• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
my máme snad zas růstový spurt, nejradši by jedla co 2 hodiny, ječí jak na lesy, ale dodržuju ty rozestupy aspoň 2,5 hod. Dala jsem ji pocvičit na bříško na hrací deku a parádně si nabyla nos, takže další řev!!!
Taky těm vašim zlatíčkám tak rychle rostou nehty? Bych mohla stříhat obden :grinning:
A jinak všem přeju k dnešnímu svátku jen ty nejhodnější dětičky :sunglasses:
9. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
Ahoj, právě procházim fotkama když byl Viki malinkej a ta podoba tam fakt je :slight_smile: . Jinak manžel se pustil do malování kuchyně takže bude veselo :unamused: , ale zase to pak bude jako nový, musí i naštukovat zdi protože když vzal špachlti na praskliny tak půlka zdi se pěkně sloupala :unamused:
9. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
Michel, nehty nám taky rostou jak z vody.
Market, podoba tam je.Jsou hezcí oba stejně.
Všem maminkám krásný svátek :sweat_smile:
9. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky,
po nějaká čase zase nakukuju a přikládám pár foteček našich skřítků :dizzy_face:
Pěknou neděli a snad Vás někdy dočtu :grinning:
9. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
9. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
Cori, malý je šikulka a malá v těch kytičkách ááááááááááááá no nádhera
Ani malý je pěkný dlouhán, mě náš Eliáš připadá dlouhý jako půlroční dítě. Když ho kojím, tak mu nohy trčí ještě dvacet centimetrů za polštář, už mu je musím podkládat.
9. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz
Ani - to je fakt, že je to dlouhán, kolik měří? Je krásnej, mě ten náš taky přijde strašně dlouhej, ale naposledy před třemi týdny měl 57 cm, tak to mi zas tak moc nepřijde. Přidávám foto s tetou, taky se musím pochlubit, jak mi krásně roste, za ty dva měsíce neuvěřitelný pokrok
9. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
Jakel a kolik měříte vy? Všimla jsem si, že když ho zvedáte nad hlavu, tak drží rovně tělíčko, tak to malej se stočí do klubíčka
9. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
Na kontrole v sestinedeli pred 14 dny mel 56 cm.
9. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Eliáš měl taky 56 cm před týdnem. Tak snad roste centimetr za týden. Malý když leží na břiše, tak zvedne hlavu a nohy od kolínek nahoru, tak vypadá jak malá kolíbka.
Dnes už spí, tak je tu klid :grinning:
Jnvlk, malý je krásný. Je to úžasné jak se ty děti začnou dívat a dostávat ty dospělácké výrazy, já si to teda užívám. Večer mě bolí v zádech jak hrom, pořád se nad něj nakláním a on povídá a povídá. No nejde to nechat bez povšimnutí, když za chvilku poběží do školky. Užívám si toho krásného věku :grinning:
9. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
jakel, mám to přesně jak ty, pořád jsem nad ní nakloněná a užívám si to její žvatlání, je to k sežrání :dizzy_face: To jo, musíme si je pořádně užít, dokud neumí zlobit :grinning:
9. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
ahoj, holky, na chvilku sem skáknu...

všem všechno nej k našemu svátku!!

my dnes byly s holkama na jejich vystoupení ze školy a školky. samo, že se mi během představení vybila baterka na videu, hlavně, že jsem se dívala, jestli je to ok, ale ty moje opice, jak uviděly ležet foťák, hned s ním blbly a částečně mi ho doma vybily a já si toho už nevšimla.

Chudák Sofi dnes měla rozlítaný den, úplně jsem ji rozhodila režim, dopo jsme byly v kostele, chtěla jsem domluvit křtiny, Nelka asi v nedělní školce ztratila v pátrek koupenou náušnici, snad ji tam v herně farář najde, jinak nevím, kde by ještě mohla být, smiřuju se s tím, že je definitivně pryč :frowning2:
Pak rychle koupit mamce kytku a valily jsme domů. Doma oběd, pak jsem žehlila a ve dvě na vystoupení, přijely jsme po páté.

Malá spala po cestě do kostela v sedačce, v kostele jsem ji houpala na rukách, ona v sedačce vydrží jen v autě, pak se kroutí, nemá ráda tuhle schoulenou polohu, pak cestu zpátky, když to sečtu je to dohromady tak půlhoďka. Doma nezabrala, ikdyž jsem žehlila u její postýlky a monotónně na ni mluvila a zpívala. Pak jsem i mlčela a nezabrala.
Pak jsme šly pěšky do vedlejší dědiny, to spala v kočárku tak 20 minut, v sále hned oči jak baterky. Tak jsem ji zase držela na jedné ruce, v druhé foťák,nakterý jsem točila a za půlhoďky jsem necítila ruce.
Malá se stala putovním miminem, kámošek plno, každá si ji pochovala, mě tím pomohly, protože jsem nestíhala sledovat a točit holky a ještě strkat dudlík Sofi a huždat ji.

No a na zpáteční cestě opět nezabrala, až mamka ji na zahradě trochu uhoupala, tak jsem ještě vyrazila se s holkama projít, ale pár metrů od baráku mi Anina na odrážedle vjela do kaluže, kde měla vody po kotníky, tak jsem to otočily domů.

A malou třídavě uspávám na posteli a u prsa od půl osmé. Mám totiž dojem, že jsem ve spurtu, stále hledá prso, i když jsem měla za to, že musí mít dost.
Prsa mám vygajdané jak fusekle, a malá furt sosá. Ještě jsem zkoušela, jestli tam něco mám a naštěstí teče.

Právě dnes máme šest neděl, tak bych se spurtu nedivila. Už aby přijel chlopek, cítím, že mi dochází šťáva, potřebuju na pár hodin vypnout, což si teď nemůžu dovolit :confounded:
9. kvě 2010 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz
:grinning: hm, tak jsem si zase postěžovala románem a teď musím pochválit vaše dětičky, pěkně nám to roste :sweat_smile:

jo a teď jsem si po sobě ten můj román přečetla, omluvte překlepy a chyby, ale vy jste šikovné a dovtípíte se :wink:
jo a ve spurtu nejsem já, ale mrňousek :grinning:
9. kvě 2010 ve 22:05  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ráno, Lucis to bude dobré :grinning:
10. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
Já mám večer taky pocit, že si ty prsa můžu do té podprsenky spíš srolovat, než strčit a malý stejně ještě něco vytáhne, protože ho slyším jak polyká. Ráno je mám jako kámen a už se někdy nemůžu dočkat až se malý vzbudí a uleví se mi. Asi je to tak normální. Já pořád kojím z jednoho prsa a malý má 5400 g váženo v pátek, tak mu to musí stačit, ikdyž já mám pocit, že už tam nic nemám. :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj, tak u nás se dneska maluje, tak jsem s obouma klukama a se psem v jednom pokoji a manžel maluje kuchyň :wink:

Ani malej je kouzelnej a koukam že za chvíli se vám do kočárku ani nevejde :slight_smile: . mě taky přijde Tomík nějakej dlouhej, ve 3 m měl 61,5cm, takže je o ěnco delší než Viki v jeho věku :wink: . Nějak rychle to utíká :wink:
10. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:, já to tu zanedbávám a pak musím dočítat. Ale tentokrát jste toho moc nenakrafaly, tak to bylo rychlé :grinning: :grinning:
Jakel já kojím a přikrmuju. Víc mlíčka má ode mě, než příkrmů...je to tak 70% MM a 30% UM. Probiotické kapičky taky bereme, teď už máme druhou lahvičku. Je to na pytel, taky jsem z toho přešlá,zítra jdeme na kontrolu, ale tam stejnak nic nevykoukaj. Jestli nás pošlou na tu gastroenterologii (snad je to správný název), tak tam se snad dozvíme víc.
To je počasí teda. Já jsem se dneska vzbudila s krkobolem, snad to malý nechytí. Nevím, čím to nejrychleji zažehnat, piju čaj s medem.
10. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
Dobré ráno,

market - to jo, je teda pěkně dlouhej a to není nikdy na škodu, velkej chlap :wink:

My jdeme dneska na kontrolu a očkování, tak jsem zvědavá, jaký budeme mít míry. Jinak malýmu natýká prostředníček ruky u nehtu. Bylo mi řečeno, že mám stříhat rovně, tak to tak dělám a přijde mi, že mu tam ten nehet zarůstá. No, dnes jí to ukážu. Jinak jak už jsme jen na UM, tak má horší trávení, furt se kroutí, ach jo. Začala jsem dávat ten fen. čaj z dm jako Lucis, tak snad mu to pomůže

Jakel - jj, je to nádhera, vůbec nechápu, jak se mohl během tak krátké doby tolik změnit. Je to první dítě a dosud jsem nevěřila, že to tak rychle uteče, ale teď vidím, že je to fofr.
10. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
Holky, já furt nevím, jestli očkovat na ty rotaviry nebo ne. Teď byla kámoška i sestřenka s dětma poležet v nemocnici, chytli průjmy a zvracení :unamused: Bojím se toho, ale furt váhám a nevím.
10. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
Michel, kape se to do pusinky, tak tam není reakce. Je to na každém. Já jsem na 100% chtěla a pak mě nalomila doktorka, která mi sama řekla, že by to nedala svému dítěti. Tak nevím, ale když jsem Matyáše viděla v té nemocnici a to měl už 8 let a vypadal jak malá mrtvolka, tak já bych byla tehdy pro.

Zabi, tak ať je to dobré. Chudáček malý.
10. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
krásný den, i když počasí tomu moc nenasvědčuje.
Market no s tím kočárkem budeme míit taky problém, v 6tt nám na kontrole naměřili 63 cm a je pravda, že už jsem vyřadila i hodně oblečení velikosti 62 cm. Fakt netuším, kam to dítě roste
lucis a jake no s tím kojením jsem na tom podobně, večer mám pocit, že snad už nic nemůže vytáhnout a stejně tahá. My měli spurty už 3. Ráno jsem zkoušela vážit a vytáhla po cca 4h 100ml, takže celkem málo, ale asi jí to stačí, je spokojená a směje se. Ono se asi změnilo složení mlíka, protože už pila větší dávky a teď jí stačí míň.
10. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Tak my mame uz take spur.... Malej pije kazdy 2 hodiny a to uz jsme meli hezky zabehlej rezim. Nastesti v noci spi. No spi. Po kojeni chce po pulhodine jeste a dve hodiny zlobi :frowning2:

Jinak my minuly tyden cela rodina prodelali strevni virozu, nastesti ji malej nechytil, ten ted naopak trpi kolikami :frowning2:
10. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
ahoj zdravíme všechny,dodatečně vše nej ke dni matek :dizzy_face:
10. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
Holky, co mate materskou uz jste nektera vyrizovala rodicak?
10. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
ani, já to nevím jistě.

má mateřská je totiž nižší než rodičák, takže jsem žádala o dorovnání, na což jsem měla nárok až po porodu a tam v těch papírech byla i kolonka, na jak dlouho o "rodičák" žádám. já tedy nepochopila, proč to mám vyplnit, když jsem nežádala o rodičák, jen o dorovnání, ale mám dojem, že to už asi bylo ono a měli to spojené v jednom :unamused:

uvidím, jak mi bude končit mateřská a budu nastupovat na rodičák, jestli mi neřeknou, že už to vyplňovat nemusím..... :confounded:
10. kvě 2010 ve 13:05  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem k \vám zabrousila poprvé..pořád jsem hledala jestli zde najdu nějaké holky co také rodily v březnu.. :slight_smile: my jsme se narodili 26:3. a koukám, že je to většinou stejné a stejné starosti... :slight_smile: Malý měl 2,5kg a teď v pátek nám končilo šestinedělí a máme 4kg, takže si myslím, že přibírá statečně :slight_smile: Režim také pořádně nemáme, někdy mi v noci spí i 5hodin(výjmečně), nebo se pak budí po 2 a půl hodině A hlavně ani přes den toho moc nenaspí-dopoledne tak půl hodiny a odpoledne tak 2hodiny v kočárku, pokud tam spí déle tak je mi jasné, že usínáme tak ve 23hodin. Tak snad se nám to brzy upraví... :frowning2:
10. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz
Holky kde se dají koupit ty nahřívací pecičky- v Herbě? Máti to chce na záda. :wink:
10. kvě 2010 ve 13:47  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, tusim, ze je dostanes i v DMku :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Zuzko já kupovala v DM
Lucyne vítej u nás. Dohoď další drby o sobě a rodině, ať Tě poznáme :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.