• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj, přeji hezké ráno. U nás celou noc pršelo, na chvilku přestalo a zase už leje :angry:
3. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
Dobré dopoledne. U nás teď pršet začalo. Achjo. Chtěla jsem jít do města,tak nevím,nevím. Třeba to trochu poleví.
Teda nechápu,jak můžete chodit nakupovat s oběma dětma, Já pomalu nezvládám s jedním. :angry:
3. kvě 2010 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dori,u nas to jinak nejde, tak si holt musim poradit :slight_smile:akorat minule jsem se v obchode nejak rozsoupla a pak mi pomahala sousedka do baraku, protoze jsem nebyla schopna to vsechno vynyst :grinning:
3. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahojky,
jojo, to znám, taky jdu jen pro pečivo a pár drobností, v obchodě nechám většinou litr a pak chodím z auta nadvakrát i vícekrát, příp. jednou rukou tlačím kočárek a v druhé vleču dvě nacpané tašky :grinning:

U nás se dokonce snaží vykouknout sluníčko, ale moc velkou naději mu nedávám, z druhé strany už se začíná obloha mračit. A ráno jsme tady snad měli Rákosníčka, mlha hustá tak, že by se dala krájet :sweat_smile:
3. kvě 2010 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz
autor
tady je zatim docela pekne, je pod mrakem, ale sem tam slunicko vykoukne a teplomer ukazuje 20 stupnu, ale moc mu neverim....:slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
dobré ránko, tady taky zataženo, zatím neprší, ale nevidím to nijak růžově :unamused: Taky si říkám, jak bych zvládla dvě děti, když mám co dělat s jedním...no ale když musíš, tak musíš že :slight_smile: Dnes je malá zase hodňoučká (snad to nezakřiknu), tak už jsem stihla plno domácích prací :sunglasses: Jen trochu bojujem v noci, pořád se budí, nemůže pořádně zabrat, do toho slintoblinká... No a po 5 hod ráno už je celá živá!
3. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
tak tu uz leje, a ja doufala, ze se nam to vyhne...:frowning2:
3. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
Dbré poledne. Já si dnes dělám rychlo oběd, jenom rýži uvařenou v mléce se skořicí. Malý je dnes vzorný, spí od desíti, kolem 12 se napil a hned zase usnul. Zato včera usnul až v 22 hodin. Napil se v pět hodin a v 20,30 ještě spal, tak jsem ho vzbudila přebalila a pak byl sice najezený a spokojený, ale nechtěl usnout. :frowning2: To mám za to, že jsem ho budila. :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
ahoj do všech rakosníčkových rybníčků u nás je to úplně stejné celé dopoledne mlha jak mlíko pak do toho začalo pršet no a teď už zůstal jen to mokro a zataženo.........ale holky obě spí i když mladší se určitě za chvíli probudí na oblíbené disciplíny :mlíko - přebal - řev - blinkec - zpět :dizzy_face: ze včerejška mám ještě k předeprání látkovku bambíno Klárka si ji vždycky schová na to největší hovínko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a další zakakaný oblečky ze dneška to zase byla ta na houby pampers plínka , která nic neudrží :confounded:
3. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
Tak u nás je teď nějaké aprílové počasí, chvilku poprší (nic extra, jen tak jemně, sotva se zabarví cesta), pak zase vykoukne oskar a zase déšť, tady je to zase disciplína kdo s koho, makyt :wink:

Mám doma manžu, tak mi stáhl fotky do kompu, tak zkusím taky přidat nějaké chechtací fotky Sofi........
3. kvě 2010 ve 13:39  •  3 děti  • Odpověz
makyt, s těma jednorázovkama stejná zkušenost, jen v ní se dokáže posr,, až na zádech!
3. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz
Náš Elis si to taky vyčíhne a jakmile ho přebalím z látkovek do jednorázovky, tak zabere a posrandí se i s celým přebalovákem. :grinning:
Ještě, že mám tolik oblečení, protože body má tak na půl dne a pak ho stihne pokadit. Včera i punčocháčky a bílé tepláčky. To je chuťovka to pak předepírat.
3. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
Lucis malá je papulka a smíšek
3. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ahojky maminy :slight_smile:

tak mi už máme za sebou taky ten růstový spurt. Bylo to děsný :confounded: . Ella buď řvala, nebo se vztekala u prsa a u něho chtěla být snad co hodinu. A to dvě noci a jeden den pomalu v kuse. DĚSNÝ !!!
Teď snad už to máme úspěšně za sebou :sweat_smile: , malá je dnes i celkem hodná.
Jinak u nás je taky aprílové počasí. Chvilku zataženo, chvilku prší a pak vyleze trochu sluníčko. Počasí na houby a na spaní. Ale to s těma našema ratolestma nějak moc nejde :unamused: .

Přidala jsem do albíčka pár nových foteček, tak holky mrkněte :slight_smile:
3. kvě 2010 v 15:57  •  3 děti  • Odpověz
janule, je to kočka!
Tak já se vydala ven, splkla s kolegyní u práce no a začalo pršet, takže honem dom , procházka o ničem :unamused: Dala jsem ji spící ve fusaku do postýlky, ale vydržela sotva 5 min.
3. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz
Holky, taťku dnes ještě "neodveleli", tak mám právě za sebou luxus téměř tříhodinového odpoledního spánku. Tohle v kuse nemám snad ani v noci, resp. furt se budím, jestli je všechno ok. Teď jsem sice taky usnula po kojení s malou, ale kdyby něco, tak hlídal taťka.

Jakel, jojo, je to macík, babička říká, že má dva podbradky jako ona :grinning: :grinning: :grinning: Tak ypořád tlačí, otesánek jeden.

Holky, měla jsem pocit, že mám mlíko tak akorát, prostě jsem teď posledních pár dnů ani neměla snahu odsávat. Myslela jsem, že je to i tím, že ještě lítám kolem starších dcerek a pro sebe si tak říkala, že budu ráda, když budu plně kojit aspoň půlrok, abych malé dala to nejzákladnější a že asi nebudu kojit tak dlouho, jako u holek a najednou se mi v noci nalívají prsa jak hrom aráno jsem po kojení ještě musela odsávat a buch, téměř 160. A to v noci kojím stále tak 3x..... :confused:
3. kvě 2010 v 17:03  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, tak buď ráda. :grinning:
3. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
Jakel, jsem :wink: :grinning:

Na ukázku přidávám fotky, o kolik vlasů přišla Nelka kvůli vším, konce měla z neustálého vyčesávání tak zničené, že jsem to zkrátila. Já tedy měla v plánu míň, ale nějak to tak dopadlo...
3. kvě 2010 v 18:53  •  3 děti  • Odpověz
Tak to je kus :frowning2:
3. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
Lucis - Ale zase ty vlasy vypadají krásně zdravě :wink:
3. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
jojo, je to kus a máš pravdu, jnvlk, fakt teď vypadají zdravěji i hustější. a přesto, že Nelča ještě před pár týdny nechtěla o stříhání ani slyšet, teď si o to sama řekla, asi ji to taky otravovalo, to hodinové probírání vlasy. tak jsem toho využila, dobře 2 roky si nechtěla vlasy ani zkrátit o konečky, snad až někdy před vánoci a s jakým kraválem.

není jak vám, s kluky tyhle starosti mít nebudete. jak budou vši, stačí strojek a je klid. a to jste ještě neviděli, jak vypadá naše Aňa. Ta si pro změnu zase postavila hlavu, že chce ostříhat "na taťku" (což je strojkem na 3 mm). V pátek jsem ji vzala k holičce a i ta byla v šoku, že strojkem ne, vždyť je holčička. Tak to ukecala na kompromisní krátký sestřih, vypadá jak syneček. ještě si předminulý týden sundala náušničky. Ty si naštěstí pak chce dát zpátky, snad ji nezarostou dírky. Vůbec nechápu, co ji přeletělo přes makovičku :grinning: :sweat_smile: :confused:
3. kvě 2010 ve 21:18  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky, nakukuji jen občas, byli jsme u babičky v Brně 10 dní, tak byla jiná práce a zábava.
Zítra jdeme na kontrolu k paní doktorce, tak uvidím, co nám řekne, jen si nedokáži představit, jak zvládnu donést počůranou látkovku, protože si myslím, že bude i pokakaná. Jak se to povedlo vám?
3. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz
Dnes je takovy zvlastni den. Zitra prezije Lukasek sveho "velkeho" brasku. Je az zvlastni kolik pokroku dela Lukasek oproti Honzulkovi. Ten pocit je nepopsatelny a ten smutek v srdicku take....
4. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahojky, holky!

U nás opět deštivo, to zase bude ta tráva velká jak cyp........

Aničko, Lukášek je sluníčko, každý den s ním bude zvláštní...
Často, když mě holky rozčílí, vzpomenu si na tebe a Honzíka a hned si pak uvědomím, že můžu být ráda, že mě má kdo rozčílit. A vy to máte od porodu Lukáška podobné (srovnat to nelze v žádném případě), vždycky si budeš uvědomovat, co by asi teď dělal Honzík a jak by vypadal, jak by si s bráškou hrál.....
Ať je pro tebe zítřek spíš tím šťastnějším, než smutnějším dnem :wink:
4. kvě 2010 v 09:46  •  3 děti  • Odpověz
Jo a našla jsem jednu fotku našeho "chlapečka" se sestřičkou :grinning:

Zapomněla jsem ji předem otočit, tak se musí otočit hlava :pensive: :confused: :grinning:
4. kvě 2010 v 09:48  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj, tak odpoledne jdeme na 3 měsíční poradnu. Jsem zvědavá kolik malej bude vážit, docela zlobí s jídlem tak snad něco přibral, mlíko mu už měnit nechci tak ještě měsíc a začneme s přesnídávkama :grinning: . Máme i první očkování tak snad to bude bez reakce, za 14 dní chci dát ještě pneumokoka :wink:

O víkendu jsem si prohlížela fotky Vikína vě věku 3 měsíců a ta podoba je až neskutečná, teda kromě vlasů jsou si dost podobný, od očí přes nos a pusu je to jak kopie :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
Ani, nebuď smutná.
Lucis, to je teda fakt krátký sestřih :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
Malý asi dostává rýmu, celou noc když jsem ho položila po kojení, tak frkal nosem a tak jsem ho uspala na svém rameni a tak dřímal až do dalšího krmení, ach jo. Přes den je to lepší, ale špatně se mu pije.
Co se může dát miminku za kapky???Odsávačku nemám, tak jestli se to zhorší, pojedu do lékárny.
4. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
jakel, to tedy je, ale co naděláš, hlavně, že se to Ančí líbí...

Miuška má taky rýmku, v nosánku není skoro nic vidět, ale při kojení ji to chrčí až na zádech. Já vytírám dírky mým mlíkem (opatrně na smotaném čtverečku), a pak kapu Libenar, dostala jsme vzorek v kufříku z porodnice, a je to prý dobré, že to izvlhčuje sliznici. A pak jsme slyšela, že je dobrý pro malé děti i Stérimar, jen nevím, od jakého věku, zkus se poptat v lékárně.
Jo a taky odsávám, klasikou - hadičkama.
Holt je blbé počasí a mě doma kucká i Aňa, tak jsme to asi chytly od ní, jenže co naděláš, úplně separovat je nemůžu a doma pak ty bacily lítají.......
4. kvě 2010 v 10:56  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, ten Libenar, jsem taky dostala. Hadičky asi půjdu koupit. Mléko taky kapu. :grinning:
4. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.