• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jakel, jdi! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hadičky jsem koupila za 26 kaček, pohoda. nechtěla jsem na vysavač, páč si nedovedu představit, jak v noci vysávám nos s kraválem.....
4. kvě 2010 v 11:26  •  3 děti  • Odpověz
Holky to Vám teda nezávidim. Viki měl první rýmu v roce a Tomík zatim je ok, alespoň bez problémů zvládnem 1 očkování. takže tady mam na rýmu jen kapky a mořkou vodu a odsávačku koupim až bude potřeba, ale taky jen tu klasiku, na vysavač to dávat nechci, protože v noci by to asi všechny vzbudilo :unamused:
4. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
Markétko :frowning2: . Ale co naděláme
4. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
s rýmou bojujeme už cca týden. Naštěstí je slabá, ale i tak odsáváme obyčejnou hadičkovou. Mám i s balónkem, ale s tou to neumím.
Ráno jsme byli na kontrole, takže už máme 4,8 kg a 63 cm. Další kontola až za 1,5 měsíce. Docela jsem se bavila, když jsem se snažila získat počůranou plínu, Veonika se snad rohhodla, že si ze mě bude dělat legraci. Nikdy k ránu nemáme nakakáno, dnes samozřejmě ano i s látkovkou pro paní doktorku. Pak nechtěla čůrat ani po oddělání plenky a to mi jindy počůrá přebalovák. Naštěstí si pak dala říci, ale pro jistotu počůrala podložku paní doktorce.
4. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
Brouči,tak to jste teda měli boj o čuránky. My je budeme chytat v pátek,tak jsem na to zvědavá. :wink:
Dnes jsme byli na kyčlích a máme to naprosto v pořádku,tak jsem ráda. Nedovedu si představit,že by jsme měli cvičit Vojtovku.
4. kvě 2010 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz
doorka tak to ti nezávidím, přeji větší úspěch než u nás
4. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
Holky, na co jste potřebovaly počurané plínky? Já to nikdy nikam nenosila, měly děti nějaký problém?
4. kvě 2010 v 18:57  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsme teď celkem úspěšně zvládli večerní řev při kojení. Dala jsem si ho nahého,jen v plence, k sobě na holé tělo a kojila jsem bez pláče. Někdo to tu psal,tak jsem to vyzkoušela a snad to funguje. :wink:
4. kvě 2010 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz
Nazdar holčiny tu plínku chtějí kvůli testům na fenylketonurii..poprvní se to testuje v porodnici- odběr krve z patičky
4. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
Luci, jak v nemocnici brali dětem krev z patičky,tak toto je kontrola. Prý teda. Nevím přesně. V pátek se poptám.
brouči,snad to zmáknem.
4. kvě 2010 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz
maky,byla jsi rychlejší. A líp vysvětluješ. :wink:
4. kvě 2010 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz
Ha a už jsem i našla,co to je. To jsem nevěděla. Díky,makytko.
http://www.odravita.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=4&Itemid=28
4. kvě 2010 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz
nás to teprve čeká a kdo to má ještě před sebou tak si k tomu vemte jednorázovku, protože ta testovací látka zanechává prý skvrnu..jo a na rýmu jsem u té první používala odbublinkovanou vincentku nebo Libenar což je sterilní "fýzák" fyziologický roztok nejlépe před kojením u Klárky si to kojení s rýmou ani nechci představovat -blinká i tak bez rýmy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz
no dík za kompliment Doorka........jsem totiž "úča" tak musím furt něco vysvětlovat a před pajdákem jsem dělala zdravku tak jsem takovej hybrid :unamused:
4. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz
Aninko myslím na Tebe.......
4. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
aha, o tomhle vyšetření vím, je to novinka, u starších holek se to ještě nedělalo, jen jsem netušila, že se dělá ještě opakovaný test :wink: díky
4. kvě 2010 v 19:40  •  3 děti  • Odpověz
makytko,tak to jo. To je kombinace :wink: úča a zdrávka :wink:
Aničko,taky jsem na tebe myslela. Raduj se z Lukáška. Honzulka vás hlídá.
4. kvě 2010 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz
Tak pár fotek z dneška: dnes jsem jim uháčkovala čepičky...Kuba prohlásil, že jsou na té fotce, jako spermie.....vychytávka s dudlíkama(to by bylo, aby si na ně nezvykly)......a momentky........Musíte si to přeházet, ono se ty fotky vždycky přetáhnou na přeskáčku.
4. kvě 2010 ve 20:09  •  4 děti  • Odpověz
Já jsem nosila počůranou plenku už před 18 lety, když byl miminko Davča.
4. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Zuzko dudlíky sranda. Já jsem dnes asi pět minut malého přinutila dudat, ale musela jsem mu ho pořád držet v puse. :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
Tak jsem se dneska holky radovala!!! Nezastavila jsem se a ted budu rada, kdyz padnu bez kreci v brise do postele. U nas radi strevni chripka, pred tydnem ji prodelal manzel, pak byl chvili klid a vcera mamka a dneska ja. Od 3 hodin od odpoledne to ze me jde horem a dolem jeste, ze me to alespon na kojeni tech 15 min nechalo v "klidu" a na koupani. Malej Luky je zlaticko a byl moc hodnouckej.... Nastesti tu byla v tu dobu kamaradka a pomohla mi, nez prisel manzel a pote mamka domu. Dneska je musim pochvalit. Takze mi manzel dovalil ted pro zivocisny uhli (samo by to chlapa sama nenapadlo az, kdyz jsem se trochu vykakala a vyblinkala z podoby, tak jsem mu rekla at mi pro neco sjede do lekarny). Luky uz spinka, dneska ani nepotreboval maminky postel a obeti, stacila mu ukolebavka v jeho postylce.

PS: Vzdy budu vzpominat na to, co by Honzik umel. Uz kvuli tomu, ze ma s odstupem casu (3 mesicu) kamaradka holcicku..... Dneska to ale diky te strevni chripce slo...
4. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Makytka, ja jsem taky uca a predtim mam ekonomku :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
Zuzi,to máš dudliky z DM,vid?Já je koupila taky.Filda mi potom z Mam přešel v pohodě na tyhle,ale Áďa mi ho fluše,protože je o fous kratší a mekčí než od MAMu,takže jsem dnes koupila další mamackej.Mmch,jeden kučík celej táta,druhej celá máma :slight_smile:
Jinak,já plenku nenesla ani u Fildy ani teď,tak to asi muj Dr. nedělá,ale my teď byli na dalších odběrech krve a máme to dobrý,tak tam by se určitě něco objevilo.
4. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
My používáme Libenar,doporučili mi ho v porodnici i muj Dr. a odsáváme hadičkovou odsávačkou,kterou šoupneme třeba do víčka od másla a nasajem na vysavač.A já odsávám i v noci,protože Filda spí na druhý straně baráku a už mám vyzkoušeno že ho nevzbudim :wink:
U nás byli kluci taky uplně stejný,ale teď už mi přijde,že se začínaji trochu odlišovat.
4. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
Tak ja pouzivam taky Libenar, je fakt dobry!!! Muzu jen doporucit.
4. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
Zuzzie-ty jsou z Dm, jo,jo. Ale vychytávky máme celkem na 8 dudlících i na NUkách, ale latexových. vychytávky mají jen pod dohledem, aby si je vycucali a ty latexy se zvětšili, jelikož kytičky už mají totálně vyžblechtany-fuj sliz.
4. kvě 2010 ve 20:45  •  4 děti  • Odpověz
Ani :wink: to jsou takový nejklasičtější babský obory, ekonomka, zdravka pajdák.. :dizzy_face: jo a střevní chřipajzny tu řádily taky měli to u sousedů a školka v sousední vsi byla zblitá celá i školy to celkem chytlo a mají to s horečkama většinou - tak jen doufám ,že to k nám nepříjde...naše poslední zkušenosti s horečkou byly dost děsný však víte...ty hnusný febr. křeče :frowning2: i když manž serinkal několik dní taky my holky zatím nic..tak jen jakou to má inkubačná dobu 2x jsem si večer dala panáka slivovice(po kojení samozřejmě) ale je to brrrrr fuj jednak jsem za poslední roky -2těhu a 2kojení -odvykla pití a tvrdý mi nešmakovalo nikdy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
tak brou noc :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Verunka má ráda asi jen kytičky, koupila jsem jí nové dudlíky silikonové stejného tvaru jak kytičky a stejně je vyhazuje. Nevím, jak jí to odnaučit. Kytičky jsou už hnusné.
Jinak máme snad už 3. spurt, zase se mi přestalo odpoledne dělat tolik mlíko a to ještě před 2 dny mi teklo proudem. Docela mě zmáhá každých cca 10 dní mít krizi.
4. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
Zkoušeli jsme šaty, co jsem chtěla na křtiny, ale jsou nějaké krátké, naštěstí jdou prodloužit
4. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.