalovací koutky na záchodech že. Hmmm anebo v autě by to šlo, už je teplo.
29. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
brouči, ten ježeček je pěkný, ještě jsem ho nikde neviděla....

dori, já měla vzorek Libenaru 3 ampulky v porodním kufříku, tak jsem ho dnes otevřela a už ráno kapala, doufám, že to bude brzy dobré...

jakel, když půjdeš do Pompa na Dolňáku, tak se tam dá krásně vjet s kočárem, máš to kousek od zastávky a v poho nakoupíš, je tam zvlášť dopo klídeček...

no nic, holky, přebalím a jdu na chvilku s malou ven, než přijede taťka, pak budu makat jak šroubek....
29. dub 2010 v 11:11  •  3 děti  • Odpověz
Michel, u nás mají jenom v Globusu přímo uvnitř přebalovací a kojicí místnost, ale když je plno, tak smůla. :frowning2:
29. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.