• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Tak jsme prisli z kontroly v 6ti tydnech, vazime 4720 g a merime 56 cm. Maly zveda hlavicku krasne i ji chvili udrzi nahore. Hracky ho berou klasicke, jako piskajici pes, chrastici spendlik, ale nejradeji si hraje s plenou. Dokonce se mu povedlo uz se pretocit z briska na zada. Jeden den jednou a druhej den druhou stranou a od te doby to stale zkousi :slight_smile:. Usmeje se na muj hlas a kdyz se krasne vyspinka :slight_smile:

Nekdo tu psal, ze ma doma pytliky na zmrazeni materskeho mleka, kde jste je sehnaly????? Dochazi mi sterilovane flasticky :grinning:
29. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
michelle, jestli míříš do opavy, tak globus i tesco mají přebalovací o kojící koutky, takže tam v poho....
přímo v centru se dá pohodlně kojit a přebalit v obou veřejných záchodcích, u slezanky je to navíc samostatné, takže intimčo. a já včera kojila i v humanicu, takže no problem. pokud tam neprodává nějaká semetrika, tak ženské mají pochopení :wink:

a teď už fakt fičím
29. dub 2010 v 11:13  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, včera jsem byla v Kateřinkách v Katce, je tam otevřený Moravel a tam ty usínáčky neměli. :frowning2:
29. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
ani, v tescu, balení po 40 ks za 99,90 kč, je to přímo jejich značka v dětském oddělení, jsou super, taky používám...
29. dub 2010 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz
jakel, i tesco má přebalovací koutek :wink: - viz výše

jo a ani, malej je šikulka :wink:

já snad neodejdu :grinning:
29. dub 2010 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz
tak už potřetí během hodiny přebaluju! furt počurané a trochu poprděné. Asi si spolu zdřímnem, nějak mě to bere a po obědě alou opalovačka venku :slight_smile:
Dáváte někdo doma už body s krátkým rukávem?
29. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
Já furt dlouhý rukáv, nevím vůbec jak ho oblékat ven, asi ho trošku nabaluju. Do kočárku mu dávám svetr a podkolenky pletený
29. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
Já dávám doma overal s dlouhým rukávem. A na ven overal,na to mikinu,tepláčky nebo kalhoty,ponožky a čepici. Zakryju dekou.
29. dub 2010 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte,
je tady někdo s malým mimčem,kdo už nedává Kanavit?Naše Mudra nám jej nedala,že se teď nově dává jen nedonošeňátkům.Ale všichni kolem nás jej berou
:confused: .Naposledy jsme měli v porodnici
29. dub 2010 ve 14:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
katy, mě bylo dětskou řečeno, že dnes už se to nedává, podá se to v porodnici injekčně a pak už se nemusí. bereme jen vigantol, což je vitamín D.
29. dub 2010 ve 14:28  •  3 děti  • Odpověz
lucis,takto je dobře,moje 2 známé totiž stále kapou a to mají mimča jen o pár týdnů starší.My v porodce dostali jen do pusinky
29. dub 2010 ve 14:34  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Vigantol kapeme taky,po-pá po 2 kapkách
29. dub 2010 ve 14:35  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
My jsme byli včera na výletě v Ústecký ZOO a kojili jsme před pavilonem slonů indických :grinning: a naštěstí tam za celou dobu nikdo nešel.Jinak jsme kojili v autě.Áďa to zvládnul uplně super.Skoro celý to prochrápal a pak čučel...
Jinak my se taky smějeme a špendlík jen když mu dám do ruky,dneska ho držel asi půlhoďky v kuse a mrskal s ním.Taky si cucá ručičky a případně i špendlík,ale to mu musim nejdřív ukazát(na něm samozřejmě :wink: ) a pak už si to ho tam rve sám :slight_smile:
29. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
My kapeme vigantol 1kapka 1xdenně a kanavit 1x týdně.
A včera byl v kočárku jen v body s krátkym rukávem a kalhoty,ale byli jsme přikrytý dekou a ručičky měl krásně teplý.Teď byl venku ve slabym overalu (pod tim jen body),je vařící a hulákal....tak jsem ho vzala dovnitř do chládku a je klid. :wink:
29. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj, máme po kontrole v 6t. Vážíme 4,5kg a měříme 58,5cm. Jsme úplně v pořádku. :grinning:
29. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz
Jinak kapeme taky oboje :wink:
29. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz
Katy máme kapat Kanavit teď už jednou za měsíc a vitamín D každý den. Já někdy zapomenu, ale malý je už na sluníčku, tak má přírodní.
29. dub 2010 v 16:01  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: my jsme taky nafasovali oboje, ale spis nekapem nez jo :sweat_smile: kanavit teda vubec a vigantol jen kdyz nejdem ven nebo je zamraceno... :sweat_smile:
29. dub 2010 v 16:49  • Odpověz
Zuzzie, vy kapate Kanavit každý týden? To my jsme kapali jen první měsíc každý týden a teď už jen jednou měsíčně. Vigantol teda každý den.

Aronku, tak naše váha v 6 týdnech stejná jak vaše, akorát na dýlku byla Zuzanka trochu menší - 54 cm.
29. dub 2010 v 17:12  • Odpověz
Vero, no mám doma kus chlapa :grinning: Vzhledem k tomu, že bojujem s kojením, tak jsem ráda, že přibývá. Za 14 dní přes 1/2kg :wink: Zítra se chystáme na kyčle, tak taky doufám v dobré zprávy
29. dub 2010 v 17:26  • Odpověz
my pro Kanavit chodíme k doktorovi, teď až po měsíci. Jinak 2 kapky Vigantolu denně.
Do kočárku oblíkám buď overal, bavlněná mikina a čepička nebo s mikinou a čepičkou polodupačky a body s dlouhým rukávem a do fusaku. On má být na 4 roční období, v létě chladit, v zimě hřát.... no každopádně dnes přehřátá nebyla, tak to asi tak nějak funguje :slight_smile:
Celý den malá skoro nespala, pořád na něco hleděla a teď, když máme koupat, tak vytuhla :slight_smile:
29. dub 2010 v 19:08  • Odpověz
My kapeme 1x denně Vigantol a teď už 1x za měsíc Kanavit.
A dnes jsme koupily ty hračky v Pompu a jsou super.Václav na ně hleděl,hned jsem mu je přidělala na kočár,tak čučel :wink: ,takže díky za radu. :grinning:
29. dub 2010 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz
dori, a které jste Vašíkovi vybrali?

jakel, jak to, že kapeš kanavit, když máme stejnou dětskou?!?!? vigantol taky po-pá 2 kapky denně a taky občas zapomínám, jsem z těch kapiček hotová, vigantol, biogaia, sabík, do toho Noemi tabletky, pak se z toho nemá člověk zvencnout...
29. dub 2010 ve 21:51  •  3 děti  • Odpověz
My mame vigantol jednou denne a na kanavit chodime k pani doktorce :slight_smile: Tusim, ze ted uz jen jednou mesicne :slight_smile:
29. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz
tak já dávám malé buď jen overalek a pod to nic, nebo body s dlouhým a dupajdy a u obojího tenkou bavlněnou mikinku. pak jen přikryju nožky dekou a podle situace, jak fouká nebo nefouká nebo svítí-nesvítí sluníčko, odkrývám a zakrývám :grinning: je to peklo, nějak to udělat, jak jí je horko, tak ječí taky...

jo a dneska jsem se připekla já, nějak mi nedošlo, že už má oskar sílu. mám chytnutý dekolt a za krkem šíji. a taky hřbety rukou, jak držím madlo kočárku.... jenže nejhorší je, že já mám vitiligo, takže na to musím dávat bacha a na těch rukách se mi to spálilo fest, takže trpím jak zvíře a zítra mažu vysokým faktorem......
29. dub 2010 ve 22:01  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj, tak dneska už oba usnuli, Viki dokonce s chlebem a sýrem :grinning: . je tu až nezvyklé ticho
29. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz
tak ja dokonce dneska davala jen overal s dlouhym rukavem a ponozky, polozila do slabsi zavinovacky a prikryla tenkou dekou....

Luci, i ja mam prismahnuty dekolt :grinning:

Preji krasnou dobrou a klidnou noc. Jdu spinkat a kojeni az ve 3 a pak v 6 hod :slight_smile:
29. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz
No a já mám asi alergii na sluníčko, dekolt a nohy mám osypaný, dekolt příšerně svědí, no tak to na nějakou dobu vynechám a to jsem chtěla konečně vypadat opáleně, když jsem byla v práci, tak jsem nestíhala a nevychytávala hezký počasí :frowning2:

Jinak kapem jednou denně vigantol a kanavit nám kape paní doktorka

Dneska mi malej celej den pobrekával, nespal, takže to přisuzuju teplýmu počasí a asi jsem ho měla nabalenýho, sice jsem svetr sundala, ale už ho nic neuklidnilo

Ani - ty už plně kojíš? Já ne, nejde nám to, mléka mám čím dál míň, on nesaje, asi jsme to ale zkazili i těma lahvema. Jelikož mi po nutrilonu HA blinká, tak jsem zkusila RA proti blinkání a jelikož je hustší, tak to neutáhl a půl hodiny mi u lahve řval, když teda nic neubylo, dala jsem mu zase blinkací HA, ach jo
29. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz
jnvlk, jj my jsme se plne rozkojili a dokonce pribirame vic nez po nutrilonu :grinning: 500 g za 9 dni :grinning: Dneska v noci jsem odstrikala jeste 120 ml po kojeni a malej byl naprosto spokojenej, je fakt, ze by se dneska v noci asi ani nevzbudil, ale ja mela pyzamo cele prolite...

jnvlk, a pouzivala jsi homeopatika ricinus communis 5CH? Ty jsem brala alespon rano a vecer a doplnovala to kojicimi caji 3krat denne, jo a hlavne jsem odbourala kloboucky, sice se u toho ze zacatku vztekal, ale uz je nepotrebujem :slight_smile: a slo to samo. Ted jsem si koupila jeste formovace bradavek a beru si je na noc nebo alespon na cast noci a pres den na ven jsem si koupila odchytavace mleka a doma pouzivam plenky, ty kupovany vlozky do podprdy me jaksi nevyhovujou, uvidime v zime - venku se mi v nich parili bradavky a nehojilz se mi prasklinky
30. dub 2010 v 08:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.