• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
My jedeme dnes do Ostravy, tak jsem zvědavá jak to malý zvládne a snad nebude celou cestu brečet. :cry:
Pak dám avízo.
10. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
Ahojda holky.
Lucyne,vítej mezi náma.
Zuzko,na záda používám pohankový polštář. Je větší. Stojí korem 100,- U nás ho mají v zelené lékárně.
Jo a my vážíme 5500g a měříme 59,5cm- Obr chlap a otesánek. Jestli to tak půjde dál.....
Dnes jsme byli na výletě. Manža má narozky,tak jsemsi udělali prochajdu po zahradě v Lednici,kminaretu a pak jsme si dali oběd U Tlustých. Byl u nich Pohlreich,tak je to teď vyhlášené. Minulý týden to bylo v telce :wink:
Brouči,Verunka je dlouhán. Kolik váží?
10. kvě 2010 v 15:25  •  1 dítě  • Odpověz
píšu jak tatar,pardon.
10. kvě 2010 v 15:26  •  1 dítě  • Odpověz
no na to, že děti jsou ve stejný den a skoro stejně vážily, tak my jsme toho tolik nenabrali. Ráno jsem ji vážila a má 5,00 kg. Jen fakt nevím, kam roste a jak zvládneme být do 6 měsíců v kočárku. Veunku je lepší živit než šatit
10. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
Broucku, neboj ono se to otoci :grinning: Bude je lepsi satit nez zivit :grinning: Tak to ja se domnivam, ze v kare skoncime uz v lete :frowning2:
10. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
vítam novou Luci, jééé Dori úplně Ti závidím, já dokaváď žila s máti a jejím druhem, tak jsme vždy v květnu zavítali do Lednice, to byla nádhera. Jinak pořad Ano Šéfe žeru a nejvíc samo ty Zdeňkovi hlody. Doufám že se brzy vrátí také pořad Rande na slepo. Jinak abych i zde pochválila dobré lidi. Dnes jsem dopo zase šátkovala a Klárka v poho byla spokojená až do chvíle, kdy jsme začali obíhat obchody, bylo tam vedro a potila jsem se. V Albertovi u pokladen už vyloženě plakala. Všichni co stáli u pokladen tak prý pojďte s tím miminkem dopředu, úplně mi klesla brada. :dizzy_face: manžel říkal, že budu chodit nakupovat už jen já s Klárkou :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
Jinak děvčata, je Vám jasné, že už za necelé 2 měsíce bude založena diskuze miminek březen 2011? :confused: :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
Tak jsme po kontrole a máme 5040g, čekala jsem víc, na to, jak už mě z něj bolí ruce :grinning:
Michelle - já ty rotaviry malýmu nakonec dala, rozhodovala jsem se dlouho, u mě padlo víc pro, než proti, ale to je na každém

Jinak se omlouvám, vím, že tu už proběhly typy na nosítka a šátky, jenže mě to v tu dobu nezajímalo, jelikož jsem si říkala, že malýho budu nosit na rukách a jinak na mě doma vidí, ale není to už tak, prostě ho skoro neunesu, chce být se mnou všude a jestli mi můžete dát typ v čem se děti dobře nosí, v čem jsou spokojený,budu vám vděčná.
10. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
jnvlvk, ja muzu jen doporucit nositko Beco, obe deti jsou v nem neskutecne spokojeny :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
rin, ty jo, fakt? :confused: to tak uletelo??? :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
děkuji
10. kvě 2010 v 17:44  •  4 děti  • Odpověz
rinti,my to máme do Lednice asi 20km,takže za rohem. A je tam nádherně.
brouči,tak Verunka je holčička,proto je hubenější :grinning:
10. kvě 2010 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz
jnvlk na Beco jsem také slyšela chválu, každopádně my zvažujeme nosítko Manduca, ale až bude Klárka větší, teď se pokoušíme šátkovat
10. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
pro začátek jsme neinvestovali a pořídili levný startovací elastický šátek. Je pouze do 10kg, ale jak říkám chceme přejít na to nosítko pak. Jinak úvazy zatím nic moc, zkoušela jsem ten co je na fotce a moc spokojená se sebou nejsem. Snad to časem dopiluju, nebo vyzkouším další
10. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz
Maji v tom Becu nosíte Bibi už od narození?
10. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
rin, nee, kupovali jsme ho az ted nedavno :slight_smile: predtim jsme meli pujceny na zkousku Ergo,ale nesedelo nam a predtim jsme zkouseli satek a jeste pred tim babasling :grinning:
10. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz
Rin - myslím, že to máš zavázaný nádherně, to nevim, co bych na sobě zapletla já :grinning:

Maji - dík a jdu hledat nosítko Beco, už to nutně potřebuju
10. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
jnvlk díky :grinning: maji a co říkala Bibi na šátek?
10. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
rin, ji se nelibi, ze jsem ji tam zafixovala hlavicku :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
ahoj přidávám se k debatě v čem nosit mimi....nosím v šátku kolikrát jediná možnost jak zabránit delšímu řevu..dokonce si v té pozici pošmákne i na dudlíku a vydrží v úvazu "kolíbka" dlouho.......mám ŠANAMI..4,5m..nosila jsem v něm i první dcerku, al eosobně doporučuju Vatanaj s šíkmo střiženými konci...jsou dražší a tehdy jsem na to neměla :frowning2: ten náš už od té doby taky zdražili.......
10. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
nosítko jsem zkoušela když jsem dělala chůvu v Anglii hlídala jsem jedné matce 6týdenní holčičku mezi kojením...jmenovalo se to baby björn...ale šátek mi příjde lepší -pevnější
10. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
maji - to nemá ale malá vůbec rozhled, já si myslela, že jo. A udrží hlavičku už? Když jsou větší, jde to nějak otočit, aby viděli do světa nebo jim to tak stačí a vidí bokem? Koukala jsem, že na všech fotkách mají i ty modelky děti obličejem k sobě.

makyt- o šátku jsem taky uvažovala, ale já bych se do něj zamotala tak, že bych se nevymotala
10. kvě 2010 ve 23:07  • Odpověz
Ahojky holky, dobré ráno :slight_smile:
Chtěla jsme se zeptat jak to máte se spaním.. Nám malý usíná večer až tak kolem 23hodiny , pak se budí tak ve 4hodiny a pak už zase po 3hodinách pravidelně. O to buzení na jídlo mi ani takk nejde, tohle už se zvládnout dá,ale spíše o to usínání, jelikož pak mi spí asi tak do 10 hodin, tak nevím jestli ho mám nějak budit, aby mi usínal dříve, nebo ho zatím nechat, když nám teprve v pátek skončilo šestinedělí. Děkuji za vaše rady. :slight_smile:
11. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz
Dobré ráno, já jsem dneska jak praštěná. Včera jsme se vrátili z návštěvy a zjistili jsme, že nám někdo v noci vykradl garáž. Tak jsou fuč kola od kluků za 15 000,-. Nová ještě nerozbalená motorová pila a všechno elektrické nářadí. Ještě v 21 hodin tu byli policajti a pak jel manžel podat trestní oznámení na policii. Já na rukách řvoucí dítě a tady zmatek jak hrom. To jsme si ještě v autě v 19,30 pochvalovali, že malý krásně zvládl návštěvu a spinkal v sedačce.
Pojistku proti krádeži nemáme, tak je to všechno nenávratně pryč. Tak buďte opatní a ať vás nic podobného nepostihne.
Hlavně Lucis a Katy, tady v okolí prý je to během krátké doby desátá krádež. Kousek od nás ukradli pánoví motorku a taky dvě kola. A naproti nám minulý měsíc vykradli souseda a to má dva obrovské psy. :frowning2:
11. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
jakelina - to je mi líto, nevim co bych udělala s takovýma idiotama, co tohle dělají. Jsou lidi co na to šetří jakou dobu a pak tohle. Tak at už se taková rána neopakují...
11. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
Lucyn díky, to je bezmoc a nic s tím nenadělám.
Náš malý usíná mezi 20-21 hodinou, tak ti neporadím. Já do 23 málokdy vydržím, tak jsem ráda, že to máme takhle.
A usíná ti sám v postýlce, nebo jak to máte???
Je ještě malinký, tak to třeba za týden bude jinak. :grinning:
11. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
Ne, ne asi jsem ho již stačila rozmazlit :slight_smile: a tak sám v postýlce nikdy nevydrží...musím ho tam dávat spícího. :frowning2: když je takhle večer, tak se mu prostě musíme věnovat. No, snad se to pak nějak změní :slight_smile:
11. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
Lucyn, náš malý tam taky neusíná, tak buď v klidu. Nejlíp usne u prsa a pak ho tam položím a potom v noci už si ho nechávám v posteli. Spí se mnou mnohem klidněji než v postýlce a ikdyž jsem si na sebe možná upletla bič, já si ho chci užít i v noci a ráda se na něj dívám, kdykoliv se vzbudím.
Jinak ostatní děti mi spali v postýlce, ale já už jich víc mít nebudu a tak si to naposledy vychutnávám:grinning:
11. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
Tak my s večerním usínáním problém nemáme, kolem 20 hod ji dám do postýlky a za chvíli je tuhá. Ale taky ji před koupáním necháváme dýl bdít, po kojení v 17 hod už se jí ani spát nechce, maximálně si na 15 min zdřímne.
S denním usínáním je to horší, zabere až tak za 20 min. Zkoušela jsem si ji vzít do postele, ale to už neusnula vůbec, což je taky dobře že :grinning: Sestřenka má ročního kluka, navykla si ho na spaní s ní v posteli a ona teď s ním musí spát i přes den a on furt kontroluje, jestli náhodou neodešla. Takže mi pochválila, že to tak nedělám :grinning:
11. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
Tak my dnes spali od 18hod do 8,20-tož to nechápu, vždycky se budí ve 4.30 a teď-no asi tím počasím. A usínají sami, lehnou a spí. :grinning: Naštěstí, když si vzpomenu, jak jsem složitě uspá´vala ty dva předtím, tak ani nevzpomínat. :cry:
11. kvě 2010 v 10:12  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.