• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jnvlk, ja krmila lahvema od Nuku s tou prvni savickou a na mleko jsem pouzivala jeste savicku na caj, ma mensi dirku, aby se musel namahat a predtim jsem kojila inj. strikackou (viz fotka)
30. dub 2010 v 08:15  • Odpověz
Je a jelikoz mi jdou pridavat fota, tak se pochlubim :slight_smile:
30. dub 2010 v 08:15  • Odpověz
Jezis, proc jedna fotka mi poslat jde a druha ne? Nemaji to tu omezene na velikost fotky????
30. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
Ani - tak já dělala to samý, nejdřív injekce, pak lahev od Nuku, kojící čaje piju furt, ty kapky nemám, ráno jsem začínala meltou, přikládala jsem pak pořád, ne jen po třech hodinách, jenže on je jen cucač. V noci mi tak zvracel, že jsem mu dala nutrilon proti ublinkávání z injekce, jelikož z flašky to včera neutáhl a šíleně ječel. Jsem docela nešťastná, že jakmile je i ten nutrilon hustší, tak on prostě nesaje a hlady ho nenechám. Doktorka už ho zná, před chvílí jsem jí volala, takže mi nezbývá nic jinýho než dávat injekcí :frowning2:
30. dub 2010 v 08:32  • Odpověz
Koukám, že ti i pase koníčky, tak my neděláme nic, jen brečíme, to trošku přeháním, máme dost chvilek i klidných
30. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
nemyslím, že je velikost omezená, já jsem sem vždycky každou šoupla, třeba blbne net, mě to teď vypadávalo
30. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
A takhle už budeme krmit asi až do té doby, než půjde do školky :wink:
30. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
jnvlk, snad ne :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
ahojte, tak nám už se ta doba mezi kojením začíná protahovat na 3-3,5 přes den a 4-5 v noci, paráda. Konečně můžu taky dělat delší procházky. Jen ty moje prsa to nezvládají, furt k prasknutí! Odsávala jsem zatím jen večer, ale teď už budu muset snad i přes den, abych vůbec mohla ven se suchým trikem :grinning:
jnvlk no s tou stříkačkou je to teda drsný :unamused:
30. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
Lucis, to nevím, proč ti Křivská nedala ten Kanavit. Nám jo, až do půl roku, každý měsíc. Tak to hlídám podle datumu narození.
Jdeme ven, tak nakouknu až odpoledne. Slunko peče, tak nechci jít ven přes poledne. Já jsem z toho horka večer utahaná jak kotě. Včera jse usnula u kojení vleže asi v půlce Ordinace. Manžel mě budíl, že malý už chrní a já jsem nevěděla čí jsem. Trochu jsem se opláchla a šla spát. Manžel uložil malého a já už měla půlnoc.
30. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
No jo holky, já už fakt nevím, jak ho přinutit nebo naučit sát. Jednou se bude muset najíst i beze mě:slight_smile:, to je jasný. A já tak čekala, že ve třech a půl kilech dostane sílu a začne sát, spustí mi pořádně mléko, už máme skoro pět kilo a nic.
U nás slunko zatím nepeče, ale taky půjdeme ven.
Tak se mějte krásně a ať děti pořádně pijou :wink:
30. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
Ještě dotaz vlastně, jak polohujete? Dávám na boky, aby měl hezkou rovnoměrně zaoblenou hlavičku, jenže jsem ČETLA :grinning: , že nejlepší je ležet na zádech a to mi přijde, že bude mít hlavu vzadu rovnou.
30. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
My jsme s Dr. probírali spoustu jinejch problémů a ještě tam s náma byl Filda na očkování,tak možná jen zapomněl.Tak začnu taky po měsíci.
My dnes vstávali poprvé v půl 2 a pak až v půl 6,akorát pak měl mladej zas svuj hysterák.Prdíci to nejsou(zkoušela jsem vyrourkovat),najedenej,přebalenej v teple :unamused: takže asi jen z rozmaru.Jakel,ty si řikala,že to máte zas večer před spanim,vid?
30. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
Já dávám už jen na záda,protože mi na bokách řve.Ale hlavičku stejně střídavě stačí do stran.
30. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
Zuzie, my to máme večer.Už jsme přišli na to, že když začne plakat a my ho nosíme, tak je to hodina a řve a řve. Když ho necháme ležet a asi deset minut plakat, tak se pak uklidní. Mě to sice rve srdce, chodím za ním co dvě minuty a mluvím na něho, ať ví, že jsem ho tam nenechala samotného napospas osudu a po těch deseti minutách ho vezmu a on pak do pár minut usne u prsu a spí až do dvou hodin do rána.
Je to skoro jediný pláč za celý den, asi nějak ventiluje zážitky celého dne, nebo já nevím proč to dělá. Myslela jsem, že je to bříško, ale možná ani ne. :frowning2:
30. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
ahojte.
Lucis.koupily jsme tuto http://bledulka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2105601
a ještě nějakou malou včeličku. A taky dvě hrkávky. Venda na to čučel,moc se mu to líbí :wink:
jnvlk,my dáváme na bok,ale stejně se točí,jak mu to vyhovuje.
jakel,ten řev večer máme taky. Taková malá hysterka to je,protože mi příjde,že se spíš vzteká. Hlavně u prsa. Tak mu dám dudlík a nakojím až za 15 min. a je klid.
30. dub 2010 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, přesně jak píšeš a protože malý dudlík nechce, tak prostě deset minut řve a pak je klid. Dělá to jenom večer a snad ho to po nějaké době přejde.
30. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
Jakel aha. Zapoměla jsem,že Eliášek dudlík nechce. Tak,třeba si potřebuje probrat hlasivky...lodyha,lodyha,lodyháá :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz
jojo taky máme malou hysterku při večerním kojení! Asi nám tím děti sdělují, že je ještě na spánek čas :grinning: Byla jsem na chvíli v práci a pak jsme lítaly po venku, je tam nááádherně!
30. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Doorka :grinning: :grinning: Včera odpoledne malý úspěch. Asi dvě minuty ho dudlal na přebalováku a ani se mu nezvedl žaludek, třeba se to nakonec naučí, zkoušíme to pořád. :slight_smile:
30. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
Já jsem se ptala, proč to malý dělá naší doktorky a ona říkala, že to někdy dělají děti co jsou přežrané. Takhle to řekla, tak něco na tom možná je, děti co mají hlad, prý se líp přisávají a ty co mají pořád dost a prso kdykoliv si řeknou si takhle vymýšlejí. Malý už má přes pět kilo a má 7 týdnů, tak hlady asi netrpí a krmím ho, kdykoliv si řekne.
30. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
Ahojík kuřátka, no my taky prospíváme v neděli 2 měsíce a máme 5 kg a zas nový rekord, krmení v 20 hod a pak až v 6,30, jsem z toho div živá, je to šikulka....
Jinak my taky kapem každý den vigantol a jednou týdně kanavit, ale jen nevím do kdy...
Holky chci se zeptat před měsícem jsem tedy přestala kojit a skončily i očistky nevíte kdy by tak mohla dorazit MS?
30. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
Aleni, ten Kanavit by se měl kapat už jenom jednou za měsíc. Jednou týdně jenom první měsíc.
Menzes můžeš čekat každým dnem :frowning2:
30. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
Taky nějaké fotečky :wink: :wink: :wink:
30. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
Jakelin děkuji, já jsem si to myslela jak s tím kanavitem tak s tou blbou MS :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Akorát nevím že nám to dr neřekla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
Malá je sladká, pěkná papulka :grinning:
30. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
To je papuánec, pořádnej :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz
ahoj kuřátka mám dotaz kdy měla vaše koťátka 1. růstový spurt? já mám takový dojem, že ta naše mléčná savice v něm právě lítá :wink: hlásí se o mlíko co 2hoďky vůbec jí nevadí, že jí to teče všude kolem hlavně, že je u zdroje :grinning: je teda vypasená jak před dlouhou zimou :confused:
30. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz
Makytko, je to možné, že ho má teď. :grinning: :grinning:
30. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
jnvlk, me maly taky nechtel sat, spal u toho. Tak me poradila znama PA, ze ho mam vysleknout do body (bez ponozek) a prejizdet nehtem pri kojeni na chodidlech, jenze ten nas kanour neni lochtivej, ba naopak mu to dela az moc dobre (to ma po mamince :grinning:), takze jsem musela stipat do paticky az je mel cele rude, ale vysledek se dostavil. Jinak ty homeopatika nejsou kapicky ale granulky :slight_smile:
30. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.