• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Aronku, tak to by bylo ideální řešení, kdyby nám ty děti hned řekly co po nás chtějí :slight_smile:
21. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Maji tak držím pěstičky................
Aronku, takže malej otesánek.................
Ani tak to zkus té příbuzné říct jestli se jí zdá že ta vrácená sedačka je v pohodě? Nemáš jí náhodou vyfocenou jak vypadala když si jí půjčovala?
Já jdu péct švestkový koláč nam nam
21. led 2010 v 11:33  • Odpověz
A to potvrzení potom přiložíš k žádosti o rodičák?Potvrzovali ti to na ten tiskopis z tý žádosti o rodičák(nahoře fialovej pruh Potvrzení o nároku na dávky(náhrady) ovlivnující nárok a výši rodičáku) a vydaj ti to už dopředu teda.Ani nevim,že nějakej takovejhle úřad existuje :wink: já ale ani nemocenskou nedostávám,dostala jsem akorát těch 5 měsíců podpory a teď už mě živí manžel,tak nevim co mi tam budou vypisovat...
21. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Aleni, ty děláš chutě.
S tou sedačkou je pravda, že je to trapas, ale já jsem taková povaha, že bych to asi nikomu říct nedokázala. Záleží jak je na tom Anička.
21. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Jakelinko, mě je to taky proti srsti, ale já saama když si něco půjčím tak to vrátím v pořádkum popř, pokud se stane nějaké to neštěstí že to bohužel zničím/ stát se to může každému/ tak to tomu dotyčnému nějak vykompenzuji a kort v rodině / i když to právě bývá nejhorší/

Jakelinko jj chutě, švestičky z naší zahrádky, letos opravdu nádherné - snad nejkrásnější úroda od záplav 2001
21. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Jejda, já bych si taky dala švestkový koláč. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já teď dodělávám oběd - polívku z červený čočky a zapečenou brokolici s bramborem. Kačenku brokolici miluje.

Mně tvrdne břicho každý den. Ale nebolí to. Jen ho mám jak tvrdý jak kámen, ale za chvíli to přejde. Trochu mi pomůže i dýchání do břicha. Doktor říkal, že když je to do 10 tvrdnutí za den, tak je to OK. Trvdlo mi břicho i při prvním těhu, ale teď možná trochu častěji, jak se furt musím ohýbat k malé.
21. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Pravda je, že mně tedy tvrdnutí nebolí, jen je nepříjemné :confounded: Když jsem to řekla doktorovi, tak řekl, že se nemám tak pozorovat :angry:
21. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Holky, ono je to slozity..... proste vim, ze uz jim nic nepujcim a to maji jeste pujcenou postylku, tu samou co mam ja, ale starsi :angry: :frowning2: No, co uz ode mne nikdo nic neuvidi, bud si to koupi, nebo maji smulu!!!
Zase to ma jednu velkou vyhodu!! Koupim si sedacku, ktera me padne na konstrukci kocaru, akorat je to blby, myslela jsem, ze usetrim....
21. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jo a k tomu tvrdnuti bricha, ja tohle (tuk tuk tuk) vubec neznam. U maleho jsem poznala, co to je az pri porodu, jinak vubec a ted taky ne...
21. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
jakelin, no bylo by supr, kdyby si o všechno hned říkaly :grinning:
21. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Zuzzie,mám to na papíře co mi vytiskli na té sociálce,doufám,že to bude stačit. :unamused:
21. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Tak jsem zpět z kontroly. Dělala mi ozvy - v pořádku. Pak že mě jen vyšetří a ultrazvuk uděláme až příště. Říkala, že nejspíš bude mimčo furt zadečkem dole, bo běžně už v tomto týdnu vnitřním pohmatem cítívá hlavičku. Asi jsem se tvářila na to, že neudělá utz, blbě, tak se mě zeptala, jestli se teda chci podívat...blbá otázka co :grinning: řÍKÁM, no jasně, ať vím, co říct doma. Tak jsem lehla, ona najela na spodní část břicha a říká: vy máte štěstí! Jsem nechápala a ona, že co vidím. Říkám, no hlavičku...furt mi to nějak nedocházelo, asi ty hormony vážně působí na mozek....tak mi pak řekla: no a hlavička je kde? DOLE :sunglasses: Tak jsem měla velkou radost :slight_smile: A prý na 80% se už mimčo nepřetočí.
Přibrala jsem za 2 týdny 1 kg, tak se jí ptám, jestli je to normální a ona že jo, že ještě do porodu ty 2-3 kg přiberu.
Teď odpočívám po obídku, měli jsme výborné buchtičky s krémem, ty fakt miluju! A odpoledne jedem na další kurz = prohlídka nemocnice.
A jdu dočítat
:slight_smile:
21. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Michelle, gratuluju k úspěšné kontrole. Paráda, že se mimčo otočilo. Já taky pevně doufám, že už mi zůstane hlavičkou dolů. Furt se sleduju, kde cítím kopání, případně škytání. Já jsem teď taky přibrala za 2 týdny 1 kilo. :wink:
21. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Tak já mám boule na břiše všude a nevím kde je co a kdo je kdo a furt se mě ptají jestli cítím pohyby, no cítím, ale, jak mám poznat jestli obou dvou, když je to taková mela.
Tak to je super-vy se radujete za hlavičku dole a já bych byla šťastná, kdyby to bylo naopak.
21. led 2010 ve 12:56  •  4 děti  • Odpověz
Tak jsem nás objednala na předporodní kurz :wink: Jedme 16.2. i s tatínkem :grinning:
21. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
Uff tak jsem to přelouskala. Hned na začátku jsem se ale pěkně lekla, jak jste psali o té mateřské, že se sníží!!! No ještěže to tak není, to už by bylo fakt moc! Stačí nižší mateřská, žádné příspěvky od pojišťoven atd. Fakt jsme si vybraly tu nejlepší dobu co? :grinning:
Jo jak jsem ležela na ozvech, přišla tam holčina tak kolem 30ti, že jestli může zítra přijít, že jí vyšel pozitivní test. Tak jsem si říkala, jooo nedočkavá, to znám :slight_smile: No a sestra, už asi znalá, jak to chodívá, se jí zeptala, jestli ten pozitivní test je dobře nebo špatně. A na to ta holčina, že to ještě NEVÍ, že se o tom nestlihli doma pobavit. Že naposled rodila před 6ti lety a že to musí probrat! No málem mě omylo! Někteří se snaží jak dlouho a kdoví co podstoupí a ona neví, jestli je to dobře! Bych ji hned kopla! Tak jí sestra řekla, ať dojde v úterý a do té doby ať si to teda rozmyslí! FUJ!
21. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Zuzko, jo vždycky každý chce to, co nemá :slight_smile: I když já mám mimčo hlavičkou dole, furt mi ten císař hrozí kvůli pánvi, velikost mám na hranici. Tak snad bude mít mimčo hlavu po tatínkovi a ne po mě, já ji mám velkou! :grinning:
21. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Michell, tohle taky nechapu!!! Proste, kdyz mi to priroda nadelila, tak se toho nevzdam!!!
21. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Zuzko, já si pořád myslím, že když budeš trvat na císaři, tak ti ho nakonec udělají.
Záleží asi i na porodnici, ale já ze svého ololí ani neznám nikoho, kdo by dvojčata rodil normálně a ještě ty máš kluky velké už teď. Nevím jakou mají polohu, ale když je jeden hlavou nahoře, tak hrozí, že se zaklesnou bradama a obzvlášť když jsou velcí. Prober to s doktorem a co ti tehdy řekl na to mléko, že ti vůbec neskončila laktace???
21. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
michel, já když byla na minulé kontrole, tak tam byly dvě, které o mimčo evidentně nestály. Jedna úplně čerstvě, taky s poritivním testem, typla bych, že jí nebylo dvacet. Druhá vypadala trochu starší, už měla trochu bříško a rozebíraly, jak jim to kazí plány do budoucnosti, postavu a pod. :angry: Člověk by jim nejraději řekl něco od plic :wink:
21. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Aleni, my máme taky velké švestky na zahradě. Letos jich bylo snad 300 kilo a výborné. Jak mi bylo v létě pořád blbě, tak jsem přežívala jenom na ovoci a švestky mi hodně chutnaly a to jsem je zapíjela i mlékem a ani jsem se z toho nep..... :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Aronku, tam kde není shůry dáno s tím nic nenaděláme. Slyšet je nějaká čekatelka na těhotenství už třeba deset let, tak by jim asi nejraději jednu vrazila.
21. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
kde ma nejvic mimco kopat kdyz je otocene hlavickou dolu? ja citim kopance nejvic nalevo na boku, tak vubec nevim jak tam mimis ted lezi, na kontrolu jdu az pristi stredu

michelle: neda mi nereagovat na tvuj prispevek s tim co jsi dneska videla v ordinaci :wink: ono se neda takhle odsoudit cloveka kdyz neznas jeho zivotni situaci :wink: je pravda ze nekteri lide se snazi jak dlouho a nic a nikdo do toho prijde ani nevi jak, ale mylim ze kdyz clovek mit dite uz nechce a nebo vi ze by to nezvladl, tak je podle me lepsi dite nemit :wink: a buh vi co ma ta holcina doma za manzela/pritele...
21. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
http://www.detskezbozi.com/inshop/pictures/store/DepemoFXautosedacka_modra.jpg

Tak asi koupim tuhle sedajdu :slight_smile: Uz jsem se na ni dotazovala, cekam jen na phone zpet a zrejme ji objednam :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
jakelin, já hlavně myslím, že existuje antikoncepce a bavit se takhle v čekárně plné těhotných :confused: Hlavně tam seděla známá, která otěhotněla po třech letech všech možných i nemožných vyšetřeních a zákroků a pořád je na rizikovém a ani není jisté, že je mimčo v pořádku. Pořád jen pobrekávala a tam si vykládají takové dvě .... :angry:
21. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
No to máš Hajduš pravdu, ale asi bych to neprobírala na veřejnosti. Může to ranit někoho kdo o takové řeči vůbec nestojí.
21. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Aronku stihla jsi reagovat dřív než já.
21. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ani, pěkná. :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Fakt mi jí bylo líto. Má jít na plodovku a vypadá to špatně :frowning2:
21. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jaky, já mám první hlavou dolů a druhé příčně-dle popisu na netu-kolizní situace-císař. Dle doktorů-pohoda, to půjde normálně. Jsou to IDIOTI!!!
21. led 2010 ve 13:23  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.